20.6.2018 | Svátek má KvětaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


POLITIKA: V čem jsou Babiš se Zemanem nebezpečníŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 74, poslední: 17.7.2017 21:50, přehled diskusí

Re: No,:
Autor: Z. Frys Datum: 17.7.2017 21:50

Asie začíná za Negrelliho viaduktem. Vždycky jsem si to připomínal, když jsem jezdil do Karlína (Sokolovská 49) na ruštinu...

Re: Vykutálený Fiala si zpočítal,:
Autor: Z. Frys Datum: 17.7.2017 21:47

Dobře jste to Zpočítal. Pište dál, vaše pitomosti vždycky pobaví.

Vykutálený Fiala si zpočítal,:
Autor: V. Čermák 376 Datum: 17.7.2017 21:16

že by v protiBabišovské koalici mohl být premiérem, maje o 0,5% hlasů víc, neř ostatní nýmandi. Proto spustil protiBabišovckou rétoriku. Vykutálený autor, radní z ODS si zpočítal, že bude pro něj profesně dobré hladit předsedu Fialu po zátylku....

Re: :-P:
Autor: M. Prokop Datum: 17.7.2017 16:48

Na "devadesátá" vzpomínám docela s dojetím. Po stránce svobody jsme byli nepochybně výše.

Re: Milý autore, a teď nějaké pozitivní informace !:
Autor: M. Prokop Datum: 17.7.2017 16:46

Ano, ODS je o něco bezpečnější.

Re: Program?:
Autor: J. Novotný Datum: 17.7.2017 16:17

U nás má ty pravomoci, které pravděpodobně připisujete předsedovi vlády, vláda.

Re: Program?:
Autor: J. Pospíšil 402 Datum: 17.7.2017 16:13

Prezident USA má daleko menší pravomoci, než předseda vlády ČR.

Je to dáno jednak federální strukturou USA, mnoho pravomocí prostě není federálních, je to daleko sebevědomějšími zákonodárnými sbory a je to daleko větším rozsahem soudní pravomoci.

Milý autore, a teď nějaké pozitivní informace !:
Autor: P. Klíma Datum: 17.7.2017 14:36

Kdo je tady tedy vlastně "bezpečný"?

Snad ne ODS, proboha ?!

Re: Program?:
Autor: R. Langer Datum: 17.7.2017 14:18

Hm, a čím se Švýcar liší od Čecha a od Číňana?

Re: Rád bych se pletl,:
Autor: R. Langer Datum: 17.7.2017 14:17

Já ne a přiznávám, že jsem se mýlil. :-(

Re: No,:
Autor: R. Langer Datum: 17.7.2017 14:16

Asiaté tvořili kaligrafii v dobách, kdy jsme si my tady malovali prdele na modro. :-P

Koho volit?:
Autor: A. Alda Datum: 17.7.2017 14:15

Přijatelný presidentský kandidát se ještě neobjevil. Ale z hlediska sněmovních voleb na podzim je situace jasná už teď:

Levičáci nechť volí KSČM. Nebudou mít pocit zrady a opuštěnosti. Komunisti jsou jasní a čitelní a zcela jistě levicoví a poctivě levicoví. A své voliče nepodvedou.

Pravičáci ať volí Svobodné. Žádná jiná důvěryhodná pravicová strana zde není. Populistické středové strany, vydávající se za pravici, jsou čím dál směšnější a jen hlava hovězí obzvláště zdařilá jim na jimi tvrzenou pravicovost může naletět.

No a lidé vědomě středoví či tápající a mající tu názor vlevo a tu názor vpravo nechť volí Robejškovy Realisty. To je (zatím) poctivá středová strana. Jediná poctivá středová strana, protože ti ostatní, kdo hlásají svou středovost, už dávno nejsou středoví, ale jen korouhvičkou schopnou spojit se s kýmkoli v touze po funkcích.

A eurohujeři, kteří odmítají naši národní svobodu a touží po poddanství, nechť volí KDU-ČSL. Tato strana už dávno nemá nic společného ani s Lidovci, ani s křesťanskými demokraty. Je to strana ryze eurofilní a trochu i sudetoněmecká. Kdo chce mocí mermo volit mimo pravolevou osu, nechť volí Okamuru. ANO totiž není mimo pravolevou osu, ale je výrazně fašistickou stranou.

Re: Rád bych se pletl,:
Autor: M. Valenta Datum: 17.7.2017 13:49

Vývoj věcí je takový, že přes všechny problémy a pseudoproblémy, zažíváme zřejmě nejlepší období našich dějin, a dokonce, ač členy NATO, jsme naší obranu přenechali jiným.

Re: Skvělá situace, konečně se odhalují ti,:
Autor: M. Valenta Datum: 17.7.2017 13:39

Od třetí věty jste Babiše popsal docela výstižně.

Skvělá situace, konečně se odhalují ti,:
Autor: K. Vyšata Datum: 17.7.2017 13:22

co hlasitě řinčí o nebezpečí ze strany Babiše a Zemana. Je jasné z čeho tak soudí, oba jsou propagátoři vedení státu a politiky bez pokrytectví a parazitních přísavek. To je opravdu nebezpečné pro všechny, co 25. let utkávali pavučiny pro predátory vysávající republiku. To je pak pochopitelné, že se jim z časů budoucích svírají zadky. Zatím se intrikami, vrážením zrádných nožů do zad od koaličních partnerů, pomlouváním, osočováním a podezíráním podařilo Babiše držet na uzdě. Ale teď hrozí, že na něj nebudou mít žádné páky a to je děsí. A jsou zoufalí z nefunkčnosti obrovské kampaně, z pocitu, že na lidi nic nezabírá, že je jim fuk nějaká jejich "demokracie", že chtějí nejenom sliby, ale i výsledky......

Re: Program?:
Autor: J. Novotný Datum: 17.7.2017 13:22

Náš premiér má menší pravomoci, než prezident US. Mají tam diktaturu?

Re: :-P:
Autor: J. Novotný Datum: 17.7.2017 13:20

Nikdy jsme výše nebyli, takže Vaše přirovnání kulhá.

Re: Nebezpečný Zeman a Babiš:
Autor: K. Vyšata Datum: 17.7.2017 13:12

Takže podle vás je lepší cikány kteří nechtějí pracovat krmit, aby se nepotulovali? Tak je necháme se válet celý den a večer řádit? Dělat děti jak na běžicím pásu a vychovávat je ve svém světě parazitů? Nebylo by lepší místo parádních sociálních dávek vytvořit firmy, třeba nevýdělečné, ale vhodné pro zaměstnávání i těch bez vzdělání jen proto, aby se v nich vytvořily pracovní návyky a neváleli se celé dny doma? Nebylo by vhodnější dávat sociální dávky v části zadarmo ve formě tabletek proti těhotenství? A co takhle ty, co se nepodaří přesvědčit k práci poslat povinně dopoledne do škol, kde by se učili se jak žije v souladu se zákony a ohleduplnosti k ostatním?

Zacpávat problém desítky let neřešeným cpaním stále více peněz nemá cenu, jen se tím podporuje parazitizmus nejenom nezačlenitelných, ale i těch neziskovet co je mají začleňovat.

Re: Nebezpečný Zeman a Babiš:
Autor: J. Ráž Datum: 17.7.2017 13:09

Cikáni jsou kočovníci a kočovník cestuje tam, kde se mu dobře

daří. Proto k nám kočovali a v západní Evropě stále kočují, jen s o tom u nás moc nemluví. Cikáni z Rumunska, Bulharska a východního Slovenska k nám cestují a usazují se pořád. Když jim přivřeme kohoutek a oni by museli pracovat, tak se vystěhují na západ. S Cikány byly problémy v celé Evropě odjakživa a studiem jejich kočování zjistíte, že když se musí častěji stěhovat, tak nemají tolik dětí, protože by je neuživili. Rozmnožují se v podstatě nekontrolovaně vždy, když se usadí a mají relativně dobře. No a když jim děti zajišťují zdroj obživy, jako je tomu u nás, je samozřejmé, že jejich počet roste geometrickou řadou.

Strach z toho, že když Cikánům nedáme to, co chtějí, způsobí nárůst zločinnosti, je ubohá výmluva. Takový přístup demoralizuje celou společnost.

A co by si o nás myslel celý svět (otázkou je co je to "celý svět"), nám může být dnes, kdy se každý stát stará jen o svoje, naprosto ukradené. Právě ta naše nesebevědomá předpos*anost, "co by si o nás myslel celý svět", způsobuje většinu problémů, se kterými se dnes potýkáme.

Re: :-P:
Autor: J. Ráž Datum: 17.7.2017 12:50

Máme se zatím dobře právě jen díky tomu, že ještě vzdorujeme. Po zavedení Eura a dalších socialistických výdobytků způsobujících zadlužení, bude plíživě, dlouho nezřetelně, toho "dobře" ubývat.

Re: Nebezpečný Zeman a Babiš:
Autor: V. Hájková Datum: 17.7.2017 12:45

Copak o to - dobrý nápad to je ! Ale je to jen populizmus- který by ani tento slovenský OLIGARCHA - neudělal! Uvědomte si, že by se vám tisíce cikánu potulovali - kde??

To by znamenalo - odsudek celého světa:-))) A dál by to znamenalo- obrovský nárust zločinnosti. Takže by se museli přijmout tisíce policistu - postavit desítky nových kriminálu!

Muže se mně ta situace tisíckrát nelíbit ale když do dusledku přemýšlíte co by tento dobrý nápad přinesl a pak si vezmete kalkulačku a začnete počítat - vše se jeví zcela jinak!

Re: Nebezpečný Zeman a Babiš:
Autor: J. Ráž Datum: 17.7.2017 12:35

Nabídka volných míst je dokonce vyšší, než počet těch, kdo chtějí pracovat!!!

Proto je nemravné, že počet peněz, které se vyplácejí na sociální dávky v regionech s koncentrací dlouhodobě nepracujících se nejenom nesnižuje, ale zvyšuje. Dokonce v regionech, kde je největší počet tak zvaně nepřizpůsobivých, kteří už v třetí generaci nepracují, neb je k tomu nikdo a nic nenutí, musí zaměstnavatelé zaměstnance přeplácet a do mnoha provozů zaměstnance musí dovážet.

Statisticky je veden jako nezaměstnaný jen ten, kdo je v evidenci pracovního úřadu. Desetitisíce lidí, pobírajících dávky od státu v této evidenci nejsou, a jak Babiše v lásce nemám, tak jeho plán dávat rodinám nepracujících, kteří odmítají nastoupit na přidělenou práci jen sociální minimum a žádné příspěvky na bydlení a zařízení bytu atd., je dobrý nápad.

Re: Nebezpečný Zeman a Babiš:
Autor: M. Prokop Datum: 17.7.2017 12:21

Souhlasil? On ho přímo zařizoval.

Re: Program?:
Autor: M. Prokop Datum: 17.7.2017 12:20

Vybírat si bohužel nemůžete. Principem firemní prosperity je jasný a nesporný šéf firmy. To v politice nejde. A pokud už se vyskytne, je otázka času, kdy jako diktátor potlačí zpětné vazby. Lituji, jste vedle, nejde to.

Re: Rád bych se pletl,:
Autor: M. Prokop Datum: 17.7.2017 12:18

Předpokládáte správně. A vývoj věcí mne utvrzuje v tom, že jsem se nemýlil.

Re: Nebezpečný Zeman a Babiš:
Autor: V. Kain Datum: 17.7.2017 12:17

No to je velice zajímavé.A že byl Babiš součástí vlády a ze zvyšováním byrokratů souhlasil a také byl u všech zákonů které nám sebraly nejvíce svobod vám nějak ušlo.

Re: :-P:
Autor: M. Prokop Datum: 17.7.2017 12:17

Letíme tak kolem pátého patra, ale "pořád dobrý".

Re: Nebezpečný Zeman a Babiš:
Autor: V. Hájková Datum: 17.7.2017 12:15

Než začnete něco psát zjistěte si skutečnost- v česku se momentálně kryje nezaměstnanost s volnými místy! ŽÁDNÝCH - 400 TISÍC !!!

Ale v podstatě celý příspěvek je jeden velký blábol člověka- který čte jen titulky a nebo Parlamentní listy :-)))

Re: Program?:
Autor: A. Bocek Datum: 17.7.2017 12:14

S Baťou má Bureš společné jen písmeno B !

Re: Babiše a Zemana vygenerovala neschopná politická scéna:
Autor: F. Navr8til Datum: 17.7.2017 12:12

Ani Zemana ani Babiše nevolím. Jen se na rozdíl od vás dokážu podívat na politické dění objektivně a nevydávám přání za skutečnost. Na rozdíl od vás ctím fakta a nepošklebuji se každému, kdo nesouhlasí s mými názory. Pochopení skutečnosti je prvním krokem k nápravě chyb a nesystémových kroků. Z vašeho vyjádření vyplývá, že se nedokážete podívat skutečnosti do očí a tudíš i vy patříte k lidem, díky kterým mají Zeman i Babiš vysoké šance dominovat v naší společnosti.