17.6.2019 | Svátek má AdolfDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


SPOLEČNOST: MeToo a právoŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 15, poslední: 11.12. 2017 22:08, přehled diskusí

.......:
Autor: J. Kanioková Datum: 11.12.2017 22:08

"Mnohé chování, jež ženy mužům právem vyčítají" Hmm, dost by mě zajímal procentní poměr - ženské, které provokují a víceméně se nabízejí samy, a ty, kterým bylo opravdu ublíženo.

Stačí si všímat skupin mlaďošek, jak se teď chovají. Vyzývavě, drze, vnucují se, jsou vulgární, zesměšňují kluky.. brrr..

Je to všechno o výchově !

Šípková Růženka a princ.:
Autor: P. Zinga Datum: 11.12.2017 19:09

Vracím se k té anglické krávě, co chtěla, aby byl princ v pohádce potrestán. On ale byl: nepletu-li, vzal si ji za ženu...

Je to už starší .....:
Autor: Š. Hašek Datum: 11.12.2017 18:58

Na rušné ulici jde solidní muž, potkává dámu (kostým, brýle), naznačí úklonu a pozvedne klobouk - "Promiňte, dobrý den", nakloní se poněkud blíže, "nechtěla byste si zašukat"? Bum! Dostane facku, že klobouk málem padá. No nic, pokrčí rameny, srovná klobouk a pokračuje v chůzi. Rozdurděná žena kroutí hlavou a také pokračuje v chůzi, ... stále pomaleji, ohlédne se ........ rychle se vrátí a osloví toho muže. "Poslouchejte, stojí vám to za to? Vy už jste musel dostat facek!! Muž se kulišácky usměje, opět se poněkud nakloní k dámě "ale víte Vy kolikrát jsem si zašukal"?

Navrhujte tresty za přímočaré, nezákeřné, nenásilné návrhy sklenky vína (nejen) večer!

Navrhujte tresty za jemné, nenásilné, návrhy na uvaření kávy, ukázky chaty/pejska na služebním počitadle, ......... byl jsem tomu vystaven, úřednice v bance jsou také ženy, že jo. Některé ženy vyhodnotí oholenou tvář a čisté boty, prsten nikde, celkem dobrý mateřský jazyk jako ........ . Trestně to řešit nehodlám.

Přijde mi zvláštní:
Autor: J. Vintr Datum: 11.12.2017 18:20

že vražda v souvislosti se znásilněním je otaxována jen na maximálně 12 let. To je to předchozí znásilnění jako polehčující okolnost?

Re: Já bych rád věděl,:
Autor: M. Prokop Datum: 11.12.2017 13:44

Nelze.

Bohužel.

Já bych rád věděl,:
Autor: J. Lepka Datum: 11.12.2017 12:51

zda zákon nějak charakterizuje porostou otázku: Slečno nechtěla byste se mnou eroticky vyvrcholit? Tak se přece lze velmi snadno nařčení z harašení vyhnout, že.

Re: Jahelka vypráví ještě o jedné možnosti:
Autor: J. Lepka Datum: 11.12.2017 12:32

To popisuje už Chevallier ve Zvonokosech, akorát že tam se tak prostřednictvím manžela mstila žena za svou frigiditu.

Re: Čůrání ve stoje.:
Autor: R. Morava Datum: 11.12.2017 12:12

Dejte si ale pozor na hemeroidy. To je to minimální problém, které Vás s takovými názory potká. Ve skutečnosti to může být mnohem horší.

Od žen co nejdál!:
Autor: A. Alda Datum: 11.12.2017 11:23

Když Vás neudá za to, že ji svádíte, a dokonce ani Vás nebude žalovat za to, že jste ji svedl, časem se s Vámi rozvede a připraví Vás o děti, většinu majetku i o budoucí příjem.

Víš, co děl s antickým klidem tragéd slávou ověnčen? Bohové dát měli lidem děti bez účasti žen. Sám si cestu žitím klesti zbrojným ostnem jako jež: Zestárneš - jdi ženám z cesty. Mlád-lis, jdi jim z cesty též!

Čůrání ve stoje.:
Autor: J. Novak Datum: 11.12.2017 9:23

Pro holčíčky na to vymýšlýme čůrokapy a chlapečkové by si měli sednout? Mimochodem, ono to není špatné, když vám doma chlapeček i muži používají normální toaletu v sedě, alespoň zůstává po použití čistá včetně okolí. Takže proti tomu čůrání v sedě doma i tam, kde není pisoir nemám námitek. Ostatně, i například i muži kmene Křováků v buší čůrají v sedě.

Pochopitelně obtěžování proti vůli:
Autor: D. Polanský Datum: 11.12.2017 7:36

ženy nepovažuji za správné, ale jsou tu i nároky a příkazy přírody a ta jaksi zákony moc nezná. Bohužel nejednou dámy provokují a pak se občas nelze divit, že nějaký ten neslušný návrh se objeví.

Jahelka vypráví ještě o jedné možnosti:
Autor: Z. Lapil Datum: 11.12.2017 7:10

V hospodě bylo pozdě veselo a jistý harmonikář, maje harmoniku doma, poslal pro ni souseda. Soused podle návodu vnikl do domu a následně do ložnice, kde byla harmonika uložena. Leč tam byla uložena rovněž manželka. I provedl soused, co mu instinkt velel, mladá paní se ani pořádně nevzbudila, a dobrý.

Ráno se ovšem ukázalo, že se probudila aspoň natolik, že si celou situaci užila a libovala si, že má chlapa, co za ní i z hospody odskočí. Čímž se to celé proláklo a včil, soude, mudruj. Znásilnění ani náhodou, protože jakýkoliv prvek násilí chyběl. Nakonec z toho bylo "zneužití cizích práv".

Re: Jsem šťasten, že jsem to všechno přežil.:
Autor: J. Fridrich Datum: 11.12.2017 6:54

Souhlas s oběma příspěvky nad mým - měli jsme to v mládí také tak.. Z legrace přidávám - V jedné hezké, vtipné knize od Marcela Aymého je poznámka z jedné zábavy - " Mladé a hezké ženy pištěly že je muži osahávají a staré a nehezké pištěly že je nikdo neosahává." Nedávno jsem k tomuto tématu uvedl - " My jsme na ZDŠce v 8. třídě osahávali v šatně děvčata. Máme se přihlásit sami, nebo počkat až nás naše dávné spolužačky obviní ? Děkuji za odpověd', doufám, že se jí chopí nějaká zdatná genderistka." A také - " Ano, je třeba malé chlapečky konečně odnaučit čurat ve stoje a holčičky připravit na zajímavou kariéru popelářek, hornic a ocelářek.." Ze světa odchází ZDRAVÝ LIDSKÝ ROZUM.

Re: Jsem šťasten, že jsem to všechno přežil.:
Autor: T. Major Datum: 11.12.2017 5:34

Naprosto souhlasím. Nedivím se, že se dnes řeší vymírání západní civilizace.

Stačí se jenom rozhlédnout kolem sebe kolik je dnes 40ceti-letých panen které sice udělaly kariéru, ale svoje sexuální potřeby musí řešit robertkem, protože toho mohou odložit do nočního stolku. Normální chlap se jim velkým obloukem vyhne.

Jsem šťasten, že jsem to všechno přežil.:
Autor: J. Kopeček 533 Datum: 11.12.2017 0:25

Byly to nádherné časy, když jsme o přestávkách osahávali vyvinutější spolužačky už na základce v šatnách. A jak spolužačky schválně chodily do těch šaten i několikrát. Byla to nádherná doba, kdy ve škole nikdo nikoho nešikanoval, nikdo nikomu neubližoval a nikdo neřešil, že u moci jsou nějací komunisté. Pak jsme dospěli, přišel sex a nikdy žádnou dívku ani ve snu nenapadlo, že by si stěžovala natož, že by jí vadily a urážely jen nějaké narážky. Pokud někoho nechtěla, tak mu to dala najevo a tím to skončilo. Jsem šťasten, že já a všichni moji vrstevníci a vrstevnice to prožili a většinou na to máme do konce života i nádherné vzpomínky.