15.7.2018 | Svátek má JindřichDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


POLITIKA: V čem jsou Babiš se Zemanem nebezpečníŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 74, poslední: 17.7.2017 21:50, přehled diskusí

Vykutálený Fiala si zpočítal,:
Autor: V. Čermák 376 Datum: 17.7.2017 21:16

že by v protiBabišovské koalici mohl být premiérem, maje o 0,5% hlasů víc, neř ostatní nýmandi. Proto spustil protiBabišovckou rétoriku. Vykutálený autor, radní z ODS si zpočítal, že bude pro něj profesně dobré hladit předsedu Fialu po zátylku....

Re: Vykutálený Fiala si zpočítal,:
Autor: Z. Frys Datum: 17.7.2017 21:47

Dobře jste to Zpočítal. Pište dál, vaše pitomosti vždycky pobaví.

Milý autore, a teď nějaké pozitivní informace !:
Autor: P. Klíma Datum: 17.7.2017 14:36

Kdo je tady tedy vlastně "bezpečný"?

Snad ne ODS, proboha ?!

Re: Milý autore, a teď nějaké pozitivní informace !:
Autor: M. Prokop Datum: 17.7.2017 16:46

Ano, ODS je o něco bezpečnější.

Koho volit?:
Autor: A. Alda Datum: 17.7.2017 14:15

Přijatelný presidentský kandidát se ještě neobjevil. Ale z hlediska sněmovních voleb na podzim je situace jasná už teď:

Levičáci nechť volí KSČM. Nebudou mít pocit zrady a opuštěnosti. Komunisti jsou jasní a čitelní a zcela jistě levicoví a poctivě levicoví. A své voliče nepodvedou.

Pravičáci ať volí Svobodné. Žádná jiná důvěryhodná pravicová strana zde není. Populistické středové strany, vydávající se za pravici, jsou čím dál směšnější a jen hlava hovězí obzvláště zdařilá jim na jimi tvrzenou pravicovost může naletět.

No a lidé vědomě středoví či tápající a mající tu názor vlevo a tu názor vpravo nechť volí Robejškovy Realisty. To je (zatím) poctivá středová strana. Jediná poctivá středová strana, protože ti ostatní, kdo hlásají svou středovost, už dávno nejsou středoví, ale jen korouhvičkou schopnou spojit se s kýmkoli v touze po funkcích.

A eurohujeři, kteří odmítají naši národní svobodu a touží po poddanství, nechť volí KDU-ČSL. Tato strana už dávno nemá nic společného ani s Lidovci, ani s křesťanskými demokraty. Je to strana ryze eurofilní a trochu i sudetoněmecká. Kdo chce mocí mermo volit mimo pravolevou osu, nechť volí Okamuru. ANO totiž není mimo pravolevou osu, ale je výrazně fašistickou stranou.

Skvělá situace, konečně se odhalují ti,:
Autor: K. Vyšata Datum: 17.7.2017 13:22

co hlasitě řinčí o nebezpečí ze strany Babiše a Zemana. Je jasné z čeho tak soudí, oba jsou propagátoři vedení státu a politiky bez pokrytectví a parazitních přísavek. To je opravdu nebezpečné pro všechny, co 25. let utkávali pavučiny pro predátory vysávající republiku. To je pak pochopitelné, že se jim z časů budoucích svírají zadky. Zatím se intrikami, vrážením zrádných nožů do zad od koaličních partnerů, pomlouváním, osočováním a podezíráním podařilo Babiše držet na uzdě. Ale teď hrozí, že na něj nebudou mít žádné páky a to je děsí. A jsou zoufalí z nefunkčnosti obrovské kampaně, z pocitu, že na lidi nic nezabírá, že je jim fuk nějaká jejich "demokracie", že chtějí nejenom sliby, ale i výsledky......

Re: Skvělá situace, konečně se odhalují ti,:
Autor: M. Valenta Datum: 17.7.2017 13:39

Od třetí věty jste Babiše popsal docela výstižně.

Rozum proti Srdci !:
Autor: A. Bocek Datum: 17.7.2017 12:12

Jdeš-li světem s holou řití, nevěř všemu co se svítí. To že si Bureš zadal s STB není v době současné až tak důležité. Že však kroutí krkem živnostníkům a malým firmám, zatímco sobě odpouští daně, sebe dotuje a pro sebe krade ani poledne nedrží to mi bytostrně vadí. Až se jeho chování přímo dotkne jeho obdivovatelů skončí jeho sláva a ANO půjde do kopru. Škoda však ztracené dekády.

Nebezpečný Zeman a Babiš:
Autor: V. Olšanský Datum: 17.7.2017 11:42

Zeman je na úbytě a s postupující demensí zahyne na úbytě. Pan Babiš a ANO jsou nezpeční, ale je třeba řícii pro koho. Tak především pro těch 400 000 nezaměstnaných, kteří se nechtějí rekvalifikovat, nechtějí pracovat a jsou jen parazity na sociálním systému. Dále je Babiš a ANO nebezpeční pro armádu naprosto zbytečných tak 100 000 ůředníků řtřeba v ČSSZ (změnu trvalého bydliště provádějí tak, že u nás v Ostravě se vyplní papír, ale naši úředníci mají IQ zřejmě menší než malé a tutíž nemají oprávnění tu změnu zadat do systému, papíry (!!!!) se posílají do Prahy, kde jsou ůředníci s iQ zřejmě větším, než malým a jedině oni mohou tu změnu zadat do systému.Mají na to 90 dnů v 21. století. Že je tady cetráln registr obyvatel je nezajímá. Na ministerstvech sedí dalšá desetitisíce úředníků, kteří vymýšlení dalšá nesymysly (obchodní zákoník přejmenovali na zákon o obchodích korporacích (!!!() to je teyd výkon a hrnou obrovské množství nových zákonů, vyhlášek a předpisů aby byli občané sešněrováni co nejvíce. A Cermat to je kapitola sama pro sebe. Dále se Babiše bojí hostinských, kteří říkají, že když začnou platit daněm tak zkrachují. Tak ti ať se bojí. No ODS ? Ta chce zrušit protikuřácký zákon, kontrolní hlášení a EET (oba jsou účinné ve smyslu vyšších odvodů daní) no a Babiše se bojí i ODS, protože bude opět v opozici a bude jen stěkat na měsíc.

Vojtěch Olšanský

Ostrava

Re: Nebezpečný Zeman a Babiš:
Autor: V. Hájková Datum: 17.7.2017 12:15

Než začnete něco psát zjistěte si skutečnost- v česku se momentálně kryje nezaměstnanost s volnými místy! ŽÁDNÝCH - 400 TISÍC !!!

Ale v podstatě celý příspěvek je jeden velký blábol člověka- který čte jen titulky a nebo Parlamentní listy :-)))

Re: Nebezpečný Zeman a Babiš:
Autor: J. Ráž Datum: 17.7.2017 12:35

Nabídka volných míst je dokonce vyšší, než počet těch, kdo chtějí pracovat!!!

Proto je nemravné, že počet peněz, které se vyplácejí na sociální dávky v regionech s koncentrací dlouhodobě nepracujících se nejenom nesnižuje, ale zvyšuje. Dokonce v regionech, kde je největší počet tak zvaně nepřizpůsobivých, kteří už v třetí generaci nepracují, neb je k tomu nikdo a nic nenutí, musí zaměstnavatelé zaměstnance přeplácet a do mnoha provozů zaměstnance musí dovážet.

Statisticky je veden jako nezaměstnaný jen ten, kdo je v evidenci pracovního úřadu. Desetitisíce lidí, pobírajících dávky od státu v této evidenci nejsou, a jak Babiše v lásce nemám, tak jeho plán dávat rodinám nepracujících, kteří odmítají nastoupit na přidělenou práci jen sociální minimum a žádné příspěvky na bydlení a zařízení bytu atd., je dobrý nápad.

Re: Nebezpečný Zeman a Babiš:
Autor: V. Hájková Datum: 17.7.2017 12:45

Copak o to - dobrý nápad to je ! Ale je to jen populizmus- který by ani tento slovenský OLIGARCHA - neudělal! Uvědomte si, že by se vám tisíce cikánu potulovali - kde??

To by znamenalo - odsudek celého světa:-))) A dál by to znamenalo- obrovský nárust zločinnosti. Takže by se museli přijmout tisíce policistu - postavit desítky nových kriminálu!

Muže se mně ta situace tisíckrát nelíbit ale když do dusledku přemýšlíte co by tento dobrý nápad přinesl a pak si vezmete kalkulačku a začnete počítat - vše se jeví zcela jinak!

Re: Nebezpečný Zeman a Babiš:
Autor: J. Ráž Datum: 17.7.2017 13:09

Cikáni jsou kočovníci a kočovník cestuje tam, kde se mu dobře

daří. Proto k nám kočovali a v západní Evropě stále kočují, jen s o tom u nás moc nemluví. Cikáni z Rumunska, Bulharska a východního Slovenska k nám cestují a usazují se pořád. Když jim přivřeme kohoutek a oni by museli pracovat, tak se vystěhují na západ. S Cikány byly problémy v celé Evropě odjakživa a studiem jejich kočování zjistíte, že když se musí častěji stěhovat, tak nemají tolik dětí, protože by je neuživili. Rozmnožují se v podstatě nekontrolovaně vždy, když se usadí a mají relativně dobře. No a když jim děti zajišťují zdroj obživy, jako je tomu u nás, je samozřejmé, že jejich počet roste geometrickou řadou.

Strach z toho, že když Cikánům nedáme to, co chtějí, způsobí nárůst zločinnosti, je ubohá výmluva. Takový přístup demoralizuje celou společnost.

A co by si o nás myslel celý svět (otázkou je co je to "celý svět"), nám může být dnes, kdy se každý stát stará jen o svoje, naprosto ukradené. Právě ta naše nesebevědomá předpos*anost, "co by si o nás myslel celý svět", způsobuje většinu problémů, se kterými se dnes potýkáme.

Re: Nebezpečný Zeman a Babiš:
Autor: K. Vyšata Datum: 17.7.2017 13:12

Takže podle vás je lepší cikány kteří nechtějí pracovat krmit, aby se nepotulovali? Tak je necháme se válet celý den a večer řádit? Dělat děti jak na běžicím pásu a vychovávat je ve svém světě parazitů? Nebylo by lepší místo parádních sociálních dávek vytvořit firmy, třeba nevýdělečné, ale vhodné pro zaměstnávání i těch bez vzdělání jen proto, aby se v nich vytvořily pracovní návyky a neváleli se celé dny doma? Nebylo by vhodnější dávat sociální dávky v části zadarmo ve formě tabletek proti těhotenství? A co takhle ty, co se nepodaří přesvědčit k práci poslat povinně dopoledne do škol, kde by se učili se jak žije v souladu se zákony a ohleduplnosti k ostatním?

Zacpávat problém desítky let neřešeným cpaním stále více peněz nemá cenu, jen se tím podporuje parazitizmus nejenom nezačlenitelných, ale i těch neziskovet co je mají začleňovat.

Re: Nebezpečný Zeman a Babiš:
Autor: V. Kain Datum: 17.7.2017 12:17

No to je velice zajímavé.A že byl Babiš součástí vlády a ze zvyšováním byrokratů souhlasil a také byl u všech zákonů které nám sebraly nejvíce svobod vám nějak ušlo.

Re: Nebezpečný Zeman a Babiš:
Autor: M. Prokop Datum: 17.7.2017 12:21

Souhlasil? On ho přímo zařizoval.

a v čem je nebezpečný Jaroslav Mift?:
Autor: R. Hroza Datum: 17.7.2017 10:40

no v tom,že zobe Němcům z ruky. Prostě užitečný i....

Je až s podivem, co všechno je ODS-ka obětovat aby se dostala ke korytu.

Možná i toho Fialu, jen kdyby jim Babiš :
Autor: J. Chaloupka Datum: 17.7.2017 10:42

nabídl spoluvládu (tedy pokud to bude vůbec potřebovat).

Re: a v čem je nebezpečný Jaroslav Mift?:
Autor: S. Ševeček Datum: 17.7.2017 11:17

ODSI je už mrtvá, akorát o tom ještě neví ...už to taky vzdala a čeká jenom ránu z milosti ... ta není tak daleko.

u Němců je to furt to samý:
Autor: R. Hroza Datum: 17.7.2017 10:37

Dokud bude evropské dění děním německým, "dostat se na okraj evropského dění" to je přesně to, co potřebujeme. Odtud je už jen malý krok dostat se ven a vymanit se z toho plíživého íbrmenšizmu frau Merkel a herr Schauble, hlavního ideologa nové velkoněmecké říše.

Re: u Němců je to furt to samý:
Autor: J. Jelínek Datum: 17.7.2017 10:44

No jo, ale to "venku"?

Re: u Němců je to furt to samý:
Autor: J. Jelínek Datum: 17.7.2017 10:46

kde je.., pardon

:-P:
Autor: M. Prokop Datum: 17.7.2017 10:12

" bezesporu pak spolu ruku v ruce promění českou politiku do takové míry, že se dostaneme na okraj evropského dění."

Bureš i Zeman jsou neštěstí (a hlavně jejich voliči), to ano.

Ovšem, být v centru EUnijního dění je také neštěstí.

Re: :-P:
Autor: J. Novotný Datum: 17.7.2017 10:37

Proč neštěstí? Objektivně se lidi v ČR mají dobře.

Re: :-P:
Autor: S. Donát Datum: 17.7.2017 11:15

Ale je to spíše EU navzdory, než díky ní, obávám se.

Re: :-P:
Autor: J. Ráž Datum: 17.7.2017 12:50

Máme se zatím dobře právě jen díky tomu, že ještě vzdorujeme. Po zavedení Eura a dalších socialistických výdobytků způsobujících zadlužení, bude plíživě, dlouho nezřetelně, toho "dobře" ubývat.

Re: :-P:
Autor: M. Prokop Datum: 17.7.2017 12:17

Letíme tak kolem pátého patra, ale "pořád dobrý".

Re: :-P:
Autor: J. Novotný Datum: 17.7.2017 13:20

Nikdy jsme výše nebyli, takže Vaše přirovnání kulhá.

Re: :-P:
Autor: M. Prokop Datum: 17.7.2017 16:48

Na "devadesátá" vzpomínám docela s dojetím. Po stránce svobody jsme byli nepochybně výše.

Rád bych se pletl,:
Autor: M. Valenta Datum: 17.7.2017 10:00

ale vypadá to, že rozum českého voliče se tajně vrátil někam do roku 1980.