23.10.2018 | Svátek má Teodor, TheodorDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


ZAMYŠLENÍ: Povím vám tajemstvíŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 6, poslední: 1.1.2018 21:49, přehled diskusí

Díky Tomáši,:
Autor: J. Kanioková Datum: 1.1.2018 15:19

průšvih je, že tento svět se smiřuje se ztrátou Pudu sebezáchovy, se zbabělostí. A ještě hůř, se ztrátou Zdravého Rozumu a kuráže..

A Predátoři se díky pošahanému vzdělávacímu systému a různými typy cenzury množí..

Ano, ztrácíme kontinuitu, ztrácíme zakotvení, kořeny, ztrácíme půdu pod nohama. Zkušenosti předchozích generací jsou prohlašovány za veteš... to se nemůže nevymstít..

Ne nadarmo řekl Ron Paul: „Svobodu slova nemáme proto, abychom se bavili o počasí. Svobodu slova máme proto, aby lidi mohli říkat velmi kontroverzní věci.“

Re: Díky Tomáši,:
Autor: J. Sova Datum: 1.1.2018 20:30

Svět se smiřuje se ztrátou Zdravého Rozumu? To snad je dobře. Jinak bychom ztráceli zakotvení, kořeny, půdu pod nohama.

Přísloví 28,26 "Kdo spoléhá na svůj rozum, je hlupák, ale kdo žije moudře, unikne zlému."

Luther: "Ale děvka ďáblova, rozum, ta krásná běhna, přichází, a chce být chytrá, myslí si, že to, co říká, pochází z Ducha svatého; kdo nám pak pomůže? Ani právník či lékař, ani král či císař. Neboť je to největší děvka, kterou ďábel má."

"Každá nová generace rebelovala proti starým:
Autor: P. Mach 783 Datum: 1.1.2018 14:03

pořádkům, mravům a hodnotám." ... a každá stará generece si stěžovala na to, že mladí nemají úctu ke stáří a svět spěje ke katastrofě, přičemž písemný záznam v tomto duchu je znám i ze starého Egypta. Přesto svět stále existuje a je to mnohem příjemnější místo k životu než v dobách starého Egypta.

s tim psanim, soudruzi:
Autor: M. Pesat Datum: 1.1.2018 11:00

"Za posledních 100 let bylo napsáno a vydáno více knih, statí, článků a tiskovin, než za celou historii lidstva."

----------------------------------

To urcite ano, ale pokud vezmeme napr. dnesni clanek na Psu, od nejakeho soudruha "reditele bezpecaka" Bohacka, tak Marx s nami a zly pryc. Cest :)

Dnešní - po celém Západním světě rozšiřující:
Autor: J. Fridrich Datum: 1.1.2018 9:08

Dnešní - po celém Západním světě rozšiřující se ztráta zdravého rozumu se projevuje také tím, že je dáváno rovnítko mezi křest'anství a islám - to mohou dělat jen lidé bez základní znalosti historie a vývoje světa v posledních několika tisíciletích..

Hádanka pro levicové multi-kulti pomatené experimentátory - vraždí v oblastech Středního Východu, Afriky, Asie, Ameriky, ale i u nás v Evropě civilisty, ženy a děti muslimové křest'anům, nebo křest'ané muslimům ? Až se " vítači všech zemí " vrátíte z dlouhé mezihvězdné výpravy tak nám sdělte svůj názor ( ten kdo není dlouhodobě mimo naši planetu by měl umět správně odpovědět na tuto lehkou otázku..).

Re: Dnešní - po celém Západním světě rozšiřující:
Autor: J. Jurax Datum: 1.1.2018 21:49

Ano.

Ovšem správná odpověď na tuto lehkou otázku by byla politicky nekorektní. Dala by se i chápat jako vyvolávání nenávisti podle náboženského klíče, což je u nás trestné.