25.6.2018 | Svátek má IvanDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


EVROPA: Otrokářský gang z Newcastle odsouzenŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 58, poslední: 13.8.2017 22:32, přehled diskusí

Viděl jsem ......:
Autor: S. Rehulka Datum: 13.8.2017 10:27

....na Internetu i v televizi ksichty těch gangsterů a hned mi bylo jasné, že to jsou Katolíci, Židé, Mormoni a Budhisté !

Nikdo jiný, by takové svinstvo neuměl hostitelské Británii udělat !

Nebo myslíte, že se pletu a jsem nenávistný rasista a suprematista ?

Re: Viděl jsem ......:
Autor: H. Lukešová Datum: 13.8.2017 10:39

Podle neomarxistů ano. I já podle neomarxistů patřím k rasistům a co horší, obhajuji Izrael, což je také neodpustitelné. Madí komunisti běsnili v článku "Proč nemilujeme Izrael". Holt jdou ve šlépějích komunistů, kteří podporovali palestinské teroristy.

Islám nejde reformovat:
Autor: Senil Datum: 13.8.2017 10:04

Islám nejde reformovat. Bylo to a bude radikální a netolerantní náboženství. Zatím všechny pokusy o reformaci islámu selhaly. naposledy v Německu při otevírání liberální mešity.

http://www.epshark.cz/clanek/107/nemecky-pokus-o-liberalni-islam

Re: Islám nejde reformovat:
Autor: Jiří_K Datum: 13.8.2017 12:08

http://eurabia.parlamentnilisty.cz/Articles/5360-pochopeni-mohameda-psychobiografie-uryvek-z-recenze-knihy-understanding-muhammed-a-psychobiography-.aspx

Za pácháním dobra se skrývají největší zločiny:
Autor: F. Navr8til Datum: 13.8.2017 9:48

Celá ta parta multikulti, feministky a duhovkáři, nejsou nic jiného než pátá kolona džihádu. Společnost je třeba nejdříve rozložit, zničit vůli k obraně, vyděsit a pak jen polknout jako hroznýš králíka.

Re: Za pácháním dobra se skrývají největší zločiny:
Autor: S. Moc Datum: 13.8.2017 11:02

Ale kdepak pátá kolona džihádu, je to mnohem prostčí. Za kritiku bílých nehrozí žádný trest, ale za kritiku islamistů... jejej, ti by si mne mohli najít a potrestat. Proto je feministky nekritizují, bojí se! Jsou odvážné jen k těm od nichž nic takového nehrozí...

:
Autor: M. Jandáková Datum: 12.8.2017 22:24

Je to strašné. Jediný gang unesl půldruhého tisíce mladistvých dívek, bratru sto dětí za rok, tj. 3 dcery denně. A tutlalo se to, namísto, aby se takový zločin mediálně vykřičel, spolu s důrazným TAK TAKHLE NE!

No jo,:
Autor: J. Jurax Datum: 12.8.2017 21:24

tam, kde bují politická korektnost a fest se bojuje proti rasismu a předsudkům vůči muslimům mají muslimští bastardi volné ruce.

A policajti naopak ruce svázané.

co k tomu více řící:
Autor: A. Javůrek Datum: 12.8.2017 20:39

strašný

Perfektní rozbor. :
Autor: V. Student Datum: 12.8.2017 17:43

Moc děkuju. Vlastně jsem tu informaci v takhle čisté podobě ani neměl. To je fakt smutný příběh. Kvůli těm holkám, kvůli Evropě...kvůli nám všem.

Díky moc, pane autore, :
Autor: J. Kanioková Datum: 12.8.2017 17:02

konečně ucelenější informace o tomto V.B. průšvihu. Vím o tom od dávna, denně dostávám maily od Britain First

MUSLIMSKÉ PŘEVZETÍ EVROPY JE "NEJVĚTŠÍM PŘÍBĚHEM NAŠÍ DOBY" A NIKDO TO NEVÍ! - http://www.britainfirst.tv/muslim-takeover-of-europe-is-biggest-story-of-our-time-and-nobody-knows-it/

https://www.facebook.com/OfficialBritainFirst/

http://www.britainfirst.tv/

Re: :
Autor: J. Kanioková Datum: 12.8.2017 17:16

Festival Prague Pride a ideologická podstata LGBT hnutí -http://www.epshark.cz/clanek/113/festival-prague-pride-a-ideologicka-podstata-lgbt-hnuti

Re: :
Autor: H. Lukešová Datum: 12.8.2017 17:24

Děkuji. Homosexuálové jsou stejně tak i proti Židům a Izraeli. Homoprůvody vykázaly některé Židovky za hvězdu na duhové vlajce. Náckové. Prý propagují sionismus. Přitom homo lidé mají v Izraeli plnou svobodu.

A termín nacifeminismus používám ze stejného důvodu, řada nacifeministek se staví proti Izraeli. To samé v Izraeli. V Izraeli mají ženy plnou svobodu, ženy slouží v armádě. A přesto se nacifeministky se vymezují proti Státu Izrael. Jsou to nacistky.

Nacifeministky, média, obecně propaganda ze mě antisemitu neudělají. Vždy budu stát při Izraeli.

Jo, jo,:
Autor: J. Kanioková Datum: 12.8.2017 20:04

Proč je v americkém feministickém hnutí tak hojně zastoupen židovský prvek ? - https://deliandiver.org/2016/08/proc-je-v-americkem-feministickem-hnuti-tak-hojne-zastoupen-zidovsky-prvek.html

Re: Jo, jo,:
Autor: H. Lukešová Datum: 12.8.2017 20:16

Jarko, to máš tak. Je třeba rozlišovat mezi Židy IZRAELSKÝMI, žijícími v Izraeli, většinou se jedná o hrdé vlastence, sionisty, konzervativce, volí pravicové, konzervativní a náboženské strany. Mají vztah ke své zemi, své půdě, svému vyznání, své národnosti. Jsou si vědomi svého židovského původu. Miluji Stát Izrael a budu ho mít v srdci navždy.

Pak zde ovšem máme AMERICKÉ LIBERÁLNÍ Židy, žijící ve Spojených státech. Nelze odsoudit samosebou celou židovskou komunitu v USA. Jedná se o menšinu, ale jsou bohužel hodně viditelní. Ti odmítají vlastenectví, svou židovskou víru, svůj původ, své dějiny. Volí většinou liberály. Americké liberální Židy, si představ, uráží i socha Mojžíše před Kapitolem. Opakuji, Mojžíše, ústřední postavu Tóry, Starého zákona, Mojžíšových knih. Náboženstvím liberálních Židů není judaismus, ale liberalismus. Jsou Židy pouze původem, ale ne kulturou, vyznáním a tradicemi. Jsou většinou proti Izraeli, staví se na stranu Palestinců. Holocaust (šoa) pro ně nic neznamená, oni žijí za bezpečnou louží. Nenávidí věřící židovské osadníky. To jsou ty Židovsky feministky, které s ušlechtilou židovskou kulturou a tradicemi, které miluji, nemají nic společného.

Když si zadáš heslo "židovský osadník", tak v médiích pouze nalezeš pomluvy, osadníci udělali to, zaútočili na Palestince tamhle, jsou vinni tím a tím. O židovských osadnících nenajdeš ve neomarxistických médií nic pozitivního. Zkrátka Göbbelsovská a Streicherovská propaganda. Göbbels ani Streicher by se nestyděli. Židé v Izraeli a židovští osadníci jsou živou krví židovského národa, jeho nadějí, jistotou, že židovský národ přežije, a to buď, že nebude antisemity vymlácen a nebo že se nerozplynou ve vodě okolních národů.

Stát Izrael je světlem pro židovský národ, světlem Blízkého východu.

Re: Jo, jo,:
Autor: S. Rehulka Datum: 13.8.2017 5:04

Žiji už skoro půlstoletí v Austrálii a mám tu kamaráda, českého Žida. Ten mi řekl jednu smutnou pravdu : "Víš, my Židé, jsme chytrá, intelgentní rasa a národ v diaspoře, ale přesto se najde mezi námi pár blbů ! A když je Žid blbec, tak je blbec non-plus-ultra !"

Re: Díky moc, pane autore, :
Autor: J. Chodur Datum: 13.8.2017 3:18

Pani Kaniokova, nesmite zapominat na politicke a intelektualni elity, bez nich by se muslimska invaze proste nekonala. Byla by hrozna chyba nezduraznit to podstatne. Predstavte si Pie Chart, kde muslimove jsou 5% a zbytek jsou nasi lide. To co se stalo se stalo diky nasim prevazne levicovym politikum (mluvim ted vseobecne o vsech problemech nasi doby), je treba tam zahrnout i nektere politiky na nasi strane, protoze treba ODS prijala nektere aspekty levice a to ji zabilo, zdaleka ne podraz levicove justice. Je treba do toho zahrnout, kdyz budeme mluvit o Britanii i kralovskou rodinu. Britanie nemuze nic resit, kdyz je tak emotivni vuci kralovske rodine. Kralovna se drzi jak kliste Commonwelthu a to znamena snadny pristup do Britanie ze vsech nehoraznych mist jejich byvalych kolonii. Absolutni zhouba, proto tam ti pakistanci jsou. Problem Britanie je daleko vetsi nez ovlivnovani EU, Britanie mela a ma absolutne chory a outdated imigrantsky system. May je navic absolutne v teto dobe k nicemu, zna jenom politikareni a zrejme je v tom dobra a pokud by mela dobre vychovani a zajem sve zeme v palici, tak by odstoupila, Britanie potrebuje postavu jineho kalibru. Nekoho kdo se neboji slovicek a tim vezme vitr z plachet levice a udela rozvod s EU docela bezbolestny. Pritom musi radikalne zmenit svuj vlastni vztah ke Commonwelth a vypustit pristehovalecka prava z techto zemi. Britanie zije absolutne nerealisticky a vidiny byvale moci jim blokuji schopnost myslet. Ameriku to ceka, nevim kdy, budou si muset uvedomit ze neni rok 1945 a dobre umysly starim zatuchnou nebo se dostanou do rukou oportunistu, kteri casem udelaji z fraku kratase, velmi mirne receno.

Pane autore, souhlas, ALE to, co jste napsal o Británii:
Autor: P. Vaňura Datum: 13.8.2017 16:56

platí ještě více o Francii. Francie doposud nestrávila skutečnost, že velmocí přestala být roku 1940 a myslí si, že snad spoluprací s muslimy v severní Africe, mimochodem, daleko nejhošími nepřáteli Evropy po několik set let, až do doby, dokud Francouzi nezabrali Alžír, se opět dostane na výsluní...

Re: Díky moc, pane autore, :
Autor: Jiří_K Datum: 13.8.2017 18:57

Problém je, že na ODS nikdy nic pravicového nebylo, kromě toho, že tím oblbovala svoje voličstvo, které je volilo a tím jim umožnilo tuhle republiku dokonale vytunelovat. I oni tak přispěli svým dílem k nízké porodnosti v ČR, když se tu soudruzi pakovali na úkor ostatních a vyráběli obrovské korupční prostředí, prolezlé napříč státní správou! Někteří to pochopili až po abolici, někteří to však stále do dnešního dne ještě nepochopili!

Re: Díky moc, pane autore, :
Autor: A. Nový 840 Datum: 13.8.2017 22:32

když se tu soudruzi pakovali na úkor ostatních a vyráběli obrovské korupční prostředí, prolezlé napříč státní správou! Někteří to pochopili až po abolici,někteří to však stále do dnešního dne ještě nepochopili!

***

Vy jste taky pochopil úplné hovno. Podle toho co píšete se lidé měli změnit přes noc na anděly. Nezměnil se nikdo, jen se pokračuje dál v jiných podmínkách. Padesát let tu byla totalita ve které jste bez podmazání nesehnal ani hajzl papír. A tak to bylo v totalitě se vším. Jestli někdo dokonale tuhle republiku dojebal, tak to byli němečtí náckové okupací ČSR a následně v tom úspěšně pokračovali bolševici, které držel u moci velký Sovětský Svaz na "věčné časy".

A zase tu ta německá babka obhajuje:
Autor: R. Neveselý Datum: 12.8.2017 13:47

muslimská zvěrstva, jak jinak.

"Oikofobie...Nenávist ke své rase, své kultuře, své tradici, své národnosti..." - souhlasím s H.Lukešovou, Netser je duševně nemocná.

Re: A zase tu ta německá babka obhajuje:
Autor: H. Lukešová Datum: 12.8.2017 15:14

Ano, obhajovat islám je neobhajitelné, stejně je neobhajitelné hájit, nacismus, bolševismus a neomarxismus. Když vidím ty záběry obžalovaných, tuhne mi krev v žilách stejně, jako když vidím nějaké ty záběry na lavici obžalovaných během Norimberského procesu. Obojí skupiny jsou stejně zločinné, stejně kruté, stejně nelidské, stejně zničující a stejně bestiální.

Rozhovor s Alí Sínou...:
Autor: H. Lukešová Datum: 12.8.2017 12:53

http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/17648-bud-muslimy-odsunete-dnes-nebo-zitra-setnou-hlavu-vam-a-vasim-detem-a-humanita-se-prevrati-v-barbarstvi-obcan-kanady-varuje-na-zaklade-zkusenosti-sve-zeme.aspx

Perfektní článek..:
Autor: J. Kanioková Datum: 12.8.2017 17:03

Ještě jeden pro němčináře (vyjma Netzer).:
Autor: P. Zinga Datum: 12.8.2017 10:18

Kde je ženská kritika Islámu?https://www.tichyseinblick.de/meinungen/wo-ist-die-weibliche-islamkritik/

Želbohu nemohu nalézt článek, ve kterém se zakladatelka "genderismu", Američanka Buttlerová (profesorka!) zastává zahalování žen a dokonce i ženské obřízky!

Pro němčináře (mimo Netzer):
Autor: P. Zinga Datum: 12.8.2017 10:09

Gender: hřebík do rakve feminismu. Hluchota a slepota vůči Islámu

http://www.emma.de/artikel/gender-studies-sargnaegel-des-feminismus-334569

Re::
Autor: J. Kanioková Datum: 12.8.2017 20:11

Stále více starších žen si vydržuje mladé migranty jako "zajíčky"

https://deliandiver.org/2017/07/stale-vice-starsich-zen-si-vydrzuje-mlade-migranty-jako-zajicky.html

Autor:
Autor: S. Netzer Datum: 12.8.2017 9:41

by mohl taky napsat článek o Jimmy Savillovi. :-P

To by ovšem nezajímalo místní publikum, jelikož by nemohlo hromadně zvracet (Zelení, vítači, cikáni, neziskovky, buzeranti, muslimové, černoši, Merkel, "nacifeministky" ...).

Re: Autor:
Autor: J. Kombercová Datum: 12.8.2017 9:55

I vy můžete. Ale nenapíšete. Tak aspoň neraďte.

Re: Autor:
Autor: R. Tesařík Datum: 12.8.2017 10:35

Takže autor nemá pravdu??