18.7.2018 | Svátek má DrahomíraDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


MIGRACE: Pašování lidí, s.r.o.Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 11, poslední: 1.10.2017 19:16, přehled diskusí

Hitlere omlouvám se Ti, určitě jsi nebyl tou největší:
Autor: P. Vaňura Datum: 1.10.2017 19:14

pohromou, která potkala Evropu...

Takový nápad:
Autor: P. Szirotný Datum: 1.10.2017 18:45

A co takhle spolu s parlamentními volbami uspořádat něco jako referendum. Na "volebním" lístku by mohly být neziskovky spolu se stručným popisem své činnosti. Ty které by dosáhly na 5% hlasů (stejné číslo jako je vstup do Sněmovny u poslanců) by nějaké peníze dostaly. Ostatní nic. Bylo by to vrcholně demokratické. A jelikož stát dává nyní neziskovkám 12 miliard ročně, myslím že by 10 miliard ušetřil. A politici by mohli zvýšit platy "učitelům, hasičům či zdravotním sestřičkám". A ministři by ani nemuseli hledat miliardy po skříních na ministerstvech. Kde někdy není ani koruna a po pár dnech se tam nějaké miliardy "najdou".

Re: Takový nápad:
Autor: J. Schwarz Datum: 1.10.2017 19:15

Taky bych navrhoval podpořit oficiálně "Defend Europe" namísto například "Člověka v tísni" nebo "Lékařů bez hranic". Ti mají od Sorose a mezinárodního byznysu prachů dost.

Toto je třeba neustále opakovat, zejména DĚLNÍKŮM:
Autor: P. Vaňura Datum: 1.10.2017 19:16

Příliš mnoho lidí TOTO NEVÍ!

...:
Autor: P. Szirotný Datum: 1.10.2017 18:35

Neziskovky jsou mor a zkáza jak v naší republice tak v celé EU. Stačilo by zavřít státní penězovody těmto organizacím a problémy by byly poloviční. Nehledě na to, že firmy by najednou měly dostatek pracovních sil, když by všichni ti zaměstanci zcela zbytečných organizací najednou ztratili práci a museli by si najít nějakou jinou, smysluplnou. A co se týká migrantů, plujících přes středozemní moře ... dočetl jsem se, že podle mezinárodního práva je loď povinná poskytnout pomoc trosečníkům v nouzi. Ok. Ale to se týká běžných obchodních či soukromých lodí, plujících odněkud někam. Ale neexistuje žádné mezinárodní právo, které by ukládalo lodím všemožných neziskovek brázdit pobřeží Lybie, lovit tam migranty a vozit je do Itálie. A když už je chtějí lovit a zachraňovat, tak ok. Ale ať je bezpečně dopraví zpět na nejbližší pevninu - tedy do Lybie.

„Defend Europe“ jsem i já finančně podpořila:
Autor: J. Kanioková Datum: 1.10.2017 13:03

a zuřím, že je jim bráněno v činnosti. Tahle invaze ilegálů do Evropy je naprosto nepřijatelná, odsouzeníhodná. Sprostá!

Nechápu, co se děje s mentalitou evropské věrchušky, když jedná PROTI zájmům vlastních lidí ? Tak se projevuje "svobodomyslnost"?

Evropa, kontinent vzdělaných?... Stačí tento titulek a obrací se mi žaludek - "Metro ve švédském Stockholmu zaskočilo cestující – vystavuje „menstruační umění“ - http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/82195/metro-ve-svedskem-stockholmu-zaskocilo-cestujici-vystavuje-menstruacni-umeni.html

Taková Evropa nemá pro naši civilizaci budoucnost.. !

Re: :
Autor: J. Kanioková Datum: 1.10.2017 13:38

"Podstatou švédského státu je kolektivní smrt." Hymmelriket

http://jdem.cz/df9q84

Enoch Powell včas varuje před masovou migrací - https://www.welt.de/debatte/kolumnen/Weltlage/article153780196/Enoch-Powells-fruehe-Warnung-vor-der-Massenmigration.html

https://en.wikiquote.org/wiki/Enoch_Powell

Ani kačku "neziskovkám":
Autor: J. Novak Datum: 30.9.2017 22:53

Necť se nikdo nezlobí, ale ve světle událostí nemohou žádné "neziskovky" očekávat žádné dobrovolné příspěvkyvod rozumně uvažujících občanů. Ke škodě těch, které jsou neziskovkami prospěšnými.

Re: Ani kačku "neziskovkám":
Autor: Z. Rychlý Datum: 1.10.2017 8:36

Berou dostatek podpory od států.

Co na to Rudolf a Netzer?:
Autor: R. Neveselý Datum: 30.9.2017 18:22

Nic, dělají mrtvé brouky.

Je úsměvné:
Autor: P. Lenc Datum: 30.9.2017 13:19

když je s velkou slávou zadržen pašerák pašující pár imigrantů v autě, ale tyto "lidskoprávní" gengy mají oficiální podporu.Děkujeme ti, ó ty tak "lidská"EU.