26.5.2019 | Svátek má FilipDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


POLITIKA: Sociální demokraté a kostelecké párkyŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 35, poslední: 7.12. 2017 23:43, přehled diskusí

Re: Na osudu ČSSD:
Autor: A. Reček Datum: 7.12.2017 7:12

Značný podíl na osudu socdemáků má také M. Zeman, který nepřenesl přes srdce svůj neúspěch v prvém svém kandidování na prezidenta. Jeho pomstychtivost vůči vedení socdem setrvala dodnes. Babiše využil k potrestání vedení ČSSD a to se Zemanovi vydařilo.

ČSSD příliš protěžovala:
Autor: D. Polanský Datum: 7.12.2017 7:04

státní sektor, tedy platy státních zaměstnanců a jaksi nemyslela na ty v soukromých firmách, což by měli být tak často zmiňovaní tradiční voliči. Jaksi má chaos v tom, kdo opravdu hodnoty produkuje. To je její základní omyl z něhož se odvíjeli ty další. Nemluvě o takové šílenosti, aby za neplatiče výživného na děti platili výživné ti, co se řádně o děti starají, viz Marksová. Autor spíš uvádí nepodstatnosti, nejde po podstatě sebedestrukce ČSSD.

ČSSD prožraná korupcí, znovu na Babišovu lopatu lezoucí.:
Autor: P. Maleček Datum: 7.12.2017 6:26

Autor mluví o zdegenerované, ČSSD léta vládnoucí skupině co prý vytěsnila nové, prý nadějné partajní tváře. Avšak jejím jediným reprezentantem je profesionální křivák Zimola, co se před pár lety jen tak tak vysmekl z policejní smyčky šetřící jeho specifické metody čerpání EU dotací.

No a teď dojel na svou nenažranost, když dojil zdravotnictví přes jím nafouklé platy čelných manažerů nemocnic a ti mu pak z nich předávali víc než desátek v podobě naturálií, třeba luxusní chalupy.

Co s fixlováním EU dotací ustál Zimola, to neustáli socani v Ústeckém a Karlovarském kraji, nyní policejně vyšetřování s mnohamiliardových manipulací. To nemluvě o tom že do čel krajských kandidátek se téměř všude procpali profláklé figury, známé místním voličům dojením komunálních i krajských rozpočtů a majetků, manipulováním voleb či kamaráčofty s ruskojazyčnými mafiemi.

A tak ani ze svých spodních pater socané nevytáhnou důvěryhodnou osobu, co by zkorumpovanou tvář ČSSD vylepšila. Prostě stále oposmlouvou s ODS svázaná ČSSD jen s párletým zpožděním okopírovala její úpadek.

A jen tak se z něj nevyhrabe. Zvlášť když teď znovu skočí Babišovi na lopatu. Čímž potvrdí, že je volem znovu sedajícím na rozpálená kamna.

Zapím co mainstreamem protěžovaný "nepopulizmus":
Autor: J. Krásenský Datum: 7.12.2017 6:21

znamená plnění úkolů evropské komise plné lidových komisařů a úkolů (ne)státních a (ne)ziskových nátlakových lobbystických akčních výborů.

Na osudu ČSSD:
Autor: J. Krásenský Datum: 7.12.2017 6:15

se nejvíce podepsala kampaň proti populizmu, kdy je populizmus definován jako plnění představ voličů.