23.10.2018 | Svátek má Teodor, TheodorDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


LIBANON: Ministr v nesnázíchŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 21, poslední: 3.1.2018 20:43, přehled diskusí

Momentálně jde v TV dokument o Golanech:
Autor: J. Kanioková Datum: 3.1.2018 18:22

Moudrost neplodí zlo.:
Autor: B. Lukáš Datum: 3.1.2018 9:26

Lidé moudří a pracovití nezávidí, nevyvolávají konflikty a nevytvářejí zlo. Opakem je islamistický fanatismus, který plodí nenávist a viníky za své ekonomické a společenské problémy nehledá u sebe, ale u svých pracovitých a lépe žijících sousedů ve státě Izrael. Je politováníhodné, že si to neuvědomují představitelé OSN , kteří v tomto případě stojí na straně islamistických agresorů.

Tak je v nesnázích.:
Autor: J. Kopeček 533 Datum: 3.1.2018 0:49

A co jako? Jedni lepší, než druzí. Ovšem nejlepší je Stejskal, který je v židovském fan klubu.

Re: Tak je v nesnázích.:
Autor: D. Novak 721 Datum: 3.1.2018 0:55

V židovském ne, v sionistickém. Je plno Židů kteří jsou v opozici proti sionismu (mají různé důvody) nebo politice Izraele, a je mnoho občanů Izraele židovského původu kteří chtějí skutečný mír. Ne tu frašku co hraje izraelská vláda.

Na youtube jsem viděl video jak stařík, který jako dítě byl v koncentráku každé ráno doprovází palestinské děti na okupovaných územích aby na ně osadnické děti neházely kamení..

Re: Tak je v nesnázích.:
Autor: O. Zuckerová Datum: 3.1.2018 1:00

Ááá, superúplněk, půlnoční rej židobijců. vidím, jaký máte šílený vztek, že se za takové články neposílá do koncentráku.

Re: Tak je v nesnázích.:
Autor: J. Babicka Datum: 3.1.2018 4:00

No cokoliv o Izraeli přiitahuje židobijce, oni zase nemají tolik prostoru se vydovádět Jediná možnost je inkognito, věude jinde by je považovali za cvoky.

Ale musím uznat, že ten fór s tím, dědou z koncentráku se mu povedl, ještě tam měl přidat, jak palestinci chrání židy před teroristy.

Vzájemné uznání je:
Autor: D. Novak 721 Datum: 3.1.2018 0:41

přece tou nejzákladnější podmínkou pro to, aby se o míru vůbec mohlo začít jednat.

Hmm, pěkné. A jaké názory panují na druhé straně hranice? Tohle jsou názory v poslance z vládního tábora. Kdyby takové názory měl Arab na Židy, ta to bude antisemitismus, holocaust atd.

http://denikreferendum.cz/clanek/tisk/26141-nova-tvar-zidovskeho-extremismu-v-izraeli

Re: Vzájemné uznání je:
Autor: D. Novak 721 Datum: 3.1.2018 0:45

"Izrael by podle Smotriče měl anektovat celé území Západního břehu. Palestinským obyvatelům by poté zbývaly tři alternativy: odejít; zůstat a akceptovat pozici obyvatel bez plných práv, například bez práva volit do izraelského parlamentu; nebo být v případě odporu zlikvidováni".

A pak tu pište že Izrael chce mír, nebo že Palestinci chtějí někoho nahnat do moře.

Ale jednu věc mu nemohu upřít, je upřímný. Nejede do OSN mluvit o míru a doma stavět osady. Řekne co byl/ a je skutečný cíl sionismu.

Re: Vzájemné uznání je:
Autor: P. Dvořák Datum: 3.1.2018 1:01

Je dojemné, jakou máte starost o Palestince v případě anektování celého území Západního břehu. Nemyslím, že by všeobecně lidská kultura nebo civilizace nějak utrpěly. Já bych tedy měl podstatě větší starost o Izraelce v případě opačném.

Ale zdaleka nejvíc mě děsí představa dnes již novou formou uskutečňované zcela nenápadné anexe Evropy do arabského světa. Arabské osady na anektovaném území se korektně nazývají no-go zóny.

Re: Vzájemné uznání je:
Autor: D. Novak 721 Datum: 3.1.2018 1:10

Já si myslím, že ten pán by mohl v klidu dělat kariéru v NSDAP. On vlastně propaguje rasové zákony.

Tak nepodporujte vylhané války na Blízkém východě, nerozvracejte země, kde ženy směly chodit do škol, do práce, chodit nezahalené, a dokonce směly i řídit auto, země kde křesťané a muslimové žili po staletí spolu (Sýrie a Irák). Zatímco zemi, kde žena nesmí bez souhlasu manžela ani vyjít z domu, natož studovat či pracovat. O vyznávání křesťanství ani nemluvě. Píši o velkém americkém a izraelském kamoši-Saudské Arábii.

Re: Vzájemné uznání je:
Autor: P. Dvořák Datum: 3.1.2018 1:35

Četl jsem to po sobě třikrát, ale asi mám špatné oči, protože jsem tam marně hledal něco, čím bych podpořil Saúdskou Arábii.

Zato všechno to, o čem jste psal "(země, kde ženy směly chodit do škol, do práce, chodit nezahalené, a dokonce směly i řídit auto, země kde křesťané a muslimové žili po staletí spolu (Sýrie a Irák). . . . , kde žena nesmí bez souhlasu manžela ani vyjít z domu, natož studovat či pracovat. O vyznávání křesťanství ani nemluvě.)" jsem přebohatě našel v zemi, která odmítla západní způsob života (rozuměj - americký), to jest v Íránu. Zřejmě vám zcela unikly rozdíly života za šáha Páhlavího před Chomejním a po něm.

Že bych byl někdy obhájcem nebo vyznavačem USA a jejich expanzivní politiky, to tedy v žádném případě. Trošku se to mění s příchodem Trumpa, ale ten, bohužel, má co dělat aby ustál nápor obamismu.

Re: Vzájemné uznání je:
Autor: D. Novak 721 Datum: 3.1.2018 1:43

Co je to ten americký způsob života? Konzum, a to ještě na dluh? Ve zlém Íránu křesťané svojí víru praktikují, ženy v Íránu studují, k pobytu venku nepotřebují souhlas manžela či mužského členy rodiny atd. V té SA vadí i kříže na dresu Realu Madrid. A to je náš spojenec proti terorismu :-) Íránci zhřešili tím, že nechtěli aby peníze z jejich ropy skončily na golfových hřištích na Floridě. Saudům to nevadí- Když srovnám SA a Írán, tak je bližší západním hodnotám ten Írán. Rozdíl je v postoji k Izraeli. A proto je Írán eeee, a Saudové Ok.

Re: Vzájemné uznání je:
Autor: D. Novak 721 Datum: 3.1.2018 1:45

Asi tak.

http://www.iran.i-pruvodce.eu/zeny-v-iranu.php

Re: Vzájemné uznání je:
Autor: P. Dvořák Datum: 3.1.2018 2:03

Když to tak čtu, omlouvám se. Írán je ideální místo k životu, takový předčasný Ráj na Zemi. Pokud to srovnám s těžkopádnou Evropou, je to země, kde zítra již znamená včera.

Re: Vzájemné uznání je:
Autor: J. Babicka Datum: 3.1.2018 4:03

Jak vidím tak se náš malý český islámista činí.

Re: Vzájemné uznání je:
Autor: J. Berger Datum: 3.1.2018 9:53

Doporučuji každému si uvedené

http://www.iran.i-pruvodce.eu/zeny-v-iranu.php

přečíst. Situace žen je podle toho lepší než v Arabii, ale není tím řečeno, že je dobrá (i cizinky - nemusimky musí mít šátek). Stále je 1/2 muže a s postavením v Evropě a USA se nedá srovnat. Kromě toho: Izrael nemá nic proti založení Palestinského státu. Naproti tomu palestinci usilují o totální zničení Izraele, který neuznávají. Jak může v tom případě dojít k nějakému mírovému uspořádání?

Re: Vzájemné uznání je:
Autor: D. Novak 721 Datum: 3.1.2018 20:43

Četl jste vůbec názory toho izraelského poslance?

Naprosto souzním,:
Autor: J. Kanioková Datum: 3.1.2018 18:53

a s velkou lítostí sleduji, co se teď v Iránu odehrává..

Re: Vzájemné uznání je:
Autor: H. Lukešová Datum: 3.1.2018 11:09

Kariéru v SS a NSDAP byste měl dělat vy, vy jste antisemita a zastánce islámu, stejně jako nacisté.

Re: Vzájemné uznání je:
Autor: D. Novak 721 Datum: 3.1.2018 20:41

Tak pokud ten poslanec chce zbavit izraelské Araby izraelského občanství, z Palestinců na Západním břehu udělat rovnou "neobčany", pak je jeho program úplně stejný jako byl program nacistů k německým Židům.

Re: Vzájemné uznání je:
Autor: H. Lukešová Datum: 3.1.2018 11:08

Deník Referendum? Ultralevicová neomarxistická (nacistická) žumpa. Ani Julius Streicher by se ve svém deníku Der Stűrmer nestyděl. Vy zde pravidelně pastujete propalestinské neonacistické hnusy.