17.7.2018 | Svátek má MartinaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


BEST OF HYENA: PrgaŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 6, poslední: 21.7.2017 15:17, přehled diskusí

No jo, příroda.:
Autor: J. Lepka Datum: 21.7.2017 15:17

Mně takhle kocour před lety odlovil z jezírka závojnatky. Nebehledky a přesto ho neviděly. Proto jsem nedávno při rozšíření rybniční soustavy rybky nenasadil, ona jim stejně nedělala dobře přehřátá voda a vloni moje obavy o komáří invazi vyřešili čolci. Proto jsem i letos zjara nadějeplně čolky vyhlížel zda našli cestu zpátky. Bohužel krátce po nich se objevila užovka a je po čolcích. Je to prostě jako v tom vtipu o lvu a jehněti : každý den nové jehně.

Copak kapříci a kocouři:
Autor: J. Jelínek Datum: 21.7.2017 9:10

Naše vlčice tuhle zakousla kocoura. Byl chudák v rekonvalescenci po operaci a rozvaloval se vedle jejího pelíšku. Dva týdny to tolerovala, ale když jsme ho vypustili na dvůr , co uzdraveného, šla po něm a také ho dostala. Druhý den dostala veterinářka výsledky z histologie, kocour měl rakovinu. Tak si říkám, jestli mu vlastně neudělala službu. Předtím to fakt byli kámoši.

přes jezírko perlinku:
Autor: Š. Matyášová Datum: 21.7.2017 8:52

a nikdo nic krást nebude....

Re: přes jezírko perlinku:
Autor: J. Lepka Datum: 21.7.2017 15:08

A co kytky ?

Jo, pesani :
Autor: V. Vlk Datum: 21.7.2017 0:47

vymýšlí hrozné hovadiny. Nedávno moje žena potkala u chalupy, tedy kousek od ní, rodinku divočáků. A naše jezevčice se pokoušela utrhnout vodítko jít si to s kancem a bachyní a 5 selaty rozdat! No, byla odchycena a byl proveden strategický ústup.

Re: Jo, pesani :
Autor: P. Dvořák Datum: 21.7.2017 2:33

Předpokládám, že ustupovali divočáci.

Mně se něco podobného přihodilo před několika roky. Malá kníračka se rozhodla, že by nebylo špatné ulovit selátko. Když ale asi po deseti metrech viděla, že její spolubojovnice velká kníračka do toho nejde, vrátila se sama.

Nicméně účel byl splněn. Kančí rodina tím byla evidentně dost znechucena a obešla nás obloukem.