11.12.2018 | Svátek má DanaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


MÉDIA: Amerika, jak doopravdy vypadá?Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 19, poslední: 13.11.2017 23:27, přehled diskusí

Za býv. režimu jsme byli jednotní ???:
Autor: J. Kanioková Datum: 13.11.2017 23:27

to ani náhodou !

Re: Správně! Správně! Správně!:
Autor: M. Prokop Datum: 13.11.2017 21:13

V zásadě ne, v praxi občas jo. Zlodějna, drzosti, jako pracovníci nemožní.

Taky mne těmi kecy o rasismu serou.

Re: Správně! Správně! Správně!:
Autor: M. Mikulec Datum: 13.11.2017 19:57

Každý daňový poplatník si na dálku adoptoval jednoho cikána, aniž by se poplatníka někdo na něco ptal. Shut up and pay.

Správně! Správně! Správně!:
Autor: P. Klíma Datum: 13.11.2017 19:23

Mně například cigáni nikdy v zásadě nevadili. Až do chvíle, kdy do nás začala lživá média ČT a ČRO a další hustit, že tito paraziti jsou obětí mého rasismu.

Tak jsem si přečetl knihy pana Bakaláře, Lynna a dalších a pochopil jsem na vědecky doložených výzkumech, že tyto oběti mého rasismu jsou toliko degenerované, s průměrným IQ=79.

Re: Smutna pravda :
Autor: Ś. Svobodová Datum: 13.11.2017 16:34

Nevím, kde žijete. Ale pokud v USA, tak můžete být šťasten, že se při setkání antitrumpovec při setkání a trumpovcem zhroutí :-) Včera řekl můj muž v hospodě po páté ypě, že by v předčasných volbách volil Babiše. Vyhodili ho ven a byl rád, že nedostal po čuni.

Re: Fotka s prvňáčky:
Autor: Ś. Svobodová Datum: 13.11.2017 16:29

Ono se ani tak netulá, jako spoléhá na českou novinářskou tupost. Kde kdo píše o kvótách, že si je vnutit nedáme. Ale téměř nikdo se nevěnuje oficiální migrační politice, která je stále otevřená všem, kdož u nás požádají o azyl. V té se žádné změny nedělají. Pokud se jednou migrantská vlna rozhodne, že Ćesko je pro ně také možnost, budem čučet zrovna jako Němci.

Re: Smutna pravda :
Autor: J. Schwarz Datum: 13.11.2017 16:01

Jen nevím, jestli je to rozdělení společnosti na škodu. příkladně jednotni jsme byli za komančů, to byl taky sám humanismus, solidarita, pomoc národně-osvobozeneckým hnutím... Bullshit! lepší by bylo využít "pokroku" v technice k implementaci skutečného "multikulturalismu", když už na tom západ tak trvá. Nejen všelijak divně definované "minority", etnika a věřící, ale každá "názorová bublina" utvořená na sociálních sítích by měla mít právo na "svou cestu". Jenom by bylo třeba odstranit stávající povinnost starat se o členstvo jiných "bublin", když se mu - většinou v důsledku vlastních zvyků a vzorců chování - nevede po hospodářské stránce nejlépe. Holt i "kultura a zvyky" něco stojí. Když si někdo koupí Hummera protože to prostě "musí mít", Hummer "patří k chlapovi" přestože žere 20 litrů, a když kvůli Hummerovi bude pracovat jen 10 dní v měsíci protože zbytek musí věnovat pucování a údržbě nikoho soudného nenapadne, že by mu ostatní měli dorovnávat životní úroveň na "důstojnou míru". Ale když bude mít manželku doma a s ní 7 dětí pilně šprtajících náboženské poučky, to se najednou musejí ostatní, věnující svůj čas rozumnějším aktivitám, na "menšinové jedince" čert ví proč skládat.

Re: Trumpovi se daří:
Autor: M. Mikulec Datum: 13.11.2017 15:28

Ale snad ne. Média straší, vyhrožují, komentují, plivou, místo aby informovala. Sbírám informace od přátel v USA. Není nad osobní zkušenosti. Vesměs nenávidí Clintonovou a jsou přesvědčení, že kdyby vyhrála, rozpoutá válku. Škoda, že Kongres nemá pravomoci, aby ji odsoudil: hezky ji grilovali, stejně jako bývalého ředitele FBI Comeyho. Ten už se tak kroutil, že přiznal, že "viděl emaily, ale nečetl je". :-))))

Re: Fotka s prvňáčky:
Autor: M. Mikulec Datum: 13.11.2017 15:21

Nechutný krach Evropské unie je to nejlepší, co nás může potkat. :-))

Re: Fotka s prvňáčky:
Autor: P. Lenc Datum: 13.11.2017 13:58

Nezatočili komanči i když se hodně snažili, nezatočí ani Janda.

Onen spisovatel byl samozřejmě v diskuzi:
Autor: V. Novák Datum: 13.11.2017 13:47

pod článkem seřván a prohlášen 1) za zuřivého antitrumpistu, protože před Trumpem neklečí a nevzývá co Spasitele a 2) za zuřivéhu trumpistu, antiamerianistu, ovarovce a vůbec tvora zapřisáhle protiamerického, tedy špatného a zavrženíhodného.

Re: Fotka s prvňáčky:
Autor: F. Navr8til Datum: 13.11.2017 13:26

Dejte si majzla nebo s vámi Hlídací pes pornoJanda zatočí.

Pan Bartoň:
Autor: A. Alda Datum: 13.11.2017 11:09

postupně k rozumu přichází.

Re: Trumpovi se daří:
Autor: P. Lenc Datum: 13.11.2017 10:08

A proto bude dřív nebo později upálen.

Re: Fotka s prvňáčky:
Autor: P. Lenc Datum: 13.11.2017 10:07

Ano pane Studente.I já se v r. 1989 při cinkání klíči na Brněnském náměstí Svobody naivně domníval, že spějeme k demokratické otevřenosti a společnosti.Holt člověk míní...Bohužel to všechno spěje k dost nechutnému krachu.

Fotka s prvňáčky:
Autor: V. Student Datum: 13.11.2017 10:02

je pro mě důkazem, že někdo před námi něco dosti důležitého tutlá. Je to holt další české specifikum: česká migrační praxe. Jako za totáče.

Takže těm lidem, kteří poněkud uvolnili stavidla své výmluvnosti při spatření fotky, dokazující že zdárně pokračujeme v politice tutlání slavnostně zavržené v r. 89, se moc nedivím.

Trumpovi se daří:
Autor: M. Mikulec Datum: 13.11.2017 9:54

postavit ekonomiku na nohy. Na to, jak je okopáván zleva, zprava, se snaží plnit předvolební sliby, což je v Evropě u politiků již dlouho věc nevídaná. Fandím mu od začátku. Když se po povolebním násilí v ulicích policie nechala slyšet, že ty protesty byly organizované, bylo mi to jasné: šorošovci se vztekají dodnes, že nevyhrála Clintonová. Navíc Trump utnul penězovod neziskovkám, co pomáhaly vozit ilegály do USA: což je další rána pro levicové lehkoživky, totiž aktivisty.

Re: Smutna pravda :
Autor: J. Fridrich Datum: 13.11.2017 7:37

Ano, souhlas. On velký R. Reagan byl také zpočátku ( i v Americe ) považován za " herce " s malým přehledem - a nakonec dal Ameriku a Svět do pořádku a nám dopomohl k znovuzískání svobody..

Myslím, že pan president Trump se opravdu s plným nasazením snaží plnit své předvolební sliby na základě nichž byl oproti všem očekáváním levicových pološílených protagonistů zvolen presidentem - a to i přesto, že mu tyto destruktivní skupiny hází usilovně klacky pod nohy. On chce to přirozené a pro svou zemi potřebné - Ameriku silnou a bezpečnou. Pro neinformované - Amerika to jsme my, ona je totiž složena z desítek milionů lidí ze všech národů světa..

Smutna pravda :
Autor: K. Pavlik Datum: 13.11.2017 2:46

Protivnici Trumpa i Babise ztratili soudnost (timto ale nerikam ze jejich priznivni ji maji).

Napriklad vsichni moji pratele nemohou Trumpa ani citit. Tim ze se ale bavi pouze s neprateli Trumpa zcela ztratili soudnost takze pokud se setkaji s nekym kdo potporuje Trumpa (coz se skoro nikdy nestane nebot nepatri mezi jejich zname) tak se nervove zhrouti a stavaji se zivnou pudou pro psychyatra.

Takze nepratele Trumpa neznaji pratele Trumpa. Moji znami v Cesku se tez v zivotene nesetkali s nekym kdo souhlasi s Babisem. Holt se spolecnost neuveritelne rozdelila.