21.7.2018 | Svátek má VítězslavDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


IZRAEL: Od uprchlíka k soudci Nejvyššího souduŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 7, poslední: 10.8.2017 18:23, přehled diskusí

Děkuji za informace.:
Autor: A. Alda Datum: 10.8.2017 8:05

Ovšem ta poznámka je zásadní.

S muslimy nic takového nejde.

Problém s Araby tedy není rasový či nacionální, ale ryze náboženský. Proto také žádné odpůrce islámské invaze nelze u nás osočovat z rasismu a fašismu!

Re: Děkuji za informace.:
Autor: P. Lenc Datum: 10.8.2017 9:25

Ano, ono je vůbec půvabné, neomarxisté vykřikují něco o "fašistech, rasistech a knenofobech".Je to jako když zloděl volá chyťte zloděje".

Re: Děkuji za informace.:
Autor: p. smatlak Datum: 10.8.2017 9:51

A hlavně, všichni muslimové vyznávají islám a to je to největší nebezpečí pro celý svět..Takže už název Islámský stát je zavádějící,protože všichni vyznavači islámu jsou ne v podstatě ale fakticky islámský stát.Takže Arab, ne muslim, je pro všechny přijatelný ale muslim vyznávající islám ne.A neexistuje muslim co nevyznává islám,Pokud by to tak bylo tak i ti muslimové by byli přínosem a přijatelní jako jsou ostatní lidé ,bohužel je to jen iluze a ve sféře scifi.

Re: Děkuji za informace.:
Autor: J. Pospíšil 402 Datum: 10.8.2017 18:23

Pavle Šmatláku, nějak není pochopitelné to vaše muslim vyznávající islám. Nějak tomu nerozumím. Jak vy tam ty lidi vlastně třídíte? Já jsem si dosud primitivně myslel že muslim a člověk vyznávající islám je totéž.

Re: Děkuji za informace.:
Autor: H. Lukešová Datum: 10.8.2017 10:04

Ano, je. Jedná se konflikt náboženský. Buď Židé nebo muslimové...

Izraelský důstojník o Breaking the Silence...:
Autor: H. Lukešová Datum: 10.8.2017 0:18

Izraelskou organizaci Breaking the Silence tvoří veteráni izraelské armády, kteří zveřejňují své anonymní a nepřesné líčení vojenských operací s záměrem poškodit pověst izraelské armády. Tito veteráni démonizují Izrael a jejich podíl v bojových jednotkách činí 0,005%. Izraelský důstojník Matan Katzman k tomu uvedl: "Nekritizuji něčí snahu o nápravu něčeho, co není v pořádku. To patří k demokracii. Kritizuji tuto organizaci za hanobení Izraele. Oni jdou v průvodu nepřátel Izraele a neúnavně představují izraelskou armádu v tom nejhorším světle. Soustavně pomlouvají ty, kdo nasazují své životy za bezpečí izraelských občanů a často chrání i arabské civilisty.

Breaking the Silence má pokrytecký název i cíl. Na svých cestách po Evropě hlasitě agitují proti Izraeli. Jsou to placení protiizraelští propagandisté. Stovky tisíc izraelských vojáků a záložníků se řídí v boji proti Hamasu vysokými etickými standardy, o kterých tito pomlouvači před svými sponzory mlčí. Tyto jejich aktivity již nejde předcházet mlčením. Proto jsem se já i další vojáci rozhodli nemlčet. (Jewish press 30.6.2015)

Na tyto darebáky se odvolávají všelicí antisemité všech barev od neomarxistů, po nacionální socialisty, muslimy a všelikou verbež. Společností se řine obludná špinavá řeka protižidovské nenávisti, přesto existuje požehnaný pramínek čisté lásky, po celé dějiny existovali a existují lidé, co milují židovský národ, křesťané, kteří se za Židy modlili tehdá a dodnes se modlí, lidé, co milují Stát Izrael. Krásné komentáře pod videem s majestátní izraelskou hymnou, skutečně zahojí srdce každému slušnému člověkovi

https://www.youtube.com/watch?v=c_9N1ldPtQ8

Re: Izraelský důstojník o Breaking the Silence...:
Autor: R. Morava Datum: 10.8.2017 15:31

Nikdo není dokonalý ale jen naprostý magor si může myslet že početně i rozlohou malinký stát Izrael vážně škodí milionům Arabům, kteří zaplavují okolí Izraele. Nebo snad někdo veří tomu, že by Izrael obsadil celý Blízký Východ?

Pokud jste se někdy byvili s Araby a Izraelci je jasné kdo je víc nesmiřitelný, nespravedlivý agresívní a hloupý. samozřejmě že všude jsou vyjímky a Izraelci mají svoje extrémisty ať už ty co popisujete, tak ty co jsou ortodoxní a nesnášnliví. Je jich ale minimum.