27.5.2019 | Svátek má ValdemarDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


GLOSA: Zdegenerovaná EvropaŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 25, poslední: 31.8. 2017 19:20, přehled diskusí

Re: Testosteron:
Autor: I. Babková Datum: 31.8.2017 19:20

Pane, vy jste ale vtipálek.

"Náš mamánek" není ani můj, ani Váš, ani náš společný syn, ale přesto je náš (=evropský mladý muž) (tedy pokud nejste ani Berber, ani Pygmej, ani Sioux, ani mimozemšťan či jiná havěť). :-))

Nic ve zlém. I já občas musím povstat ze židle a nejasné se vzápětí osvětlí.

Hezký den.

dege...?:
Autor: J. Mach 793 Datum: 31.8.2017 13:48

Máte recht, pane Václave. Ale s tím sotva něco naděláme. Za 28 let od pádu bolševika se v našich politických reprezentacích vystřídalo hafo lidí a výsledek? Přestaňme si namlouvat, že politika v (asi nejen) Česku je službou národu. Totéž platí i pro ty vypatlance v evropském parlamentu. Houby! Politika je především službou sobě a svým příbuzným, kamarádům, známým, jak si pomoci k majetku dostatečnému na to, aby mohli eventuální existenční starosti hodit natrvalo za hlavu.

A houby je zajímá, co bude... Mám na 4 roky vystaráno, takže je potřeba ukrást, co se dá a po mně potopa. A když to praskne, jde samozřejmě vždycky a bez výjimky o politickou objednávku a snahu pošpinit čestného člověka. Proč proboha nikoho nezajímá, že ten či onen politik, poslanec, zastupitel, má najednou miliardový majetek. Že by k němu přišel díky své poctivé práci pro blaho lidu, se může domnívat jen naprostý idiot.

A i když - jak píšete- zvedneme své tučné zadky a vyjdeme do ulic, co se asi změní? Ano, změní. Ale jak praví 28letá zkušenost, jen k horšímu. Sklízíme jen to, čemu nás 40 let učila naše rodná strana. A jestli to takhle půjde dál, pak se můžeme dočkat i ústavního zákona o tom, že - jak nás učili - všichni musí dobrovolně(!) uznávat vedoucí úlohu KSČ.

Re: Testosteron:
Autor: J. Brunner Datum: 30.8.2017 0:21

Měl bych psát slušně ale nejde to. Jste vůl.

Re: Je třeba volit:
Autor: J. Jurax Datum: 29.8.2017 22:10

Ehm ... tedy ty, o nichž se ještě neví, že se dají taky koupit ... pardon, zlobbovat ... :-)

Re: S vaší:
Autor: J. Vlček Datum: 29.8.2017 21:45

To si dejte do rámečku především vy, pane Rudolfe. Takový idiot jako jste vy se mezi zdejšími diskutujícími najde ztěží. Domýšlivý, zapšklý starý dědek, zjevně bez potomků, misantrop jak má být, který si hraje na nejchytřejšího široko daleko, kde všichni okolo jsou samí blbci. Opak je pravdou.

Re: Testosteron:
Autor: P. Rudolf Datum: 29.8.2017 20:38

A ků*wa. My jsme se kdysi potkali? Tak alespoň naznačte (třeba 90-60-90 und siebzehn Jahr blondes Haar...).

Re: S vaší:
Autor: V. Kain Datum: 29.8.2017 19:47

Úplně stačilo vidět ty sluníčkářské mladé idioty co se nastěhovali na pár dní do Chánova.Tak to je ta mladá generace která bude jednou řídit chod země?Děkuji nechci.

Re: Testosteron:
Autor: I. Babková Datum: 29.8.2017 19:44

To jsou i vaši kluci.

Testosteron:
Autor: P. Rudolf Datum: 29.8.2017 19:38

Klidně jim můžete kupovat červené a růžové oblečky a dovršit to panenkami. To jejich maskulinum se stejně prorazí a dříve či později si začnou hrát s těmi autíčky a pistolkami. Ale přesto je mi těch vašich kluků docela líto.

S vaší:
Autor: P. Rudolf Datum: 29.8.2017 19:31

předposlední větou plně souhlasím. Jen místo to "jsme" dejte prosím "jsem".

Jednoduché:
Autor: I. Babková Datum: 29.8.2017 18:25

Za vším je domestikace druhu homo sapiens, potažmo domestikace chlapa. :-)

Klukům se kupují červené a růžové oblečky, místo autíčka vyfasují panenku, ruční poměřování sil s vrstevníky se nahradí tlacháním o pocitech, bez jakéhokoli studu bulí na veřejnosti, ...

Jakou šanci má náš mamánek proti migrantovi, který si vyzkoušel zabíjet nepřátele vlastní rukou? Schová se pod nejbližší sukni.

Re: Všichni ještě nezblbli!:
Autor: R. Langer Datum: 29.8.2017 15:34

Cože? 8-o

Re: Přesto bychom se nemuseli nechat manipulovat medii,:
Autor: R. Langer Datum: 29.8.2017 15:33

Přesně tak, náckové a komouši nadávají normálním lidem do nácků a komoušů.

Re: Možná by stálo za to:
Autor: M. Drašner Datum: 29.8.2017 13:05

Jestli to není tím, že tenkrát mělo mnohem méně "bílých rasistů" mnohem méně pochopení pro jejich kulturní potřeby, nebyly neziskovky, které by se jich zastávaly apod. Koneckonců, nemáte pocit, že naši cikáni, abych mluvil o konkrétně a mnohočetně poznaném, najednou zvládají paragrafy (některé, zejména týkající se jejich práv a nároků) lépe než jejich předkové a studenti nižších ročníků práv? Já tedy ano.

Re: Asi už se opakuji:
Autor: V. Student Datum: 29.8.2017 12:31

Ano, také mám čím dál silnější pocit, že demokracie je jakýsi předstupeň, jakási líheň, dispozice, ze které cosi dříve či později vyroste. Ale co?

Je třeba volit:
Autor: A. Alda Datum: 29.8.2017 11:43

proti lhářům, novinářům a establyšmentu.

Tedy ty, kteří v padlamentu ještě neseděli a panstvo si je ještě nepodplatilo.

Re: Přesto bychom se nemuseli nechat manipulovat medii,:
Autor: P. Lenc Datum: 29.8.2017 11:15

Jo pane Vaňuro, ono je vůbec úsměvné, když tato fašizující neomarxistická lůza, které říkáme Sluníčkáři nás nálepkuje termíny fašista, nacista a pod.

Přesto bychom se nemuseli nechat manipulovat medii,:
Autor: P. Vaňura Datum: 29.8.2017 11:08

alespoň my, dříve narození přece víme, že politici LŽOU A MÉDIA LŽOU!

Ale chce to osobní statečnost a především neochotu se nechat ukřičet nálepkami. Pojem "neonacista," "xenofob," "rasista" atd atd nemá dnes už žádný reálný význam!

Zato termín "sluníčkář" má obsah zcela jasný, je to synonymum pro vlastizrádce!

Možná by stálo za to:
Autor: B. Rameš Datum: 29.8.2017 11:03

ptát se i na to, proč před osmadvaceti lety, když už autor operuje s tímto časovým údajem, byly muslimské atentáty, alespoň v Evropě, naprostou vzácností. Již tehdy žila zejména ve Francii, Velké Británii ale i v Německu a Španělsku početná muslimská komunita, ale její kriminalita nevybočovala z "běžných" mezí. Přitom jejich vztah k islámu byl, troufám si říci, silnější, než u těch dnešních atentátníků, kteří namnoze žili (pro islám) naprosto hříšným životem, nežli se vydali na tu jedinou správnou cestu džihádu.

Re: Asi už se opakuji:
Autor: A. Pakosta Datum: 29.8.2017 11:02

Ano, jsou to svým způsobem primitivové. Jejich primitivismus ale má za následek mimo jiné to, že se množí jako králíci. Takže za padesát let jich bude v Evropě dost na to, aby v našich demokratických podmínkách demokratickým způsobem vyhlásili chalífát. Už dnes to je vidět v Turecku, a nakonec, komunisté v Československu taky v roce 1946 vyhráli demokratické volby. A do dvou let tu byla totalita.

Demokracie totiž nemá žádný obranný mechanizmus, nemá pud sebezáchovy.

Re: Asi už se opakuji:
Autor: B. Graf Datum: 29.8.2017 10:49

Jejich degenerovanost je (zatím) naše štěstí. Kdyby nebyli úplně pitomí, mohlo by být obětí jejich útoků minimálně o řád víc bez toho, aby je to stálo víc peněz nebo životů jejich "bojovníků".

Asi už se opakuji:
Autor: V. Student Datum: 29.8.2017 10:10

ale nemůžu si pomoci - místo sáhodlouhých vět snažících se postihnout charakteristiky migrantů stačí použít jedno prastaré a velmi výstižné české slovo: primitivové. Jejich způsob chování, hledání si ženy, vztahů k lidem kteří se jim snaží pomoci, to vše jednoznačně ukazuje na agresivitu a primitivismus nejhrubšího zrna.

Poslední (alespoň zveřejněná) akce z pláže Rimini, předpokládám, že jsme četli všichni. Tlupa čtyř těchhle kriplů zmlátila kluka do bezvědomí a znásilnila jeho holku. To, jak se chovají k našim ženám, dcerám a matkám ukazuje že si absolutně neváží nejen jich, ale také nás, jejich otců, manželů a synů.

Kdo to k nám přichází "hledat pomoc" před světem, který sami vytvořili? Pryč nespěchají. A ani nemusejí, naši představitelé je tu chtějí nechat napořád...

Všichni ještě nezblbli!:
Autor: M. Hoblík Datum: 29.8.2017 9:55

Podívejte se třeba na Schwarzenberga...

Blbí ne, nesvorni.:
Autor: J. Sever Datum: 29.8.2017 8:52

Zrejme chresteni klici nestacilo:
Autor: P. Sulc Datum: 29.8.2017 1:51

na revoluci, ale jen na pseudorevoluci, jen takovou saradu, divadlo pro lid, pod taktovkou dirigenta Havla. Z komunistu se stali kapitani prumyslu, milionari, miliardari, ale narod se radoval, jak si krasne ''zachrestil'', dodnes vetsina lidi te sarade rika ''revoluce'' a veri, jak se zbavili totality, ktera se ovsem pomaloucku, polehoucku vraci. Svobods projevu je ta tam, byrokracie ovlada spolecnost, premira statnich uredniku sezere rozpocet a kdykoliv vam mohou kontrolovat kamna a vy nemate odvolani.Ustavni soud je vice nez zvoleny parlament.. Platite na TV i kdyz ji nemate, omezuje se i Internet. Vystoupi-li nekdo proti islamu ci emigrantum, sprdnou jej i vlastni lide, nadavaji mu xenofobu, fasistu, ultrapravicaku atd, viz Konvicka, protoze maji mozky vymyte medii.