25.6.2018 | Svátek má IvanDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


EVROPA: Otrokářský gang z Newcastle odsouzenŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 58, poslední: 13.8.2017 22:32, přehled diskusí

Re: Díky moc, pane autore, :
Autor: A. Nový 840 Datum: 13.8.2017 22:32

když se tu soudruzi pakovali na úkor ostatních a vyráběli obrovské korupční prostředí, prolezlé napříč státní správou! Někteří to pochopili až po abolici,někteří to však stále do dnešního dne ještě nepochopili!

***

Vy jste taky pochopil úplné hovno. Podle toho co píšete se lidé měli změnit přes noc na anděly. Nezměnil se nikdo, jen se pokračuje dál v jiných podmínkách. Padesát let tu byla totalita ve které jste bez podmazání nesehnal ani hajzl papír. A tak to bylo v totalitě se vším. Jestli někdo dokonale tuhle republiku dojebal, tak to byli němečtí náckové okupací ČSR a následně v tom úspěšně pokračovali bolševici, které držel u moci velký Sovětský Svaz na "věčné časy".

Re: Autor:
Autor: J. Farda Datum: 13.8.2017 20:34

Běda falešným prorokům, co vodu kážou a sami víno pijí! Něco jsem Vám radil a sám to nedodržel ... :-( Aj tak se mějte ... :-)

Re: Díky moc, pane autore, :
Autor: Jiří_K Datum: 13.8.2017 18:57

Problém je, že na ODS nikdy nic pravicového nebylo, kromě toho, že tím oblbovala svoje voličstvo, které je volilo a tím jim umožnilo tuhle republiku dokonale vytunelovat. I oni tak přispěli svým dílem k nízké porodnosti v ČR, když se tu soudruzi pakovali na úkor ostatních a vyráběli obrovské korupční prostředí, prolezlé napříč státní správou! Někteří to pochopili až po abolici, někteří to však stále do dnešního dne ještě nepochopili!

Pane autore, souhlas, ALE to, co jste napsal o Británii:
Autor: P. Vaňura Datum: 13.8.2017 16:56

platí ještě více o Francii. Francie doposud nestrávila skutečnost, že velmocí přestala být roku 1940 a myslí si, že snad spoluprací s muslimy v severní Africe, mimochodem, daleko nejhošími nepřáteli Evropy po několik set let, až do doby, dokud Francouzi nezabrali Alžír, se opět dostane na výsluní...

Re: Kdo je vinny:
Autor: H. Lukešová Datum: 13.8.2017 13:27

Tak já ve Vás také nevidím nepřítele, ale spíše spojence, ano píši často emotivně a od srdce a některé lidi to jistě irituje.

Ale jednou máme svobodnou diskusi, tak mohu psát o čem chci, pokud tedy nevybízím k vraždění lidí, což jsem nikdy nikde nevybízela. Já jsem pouze proti tomu, aby k nám muslimští migranti lezli, já nechci islám v České republice. A vidím a čtu, co muslimové v Evropě páchají, proto je nechci u nás doma.

Re: Autor:
Autor: H. Lukešová Datum: 13.8.2017 13:13

Upřímně nechápu, jak někdo může nenávidět Čechy a českou kulturu, kulturu svého narození a jak někdo může milovat muslimy a tím párem nenávidět Židy. Já jsem se možná trochu "rozjela", ale já tak to cítím, píši od srdce. Už se nebudu "krotit" budu psát tak, jaký je můj postoj.

Re: Islám nejde reformovat:
Autor: Jiří_K Datum: 13.8.2017 12:08

http://eurabia.parlamentnilisty.cz/Articles/5360-pochopeni-mohameda-psychobiografie-uryvek-z-recenze-knihy-understanding-muhammed-a-psychobiography-.aspx

Re: Autor:
Autor: J. Farda Datum: 13.8.2017 11:54

Místnímu publiku, s výjimkou Rudolfa a jakýchkoli reinkarnací Švehly, ke zvracení bohatě stačí duchaplné výroky trollky Netzer! :-P

Re: 1400 rodin obětí neudělá nic, když stát selhal?:
Autor: Z. Lapil Datum: 13.8.2017 11:18

Mně to přijde docela pochopitelné. Z článku to nevypadá, že by postižení (ne postiženÉ, myslím tím včetně rodin) měli mít dojem, že stát je na jejich straně. Z textu a z logiky případu se navíc zdá, že se jedná o lidi prosté, možná zčásti narkomany nebo aspoň alkoholiky a méně inteligentní, ale určitě méně vzdělané (policejní reakci si dovolím interpretovat: co nám tu ta smažka vykládá), ale to je moje spekulace. Samozřejmě - být sociálně slabý není zločin, ale může to být spoludůvod neschopnosti a neochoty jít do konfliktu s podsvětím, když máte za zády tak pochybné spojence.

Pokud jsou to vůbec spojenci - už tu někdo zmínil, že v případě takového rozsahu v tom jedou všichni. V praxi stačí obava, že v tom jede aspoň jediný policajt schopný z protokolu přečíst a zapamatovat si jméno a adresu. A na tvářoknize vás leda zamáznou, že nemáte rád muslimy.

Spíš si říkám, že taková královna je sice něco jako kočka, totiž že jejím hlavním úkolem je vypadat esteticky a neplést se pod nohy, ale případ takového rozsahu by možná stál za nějakého toho zvláštního posla, který by těch 1400 děvčat a jejich rodiče třeba i navštívil a rozhodně pošťouchnul, aby to nenechali plavat. Koneckonců i té poctivé části (skoro všem, samozřejmě :-)) policajtů by se líp dýchalo, když by měli aspoň symbolickou podporu z nejvyšších míst.

Re: Za pácháním dobra se skrývají největší zločiny:
Autor: S. Moc Datum: 13.8.2017 11:02

Ale kdepak pátá kolona džihádu, je to mnohem prostčí. Za kritiku bílých nehrozí žádný trest, ale za kritiku islamistů... jejej, ti by si mne mohli najít a potrestat. Proto je feministky nekritizují, bojí se! Jsou odvážné jen k těm od nichž nic takového nehrozí...

Re: Viděl jsem ......:
Autor: H. Lukešová Datum: 13.8.2017 10:39

Podle neomarxistů ano. I já podle neomarxistů patřím k rasistům a co horší, obhajuji Izrael, což je také neodpustitelné. Madí komunisti běsnili v článku "Proč nemilujeme Izrael". Holt jdou ve šlépějích komunistů, kteří podporovali palestinské teroristy.

Viděl jsem ......:
Autor: S. Rehulka Datum: 13.8.2017 10:27

....na Internetu i v televizi ksichty těch gangsterů a hned mi bylo jasné, že to jsou Katolíci, Židé, Mormoni a Budhisté !

Nikdo jiný, by takové svinstvo neuměl hostitelské Británii udělat !

Nebo myslíte, že se pletu a jsem nenávistný rasista a suprematista ?

Islám nejde reformovat:
Autor: Senil Datum: 13.8.2017 10:04

Islám nejde reformovat. Bylo to a bude radikální a netolerantní náboženství. Zatím všechny pokusy o reformaci islámu selhaly. naposledy v Německu při otevírání liberální mešity.

http://www.epshark.cz/clanek/107/nemecky-pokus-o-liberalni-islam

Za pácháním dobra se skrývají největší zločiny:
Autor: F. Navr8til Datum: 13.8.2017 9:48

Celá ta parta multikulti, feministky a duhovkáři, nejsou nic jiného než pátá kolona džihádu. Společnost je třeba nejdříve rozložit, zničit vůli k obraně, vyděsit a pak jen polknout jako hroznýš králíka.

Re: Jo, jo,:
Autor: S. Rehulka Datum: 13.8.2017 5:04

Žiji už skoro půlstoletí v Austrálii a mám tu kamaráda, českého Žida. Ten mi řekl jednu smutnou pravdu : "Víš, my Židé, jsme chytrá, intelgentní rasa a národ v diaspoře, ale přesto se najde mezi námi pár blbů ! A když je Žid blbec, tak je blbec non-plus-ultra !"

Re: Díky moc, pane autore, :
Autor: J. Chodur Datum: 13.8.2017 3:18

Pani Kaniokova, nesmite zapominat na politicke a intelektualni elity, bez nich by se muslimska invaze proste nekonala. Byla by hrozna chyba nezduraznit to podstatne. Predstavte si Pie Chart, kde muslimove jsou 5% a zbytek jsou nasi lide. To co se stalo se stalo diky nasim prevazne levicovym politikum (mluvim ted vseobecne o vsech problemech nasi doby), je treba tam zahrnout i nektere politiky na nasi strane, protoze treba ODS prijala nektere aspekty levice a to ji zabilo, zdaleka ne podraz levicove justice. Je treba do toho zahrnout, kdyz budeme mluvit o Britanii i kralovskou rodinu. Britanie nemuze nic resit, kdyz je tak emotivni vuci kralovske rodine. Kralovna se drzi jak kliste Commonwelthu a to znamena snadny pristup do Britanie ze vsech nehoraznych mist jejich byvalych kolonii. Absolutni zhouba, proto tam ti pakistanci jsou. Problem Britanie je daleko vetsi nez ovlivnovani EU, Britanie mela a ma absolutne chory a outdated imigrantsky system. May je navic absolutne v teto dobe k nicemu, zna jenom politikareni a zrejme je v tom dobra a pokud by mela dobre vychovani a zajem sve zeme v palici, tak by odstoupila, Britanie potrebuje postavu jineho kalibru. Nekoho kdo se neboji slovicek a tim vezme vitr z plachet levice a udela rozvod s EU docela bezbolestny. Pritom musi radikalne zmenit svuj vlastni vztah ke Commonwelth a vypustit pristehovalecka prava z techto zemi. Britanie zije absolutne nerealisticky a vidiny byvale moci jim blokuji schopnost myslet. Ameriku to ceka, nevim kdy, budou si muset uvedomit ze neni rok 1945 a dobre umysly starim zatuchnou nebo se dostanou do rukou oportunistu, kteri casem udelaji z fraku kratase, velmi mirne receno.

Re: Kdo je vinny:
Autor: J. Chodur Datum: 13.8.2017 2:41

Tady se bavim obecne, ne o nejake konkretni situaci. Mozna se mnou budete pani Lukesova po trose premysleni souhlasit. Pouze jednotlivci jsou ve vyjimecnych pripadech nevinni, moznosti byt vinny za neco je takova spousta, ze si nevinneho cloveka dost nedovedu predstavit. Skupiny lidi maji mezi sebou obycejne vyznamne mnozstvi vinnych lidi, tudiz jsou jako skupina vinne bez vyjimek, pouze mnozstvim viny se lisi, a toto je absolutni pravda. Nevim proc me naskocila nit na vas prvni prispevek, reagoval jsem na ten druhy, omlouvam se.

Pokud chcete vedet, cim je ktera skupina vinna, to si musite nahledat, anglictina by byla potrebna, protoze cestina je velmi chudobna co se informaci tyce. Nic proti tomu, jenom na to upozornuju.

Podstatne je: Pokud chcete vedet, pak si informace najdete. Pokud jsou nektere knihy zakazane, pak je treba brat tu zakazujici stranu za velmi pravdepodobne zlo, ktere misto diskuse voli zakaz diskuze. Zadne absolutne spravne informace nenajdete, vse co napsal clovek je vice mene pravdive, takze potrebujete precist vice autoru ruzneho zamereni na dane tema a pak si udelate nejaky vice kvalifikovany usudek. Preju hodne stesti a piste opatrneji o vine a nevine, pokud bych mohl doporucit. Vidim vas spis jako spojence nez nepritele i kdyz vas de fakto neznam, tudiz me radky jsou dobre minene. Co to rikam, me radky jsou prakticky vzdycky dobre minene, kdysi davno jsem mohl neco napsat, co bylo motivovane emotivne, dlouho se tomu vyhybam.

:
Autor: M. Jandáková Datum: 12.8.2017 22:24

Je to strašné. Jediný gang unesl půldruhého tisíce mladistvých dívek, bratru sto dětí za rok, tj. 3 dcery denně. A tutlalo se to, namísto, aby se takový zločin mediálně vykřičel, spolu s důrazným TAK TAKHLE NE!

No jo,:
Autor: J. Jurax Datum: 12.8.2017 21:24

tam, kde bují politická korektnost a fest se bojuje proti rasismu a předsudkům vůči muslimům mají muslimští bastardi volné ruce.

A policajti naopak ruce svázané.

co k tomu více řící:
Autor: A. Javůrek Datum: 12.8.2017 20:39

strašný

Re: Jo, jo,:
Autor: H. Lukešová Datum: 12.8.2017 20:16

Jarko, to máš tak. Je třeba rozlišovat mezi Židy IZRAELSKÝMI, žijícími v Izraeli, většinou se jedná o hrdé vlastence, sionisty, konzervativce, volí pravicové, konzervativní a náboženské strany. Mají vztah ke své zemi, své půdě, svému vyznání, své národnosti. Jsou si vědomi svého židovského původu. Miluji Stát Izrael a budu ho mít v srdci navždy.

Pak zde ovšem máme AMERICKÉ LIBERÁLNÍ Židy, žijící ve Spojených státech. Nelze odsoudit samosebou celou židovskou komunitu v USA. Jedná se o menšinu, ale jsou bohužel hodně viditelní. Ti odmítají vlastenectví, svou židovskou víru, svůj původ, své dějiny. Volí většinou liberály. Americké liberální Židy, si představ, uráží i socha Mojžíše před Kapitolem. Opakuji, Mojžíše, ústřední postavu Tóry, Starého zákona, Mojžíšových knih. Náboženstvím liberálních Židů není judaismus, ale liberalismus. Jsou Židy pouze původem, ale ne kulturou, vyznáním a tradicemi. Jsou většinou proti Izraeli, staví se na stranu Palestinců. Holocaust (šoa) pro ně nic neznamená, oni žijí za bezpečnou louží. Nenávidí věřící židovské osadníky. To jsou ty Židovsky feministky, které s ušlechtilou židovskou kulturou a tradicemi, které miluji, nemají nic společného.

Když si zadáš heslo "židovský osadník", tak v médiích pouze nalezeš pomluvy, osadníci udělali to, zaútočili na Palestince tamhle, jsou vinni tím a tím. O židovských osadnících nenajdeš ve neomarxistických médií nic pozitivního. Zkrátka Göbbelsovská a Streicherovská propaganda. Göbbels ani Streicher by se nestyděli. Židé v Izraeli a židovští osadníci jsou živou krví židovského národa, jeho nadějí, jistotou, že židovský národ přežije, a to buď, že nebude antisemity vymlácen a nebo že se nerozplynou ve vodě okolních národů.

Stát Izrael je světlem pro židovský národ, světlem Blízkého východu.

Re::
Autor: J. Kanioková Datum: 12.8.2017 20:11

Stále více starších žen si vydržuje mladé migranty jako "zajíčky"

https://deliandiver.org/2017/07/stale-vice-starsich-zen-si-vydrzuje-mlade-migranty-jako-zajicky.html

Jo, jo,:
Autor: J. Kanioková Datum: 12.8.2017 20:04

Proč je v americkém feministickém hnutí tak hojně zastoupen židovský prvek ? - https://deliandiver.org/2016/08/proc-je-v-americkem-feministickem-hnuti-tak-hojne-zastoupen-zidovsky-prvek.html

Perfektní rozbor. :
Autor: V. Student Datum: 12.8.2017 17:43

Moc děkuju. Vlastně jsem tu informaci v takhle čisté podobě ani neměl. To je fakt smutný příběh. Kvůli těm holkám, kvůli Evropě...kvůli nám všem.

Re: :
Autor: H. Lukešová Datum: 12.8.2017 17:24

Děkuji. Homosexuálové jsou stejně tak i proti Židům a Izraeli. Homoprůvody vykázaly některé Židovky za hvězdu na duhové vlajce. Náckové. Prý propagují sionismus. Přitom homo lidé mají v Izraeli plnou svobodu.

A termín nacifeminismus používám ze stejného důvodu, řada nacifeministek se staví proti Izraeli. To samé v Izraeli. V Izraeli mají ženy plnou svobodu, ženy slouží v armádě. A přesto se nacifeministky se vymezují proti Státu Izrael. Jsou to nacistky.

Nacifeministky, média, obecně propaganda ze mě antisemitu neudělají. Vždy budu stát při Izraeli.

Re: :
Autor: J. Kanioková Datum: 12.8.2017 17:16

Festival Prague Pride a ideologická podstata LGBT hnutí -http://www.epshark.cz/clanek/113/festival-prague-pride-a-ideologicka-podstata-lgbt-hnuti

Perfektní článek..:
Autor: J. Kanioková Datum: 12.8.2017 17:03

Díky moc, pane autore, :
Autor: J. Kanioková Datum: 12.8.2017 17:02

konečně ucelenější informace o tomto V.B. průšvihu. Vím o tom od dávna, denně dostávám maily od Britain First

MUSLIMSKÉ PŘEVZETÍ EVROPY JE "NEJVĚTŠÍM PŘÍBĚHEM NAŠÍ DOBY" A NIKDO TO NEVÍ! - http://www.britainfirst.tv/muslim-takeover-of-europe-is-biggest-story-of-our-time-and-nobody-knows-it/

https://www.facebook.com/OfficialBritainFirst/

http://www.britainfirst.tv/

Re: "Muži jsou nadřazeni ženám, protože bůh dal jedněm přednost:
Autor: H. Lukešová Datum: 12.8.2017 16:42

Dalším velkým zločinem nacifeministek je, že oslabují naše bílé muže, dělají z nich zženštilé homo bytosti...My bílé ženy potřebujeme bílé muže, kteří jsou nás ochotni bránit proti agresivním invazivních barevným muslimským samcům, ne bačkory, které se z mužů snaží udělat nacifeministky.

Dříve křesťanští rytíři bránili křesťanské ženy, jejich čest a jejich život, nacifeministky se snaží oslabit bílé muže natolik, aby nebyli schopni ochránit bílé ženy a tím nás nechat ve spárech muslimských samců.

"Muži jsou nadřazeni ženám, protože bůh dal jedněm přednost:
Autor: P. Vaňura Datum: 12.8.2017 15:20

před druhými."

"Árijská rasa je nadřazena jiným rasám."

Vidíte nějaký rozdíl? Já ne!