25.9.2018 | Svátek má ZlataDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


PRÁVO: Kravál pouštěný z oknaŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 45, poslední: 15.11.2017 23:44, přehled diskusí

Pane dochtor, příště pište radši jen o té erekci.:
Autor: J. Václavíková Datum: 15.11.2017 23:44

Tohle je na Vás moc složité.

Co chtěl pan doktor říct?:
Autor: E. Škamlová Datum: 15.11.2017 20:40

Cituji větu z dopisu dr. Uzla: "Ať už drží tento výtečník hladovku nebo absolutní abstinenci, nemůže nikoho přesvědčit o tom, že podle zákona shromažďovacího nemá právo rušit řádně povolené shromáždění asi tisíce občanů."

Jestliže si představím, že nemůžu nikoho přesvědčit o tom, že nemám právo cokoli rušit, tak to snad znamená, že si ostatní myslí, že právo rušit shromáždění mám. - Pan doktor si dělá ze čtenářů legraci, anebo v horším případě neví, kdy a jak se používá dvojí zápor. Přesto se i přes tento poněkud toporný styl domnívám, že to celé byl od pana doktora žert. Snad mi to promine, ale bylo by pro něj možná lepší, kdyby se i nadále věděcky zabýval ďábelskou erekci...

Re: Co chtěl pan doktor říct?:
Autor: C. Horák Datum: 15.11.2017 21:19

Toho překlepu si asi všimli všichni, nutno ale přiznat, že nikdo ho nedokázal vytěžit tak dechberoucím způsobem, jako Vy.

Jasne:
Autor: J. Ševčík 106 Datum: 15.11.2017 17:10

Kdo se zucastnil tohoto shromazdeni nebo si pustil zaznam verejne dostupny,musi uznat ze pisen od Marty Kubisove znela mirne ze soukromneho bytu a o nejakem revu nemuze byt rec Policejni zakrok byl proti zakonu a kdo s nem souhlasi je na omylu

Souhlasím, i kdyby to byla státní hymna, nemá :
Autor: S. Donát Datum: 15.11.2017 15:22

tím co rušit nahlášenou a povolenou akci. Na druhou stranu se ti PaChové mohli trochu mírnit. Nelíbí se mi přístup ani jedné ze stran.

Re: Souhlasím, i kdyby to byla státní hymna, nemá :
Autor: M. Prokop Datum: 15.11.2017 16:50

Asi tak.

S podotknutím, že u policie je přehánění horlivosti nebezpečnější.

Vy, pane doktore?!:
Autor: V. Student Datum: 15.11.2017 15:16

Ministrant, kadidelnice, dokonce obrat "pan farář"...! Kdo by se nadál!

Heleďte, když už jste na Psu, co takhle jako psychiatr vyjádřit se k tolerování muslimského zájmu o nedospělá děvčata, šestileté chlapce ve sprchách a naposledy poníka v německé ZOO, který to schytal od nadrženého muslima údajně před zraky konsternovaných návštěvníků včetně dětí. U nás byli takoví lidé považováni za nemocné, nicméně trestatelné, což také byli, tedy jsou. Jaksi oboje. Nemocní i trestaní.

Jsou muslimové pedo(zoo, geronto atd.)filové které nutno trestat nebo je to určitý...ehm...nový druh normy? Co vy na to?

Nemám Vás rád,:
Autor: A. Alda Datum: 15.11.2017 11:18

ale k tomuto článku nemohu jinak než veřejně s Vámi souhlasit. Od začátku do konce.

Re: Nemám Vás rád,:
Autor: A. Pakosta Datum: 15.11.2017 11:59

Nemám rád pana MUDr. Uzla a nemám rád ani Vás, pane Aldo.

Nepochybuji o tom, že si pan doktor pamatuje, jak hlasitý byl hluk, způsobený tehdy v osmačtyřicáté jedním gramofonem. Pan doktor, tehdy osmiletý, tam byl osobně přítomen.

Mám ale jistou pochybnost o tom, zda byl pan doktor přítomem osobně i na té prezidentské NEpředvolební šou v Lipníku. Mám důvod domnívat se, že tam pan MUDr Uzel nebyl. Ani já jsem tam nebyl, ale aspoň jsem si poslechl záznam z onoho incidentu - zde: http://forum24.cz/video-dalsi-prezidentovy-lzi-podivejte-se-jak-znela-zakazana-modlitba-pro-martu/

Na záznamu je velmi dobře slyšet projev řečníka na pódiu, který je zdáli podbarven zvukem zpěvu Kubišové, místy v hluku pískajících posluchačů sotva patrném.

A na základě tohoto záznamu jsem přesvědčen, že policejní akce proti zvukaři byla projevem arogance moci, ničím jiným. Kdyby pro nic jiného, pak i proto, že se nespokojili s umlčením produkce, ale dotyčného odvedli na služebnu a tam jej drželi, dokud akce na náměstí neskončila.

Re: Nemám Vás rád,:
Autor: M. Prokop Datum: 15.11.2017 12:07

Souhlas.

Policie by měla zachovávat uvážlivost a neutralitu.

Re: Nemám Vás rád,:
Autor: R. Langer Datum: 15.11.2017 15:10

Ano, když se nám to hodí. Jinak by měla nekompromisně zakročit, že? ;-)

Re: Nemám Vás rád,:
Autor: M. Prokop Datum: 15.11.2017 16:51

Bohužel, za vaše "nám" hovořit nemohu.

Re: Nemám Vás rád,:
Autor: K. Němec Datum: 15.11.2017 15:42

Zdáli podbarven? To jste tedy zcela mimo. Navíc to video bylo natáčeno na pódiu, co slyšeli diváci dvacet metrů od pódia?

Zdáli podbarven. :-)

Re: Nemám Vás rád,:
Autor: A. Pakosta Datum: 15.11.2017 16:31

A Vy jste tam osobně byl, vašnosti? Pokud ne, pak Váš názor není o nic lepší než ten můj, a s Vaším dovolením si jej ponechám.

Ano, možná lidé, kteří stáli těsně pod oknem, odkud Kubišová zněla, slyšeli spíše ji, než ty plky na pódiu. Ale to bylo ještě předtím, než začal mluvit Zeman - přesně tak, jak to bylo s policií předem domluveno. Nepřesvědčil jste mne, že se tu policisté nezachovali naprosto stejně, jako v Praze při návštěvě čínského prezidenta, totiž jako pochopové a pohůnci vrchnosti.

Je vidět, že už i v Lipníku :
Autor: D. Polanský Datum: 15.11.2017 11:11

mají kavárenští povaleči navrch. Holt i venkov se intelektualizuje. U6 žádné holínky, kravíny, vepříny, pole a makat.

To nebyla první obdobná akce slunéček:
Autor: J. Pražák Datum: 15.11.2017 11:07

V Praze obdobným způsobem rušili povolené shromáždění v květnu "studenti" Uměleckoprůmyslové školy, když na Palachovo náměstí z okna školy pouštěli z velkých reproduktorů orientální kvílení a křepčili u toho na chodníku. Asi i nějaké drogy v tom musely být. A policie neudělala nic. Snad už dochází ke zlepšení a ta multimuslikultigenderpolitkorektní lůza bude alespoň někdy dodržovat zákony. Pomohlo by jí, kdyby se musela živit poctivě a nebyla dotovaná z fondů všelijakých Sorošů a ze státního rozpočtu.

Bylo by potřebné okopírovat americký zákon, který tyto "aktivity" považuje za nepřátelskou činnost.

Ještě dodatek::
Autor: J. Lepka Datum: 15.11.2017 10:43

na prezidentské zástavě stojí Pravda vítězí ne vyděsí.

Uzel na Hrad!:
Autor: B. Rameš Datum: 15.11.2017 10:21

Pro každého Čecha Clavin dle jeho potřeb zdarma! Češky jako kompenzaci dostanou kilo lubrikačního gelu měsíčně! Jinopohlavníci ostrouhaj mrkvičku. Konečně uděláme tu populační explozi, i budou Čechové, statní junáci, jakož i Češky, vnadné panny (ty panny berte metaforicky, díky, Clavine), zalidňovat vyprazdňující se Evropu svým ušlechtilým genofondem! Jo a Moravané a Moravanky, item Slezané a Slezanky taky.

Sorry jako, hrabe mi.

Re: Uzel na Hrad!:
Autor: O. Zuckerová Datum: 15.11.2017 18:04

Mně by se to Vaše heslo lépe líbilo v podobě "pro jeho pohřeb zdarma"

Doufejme,:
Autor: M. Malovec Datum: 15.11.2017 10:12

že podobnost bude dokonalá, a že za rok se nebude Zeman již konat. Byl jste tam pane sexuologu, věnujte se raději dámským přirozením, to umíte.

Re: Doufejme,:
Autor: S. Donát Datum: 15.11.2017 15:24

Je zcela lhostejno, jestli to bylo kvůli Zemanovi, nebo kvůli komukoliv jinému. Jde o princip. Bránit někomu v projevu je u mě hulvátství a to se ještě mírním ve výrazivu.

Hradílkovi věří v omluvitelnost svého jednání?:
Autor: P. Hlosta Datum: 15.11.2017 9:36

Vono je to o politickém přesvědčení, nebo spíše politické víře. Když je politicky věřící pobouřen jemu opozičními, pak se pro sebe omluví i v porušení práva. Zeman a starosta neporušili práva některého občana a jejich věřící se sešli k politickému shromáždění se, aby jim Zeman sdělil své náhledy na svět. Řádně povolené shromáždění lidu se nelíbilo jedné rodině a tak pustili svou oblíbenou písničku přes reproduktory ve značné hlasitosti, coby protest proti Zemanovi. Narušili tím právo, ale jsou přesvědčení o omluvitelnosti svého jednání. Jejich příznivci taktéž. Ovšem naopak tihle jsou přesvědčeni a věří tomu, že prezidentem Zeman je neprávem a měl by z funkce odejít. Prostě tomu věří.

Pokud by policie nešla umlčet rušivou produkci, pak by se dopustila porušení své pracovní povinnosti. Musela udělat o tom byrokratický zápis a tedy na služebně vyslechnout a zapsat to. Nebyl žádný fyzický odpor a proto ani nepoužila chmatů a chvatů, či obušku z pytle ven. Při představě, že by policie nekonala svou povinnost, příště by mohl rušit shromáždění občanů někdo třeba jinak, odvážněji a nakonec by to mohlo končit naprostým nerespektováním práva a střílet po těch, kterým nevěří.

Já bych potom mohl kvůli své víře střílet do Hradílkovy rodiny a myslet si, že je to omluvitelné, protože dříve prošly porušení práva a to vždy zhoršuje právní povědomí, až do absurdna!

Jo.:
Autor: A. Alda Datum: 15.11.2017 11:20

Není co dodat.

Za rok bude Uzel člen Strany!:
Autor: L. Bystrý Datum: 15.11.2017 9:13

Ano, půjde to rychle, stejně jako po Vítězném Únoru: Tehdy i nyní se Radim Uzel hezky česky zařadí mezi nás; není přece nepřizpůsobivý, že. No samozřejmě že není – nepřizpůsobivé jsme přece VŽDY odsouvali, my Češi a Rusové; odsouvali jsme je z naší země, pod naši zeminu, či alespoň do našich slovansky humánních pracovně-převýchovných táborů.

Přirozeně, občan Uzel se zařadil mezi nás na víc než na 100%; stačí si přečíst jeho životopis. Ano, takové soudruhy a soukmenovce občany potřebujeme, k řádnému a bezproblémovému budování socialismu resp. babišismu.

Prostě, příští rok občan R. Uzel tento svůj provokační článek opravdu OSTŘE odsoudí: Napíše do Rudého práva sebekritický článek, a kajícně vystoupí v Agrofert TV, kde se v přímém přenosu přizná ke stykům s agenty CIA a Mossadu, v době před ustavení Vlády národní jednoty našeho Vůdce Babiše.

Načež mu bude odpuštěno, prostřednictvím milosti prezidenta Vůdce Miloše Zemana, aby se mohl opět zařadit mezi nás prosté pracující. Po svém omilostnění R. Uzel požádá Stranu o umožnění kandidovat na členství; sám se rozhodne, jestli bude kandidovat do ANO nebo KSČM. Takže jedinou otázku: Stojí mu to za to, ministrovat či psát takové články, když se pak stejně hezky zařadí?

Volte ANO, KSČM a našeho Miloše, pro štěstí našich dětí!

Re: Za rok bude Uzel člen Strany!:
Autor: V. Čermák 376 Datum: 15.11.2017 23:34

Bobky, nic než bobky jelene...

Koukám že pan Uzel taky nepochopil,:
Autor: M. Valenta Datum: 15.11.2017 8:55

že v demokracii se může protestovat.

Re: Koukám že pan Uzel taky nepochopil,:
Autor: V. Javora Datum: 15.11.2017 9:33

No to nic není. Vy zase nechápete demokracii.

Re: Koukám že pan Uzel taky nepochopil,:
Autor: R. Gramblička Datum: 15.11.2017 10:09

ani protesty nemohou být neomezené. Nemůžete omezovat ty, proti nimž protestujete, na jejich svobodách

Re: Koukám že pan Uzel taky nepochopil,:
Autor: M. Valenta Datum: 15.11.2017 10:50

...protest by značně omezený na své intenzitě.

Re: Koukám že pan Uzel taky nepochopil,:
Autor: J. Pražák Datum: 15.11.2017 11:10

Přečtěte si shromažďovací zákon a nebudete pak psát nesmysly.