19.7.2018 | Svátek má ČeněkDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


TERORISMUS: V Londýně padlo další tabuŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 154, poslední: 23.9.2017 0:51, přehled diskusí

Terorismus není hlavní problém:
Autor: J. Vintr Datum: 22.9.2017 23:29

Spíš ten hlavní problém zastírá. Tím hlavním problémem je zásadní nepřizpůsobivost muslimů. Oni se nikdy nepřizpůsobí našemu způsobu života, naopak se budou snažit abychom se my přizpůsobili jim. A kde se jednou uchytili, tam jich bude jen přibývat, zatímco Evropanů kvůli nízké porodnosti bude stále ubývat. V poměrně krátkém čase se náš svět změní na muslimský středověk. a nejde s tím nic dělat, ledaže by Evropané zapomneli na humanitu a vyprali je odsud násilím. A to co nejdříve, dokud je jich tady ještě (snad) relativně málo.

Re: Terorismus není hlavní problém:
Autor: J. Jurax Datum: 23.9.2017 0:31

No, relativně málo - v Evropě je muslimů cca 44 miliónů (v Evropě je taky kus Turecka a Kazachstánu, Azerbajdžán, Albánie, BiH, Kosovo, část Ruska s Kavkazem), z toho v Evropě zvané západní podle odhadů cca 20 miliónů. Další se sem valí díky blbosti vedení EU a německé kancléřky a třeba i švédské vlády po statisících.

Řeknu to jinak::
Autor: D. Stirský Datum: 22.9.2017 20:21

Nepustil-li bych co kluk bábu jsoucí v nouzi pohybové v tramvaji sednout s tím, že je to mé svobodné rozhodnutí a že mně k tomu nesmí nikdo nutit, dostal bych od táty takovou facku, že bych skončil na druhé straně tramvaje.

Re: Řeknu to jinak::
Autor: R. Chodovsky Datum: 22.9.2017 20:24

Slušné vychování a pomoc v nouzi je velký rozdíl. Nezaměňovat!

Paní Hájková se mně ptala:
Autor: K. Křivan Datum: 22.9.2017 18:38

zda dokázal odmítnout třeba pomoc ženě s

dětmi utíkající před válkou jen proto, že je to muslimka.

Samozřejmě že bych ji pomohl. Ukázal bych ji cestu do islámské země. Ale nic víc !

Re: Paní Hájková se mně ptala:
Autor: H. Lukešová Datum: 22.9.2017 18:47

Ať muslimové žijí v muslimských státech, ne v Evropě, jenomže jsou to jenom hospodské řeči, celá západní Evropa je díky neomarxistům zamuslimena. Velká města, Londýn, Berlín, Paříž, Brusel, tam je muslimů a muslimů v některých oblastech více nežli bílých evropských Evropanů, jenomže co s tím?

Re: Paní Hájková se mně ptala:
Autor: I. Mertl Datum: 22.9.2017 20:14

Nic, madame. Bděle dohlížet, co se tam děje, zavírat extrémy a čekat, až se muslimský extrémismus vytratí. S koncem islámského státu ztratí hlavní inspiraci. A jak dlouho to může trvat? Možná deset patnáct let, jako endogenní terorismus evropský v sedmdesátých letech. Když se nebude rozčilovat, taky se toho můžete dočkat, paní Lukešová.

Re: Paní Hájková se mně ptala:
Autor: J. Jurax Datum: 23.9.2017 0:40

To je optimistická a velmi nepravděpodobná varianta. Muslimů je v Evropě zvané západní cca 20 miliónů a po statisících přibývají.

Všech členů a sympatizantů levicových teroristů Rudých brigád, Frakce rudé armády a jim podobných parchantů, baskických a irských separatistů dohromady nebyla ani setina tohoto počtu, nebyli sjednoceni jednou ideologií, jakou je u muslimů islám, a neměli za cíl ovládnout Evropu.

A to ještě pomíjím sociální aspekt nevzdělaných a neasimilovaných (kvůli islámu) a tudíž obtížně zaměstnavatelných a tedy frustrovaných moslemínů žijících v Evropě již ve druhé a třetí generaci.

Válka v srdci islámu:
Autor: J. Kubik Datum: 22.9.2017 17:36

Doporučuji Panu Bartoňovi knihu Válka v srdci islám jejíž autor

Gilles Kepel radil americkáým prezidentům i arabským státníkům.

Když si k tomu přibere ještě Kissingerovo Uspořádání světa pochopí,

že ten problémnemá jednoduchá řešení.V metru zabíjela i IRA.

Re: Válka v srdci islámu:
Autor: R. Chodovsky Datum: 22.9.2017 17:54

Jasně problém má složitá řešení. Tak složitá, že tomu rozumí jen odborníci.

Vlastně autor popírá sám sebe - cituji::
Autor: D. Stirský Datum: 22.9.2017 14:40

"Tvrdá realita“ této bezesporu záslužné činnosti je však taková, že na imigranty z Blízkého východu nezabírá. Přicházejí s indoktrinací islámu a s cílem páchat teror. Po tomto útoku je zřejmé, že je nutné všechny imigranty považovat za potenciálně nebezpečné bez ohledu na to, kde žijí a co dělají." Kdyby každý migrant byl takový, jak píše autor, už by Evropa vůbec neexistovala. Neb ty milióny a milión čmoudů by nás už dávno museli všechny povraždit, naše města zničit a v každé evropské zemi by musel vlát prápor s půlměsícem. A propos: Autor mi připomněl Himmlerovy projevy o tom, že je velkým omylem si myslet, že existuje něco jako dobrý Žid.

Re: Vlastně autor popírá sám sebe - cituji::
Autor: P. Marcín Datum: 22.9.2017 14:57

Oni nás nechtějí zničit, oni nám přišli pomoci. Jejich způsobem...

Pana Bartoně bych s Himmlerem nesrovnával, pokud tak činíte asi Vám uniká význam slova "potenciálně".

Re: Vlastně autor popírá sám sebe - cituji::
Autor: H. Lukešová Datum: 22.9.2017 17:39

Srovnávat Židy a tragédii šoa během WW2, systematické a promyšlené vyhlazování Židů páchaným německými nacisty a pronacistickými kolaboranty je neskonalá drzost. Židé byli vyhlazováni všichni bez rozdílu, do jednoho. Kdyby se válka protáhla, nepřežil by jediný Žid.

Na druhé straně dnešní tzv. "migrační krize", je řízenou muslimskou invazí. Muslimové nečelí vyhlazování ani nebezpečí, migrují do Evropy s cílem kolonizovat, islamizovat a ovládnout Evropu. Srovnávání situace Židů během 30. let a druhé světové války je urážkou vyvražděných Židů, urážkou jejich památky, dá se říci je to uvažování antisemitské.

Re: Vlastně autor popírá sám sebe - cituji::
Autor: T. Hraj Datum: 22.9.2017 18:06

Ale autor neříká, že každý imigrant z kritických zemí je nebezpečný (to jste si nelogicky doplnil), ale že bohužel každého musíme za nebezpečného považovat.

Zadtím nás sice pravda "čmoudi vraždí" poměrně málo (ve srovnání s tím jak se vraždí navzájem), ale terorismus není jediným a dokonce ani hlavním ohrožením evropské civilizace. Tím je import cizí kultury, cizích sociálních návyků, cizí mentality a loajality vůči cizím zemím. Zářný příklad jsou třeba němečtí Turci. Ti demonstrovali jednoznačně, čemu jsou loajální.

Re: Vlastně autor popírá sám sebe - cituji::
Autor: J. Jurax Datum: 23.9.2017 0:47

Ale kuš - mýlíte se, a to tak, že úplně. Každý muslim, který se neasimiluje a zůstane muslimem, je potenciálně takový. Jestli využije svého potenciálu je jen na okolnostech. V nejlepším případě jen nebude bránit svým radikálnějším souvěrcům v činnosti, v horším je bude podporovat a v nejhorším se jejich činnosti zúčastní.

Kdyby bylo radikálů jen pouhé procento, je to v Evropě cca 200 000 bojovníků.

A to srovnání s Židy i židy je mimořádně chucpe.

A do třetice::
Autor: D. Stirský Datum: 22.9.2017 14:21

Přečtěte si podobenství i milosrdném samaritánovi. Je staré 2 tisíce let. Tam se dočtete, zda se má pomáhat jen vlastním a ne cizím, jak zde kdosi nadhodil. To jsou přece ony křesťanské tradice Evropy, na které se různí uprchlíko-bijci tak rádi odvolávají.

Re: A do třetice::
Autor: R. Chodovsky Datum: 22.9.2017 14:26

Přesně tak. MÁ pomáhat, nikoliv MUSÍ pomáhat.

Re: A do třetice::
Autor: D. Stirský Datum: 22.9.2017 14:31

Ne tak zcela. Nemýlím-li se, nejsem praktikující křesťan, Ježíš vysvětluje, kdo je můj bližní. Také někde v NZ říká, že ten, kdo pomáhá, to bude mít u něj po smrti dobré, kdo ne, čeká ho skřípění zubů či tak nějak. Byl jsem nahý, a oblékli jste mne...

Re: A do třetice::
Autor: R. Chodovsky Datum: 22.9.2017 15:17

Opět správně. Existuje bližší specifikace bližního.

A dále neexistuje příkaz musíš právě nyní a musíš právě tady.

Re: A do třetice::
Autor: T. Hraj Datum: 22.9.2017 18:08

Problém je, že to, co dělá A. Merkel není pomoc.

Re: A do třetice::
Autor: J. Jurax Datum: 23.9.2017 0:51

Cynicky řečeno - po smrti to možná bude mít u Ježíše dobré, ovšem po smrti je mu to už prd platné. Zato před smrtí to může mít dost špatné - díky moslemínům, jimž z dobroty srdce a sebevražedné pošetilosti pomáhal.

Oko za oko, zub za zub. :-):
Autor: A. Nový 840 Datum: 22.9.2017 15:34

Kolik dostáváte za propagandu multikulti?

:)))))))))))))) :
Autor: J. Kanioková Datum: 22.9.2017 23:47

A představme se, že založím:
Autor: D. Stirský Datum: 22.9.2017 14:18

neziskovku na pomoc uprchlíkům ze Sýrie. Od státu nebudu chtít ani korunu. Peníze budu získávat od dobroserů, halvloidů, multi-kulti, neomarxistů, havlistů, vítačů, pravdoláskařů... Udělám si www stránky, napíší o mě nějaké noviny, budu mít rozhovor v TV... Jaké asi budou reakce? Byť budu páchat dobro bez koruny státní podpory a nikoho k tomu nebudu nutit! To zde přece mnozí propagují. Dobro ano, ale ne za mé peníze, z mých daní! To, že budu dostávat e-maily typu "chcípni", bude asi to nejmenší, s čím se budu v Česku muset vyrovnat.

Re: Žádost::
Autor: R. Chodovsky Datum: 22.9.2017 14:28

Tímto žádám o zapůjčení křišťálové koule. Vím, že ji máte. Musíte ji mít, jak jinak můžete dopředu vědět co by nastalo, kdyby....

Re: Žádost::
Autor: D. Stirský Datum: 22.9.2017 14:33

Stačí se zeptat lidí, kteří takovéto organizace založili. Nebo se podívat na jejich FB stránky. A nebo jen číst noviny. Výhružky zabitím jsou zcela běžné.

Re: Žádost::
Autor: R. Chodovsky Datum: 22.9.2017 15:13

Tyto organizace pomáhají bez státních peněz? A pomáhají aniž by jiným škodily?

Re: A představme se, že založím:
Autor: H. Balzám Datum: 22.9.2017 17:27

Vy především nebudete páchat dobro, ale něco, co vy za dobro považujete. Skutečnost bude taková, že jim nepomůžete a zdejším ublížíte.

Už léta pracuji jako dobrovolník :
Autor: D. Stirský Datum: 22.9.2017 14:09

v programu zaměřeném na seniory. Chodíval jsem za bábami, které měly dosti nízké důchody - za jejich mládí penzijko nebylo. Tudíž byly v nouzi (podotýkám: v české nouzi - na poměry, co já vím, indické, na tom byly velmi dobře). Občas jsem jim - aby nevěděly - vypomohl. Znamená to, že mám multikulturní vidění světa? A pokud ano, je to něco špatného? Jen na okraj! Byli to komunisté, kteří popravovali za buržoazní nacionalismus, ale i za buržoazní kosmopolitismus. Autorovi článku bych velmi důrazně připomenul, ba jej kopnul kamsi, že k pomoci bližním mne vedli rodiče (ročník 1928 a 1930). Nebyla to křesťanská ale skautská výchova - byli vášniví skauti a Foglarovo pravidlo "každý den jeden dobrý skutek" se u junáků bralo vážně. Mám už léta adopci na dálku - ne, nechlubím se. Ale platím klukovi z Indie školu. Znamená to, že jsem neomarxista, havloid (to jsem), multi-kulti, dobroser? Podle autora asi ano.

Re: Už léta pracuji jako dobrovolník :
Autor: P. Marcín Datum: 22.9.2017 14:38

To co píšete je chvályhodné.

Ale...

Nutí Vás k tomu někdo?