21.9.2018 | Svátek má MatoušDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


MÉDIA: Prodávat Novu znamená prodávat politický vlivŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 17, poslední: 3.10.2017 0:01, přehled diskusí

Re: Tragédií nejsou soukromé televize, ale ČT:
Autor: J. Jurax Datum: 3.10.2017 0:01

No, víte ... ono sledovanost jistě vyjadřuje komerční úspěch, ale já jsem rád za ČT a taky Prima ZOOM, kde jsou občas zajímavé dokumenty ... stařičké furt otáčené seriály, reality show či sitcomy naše i americké se nehodí ani jako zvuková kulisa ... i když vkus je jistě různý a p.t. divákové to chtějí ...

A zpravodajství je přehlídkou lží, manipulací a zatajování událostí stejnou na všech stanicích. Veřejnoprávní poslouchá hlas svého pána a komerční mají pány ještě tvrdší - inzerenty, protože komerční TV existují výhradně díky a kvůli inzerci ...

No jo:
Autor: J. Jurax Datum: 2.10.2017 23:52

ať si Novu se všemi kanály koupí kdo chce, stejně je to bída. Staré americké seriály a filmy pořád dokola, Ordinace a Ulice, nablblé reality show a estrády - teď se tomu říká jinak - ale blbé je to jak Ein Kessel Buntes neblahé paměti ... a vlastně už skoro nic. Stačí si projet programy, televizi ani zapínat netřeba ... Pravda, občas se něco najde, i dobrý neokoukaný film tak čtvrtletně ...

Je fakt, že jinde to není lepší ...

Re: No ,:
Autor: V. Čermák 376 Datum: 2.10.2017 22:09

Ať to koupí Bakala. Plebejští Češi sice uroní slzu, ale vy elitní svobodní inteligenti z Pražské lumpenkavárny budete dostávat "Noty" in line......

Re: "Zprávy" na Nově?:
Autor: Š. Hašek Datum: 2.10.2017 18:16

Máto samozřejmě pravdu, ale občas NOVA nebo Prima uvedou něco, z čeho na Kavčích horách a nálevnách kávy bělají bezmocně vztekem.

Pro začátek, bych si přál malinko odvážný parlament, aby jim zkrouhnul poplatky na polovinu. Třeba by ubylo těch jejich zpravodajských opičáren, na které se stejně nedá koukat a něco by je trklo. Ale občas mám naivní nápady/sny.

Re: A co neo-socialistická propaganda v ČT? :
Autor: Š. Hašek Datum: 2.10.2017 18:11

Zde vhodná poznámka pana Malečka.

Možná by Hvížďala chtěl "nadstranicko-nezávislého" majitele, něco jako "Neziskové sdružení spacákových reportérů", pod vedením někoho z nadace Václava Havla. Pomůže Bartoška. Finance dodá Soros nebo Norské fondy.

Čekám, že zítra Hvížďala označí občany Katalánska s volebním lístkem za horší střelce v Las Vegas.

Re: Hm, :
Autor: Š. Hašek Datum: 2.10.2017 18:03

Správná/trefná připomínka.

Zítra se náš lidskoprávař bude trefovat do Primy - protože "tam si taky vysílají, co chtějí"!

No ,:
Autor: L. Šarina Datum: 2.10.2017 16:05

ať to koupí rusáci a bude vymalováno. Putin k snídani,k obědu i k večeři sice vystřídá přiblblé pořady a filmy z USA a nahradí je hodnosnějšímy díly matičky Rusi ale vyjde to nastejno. Český plebejský národ pořád bude čučet do zdi a ti starší uroní i slzu ,ale hlavně že se pomalu navrátí staré pořádky a vrátíme se tam ,kam nás srdce tádne do náýručí medvěda !! Žaludkem jsme na západě,ale srdcem na východě, časem možná budou i v modě šikmé oči :-)))))

Re: Hned po ránu:
Autor: P. Rudolf Datum: 2.10.2017 16:03

Langer, a vy jste tam v tom vepříně po kurzu chrochtání přešli na kurz kloktání prasečími výkaly?!

Hm, :
Autor: R. Langer Datum: 2.10.2017 15:45

to je ale zájem o (budoucí) majitele soukromé televize. Co tak zájem o to, co se vykládá v televizích placených státem?

Re: Hned po ránu:
Autor: R. Langer Datum: 2.10.2017 15:43

Tak to se budeš koukat od rána do večera, soudruhu, poběží ti samé staré známé oblíbené pořady... :-D

A co neo-socialistická propaganda v ČT? :
Autor: P. Maleček Datum: 2.10.2017 13:31

Mnohem víc než obavy z ovlivňování soukromé televize, by mě zajímal Hvížďalův názor na manipulativní chování a konání veřejnoprávní ČT. To jak ve zpravodajství, tak hlavně v publicistice či v kultuře.

To evidentně v prospěch neo-socialistů maskujících se multikulti, genders a lidskoprávní propagandou a konáním, to kořeněné návozem prý muslimských nešťastníků, ve skutečnosti nájezdníků na sociální systémy bohatých států neruské Evropy (a též v brzku zneužitých pro muslimazaci EU). V ČR zatím v tomto nahrazených 80% většinou romského etnika.

To vše s průhledným neo - socilaistickým cílem občanstvu demokracii znechutit až tak, že to samo požádá o nějakou tu silnou ruku, co s tím demokratickým bordelem zatočí. Čehož se neo-socialisté s razancí sobě vlastní ujmou - jak jsme viděli včera v Katalánsku.

K tomu se Hvížďalo vyjádři - tedy pokud sám nejseš neo-socialistou, což nejspíš jseš.

Kadle,máš to starosti!:
Autor: P. Vaníček Datum: 2.10.2017 11:29

A co stolice?

Není to snad jedno:
Autor: K. Vyšata Datum: 2.10.2017 10:55

kdo vlastní nějakou soukromou televizi? Já vlastním takový maličký červený knoflík, kterým se zbavuji pořadů které se mi nelíbí. Protože to co je důležité je v nás, jak dokážeme přijímat to co se na nás valí z obrazovek. Jestli je to něco od amerických, čínských nebo našich domácích investorů není důležité, v době internetu si každý může najít svoji pravdu když má zájem sám. Jediné co mi vadí jsou poplatky, ne proto, že bych se z jejich výše hroutil, ale proto, jak je s nimi nakládáno, rozkrádáno, manipulováno.....ostatní si doplňte sami.

Re: Tragédií nejsou soukromé televize, ale ČT:
Autor: J. Lepka Datum: 2.10.2017 10:47

Jste v zajetí představ, že TV sledují všichni bez rozdílu. Co se mladších generací týká, je koukání na TV velmi okrajový fenomén a i my starší velmi pečlivě vybíráme. Samozřejmě jsou struktury společnosti, kde hrají prim nekonečné seriály s emocionálními výjevy kdo s kým, o čem, pro koho, eventuelně za kolik a těm je obvykle objektivní zpravodajství natolik fuk, že sledují je bulvár. A zprivatizování všech stanic nedopustí sami politici, protože nikdo z nich neví, zda by ho pak nový majitel nechal cintat si na triko.

Tragédií nejsou soukromé televize, ale ČT:
Autor: F. Navr8til Datum: 2.10.2017 9:36

Česká televize není už dávno veřejnoprávní. Zprivatizovala si ji skupina pravdy a lásky. Její zpravoddajství je přehlídkou lží, manipulací a zatajování událostí. Jako hosty si zve výhradně kamarády se spřátelených médií nebo laciné propagandisty. Na rozdíl od soukromých televizí se nemusí zabývat sledovaností, může kašlat na diváka a peníze z koncesionářských poplatků přesunovat do vlastních kapes. Proto se televizní tuneláři tak zoufale brání, aby ČT mohl kontrolovat Nejvyšší kontrolní úřad. Jedinným řešením je privatizace ČT nebo zrušení koncesionářských poplatků.

"Zprávy" na Nově?:
Autor: J. Schwarz Datum: 2.10.2017 7:54

Co to je? Žvásty o tom která "celebrita" ztloustla a kdo se s kým rozvádí si může klidně vysílat i "oligarcha", českou "mediální krajinu" to nezmění. Navíc média hlavního proudu prožívají úpadek nejen v ČR. A pročpak je vlastně miliardář ze Švédska lepší než ten český?

Hned po ránu:
Autor: P. Rudolf Datum: 2.10.2017 7:32

taková pecka.

Ač Novu ke svému životu naprosto nepotřebuji, tak váš soupis potenciálních zájemců o ni je tragický. Rusko - Čínská kultivace českého prostředí, to bude taková pěkná tečka naší polistopadové cesty na Západ.