17.7.2018 | Svátek má MartinaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


POLITIKA: Krize demokracie, nebo demokratické hledání?Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 176, poslední: 12.9.2017 20:20, přehled diskusí

mily p. chodovsky pise ::
Autor: T. Cerny Datum: 12.9.2017 10:28

"Ano, je to sebevražda. Nevím proč zavíráte oči před skutky jež se dějí. Proč zavíráte oči před teroristickými útoky. Chcete tvrdit, že zabíjejí šílená auta? Jednotlivci? Vždyť prokazatelně zabíjejí lidé. Jsou to lidé, kteří pohrdají pomocí i EU. Nebo budete tvrdit, že střílejí tak nějak náhodou?"

A dodava : "ukazte mi kde manifestuji nejakou aversi k uprchlikum ".

Muj komentar : samozrejme , ze mezi uprchliky u nas je spousta fundamentalnich islamistu , kteri planuji nebo dokonce uz uskutecnnili teroristicke utoky.Je to skutecne smutne ze mnozi z uprchliku se chovaji u nas v nemecku nevdecne. Nicmene naprosta vetsina tech 1,5 mil. uprchliku , jejichz domovy byly valkou srovnany se zemi ,je slusna a vdecna. Nase EU i bez vychodnich statu jako cesko ,polsko a spol. jim pomuze . Rasiste ve Francii i Holandsku pri poslednich volbach propadli na cele care a za tyden propadnou i v nemcku.Bastou rasistu tak zustane cesko s polskem a ostatnimi vychodnimi staty.Jsem rad , ze jsem v nasi EU na zapad od nich.Vy jste zase hrdy na tu vasi exklusivni politickou garnituru. Und es ist gut so !( a je tomu tak dobre)

Re: herr cerny...:
Autor: R. Chodovsky Datum: 12.9.2017 11:36

žádám vás o zapůjčení vaší křišťálové koule. Musíte ji vlastnit, jinak si nedokážu vysvětlit vaše proroctví budoucnosti.

K vašemu falšování statistik už jsem se vyjádřil.

P.S. Proč zaplevelujete debatu zakládáním stále nových vláken?

Re: herr cerny...:
Autor: R. Chodovsky Datum: 12.9.2017 11:42

Poslední otázka je pouze řečnická. Samozřejmě vím, že kdyby jste pokračoval, každý by viděl celý kontext a nemohl by jste si vybrat a citovat jen části, které se vám hodí.

Re: herr cerny...:
Autor: V. Student Datum: 12.9.2017 11:59

Včera ve 12:05 napsal takovou reakci na můj příspěvek, že mě přesvědčil o tom, že je to normální neziskovkářská, manipulativní zrůda, schopná obvinit své názorové odpůrce z toho nejhoršího.

A jestli je pravda co psal o své jakési údajné lékařské minulosti, pak je to něco jako Lékař bez hranic. do kterých jsem se tady párkrát trefil. Můžete se na ten příspěvek podívat, aby bylo jasné, že "lidé" jako Černý se nezastaví před ničím.

Re: herr cerny...:
Autor: V. Student Datum: 12.9.2017 12:02

Jen dodám, že s těmihle oblbováky musíme na těchto fórech stále více počítat, i s tím "zaplevelováním diskuse stále novými vlákny", odváděním diskuse mimo hlavní proud a nadáváním ostatním.

Re: herr cerny...:
Autor: V. Student Datum: 12.9.2017 12:08

Safra, omluva...bylo to ve 20:05, už jsem to nějak vytěsnil...

mily p. prokop pise ::
Autor: T. Cerny Datum: 12.9.2017 5:17

Autor: M. Prokop Datum: 11.9.2017 21:30

"Těmhle nemá cenu něco vysvětlovat. Něco se jim v životě nepovedlo, a teď už jen na všechno plivou."

Nemyslim , ze by se mi v zivote toho tolik nepovedlo- jsem sice pouze prachobycejnej chirurg , delam chirurgii od promoce na FVLKU v r. 66 ( zlodej Klaus v r. 63 - oba jsme vystudovali za nejhlubsiho komunismu !)v nemecku jsem si v r. 85 udelal nemecky doktorat mediciny , jinak jsem v zivote nic zvlastniho nedokazal , lec cely zivot jsem se intensivne ucil angl. , francouzsky , spanelsky a samozrejme rusky krom nemciny.No a na Guadeloupe jsem byl uz 8x stejne jako na mnoha krasnych mistech nasi Zeme.

Presto si myslim , ze toho nebylo tolik , co se mi v zivote nepovedlo Neplivu na vsechno ale mam explictni aversi k ceskemu buranskemu zlodeji Klausovi, jeho nahledovym protagonistum a k rasistum jeglichen Couleurs .No a jsem pro pomoc uprchlikum vsemi deseti.

Re: mily p. prokop pise ::
Autor: R. Chodovsky Datum: 12.9.2017 5:50

Tak přestaňte žvanit a začněte pomáhat, herr cerny. Dáváte lekce němčiny? Vzal jste alespoň jednu rodinu na byt? Vytvořil jste alespoň jedno pracovní místo? Bavíte se, ptáte se?

Pouze žvaníte a dáváte hraběcí rady... A abych nezapomněl, osmkrát jste byl na Guadeloupe.

mily p. prokop pise ::
Autor: T. Cerny Datum: 12.9.2017 7:01

mily p. prokop, mate pravdu , u nas jsou mnohem lidsky kvalitnejsi lide nez ja , kteri nezistne uprchlikum pomahaji.Je jich obrovska spousta a imponuji mne stejne jako Vam.

Nevzal jsem si ani jenoho upchlika na byt.Jediny rozdil mezi nami dvema , quo ad vztah k uprchlikum je v tom, ze ja se jich vsude zastavam a vy spolu se zlodejem Klausem a spol. je permanentne pomlouvate.Je samozrejme pro Vas pathognomonicke , ze jste vy presvedcen , ze Vy - na rozdil od ostatnich - nezvanite ale primo sofistikovane kontemplujete .

Ano , na Guadeloupe jsem byl uz 8x a v prosinci tam jedu po 9.

Kazdy navstevujeme mista kde se nam libi. To je lidske.

Homo sum et nihil humani a me alienum puto ! Mily p. prokop, jak jste se mozna i vy doslechl , muze kazdy v nasi svobodne a demokraticke EU artikulovat sve nahledy na jakemkoli chatu za predpokladu , ze ten ktery jazyk ovlada. Tedy i Vy mily p. prokop.

Re: mily p. prokop pise ::
Autor: R. Chodovsky Datum: 12.9.2017 7:36

A zase několik žvástů vycucaných z prstu. Vlastně už to nejsou jen žvásty, to už jsou lži.

Takže, podejte jediný důkaz, herr cerny, kde pomluvám uprchlíky. Nic takového doložit nemůžete, protože jste si to vymyslel. Proč do této debaty taháte nějakého zloděje? A to opakovaně?

Inu pomáhat hubou umí každý. Když dojde na skutky, přijdou výmluvy ve stylu: "..je mnoho jiných, kvalitnějších, kteří pomáhají..."

A nejzajímavější na tom vašem pohledu je, že kdo nepomáhá je špatný. Ovšem pozor, kromě vás, vy pomáhat nemusíte, vy umíte latinsky.

Re: mily p. prokop pise ::
Autor: V. Student Datum: 12.9.2017 12:05

Pokud je pomluvou říkání negativní lži, pak nikdo nepomlouvá. Pokud je pomluvou zveřejňování problematických situací, pak pomlouvám.

mily p. prokop :
Autor: T. Cerny Datum: 12.9.2017 7:08

na byt jsem si zadneho uprchlika nevzal. U nas je ale spousta lidsky mnohem kvalitnejsich jedincu nez jsem ja co si uprchliky k sobe berou .

jediny rozdil mezi mnou Vami a zlodejem Klausem - quo ad uprchlici - je v tom , ze ja se jich vsude zastavam , zatimco vy a Klaus je pokladate za " sebevrazdu".

Ano na Guadeloupe jsem byl jiz 8x a v prosinci tam jedu po 9.

Kazdy navstevujeme mista kde se nam libi . Homo sum et nihil humani a me alienum puto !Vy si jiste o sobe , mily p. prokop nemyslize , ze zvanite , nybrz ze sofistikovane kontemplujete .

To je jiste v nasi svobodne a demokraticke EU pravo jednoho kazdeho.

Re: mily p. prokop :
Autor: R. Chodovsky Datum: 12.9.2017 7:52

Ano, je to sebevražda. Nevím proč zavíráte oči před skutky jež se dějí. Proč zavíráte oči před teroristickými útoky. Chcete tvrdit, že zabíjejí šílená auta? Jednotlivci? Vždyť prokazatelně zabíjejí lidé. Jsou to lidé, kteří pohrdají pomocí i EU. Nebo budete tvrdit, že střílejí tak nějak náhodou?

Skutečně považujete omluvy typu: "...promiňte, že má dcera ušpinila svou krví Váš nůž...", za vrchol sofistikované kontemplace?

p. prokop z ceska a jeho " expresident " zlodej Klaus :
Autor: T. Cerny Datum: 12.9.2017 5:02

si zvolil vlastnorucne vyhotovenou ikonu s vlajkou EU a se srpem a kladivem uvnitr, jak ji popisuje ten nejznamejsi zlodej z ceska klaus.Jsem narozen na konci valky a tak jsem zazil komunismus v Praze od jeho prvopocatku. Posledni 45 let si smim uzivat tu bezbrehou svobodu a demokracii nasi EU.

Cesky zlodej Klaus a zdejsi p. M. Prokop nevidi rozdilu mezi komunismem a nasi svobodnou a demokratickou EU.

P. prokop,co by mne v me EU melo omezovat moji sobodu : mohu rikat co chci , ve volbach si mohu vybrat mezi 48 stranami s amplitudou mezi extremne levicovou "Marxisticko leninskou stranou MLPD " a neonacisty z NPD, mohu stodovat co chci pracovat kde chci a neustale cestovat po celem svete - co by melo omezovat moji svobodu v EU ?Zlodeje Klause( a zastupne p. prokopa ) nenechava v klidu , ze se "vega maslo" nesmi nazyvat maslem protoze ve vega zadne mleko neni.P. Alexandra Tomskeho uz brzy vykoupi Brexit , pote co GB splati dluhy nasi EU ve vysi 100-200 miliard €,a s opetnym zavedenim kontroly na hranicich mezi Rep. Irsko a Severnim Irskem dosahne p. Tomsky opet klid v dusi.

:-P:
Autor: M. Prokop Datum: 11.9.2017 21:11

Lidovky: "Měli bílí turisté při evakuaci přednost? Přeživší ze zdevastovaného ostrova si stěžují na rasismus"

Pro jistotu bez diskuse.

Re: :-P:
Autor: T. Cerny Datum: 12.9.2017 4:45

Mily p. prokop- ten clanek v LN jsem take cetl a pokladam ho za neuveritelnou pitomost . Na St.Martin jsem sice nikdy nebyl ale na Guadeloupe jsem byl uz 8x (!), naposledy v prosinci 2016.Ta novinarka co udajne prijala ze satelitniho , skoro zcela pusteho ostruvku ( asi 10 km od Guadeloupe, stejne jako ostruvky Les Saints a Marie Galante ) Desirade ,pise , co ji asi rekl jeden z mistnich a prestoze je to nesmirny blabol , podava to ta novinarka za bernou minci.V Nasich mediich je take reportovano o selekci evakuovanych turistu na St.martin : US letadla nejprve evakuovala obcany USA, Holandska obcany Holandska a francouzska obcany Francie -a sice podle pasu ktery meli a ne podle barvy kuze. Obyvatelstvo Guadeloupe jsou z 99,9% cernosi, stejne jako na Martinique kde jsem byl a podobne to nejspis bude na St.Martin kde jsem nebyl .

Rasismus cernochu vuci belochum tam neni naprosto zadny.

p.chodovsky pise representativne za celou :
Autor: T. Cerny Datum: 11.9.2017 20:39

aktualni politickou garnituru ceska :

R. Chodovsky Datum: 11.9.2017 16:21

Nevím v jakých novinách jste si přečetl, že 90% Čechů nechce pomáhat. Pouze nechce pomáhat způsobem, který tvrdošíjně prosazujete. Způsobem, který zvedl zločinnost o desítky procent. Způsobem, který nepřináší pomoc. Způsobem, který je sebevražedný.

Recko , Italie a ted i Spanelsko diky sve mediterani poloze je zavaleno 100 tisici uprchliky.Kvoty udelali experti nasi EU kvuli tomu , jak Recku a Italii s uprchliky pomoci.

Ze Cesko s polskem a ostatnimi vychodnimi zememi " posilaji 50 policistu ma hranice EU " je sice chvalyhodne , ale jak tim tyto farizejske zeme vychodni Evropy chteji pomoci Recku a Italii? Jak si to ti naivni Cesi ( zlodej Klaus , p. Zeman , chovanec , sobotka a ostatni tutti quanti ) predstavuji jak pomoci Recku a Italii ?Vzdyt ty zeme odkud ti uprchlici prichazeji je zpatky nevezmou ! Jake Endlösung nabizeji cesi a ostatni z vychodu Italii a Recku. Nase EDU je solidarni spolecnost a pomuze Italii i Recku i bez vychodnich statu typu ceska, polska rumunska etc.Ktery politik v Cesku je pro prijeti uprchliku p.Chodovsky ?Znate jednoho jedineho ?v Nemecku to jsou krom neonacistu a AfD (Petry , Weidel , Gauland etc. ) uplne vsichni ! Ceske farizejstvi schreit zum Himmel.

Re: p.chodovsky pise representativne za celou :
Autor: R. Chodovsky Datum: 11.9.2017 20:45

Vaše snaha argumentovat je až dojemná, ale nedokazuje nic o vašich domněnkách a falšování statistik.

Raději se rozhovořte o tom, kterak jste 50 let pracoval. To je neskutečně záslužné a pravděpodobně jste jediný na světě.

Re: p.chodovsky pise representativne za celou :
Autor: M. Prokop Datum: 11.9.2017 20:55

K stáru už má na nějaké to blbnutí nárok (ale síla to je, to zas jo).

A vždycky mne potěší, jak tyhle dobrosery irituje pan expresident.

Re: p.chodovsky pise representativne za celou :
Autor: R. Chodovsky Datum: 11.9.2017 21:28

Tak se zdá, že jsem propásl svou šanci mlčet.

Pan vzdělaný, místo argumentů a dialogu, už sepisuje udání pro jiný názor. Možná si příště rozmyslím debatovat.

Re: p.chodovsky pise representativne za celou :
Autor: V. Pavelka 263 Datum: 12.9.2017 5:41

Česko bývalo manufaktůrou pro Rakousko ,Německo a Rusko , tak se nedivte že je tu strach z dalších manipulací.

Re: p.chodovsky pise representativne za celou :
Autor: R. Chodovsky Datum: 11.9.2017 20:48

A přihoďte něco latinsky, to vám také zvýší sebevědomí.

Re: p.chodovsky pise representativne za celou :
Autor: S. Netzer Datum: 11.9.2017 20:50

Ty dvě množiny (neonacisti a AfD) se částečně kryjí.

To ale Klausovi nevadí, jak se zdá.

Re: p.chodovsky pise representativne za celou :
Autor: M. Prokop Datum: 11.9.2017 20:54

Když to tvrdíte vy ....

Re: p.chodovsky pise representativne za celou :
Autor: S. Netzer Datum: 11.9.2017 20:57

Že vy to nevíte je váš problém.

Re: p.chodovsky pise representativne za celou :
Autor: M. Prokop Datum: 11.9.2017 21:01

Kéž by všechny mé problémy byly tohohle kalibru, jako vaše politická myopie.

Re: p.chodovsky pise representativne za celou :
Autor: S. Netzer Datum: 11.9.2017 21:02

"Echt liberál" tradičně ad rem.

Echt EUgenossin:
Autor: M. Prokop Datum: 11.9.2017 21:04

Autor: S. Netzer Datum: 7.9.2017 10:29 Jste hloupá.

Re: Echt EUgenossin:
Autor: S. Netzer Datum: 11.9.2017 21:10

Lukešová je hloupá a vy též.

Re: Echt EUgenossin:
Autor: M. Prokop Datum: 11.9.2017 21:12

"Echt EUgenossin" tradičně ad rem. :-P