21.7.2019 | Svátek má VítězslavDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


POLITIKA: Hledání presidentaŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 71, poslední: 21.12. 2017 18:01, přehled diskusí

Jsem o půl roku starší než pan prezident:
Autor: P. Selinger Datum: 18.12.2017 10:12

Jako nemockého člověka je mi ho líto, ale jeho pokračování ve funkci si rozhodně nepřeji.

Sakra! Pane Vodvářko.:
Autor: Š. Hašek Datum: 18.12.2017 10:11

Ale že ta volba občany zas nedává někomu spáti!!

Zejména těm, kteří před časem rozhodli, že tak "ctihodnou osobu" nemůže přece volit "ta banda poslanecká". S tou igelitkou na záchodku, Moravec kulil očička.

Stačil krátký čas a zas se to bude (Pithart, studentláskové hnutí) "modifikovat". To aby konečně už byla presidentkou Tánička Fišerová nebo (kolektivně) Člověk v tísni.

Souhlas, pane.:
Autor: A. Alda Datum: 18.12.2017 9:24

Minule jsem Zemana nevolil, teď ho ale volit budu.

Re: Zase jenom hloupé kecy.:
Autor: p. smatlak Datum: 18.12.2017 9:21

Zeman stále opakuje nebo mele to co se naučil ,taqkže o tom jak je duševně na výši bych pochyboval.Když se ale nastolí téma které nemá nabiflované tak začne plácat bonmoty a začíná býti arogantní a ironický jaj je tio u něj zvykem.A už jen to, jak v televizní debatě žíká,že i politici jsou v určitém smyslu také lidé o něm a jeho aroganci a hulvátství něco napovídá a dle moho názoru je to na žalobu pro urážku.

Zemana se musíme zbavit už proto,:
Autor: M. Valenta Datum: 18.12.2017 9:20

aby si Babiš z této země neudělal definitivně akciovku. Snad to pochopí dost lidí, když už jim Zeman jinak nevadí.

Je to tak:
Autor: A. Reček Datum: 18.12.2017 7:19

Levičáci mají smůlu, že místo Zemana nyní nemají vhodnou náhradu.

Další hloupý, v důsledku prozemanovsky zaměřený text.:
Autor: P. Maleček Datum: 18.12.2017 7:14

Bohužel, takto směrovanými texty jen posilujete Zemanovy šance na znovuzvolení. Tou největší chybou je rozporovat či dokonce vysmívat Zemanovo fyzické zdraví. Za to, co se svou chátrající motorikou zvládne spíš lidsky zasluhuje obdiv. Stejně hloupé je otírat se o jeho výjezdy za občany, či jím cíleně používané vulgarismy nebo jeho vědomě nezdravý životní styl.

To vše jen posiluje jeho příznivce a i váhavce, vyděšené multikulti či genders a hlavně islám hájícím třeštěním západního světa, v rozhodnutí Zemana zvolit. Zvlášť když je teď na jedné lodi s Babišem, v očích davu zachráncem ČR před prohnilou demokracií, tak jak ji svým korupčním řáděním předvedlo duo ODS-"nezemanovská" Sobotkova ČSSD.

Co s tím? především přestat do Zemana kopat. Pak přestat označovat všechny ty, co v ČR kritizují extrémně lidskoprávní a pro islámské blbnutí západu za extrémisty ohrožující evropskou demokracii či agenty Ruska. A důrazně zkritizovat Brusel za jeho příklon k socialistické totalitě.

A představit řešení, které do ČR vrátí důvěru v demokracii a oznámí EU, že nedojde-li v rámci EU k návratu k raconání demokracii a rozumu ve věci lidských práv a vztahu k islámské expanzi nezbude než, nevrátíli se EU do původní podoby skutečně demokratické a evropskou kulturu upřednostňující unii, zvážit další účast v strukturách EU.

Je to tvrdé, ale jiné cesty jak Zemanovi s Babišem, Okamurou a komouši odebrat voliče prostě není. Opětné zvolení Zemana, dnes už jen figurky v rukou asijsko despotických predátorů bude katastrofou, z které se ČR bude vzpamatovávat dsítky let, jestli vůbec.

Na hledání prezidenta máme 5let.:
Autor: V. Kotas Datum: 18.12.2017 6:52

Za tu dobu už nalezneme nástupce M. Zemana, kterému druhé prezidentské období bude slušet. Topolánka známe, ranaře nepotřebujeme a u ostatních je 1/2roku na jejich prezentaci v politice málo.

Ne já bych svého starého otce:
Autor: P. Boublíková Datum: 18.12.2017 5:36

takto trápit nenechala, odvezla bych ho do Švýcarska na eutanazii.

Spokojen?

Přátelé na "Psu"....:
Autor: S. Rehulka Datum: 18.12.2017 5:16

....nezdá se Vám, že všichni soudruzi při debatách mají za svým jmenem nějaké pořadové číslo ? Že by ze strjného útvaru trollů ?

Zase jenom hloupé kecy.:
Autor: J. Kopeček 533 Datum: 18.12.2017 0:54

Že Zeman má potíže s chůzí kdekdo ví, ovšem s hlavou to má stále v pořádku. Na rozdíl o spousty jiných. A jaká je jiná alternativa? Profláknutý hulvát Topolánek, želé Drahoš, který kontroluje každý večer, jestli nemá pod lůžkem ruského agenta či agent STB a žvanil Horáček? Nestačí, že už máme předsedu vlády bývalého konfidenta STB? A ten zbytek toho panoptika nestojí ani za řádku. Podle autora je Zeman stařec, ale v minulé volbě proti němu kandidoval jakýsi šišla Trautenberg a ten v 75 nebyl stařec? Nevšiml jsem si, že by Vodrážka kritizoval jeho věk. A přitom kde ten mumla sedl, tam usnul. Ale opravdu nikomu nechyběl, protože mu stejně málokdo rozuměl. Ale kavárna byla nadšena z člověka, který nemá vlastně žádné vzdělání, protože stále lesní adjunkt a který se dodnes nenaučil pořádně česky. O znalosti naší hymny ani nemluvím. Takže Vodrážko, věnujte se raději své profesi a nenapovídejte voličům. Nikdo z těch, kteří budou Zemana volit vaše pindy opravdu nepotřebuje. Z toho, jak v minulosti lidé brali komedianty a různé kejklíře vážně už opravdu sešlo.