26.5.2019 | Svátek má FilipDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


V. BRITÁNIE: Rok 2017 - brexit a teroristické útokyŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 7, poslední: 3.1. 2018 14:07, přehled diskusí

Re: Brexit Británii před islamisací nezachrání.:
Autor: M. Krátký Datum: 3.1.2018 14:07

pravdu máte všichni nade mnou - současná populace muslimů trvale žijících v Evropě je většinou třetí až pátá generace z původních několika milionů, kteří přijeli do Evropy za prací - a byli pozváni. Problém ale spočívá v tom, že ty následné generace si žijí jak prasata v žitě - asimilace většinou NULA, práce ani náhodou, sociální systémy našponované ale dosud plně funkční protože Evropa maká a platí a hlavními viníky jsou soc - kom prasata z ÚV EU v Bruselu a jejich pomahači ve vedoucích funkcích jednotlivých států - viz naše cikány atd - PF 2018

Re: Proč má GB platit EU odstupné?:
Autor: M. Prokop Datum: 3.1.2018 11:48

No aby v EU nebyly další Británie, přece!

Re: Brexit Británii před islamisací nezachrání.:
Autor: M. Prokop Datum: 3.1.2018 11:47

Jste mimo. Británie má zdroje muslimů z bývalých částí Impéria, využívá je bohatě.

Podobně Frantíci ze svých bývalých kolonií. Němci si pozvali Turky a od té doby jejich štědrý sociální systém přitahuje kdekoho, podobně jako švédský.

Takže EU zaplavují 3i, podle toho, jak moc státy EU připrchlíky krmí. Co si tak pamatuji, v Británii nebyl tábor těch, kteří by chtěli do Francie, ale přesně obráceně, "džungle" v Calais byla ve směru DO Británie.

Re: Brexit Británii před islamisací nezachrání.:
Autor: P. Lenc Datum: 3.1.2018 11:41

Dovolím si pánové napsat, že každý máte kus pravdy.Ale dle mého názoru má největší podíl na islámském zasvinění Evropy "výchova" mladých "pokrokovým" učitelským a profesorským sborem , které začalo v šedesátých letech.Důsledky vidíme a slyšíme každý den.

Re: Brexit Británii před islamisací nezachrání.:
Autor: J. Fridrich Datum: 3.1.2018 11:30

Zase vedle.. Británii dlouho nechtěl v EHS velký generál de Gaulle, takže vstoupili až 1.1.1973 a to už byla Evropa arabášema-muslimama docela zaplněna - byli pozváni k obnově Západu po válce - a ti ještě byli docela hodní a makali.. Bordel začli dělat později jejich děti a vnuci..

Brexit Británii před islamisací nezachrání.:
Autor: A. Alda Datum: 3.1.2018 10:49

Vstup Británie do EU byl jedním z hlavních důvodů dnešní islamisace EU. Právě skrze britský Commonwealth začali pronikat do Evropy muslimové i z jiných zemí než Maroka, Alžíru a Turecka. Británie je větším viníkem islamisace Evropy než SRN.

Proč má GB platit EU odstupné?:
Autor: S. Moc Datum: 3.1.2018 10:36

Honzo, měl bys nám vysvětlit, proč má Británie EU platit tak vysoké odstupné? Ostatně, proč jej platit at all? Proč třeba EU Británii nezaplatí něco za to, že jí tak dlouho a štědře GB přispívala? Nemá to logiku a od Britů jsem očekával, že se tak lehce nedají!