21.7.2018 | Svátek má VítězslavDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


POLEMIKA: Tohle je Drahoš!Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 56, poslední: 29.9.2017 7:41, přehled diskusí

Re: Prostě Drahoš je vítač:
Autor: V. Heidlerová Datum: 29.9.2017 7:41

Vítačem podle regulí a práva jsem měla na mysli postup politiků podle zákonů a předpisů, ale také i platných závazků naší republiky. Ne podle náhodně vzniklé situace. Ani chlup navíc. Přijmout jen malý počet těch běženců, kteří jsou pronásledováni, mají platné doklady, mají nějaké pracovní zařazení(vyučení, studium apod.) jsou prověřeni a poučeni podle našich zákonů a jsou ochotni tu dočasně zůstat, než se stav jejich země zlepší(skončí konflikt) V žádném případě neslučovat rodiny, když přijde mladý chlap sám, tak hajdy domů budovat a bránit svou vlast. Lépe přímo pomáhat v oblasti konfliktu. Myslím, že to je u nás ošetřeno zákony, nad něž prezident (kromě Zemana) nesmí jít. Rozhodně však tvrdím, že Zeman je nezákonný strkač ČR "všakvítekam".

Petrohrad byl budován podle západních vzorů a většinou západními architekty a umělci, bohužel na kostech tisíců místních lidí, kteří to podle pokynů stavěli a v průběhu výstavby zahynuli. To je ostatně ruský obyčej "nas mnógo" a na životě nezáleží. Rusko je asiatská mocnost, do Evropy patří jen geograficky a zčásti, bohužel. Rusko do Evropy nepatří ani kulturně ani politicky. Velmoc je to proto, že místo péče o obyvatelstvo je jedničkou ve zbrojení. Značná část ruské vědecké i umělecké elity jsou ruští židé, těm by se rusáci měli klanět až k zemi. Nazdar. Pryč se strkači!!!

Re: Máte to marný:
Autor: V. Heidlerová Datum: 29.9.2017 7:20

Jak pro koho. Nebuďte tak kategorický.

Re: Eurohujery a vítače.... ani náhodou !:
Autor: V. Klepetko Datum: 28.9.2017 22:32

To je k ničemu, uzavírat se ve svém okolí. Misto "zjišťování" zkuste pro svou budoucnost něco aktivně udělat. A je jedno, jestli s Milošem nebo proti němu! "Zajišťováním" se dá zjistit ledacos pochopit, ale neovlivníte vůbec nic...

Re: Drahoš je vítač, který nikdy vědu:
Autor: J. Farda Datum: 28.9.2017 21:55

V žádném případě co, pane Polanský? Nebyl vědec, nebyl vědec, nebyl úředník? V žádném případě? :-)

Re: Nepřijetelné je současné hradní hovado. :
Autor: M. Prokop Datum: 28.9.2017 21:30

Ne, tehdy to byl zmrrd, dnes je to hovado.

Re: Nepřijetelné je současné hradní hovado. :
Autor: M. Prokop Datum: 28.9.2017 21:29

To by mohlo fungovat, s tím lákáním bohatým sociálním státem, ovšem jen do doby, než nás přemoudrá EU donutí platit kozomrdům taky víc.

Re: Nepřijetelné je současné hradní hovado. :
Autor: P. Mach 783 Datum: 28.9.2017 21:18

Nerozčiluje se, smrade. Ještě ti praskne žilka a hradní hovado bude muset řešit co s mrtvolou, která mu uvízla mezi půlkami. :-)

Re: Eurohujery a vítače.... ani náhodou !:
Autor: A. Reček Datum: 28.9.2017 20:46

Jak zjišťuju ve svém okolí je právě Drahoš stále více populární. Zemana ani raději nevzpomínám.

Re: Nepřijetelné je současné hradní hovado. :
Autor: P. Rudolf Datum: 28.9.2017 20:27

Tak ho tituloval každý trochu slušnější Čech. Pravda, ne moc veřejně, neb věděl, že za rohem v Bartolomějský na něj číhaj kainové.

Eurohujery a vítače.... ani náhodou !:
Autor: J. Kanioková Datum: 28.9.2017 20:20

Re: Darahoš je vítač a elitář. Ostatní jsou jen tanečky.:
Autor: V. Kain Datum: 28.9.2017 20:16

I já se připojuji.Drahoše? Ani náhodou.

Re: Nepřijetelné je současné hradní hovado. :
Autor: V. Kain Datum: 28.9.2017 20:14

Jestlipak by jsi ty připosrané blbé tele dovolil titulovat prezidenta hovadem před 89?Ne, na to jsi moc velký přizdisráč.

Re: Prostě Drahoš je vítač:
Autor: J. Jurax Datum: 28.9.2017 19:47

Ale trošku jsme to zakecali, tak bych si dovolili opakovat - myslíte si, že je dobré býti "strkačem" do řiti EU transformované podle aktuálních Junckerových a Macronových vizí? Lepší než strkačem do tamtéž východních velmocí?

A že býti vítačem není odsouzeníhodné?

Nepřijetelné je současné hradní hovado. :
Autor: P. Mach 783 Datum: 28.9.2017 19:41

Jestli je něco vedlejší tak především předvolební dobou motivovaná hysterie kolem imigrace. Každopádně je to vedlejší téma pro země typu ČR, SR či Polska. A politici, včetně současného hradního hovada, bláboly o imigraci si jen snaží přihřívat volební polívčíčku a odvracet pozornost veřejnosti od svých kriminálních afér a témat nekonečně důležitějších (hlavně ekonomických).

Realita je taková, že muslimští imigranti jsou lákáni především bohatým sociálním státem, za jehož vznik v ČR je mimo jiné zodpovědné (ještě co by premiér) současné hradní hovado. Na lákání uctívačů pedofila do ČR se tedy ovar podílel podsatně více než nějaký Drahoš. Naštěstí v Evropě jsou státy se sociálním systém mnohem štědřejším a rozhazovačnějším než ten český. Ergo těch cca pět a půl muslimského imigranta ročně, kteří se mají šanci nějakou náhodou ocitnout na území ČR, velmi rychle vezme nohy na ramena a bude pokračovat do Švédska, Německa či Francie. Což je scénář, který se v minulosti několikrát odehrál.

Poznámka k místním puťkovým podržtaškám a volksrusákům. Nebyla to Evropa nebo Brusel, kdo by hostil Hizballáh. Psychopat puťka, hizballáh (tedy islamistickou teroristickou organizaci) do Kremlu pozval. Na území EU právo šaríja legální není. Na území Ruské federace je šaríja legální stejně jako mnohoženství. Islamistický bandita kadyrov je puťkův přítel a podíl muslimů v populaci RF je podstatně vyšší než např. v té francouzské.

Re: Prostě Drahoš je vítač:
Autor: J. Jurax Datum: 28.9.2017 19:39

:-) :-))

Re: Prostě Drahoš je vítač:
Autor: V. Heidlerová Datum: 28.9.2017 18:09

Hááááááááááááááááááááááááááááááááááááá Máte recht. Už dlouho jsem se tak nerozřehtala jak teď. Jen bych chtěla vědět, kde ještě u nás existuje "salón" nebo jeho vzor, když salónními mravy neoplývají ani dnešní hradní páni a vládci naší země.

Když to píšu, tož se nahlas směju, protože se mně můj výraz "strkač všakvítekam" velice zalíbil a mám blahý pocit, že jsem něco trefného vymyslela, háááááááááááááááá

Člověk se musí naučit radovat z maličkostí.

Re: Prostě Drahoš je vítač:
Autor: Š. Hašek Datum: 28.9.2017 15:39

Paní Heidlerová,

prozraďte nám laskavě Váš pojem "vítačem podle regulí a práva".

Snad jste nemyslela zalidňování bez pravidel, s kamením v ruce, bez dokladů. Slučování rodin, občanství za rok, volební právo za rok, fasovat peníze, byty??? Jsem zvědav!

To ostatní nechávám bez povšimnutí, ale přeci jen - víte, že Petrohrad je evropská (co je to světadíl Evropa??) perla?? Že furt jen ta bruselesešlost a "východní velmoci". Aspoň, že píšete velmoci, tady lze občas číst, že v Rusku neznají ani malou násobilku (naposled si to myslel nějakej Adolf).

Re: Takže... Kdo je ten Drahoš?:
Autor: Š. Hašek Datum: 28.9.2017 15:31

Asi o to jde - protlačit tam panensky nezkušenou (v politice) figuru (v padnoucím saku), která bude číst projevy o "našem nedílném členství v bruseleříši". A bude loutkou Anděly a brusele.

Mezi politprávostudenty voliče najde (také mezi těmi, co nedbale četli Ferdinanda Peroutku).

Re: Ano:
Autor: J. Farda Datum: 28.9.2017 15:25

Děkuji!

Re: Darahoš je vítač a elitář. Ostatní jsou jen tanečky.:
Autor: Š. Hašek Datum: 28.9.2017 15:24

Naprostý souhlas s Vámi.

Drahoš:
Autor: Š. Hašek Datum: 28.9.2017 15:24

je bruselhujer a vítač.

Též lidskoprávařský petičník za všepráva kohokoliv odkudkoliv bez papírů (nic proti peticím obecně).

Začínám přecházet na pojem bruselhujer, neboť brusel není Evropa. Já totiž v podstatě jsem "Eurohujer", protože Evropa tak nějak již dlouhé časy končí Uralem. To jest tak, když chytrolíni nepočítají Petrohrad a Jekatěrinburg do Evropy. Hlavně, že tam už počítají Afriku, Saudy a Palestince, že?? Ale jak řekl nedávno Schw. - většina těch Čechů tady je naprosto vykolejených. Tak co, že?

Spor o Drahošově opakované zvolení na akademii je pro mě otázka vedlejší, zejména z toho důvodu, že nemám čas se v těch jejich stanovách nimrat. Sleduji Drahošovy "zásadní politické myšlenky" v uplynulých dvaceti letech a "obrovské politické zkušenosti", kterými jen srší. Je toho celá knihovna. Ale pokud se stal šéfem akademie navíc - tedy podle regulí - pak to k němu sedí. Možná si je "pružně" vyložil.

Darahoš je vítač a elitář. Ostatní jsou jen tanečky.:
Autor: F. Navr8til Datum: 28.9.2017 15:09

Může být. Ale na politických vyjádřeních Drahoše to nic nemění. Organizoval a podepsal výzvu, která vítá nelegály a uráží občany, kteří projevili obavy z islámské invaze. Navíc se Drahoš pasoval na elitáře a upírá občanům právo na všeobecné referendum. Uplynulo pár let a ukázalo se, že průměrný občan je mnohdy chytřejší a předvídavější než ometálovaní akademici.

Re: Prostě Drahoš je vítač:
Autor: J. Jurax Datum: 28.9.2017 14:59

Expresívní není sprostý.

A ano, řiť je lékařský výraz.

Nicméně "býti strkačem do řiti" je zjevně výraz vyjadřující Vaše osobní emoce, prožitky, pocity a vztahy vzhledem k diskutovanému tématu, tedy zkráceně expresívní; soudím, že jej rozhodně nelze označit za salónní.

Re: Prostě Drahoš je vítač:
Autor: V. Heidlerová Datum: 28.9.2017 14:01

Řiť je lékařský výraz, žádné sprosté výrazivo, to bych použila pr..l!!!

Máte to marný:
Autor: J. Hejna Datum: 28.9.2017 11:51

Drahoš je nepřijatelný.

Takže... Kdo je ten Drahoš?:
Autor: O. Zeman Datum: 28.9.2017 11:46

Tož víme nyní dosti o Olivovi, Sykové a panu autorovi a Cibulkové... Jen ten Drahoš se nám z toho nějak vytratil, co? Jestli podepsal (a jako že podepsal), tak se vyjádřil. A když se vyjádřil, tak se onálepkoval. A mluví-li jako vítač, chová-li se jako vítač, podepisuje jako vítač... pak to bude asi vítač. Vyjadřovat se může, jak chce. Ale vychovávat, vychovávat se od něj ani jemu podobných nenechme.

Re: Sykova mazana jako lstivi Afghanci:
Autor: J. Jurax Datum: 28.9.2017 11:44

Pecunia non olet.

Re: Je to nejasné a zneklidňující... :
Autor: J. Jurax Datum: 28.9.2017 11:43

No, dobrou volbou - z toho, co o něm vím z médií se dá zjednodušeně říct, že je to spíš eurohujer. A je-li to pravda, tak z hlediska přežití naší republiky jako suverénního (aspoň omezeně jako dnes) státu a garanta mých práv by to byla volba špatná.

A jeho postoj k imigraci vyjádřený podpisem pod tou neslavnou peticí taky moc záruk do budoucna nedává.

Re: Prostě Drahoš je vítač:
Autor: J. Jurax Datum: 28.9.2017 11:35

Obé je špatné. Zamuslimení země není sranda, což už na vlastní kůži poznávají země byvšího Západu; lidi dole už to ví, jen politikům nahoře to dosud nedošlo.

A mimoto - použiju-li Vašeho celkem nepřípadného expresivního výraziva - je dobré býti "strkačem" do řiti EU transformované podle aktuálních Junckerových a Macronových vizí?

Re: Prostě Drahoš je vítač:
Autor: M. Prokop Datum: 28.9.2017 11:35

Ne, není to lepší. Oboje je špatné.