22.6.2018 | Svátek má PavlaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


SVĚT: Šestnáct let potéŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 44, poslední: 14.9.2017 0:15, přehled diskusí

Mne by opravdu zajímalo,:
Autor: B. Rameš Datum: 13.9.2017 9:57

jak si všichni ti islamobijci onu slavnou křížovou výpravu proti dvěma miliardám muslimů představují. Naházíme na ně vodíkovky? Jako fakt, reálně??

Re: Mne by opravdu zajímalo,:
Autor: M. Prokop Datum: 13.9.2017 10:37

Pro začátek by stačilo být náležitě opatrný s tím, kdo a kolik toho do Evropy leze a pouštět sem jen přiměřené množství vybraných.

Současný stav je sebevražedný.

Re: Mne by opravdu zajímalo,:
Autor: J. Vintr Datum: 13.9.2017 11:12

Dnes už je na nenásilné řešení pozdě. Muslimové se nikdy neměli v tak velkém počtu do Evropy dostat a od začátku se mělo k Islámu přistupovat tak jak si zaslouží - to znamená jako k nepřátelské nebezpečné ideologii, která zde nemá co pohledávat. Teď už je to jedno. Islamizace Evropy je prakticky neodvratná, protože jsme příliš civilizovaní a humánní na to, abychom muslimy vytlačili z Evropy násilím. Jediné co se dá reálně dělat je oddálit konečné ovládnutí Evropy (a třeba čekat na zázrak, který náš kontinent od té rakoviny zachrání).

Autor má pravdu:
Autor: J. Vintr Datum: 13.9.2017 9:23

islámský terorismus je v podstatě zcela bezvýznamný problém proti tomu, jak si stále přibývající množství muslimů přizpůsobuje náš svět tomu svému. A zatím nikde ani náznak, že by se tomu někdo chtěl bránit, byť jen verbálně. Naopak se jim leze aktivně do pozadí.

Dočkáte se pepka vyskoče....:
Autor: J. Mrázek Datum: 13.9.2017 7:33

Rajmana...ten Vám to "nandá"... Nicméně-bez aktivní obrany hranic a bez tělesně a duševně zdatných a hlavně svou VLAST bránících lidiček ničeho nedocílíme a naše vlastní pátá kolona neziskovek s chcípáky na marjánce a dotacemi nejen z našich kapes, ta nás lacino ne prodá, ale daruje ...

Re: Dočkáte se pepka vyskoče....:
Autor: J. Lukavsky Datum: 13.9.2017 8:37

Ani elektrické ploty, ani psi.... nic nedokáže zastavit milion lidí, ti prostě přejdou. Ani komunisti nedokázali svoji "hranici míru" uzavřít naprosto. Policajt může vyzvat kohokoli kdekoli aby se legitimoval. Pokud má u sebe jen mobil a nerozumí ani česky ani německy ani anglicky?.... tak co s ním? Nic neprovedl, nerozumí, umí jenom "germany". Odvezou ho zpátky, ale kam? Do Afriky? Okamžitě naskočí stádo právníků, placených z neziskovek tj. našich daní a ujmou se ho. Pak požádá o připojení své rozsáhlé rodiny, asi 12 lidí....pak každý z nich pozve další. J.L.

Re: Dočkáte se pepka vyskoče....:
Autor: M. Prokop Datum: 13.9.2017 9:14

Šup s ním do detence a tam počká, až se zjistí co je zač.

On by se ten příval zmírnil.

S tím závěrem máte pravdu, ale to není nezměnitelné.

:
Autor: L. Popovský Datum: 13.9.2017 7:32

Skvěle napsáno. Mohu jedině souhlasit.

Povinné čtení pro všechny poslance:
Autor: J. Pražák Datum: 13.9.2017 6:34

Zejména pro ty, kteří mají děti.

"Západ" si neuvědomuje, že technologická převaha v tomto konfliktu neznamená nic. Někdo pošle dron na druhou stranu Zeměkoule, někdo donese bombu v batohu, nebo doveze v náklaďáku. Výsledek je stejný.

Protože jsem dnes první, pod článkem je dosud napsáno::
Autor: P. Dvořák Datum: 13.9.2017 2:30

"diskuse neobsahuje žádné příspěvky". Tak mi připadá, že se diskuse stává zbytečnou, protože v tom mají všichni jasno minimálně ze dvou důvodů.

1) Normálně nemuslimsky uvažující jedinec s hlavou vyplněnou obvyklou hmotou, to jest myslícím mozkem, i ti druzí, kteří buď za peníze nebo z přesvědčení obhajují podřezávání krků, bičování, usekávání končetin, upalování zaživa, kamenování znásilněných žen, každý den se zde projevují v souladu se svou výplní lebky.

2) I kdybychom se tady sešli jenom ti, kteří uvnitř lebky mají hmotu nejvýše organizovanou a v souladu s tím bychom psali jednotné příspěvky, za pár týdnů na několik vteřin dostane národ možnost si zvolit politiky, kteří nás budou hájit, ale zvolí si ty, kteří nás beztak prodají Evropské unii - rozuměj Německu a Francii - rozuměj islámu.

Jak správně píše pan Luboš Zálom, v Evropě "alternativa občanské války se stane nevyhnutelnou", tedy není již otázka ZDA, ale jsou již pouze otázky KDY a KDE. O těch ztrácí smysl diskutovat, protože o nejisté, ale děsivé budoucnosti se snad diskutovat ani nedá. Dá se jen očekávat a připravovat se na ni.

Re: Protože jsem dnes první, pod článkem je dosud napsáno::
Autor: M. Krátký Datum: 13.9.2017 3:57

S naprostým souhlasem se k vám připojuji a jen mírně si dovoluji vás doplnit : v textu pana Záloma se vyskytuje slovo "sekularizace" - ta se povedlo pouze v Turecku počátkem 20 tého století a jak dlouho tam vydržela vidíme zřetelně sami - i Turecko je nyní zase čistě islámským státem - hezký den

Re: Protože jsem dnes první, pod článkem je dosud napsáno::
Autor: M. Prokop Datum: 13.9.2017 9:15

Povedla na povrchu a silou. Což dlouhodobě nefunguje.

Re: Protože jsem dnes první, pod článkem je dosud napsáno::
Autor: P. Marcín Datum: 13.9.2017 12:01

Máte pravdu. Změnit se mohou pouze zevnitř. Jak jim však k tomu pomoci když třeba ženy si ty stany na sebe nakonec možná berou rády a ještě jsou na to pyšné (podobně nemocné bude celé to pseudonáboženství):

http://www.reflex.cz/clanek/komentare/81817/proc-se-mlade-muslimky-zahaluji-rady.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Re: Protože jsem dnes první, pod článkem je dosud napsáno::
Autor: J. Farda Datum: 13.9.2017 14:43

Ad 1) V Osvobozeném to V+W v jiných souvislostech, leč dnes již stejně fatálních,

formulovali jasně - někdo to dělá z blbosti a někdo za peníze!