21.7.2018 | Svátek má VítězslavDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


POLITIKA: Preference, Babiš a chytré vlaštovkyŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 33, poslední: 11.9.2017 20:28, přehled diskusí

Re: Úsměvné:
Autor: Š. Hašek Datum: 11.9.2017 20:28

Nejen úsměvné, trapné, blbé, školácké, ....... . Takové pravda a láska.

Byla u toho ale televize.

To jako Kalousek a Bělobrádek čekají, že voliči jim dají hlasy pro Babiše?????????????

Re: Milovníkům koblih:
Autor: Š. Hašek Datum: 11.9.2017 20:26

Domnívám se, že obvinění a kontrola čerpání těch prachů se dělá kulantněji. A nezasedá parlament (snad vosum hodin!), jest to věc policie. A policie spí, deset let! Komise dotační se chechtá.

Fakt "se těším", že já dostanu policejní předvolání za "plivání na chodník" dne 11. 9. 2008. No nic. A před tím se svolá shromáždění sousedů z domu, kteří odpřisáhnou jednomyslně, že jsem byl vždycky divnej. No nic.

Re: Dalmácie, decimálka, všechno jedno!:
Autor: Š. Hašek Datum: 11.9.2017 20:20

Asi tak.

Shrnutí. Zkráceno, zjednodušeno.

Pokud o dotaci zažádá soudružka Šabatová/Marksová na: "Začleňování romské komunity mezi řádně hákující Ostravany ve světle nových skutečností multikulturní AfroEvropy, dle vlivů absence zubních kartáčků a příborů (aspoň aluminiových) mezi populací", tak ji dostane. Sofort. Neziskovky mají ročně několik miliard. Dokonce hospodářští stratégologové/čerpači/mazači čerpadel/hlupáci/gauneři/Moravec plakali, že "bruselské peníze leží na stole"!!

Když si je nafasuje Babiš/neláska/neklinika/nekotlík, .......... , tak je oheň na střeše. Dělá se nám dobrá parta, v tom parlamentě! NVB.

Dalmácie, decimálka, všechno jedno!:
Autor: F. Navr8til Datum: 11.9.2017 18:11

Chtěl bych vás upozornit, že pták, kterého jste viděl útočit na vlaštovčí hnízdo nebyla poštolka. Ta se živí hraboši, hmyzem, ještěrkami, které střemhlavým letem sbírá ze země! To co jste viděl, byl s největší pravděpodobností ostříž, která umí chytat ptáky i za letu a napadá vlaštovky, jiřičky, břehule a dokonce i rorýsy a netopýry. Ale ve vašem případě jsem zvyklý, že si s fakty hlavu nelámete. A pokud fakta neodpovídají vašemu záměru, tím hůře pro fakta!

Re: :-) koblihářům :
Autor: V. Pavelka 263 Datum: 11.9.2017 16:37

Babišova vina je na ůrovni procesní chyby a za tu dostal pokutu!Od soudu .

Re: :-) koblihářům :
Autor: V. Pavelka 263 Datum: 11.9.2017 16:30

To si fakt myslíte , že Babiš, bez právní rady, spytlíkuje projekt Hnízdo a bude riskovat ?! Kalouskovy korunové dluhopisy , jsou v pozadí , proč asi , co kdyby se vtom někdo vrtal , že to bylo nachystáno pro Katolické klienty ? nezaplatili daně ?! Prachy Prachy, bez práce a za nic, Velká iluze !

No :
Autor: V. Pavelka 263 Datum: 11.9.2017 16:02

Když zakládal Kalousek s Nečasem Dlouhodobý Církevní Tunel našich Kapes, "ještě trvá "komentoval jste jej ? Komentoval jste aspon idiotskou čepičku VINY, kterou nám nasadilo uskupení tisícovky , nebo kolik jich zbývá,vrchních prodavačů Iluzí ?!Za ukradený majetek , Já jim nic neukradl !Proč státoprávní Kalousek nezažaloval Zloděje KSČ,tam ale nejsou peníze že, Kdo je Nenažraný ? Křestanský Kalousku se svými metastázami, starostové a Kdu,Katolická liga ,Prachy Prachy za NIC.A fotovoltaický tunel založený URBANEM Sobotkou z ČSSD "Ještě trvá" , Kde jste kritičtí novináři,!Tihle darebáci nám vysávají kapsy .To uskupení prachů a Moci , spolehlivě zničí jakékoliv nové politické uskupení !

Re: Mýtický malý a střední podnik.:
Autor: J. Novotný Datum: 11.9.2017 15:04

Čapí hnízdo dostalo dotaci, k tomu přidalo nějaké vlastní prostředky a dalo práci místním stavebním firmám. Dnes je provozováno a dává práci místním.

Jinak by ty prachy propadly Bruselu.

Re: Nenažraný slovenský zbojník:
Autor: R. Langer Datum: 11.9.2017 13:54

Není o co stát, můžete mi věřit... ;-)

Milovníkům koblih:
Autor: P. Lenc Datum: 11.9.2017 11:27

nějaký ten milion sem, milion tam nevadí, pokud za ně koblihář rozdává koblihy(sliby).Ale pozor, jsou přece zlouši, kteří dokonce dostali "poslanecké trafiky"!Že je soud osvobodil? To nevadí, vždyť tu je další soud a před volbami, ten je přece "zasloužený" volby nevolby.Soudruh, čo to tárám, fízl, ale fuj, velkopodnikatel Babiš přece nemůže být obviněn před volbami, to je přece politický "útok" podplacené a zmanipulované policie, to přece ví každý koblihář.A někteří "informovaní" blogeři...

Re: Takže se stalo...,:
Autor: R. Chodovsky Datum: 11.9.2017 11:15

stalo se to, že v každé platbě za elektřinu dotuji "zelené" sluneční panely, ačkoliv bych si za tyto peníze rád koupil něco smysluplnějšího. Stalo se to, že za peníze sebrané nějakému polskému traktoristovi, můžu jít do sauny postavené díky dotacím EU. Stalo se to, že i za moje peníze si někdo mohl postavit nějaké hnízdo. Stalo se to, že i za moje peníze ....

Úsměvné:
Autor: D. Polanský Datum: 11.9.2017 11:07

jenom pád IPB nás stál minimálně 240 miliard, tunely dalších 8 bank nepočítám. A najednou autor nemůže spát kvůli 50 milionům. Nikdo okraden nebyl, jelikož ty peníze se nevypařily, jsou v Čapím hnízdě. Akorát mohly být někde jinde. Ale jak říkával V. Klaus, je potřeba být na správném místě v správnou dobu, což bylo heslo celé privatizace státního majetku v hodnotě desítek bilionů korun. Také ty biliony mohly skončit někde jinde.

Pane Hvížďalo,:
Autor: P. Zinga Datum: 11.9.2017 10:32

kde jste byl, když u nás řádily celé hordy škodné?. Jste směšný...

Mimochodem, celá věc je velmi dobře zrežírovaná a jejím cílem je ústavní krize, ve které se poveze i president Zeman. Volby vyhraje Babiš, s tím se počítá. Zeman ho pověří sestavením vlády, která nezíská důvěru parlamentu. Počítá se s tím, že Zeman nechá Babiše vládnout bez "parlamentní většiny". Jak dlouho? A s jakým výsledkem?

A ústavní krize je tady. Kdo ji vyřeší? Nové volby anebo puč?

Re: :-) koblihářům :
Autor: T. Kočí Datum: 11.9.2017 10:25

Ten je teda dal do pořádku, pomalu to leze na povrch. Pan Pilný, který na rozdíl od ostatních spolustraníků ,neztratil zcela svou čest, by mohl vyprávět.

Jo, vlaštovky:
Autor: T. Kočí Datum: 11.9.2017 10:22

jsou chytřejší, než český volič koblihofil.

Re: :-) koblihářům :
Autor: J. Kratochvíl Datum: 11.9.2017 10:07

Všichni, kdo kandidují jsou umazaní krádeží nebo zpronevěrou veřejných financí. Proto při volbách musíme vybírat mezi zloději toho nejmenšího, bohužel. Jiná nabídka se nenabízí. Babiš se alespoň snaží mimo jiné, upevnit a dát do pořádku státní finance, co jiné strany za léta zkazily a rozkradly.

:-) koblihářům :
Autor: M. Vondráček Datum: 11.9.2017 10:00

Tak už to konečně řekněte . AB je čestnej chlap a nekrade. Nebo si fakt myslíte , že je omluvou fakt , že kradou i někteří ostatní :-)

Re: Hvížďalo, copak jste už úplný imbecil.:
Autor: M. Zdobinský Datum: 11.9.2017 9:54

Pane Písaříku neodplivávejte si, mohl byste si vyplivnout koblihu....

Re: Mýtický malý a střední podnik.:
Autor: M. Zdobinský Datum: 11.9.2017 9:50

Takže se vlastně nic nestalo? A za 50 mega se můžou rozdat koblihy.

Re: Mýtický malý a střední podnik.:
Autor: Š. Hašek Datum: 11.9.2017 9:12

Dotace jsou plošně sebrané, ev. nekryté peníze, sebrané daňovým plátcům .......... a potom komisionelně přidělovány kamarádům, známým, politickyprojektově správným, oklikou sobě, ........., kotle, sucho, rozhledny na každém kopci, ........ hatefree, neziskovky.

Tak co dál s tím? A najednou se čerpadláři dotační mohou zjevit. Čapí letovisko a školicí středisko (sakra, nepozval tam Dienstbiera a jeho neziskovky!). Po deseti letech! Prostě ty miliony chybí kamarádům Kalouska, Schw., Hermanovi - prostě všem! A asi i televize si chtěla koupit nová auta/šatičky před kamery, ....... . Ale trvalo jim to, policii taky.

Re: Nenažraný slovenský zbojník:
Autor: Š. Hašek Datum: 11.9.2017 8:57

Básnicky průměrné, fakticky to má zápornou hodnotu.

Neochutnal jsem koblížky, popište!

Re: Nádherný a:
Autor: Š. Hašek Datum: 11.9.2017 8:55

Marksová s Hermanem by nám vysvětlili, co "všichni" vědí - dotace nejsou lumpárna! Peníze pro Babiše (dotační, potichu špitnou), jsou přeci lumpárna!! To si nesmí diváci "naší parlamentní televize" plést, sakra. Osvětu, soudruzi!

Mýtický malý a střední podnik.:
Autor: J. Novotný Datum: 11.9.2017 8:53

Předně ta definice je neskonale blbá, ty dementní podmínky pro střední podnik Čapí hnízdo splnilo.

Dále ČR nevyčerpala dotace EU, v důsledku nedostatku vhodných projektů, takže není pravda, že by to Čapí hnízdo ukradlo někomu jinému.

Re: Tak to je tedy:
Autor: Š. Hašek Datum: 11.9.2017 8:51

Až některým váhavým voličům dojde, co na ně ty "konstruktivní strany" šijou (spolu s televizí), totiž tichou či hlasitou koalici všech proti ANO! Co asi udělají - buď budou doma, nebo půjdou volit ANO. Logicky, on lid prostý někdy pozná ty největší/průhledné lumpárny typu "zbavit se politické strany, který má momentálně nejvíc voličů".

Ale to je na Kalouska se Schw. nepochopitelné, ti jsou teď po koncilu ve sněmovně tak nafoukaní, že snad puknou a Zaorálek nechápe vůbec.

Re: Hvížďalo, copak jste už úplný imbecil.:
Autor: M. Hoblík Datum: 11.9.2017 8:48

Zase jeden koblihožrout? Jak vidět dávají do nich nějakou drogu. Nebo jsou ti lidé tak hloupí od narození?

Nenažraný slovenský zbojník:
Autor: M. Hoblík Datum: 11.9.2017 8:46

bude plácat játra do doby, dokud náš volič bude slídit za koblížky zdarma.

Re: Nádherný a:
Autor: J. Schwarz Datum: 11.9.2017 8:45

Od začátku tvrdím, že není nide řečeno žeby miliardář nemohl vlastnit "malý podnik". Naopak, na rozdíl od chuďase může takových podniků vlastnit stovky. Dotace jsou jasné svinstvo, podporu startupů je mnohem lepší realizovat přes "venture capital" kdy podnikatel musí někoho s vlastními penězi přesvědčit o smysluplnosti projektu, a ne úředníka rozhazujícího často za úplatu prachy cizí.

Re: Nádherný a:
Autor: Š. Hašek Datum: 11.9.2017 8:45

Problém bude v tom, že soudruh Hvížďala a nikdo z těch inkvizičních stran nemluvil o škodlivosti dotací, lumpárnách přidělovací komise, minulých dotacích na "všechno", od sucha po mokro, elektřinu, topeniště domácí, ........ . Všichni kvákali jen o Babišovi!

Mohli by nám ti všichni spravedliví vysvětlit, jak bude fungovat politika po volbách, když se spojí i TOP09 se socany a komouši - aby vyšachovali ANO? Prostě udělají "vládu národní spásy"! Národní fronta láskovců. Moderní, proevropská. Předpokládám, že tam zas bude Dienstbier, jako kolega třeba Miroslavy Němcové. Kalousek sicher.

Kdyby aspoň ta ODS měla rozum, no nemá.

Tak to je tedy:
Autor: J. Schwarz Datum: 11.9.2017 8:41

opravdu výhra, že stouply preference socialistů a komunistů! Běžte už konečně, Hvízdálku, do (_._)!!!

Nádherný a:
Autor: R. Chodovsky Datum: 11.9.2017 8:30

úplný příklad nesmyslnosti a škodlivosti dotací.

Dotace byla vypsána pro malé a střední podniky, nikoliv pro malé a střední podnikatele. Prostě si výklad ohneme jak je třeba. Kriminalizovat můžeme tím pádem všechny.