22.10.2018 | Svátek má SabinaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


USA: McCain, apoštol politické korektnostiŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 44, poslední: 15.11.2017 21:26, přehled diskusí

Dobra zprava.:
Autor: J. Chodur Datum: 15.11.2017 20:06

Rad bych pratelum senatora McCaina sdelil, ze operace jeho hlavy dopadla vyborne, baterie v jeho dalkovem ovladani byly vymenene a John bude jak novy na dalsich 10 let. To je nakonec videt na tom, s jakou vervou se po operaci pustil do dila, kdyz okamzite volil proti zruseni Obamacare. Drive kdyz byl Obama president samozrejme volil pro zruseni Obamacare, protoze lisak vedel, ze nebylo dostatek hlasu na prehlasovani Obamova Veta.

McCain má trvalé psychické následky:
Autor: Karelkarel Datum: 15.11.2017 18:04

McCain má z vietnamské války trvalé psychické následky, v zajetí se dokonce pokusil o sebevraždu. Otázkou je, zda nebyl mezi těmi americkými vojáky, kteří znásilňovali vietnamské holčičky a zda jeho psychické trauma nemá původ právě v tom. Kromě toho byl obviněn z korupce a vyšetřován senátním výborem pro etiku. Problém se týkal machinací při získávání finančních příspěvků na jeho politickou kampaň.

McCain je sprostý imperialistický vrah!:
Autor: L. Bystrý Datum: 15.11.2017 11:01

My všichni roduvěrní Češi a Rusové víme, co je ten „slavný“ McCain zač: Žoldák a vrah svobodomyslného vietnamského lidu!

Víme, kdo ho platí: Neomarxističtí vrazi z Wall Streetu a Bilderbergu!!

Správně o něm náš Doník mluví jako o zabijákovi: http://edition.cnn.com/2017/04/01/politics/john-mccain-axe-files/index.html

Správně o něm soudruh a soukmenovec Jan Bartoň píše jako o nepříteli míru a pokroku, ve výše uvedeném článku. Ano, neomarxisty musíme NEUSTÁLE odhalovat, pozorovat a ničit. Jinak se s revizionisty jednat nedá, to ví každý opravdový marxista-leninista-stalinista-putinista.

Ať věčně žije Veliký Putin, naše jediná opravdová záštita proti EU a NATO!

Re: McCain je sprostý imperialistický vrah!:
Autor: K. Pavlik Datum: 15.11.2017 16:58

Priteli bohuzel pravda zustane pravdou - McCain byl vojak z povolani, pokud ho nazyvate zoldakem tak je to vas nazor, ja si ale myslim ze slovo zoldak je hanlive a ja osobne bych je nepouzio. Ale tady je citat z Babicky: Proti gustu zadny disputat.

Re: McCain je sprostý imperialistický vrah!:
Autor: L. Bystrý Datum: 15.11.2017 17:28

A jak jinak než „žoldák“ bych měl nazývat žoldáka, profesionálního imperialisticko-demokratického zabijáka? Nu, neobčane Pavlíku? Jste snad také euroamerický žoldák, připravený kdykoli masakrovat nevinné civilisty či hrdinné vojáky a partyzány – obránce socialistické vlasti, jako žoldák McCain, že ho omlouváte?!

Podívejte se na našeho Doníka, jaký je rozdíl mezi ním a krvavým žoldákem McCainem: Náš Doník nikdy nepozvedl zbraň proti hrdinnému vietnamskému lidu a jeho Straně, nikdy se nenechal naverbovat do ROTC!

Prostě: Díky Leninu a Putinu za takového mírumilovného prezidenta brutálních USA! Kdyby se prezidentem té bývalé velmoci stal nějaký krvežíznivý žoldák, třeba právě McCain, tak by to pro nás roduvěrné Čechy a Rusy nebylo dobré.

Zato díky našemu Doníkovi se zbavíme EU a NATO okupace docela snadno – stačí naše vítězství v Milošově referendu, snad již 25. února 2018. Jistě: Válka pak bude, protože neomarxističtí vrazi z Wall Streetu a Bilderbergu NIKDY nepouštějí z drápů kořist bez boje. Ale právě díky Doníkovi a jeho nechuti udržovat NATO při životě nebude naše osvobozovací válka dlouhá a přespříliš krvavá. Jakmile v Praze uvítáme neprůstřelné tanky nepřemožitelné Armády Ruské federace, tak Doník dá zbytkům žoldácké US Army na našem území rozkaz ke kapitulaci.

A pak se KONEČNĚ zase bude tančit všude!

Re: McCain je sprostý imperialistický vrah!:
Autor: K. Pavlik Datum: 15.11.2017 17:44

No viditelne bojujete minule valky. Moje babicka byla v 1968 opravdu prekvapena- cekala utok Nemecka.

Pokud si opravdu myslite ze je mozne ze rusacke tanky dojedou do Prahy - tak k tomu nemam co dodat.Spis bych se bal ze amici udelaji novou Jalttskou dohodu.

Re: McCain je sprostý imperialistický vrah!:
Autor: L. Bystrý Datum: 15.11.2017 19:25

Drahý soudruhu a soukmenovče Pavlíku, my komunisti a putinisti si přece nevykáme, jako nějací „páni“, no ne? Ano, nejen Tvoje babička, ale MY VŠICHNI roduvěrní Češi a Rusové jsme čekali – PLNÝM PRÁVEM – novou okupaci naší vlasti. Naštěstí přišli naši starší ruští bratři, NA POSLEDNÍ CHVÍLI, a byli jsme zachráněni. Leninu žel, jen na 21 let; podlá Gorbačovova zrada nás nadlouho uvrhla do krvavých spárů EU a NATO.

Nyní, díky Leninu a Putinu, definitivně končí novodobé Temno, havlistické Temno horší toho pobělohorského. Naši národní Vůdcové Miloš a Babiš nás ze smrdutých bažin euroamerického kapitalismu a demokracie vyvádějí zpět, do nitra naší rodné Západní Asie. Jistě, bez války se to celé neobejde; ale Euroameričani budou NA HLAVU poraženi – i díky vítězství našeho Doníka a ostatních našich lidí v USA nad žoldáky a jestřáby typu McCaina.

Jistě, neprůstřelné tanky nepřemožitelné Armády Ruské federace dojedou nejen do Prahy, ale i do Berlína, Bruselu, Paříže, Londýna atd. Samozřejmě: Po osvobození naší vlasti Veliké Rusko dodá své neprůstřelné tanky i naší obnovené lidové armádě – abychom mohli plně odčinit svou zradu, abychom mohli i my osvobozovat evropský proletariát od kapitalismu a demokracie.

Jinak: S tou „Jaltou“ to máš domotané až běda. Hlavní zásluhu připiš Velikému Stalinu. Ovšem o naše osvobození od Evropy se zasloužil především náš první socialistický president Dr. E. Beneš, jenž nás vedl – naprosto přímočaře – k našemu národnímu socialismu, celé Euroamerice navzdory. A pak naši soudruzi otcové a dědové, volící v r. 1946 komunisty, jako JEDINÝ NÁROD NA CELÉM SVĚTĚ kromě národů Sovětského svazu.

Ano, máme na co být hrdí: Dokázali jsme VÝRAZNĚ pomáhat našim starším ruským bratřím v našem osvobozování, v letech 1945-48 i dnes. Na shledanou v lepších časech, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace!

Re: McCain je sprostý imperialistický vrah!:
Autor: V. Čermák 376 Datum: 15.11.2017 20:45

Tak jste se jelene dneska už dost zrealizoval. Tak ještě pár bobků na noc a rychle do obory, hajný bude zavírat vrátka....

Ta vaše paranoia ma které stádium ?:
Autor: J. Kanioková Datum: 15.11.2017 20:52

Re: Ta vaše paranoia ma které stádium ?:
Autor: L. Bystrý Datum: 15.11.2017 21:08

Babičko Kanioková, vezmi si správné brýle, ať můj příspěvek POŘÁDNĚ přečteš. Pokud ho nepochopíš, poraď se se sousedkou, tou mladší. Takže:

1) Nepoužívej cizí slova, kterým nerozumíš. Nejlépe nepoužívej ŽÁDNÁ cizí slova.

2) Nezapomínej, že ve volbách musíš volit jen DOBRÉ lidi; čili našeho Miloše a našeho Babiše. Když ani jeden z našich Vůdců nebude kandidovat ve „tvém“ volebním obvodě, neplač: Vol ANO nebo KSČM, podle toho, který kandidát bude hezčí. Splést se nemůžeš.

3) Nezapomínej, že před spaním si musíš vyndat zubní protézy, OBĚ, a ponořit je do skleničky s čistícím roztokem. NEZAPOMEŇ, KAM SIS POSTAVILA TU SKLENIČKU!

To je asi tak vše; o zbytek se postará tvoje pečovatelka. Míru zdar!

Re: McCain je sprostý imperialistický vrah!:
Autor: I. Teren Datum: 15.11.2017 19:01

Warning:

Pouzivanie alkoholu vo velkom nmozsve je zdraviu skodlive. Palenka je metla ludsva. )

Politická korektnost:
Autor: J. Novák Datum: 15.11.2017 9:59

je neoliberální a neomarxistické zlo. Je to cesta do pekel dlážděná "dobrými" úmysly.

Re: Politická korektnost:
Autor: V. Novák Datum: 15.11.2017 13:28

McCain je neomarxista?

Jestřáb,:
Autor: J. Kanioková Datum: 15.11.2017 16:30

který přičinlivě objížděl země na BV k podpoře "Arabského jara". Už tehdy měl nejspíš cosi na mozku, fanatik !

(ne)korektní:
Autor: V. Lunák Datum: 15.11.2017 9:22

McCain byl proti zrušení PPACA zřejmě proto, že zatím nebyl představen komplexní protinávrh, spíše než z důvodu, že by se mu PPACA tak líbil.

V duchu vaší hlavní zprávy je pak pouze zajímavé položit si otázku, zda byl či nebyl korektní. Očividně se jednalo o názor disentní a mezi Republikány těžce minoritní, tedy bylo by jej možné chápat jako nekorektní. Na druhé straně zdá se, že cokoliv s čím nesouhlasíte, označujete jako korektní. Těžko tedy říct.

McCain je silennec a psychopat:
Autor: J. Tachovský Datum: 15.11.2017 9:15

To valceni mu tak vlezlo na mozek, ze nechape, ze uz je mir.

Vystihl jste to.:
Autor: A. Alda Datum: 15.11.2017 9:18

Starým lidem se to někdy stává, že se myšlenkově vracejí do doby svého mládí a dále bojují tehdejší války.

Re: McCain je silennec a psychopat:
Autor: M. Prokop Datum: 15.11.2017 12:21

A je?

Re: McCain je silennec a psychopat:
Autor: M. Prokop Datum: 15.11.2017 12:23

Pak by ovšem bylo zajímavé, co vlezlo na mozek vám (něco hrozného, nejspíš).

Re: McCain je silennec a psychopat:
Autor: V. Novák Datum: 15.11.2017 13:29

Prokop jako vždy "ad rem"!

Re: McCain je silennec a psychopat:
Autor: M. Prokop Datum: 15.11.2017 16:59

"To valceni mu tak vlezlo na mozek, ze nechape, ze uz je mir."

VNovák jako vždy vidí následek, ale ne příčinu.

Kdo chce kam, pomožme mu tam.:
Autor: A. Alda Datum: 15.11.2017 9:12

Staré české úsloví doporučující, jak jednat s umanutými lidmi.

John McCain versus Trump:
Autor: M. Valenta Datum: 15.11.2017 8:46

Jestli se někdo ze současných amerických kongresmanů a senátorů zaslouží uznání, tak je to právě John McCain.

Hrdina z vietnamské války, kterého současný tweetující prezident (sám se službě vyhnul) nazval zbabělcem. Jak příznačné.

Re: John McCain versus Trump:
Autor: A. Sedláčková Datum: 15.11.2017 9:01

Pana McCaina neznám, ale jak z diskuzních příspěvků znám vás, vaše přízeň jej poněkud dehonestuje... :)

Re: John McCain versus Trump:
Autor: M. Valenta Datum: 15.11.2017 9:08

..ve Vašich očích. .. jste měla větu dokončit, nebo alespoň blíže specifikovat skupinu kterou zastupujete nebo lepe řečeno, myslíte si, že zastupujete. ČAU.

Ano, paní.:
Autor: A. Alda Datum: 15.11.2017 9:13

Vnímám to podobně.

Re: John McCain versus Trump:
Autor: S. Netzer Datum: 15.11.2017 9:58

Jistě, paní.

To, že nějaký Bartoň píše, že McCain je "apoštol politické korektnosti" zcela znevěruhodňuje fakt, že senátor John McCain JE válečný hrdina.

Pana McCaina sice neznáte, ale hlavně, že máte "názor".

Re: John McCain versus Trump:
Autor: M. Zikmund Datum: 15.11.2017 10:21

To, že někdo byl ve válce a byl v ní dlouho válečným zajatcem však nic nevypovídá o hodnotě jeho názorů. Spousta komunistů byla za války válečnými hrdiny a po válce se chovali jako sebestřední uzurpátoři moci s pocitem, že jejich válečné hrdinství jim dává argumentačího žolíka ("já jsem válečný hrdina, tak mám přece pravdu"). Válečné hrdinství pana McCaina nemá s názorem senátora McCaina na zdravotní reformu žádnou souvislost. Je to jen mediální kabát, argumentační výhybka, kteru, pravda, někteří rádi používají, když se jim to hodí.

Re: John McCain versus Trump:
Autor: M. Valenta Datum: 15.11.2017 10:46

Tohle byste měl ovšem vysvětlit také Trumpovi (ten tuhle kartu vytáhl) a rovněž to o tom sebestředném chování. Jinak na zdravotnickou reformu může mít každý názor jaký chce, nemyslíte?

Přesně..:
Autor: J. Kanioková Datum: 15.11.2017 16:32

McCain je fanatický jestřáb