23.4.2018 | Svátek má VojtěchDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


SPOLEČNOST: Sen tankového plukovníkaVýpis zvoleného vlákna. Zobrazit celou diskusi podle vláken, času
počet příspěvků: 7, poslední: 17.7.2017 15:15, přehled diskusí

Jednou hroch, jindy slon:
Autor: J. Laták Datum: 15.7.2017 19:01

Ve hnoji si hoví, paměť má však sloní. Jeho Bamberg, či ministr Kavan se svým sekretářem Srbou a přítelem Šloufem, v kategorii "žumpa české politiky" drží stále jedno z předních míst.

Kdo se tenkrát domníval, že když ho v prezidentských volbách 1/2 soukmenovců spláchne hradní kanalizací zpátky na Vysočinu, že zaleze a dá pokoj, ten se šeredně zmýlil. Naopak, bombarďák Zeman, jako důležitý výDOBYTEK sametové dílny (KGB & STB), byl znovu obletován. Tu Tančící vzducholodí Volfovou, tu zbytkem bolševické špíny ze

(S)polku (P)ernamentních (O)žralů Miloše Zemana, a tak vznikl přesný obraz toho, co Tradiáš-comando z Lihového domu praktikovalo pod jeho vedením od samého počátku. Mám na mysli ono nafoukané a drzé gaudium hradní partičky estébáckých chcíplotin, které se může pochlubit po§rávačkami v barvě, která se za všemi táhne už od Pionýra.

Re: Jednou hroch, jindy slon:
Autor: V. Čermák 376 Datum: 15.7.2017 22:55

Jsem nadšen. Ta údernost a ideologická čistota. Vyjádřil jste to jasně za většinu pražské kulturní fronty, Že vy jste se vyučil v lidových Milicích a potom jste zběhl k elitním antiMilicím?

Re: Jednou hroch, jindy slon:
Autor: V. Kotas Datum: 16.7.2017 5:11

To nebudou jen milice, to bude i VUML.

Re: Jednou hroch, jindy slon:
Autor: J. Laták Datum: 16.7.2017 11:40

Aby ne, to je celý Kotas! Posedlý touhou vidět sám sebe v roli všeznalého myslitele a génia. Pravá ruka u čepice s hvězdou, levá v prĐeli a všude obrazy Miloše Zemana s ksichtem drcené sochy Klementa Gottwalda .. :-)))

Re: Jednou hroch, jindy slon:
Autor: V. Kotas Datum: 16.7.2017 12:58

To jsi se díval do zrcadla, že to máš tak perfektně popsané ?

Re: Jednou hroch, jindy slon:
Autor: J. Laták Datum: 16.7.2017 13:51

Hmm .., tak to je opravdu k popukání. Kampak se poděl váš neuvěřitelně spalující humor, mladíku? Došel, a nebo už pošel? :-)))

Re: Jednou hroch, jindy slon:
Autor: J. Laták Datum: 16.7.2017 18:16

Tolik nadšení jsem od řadového trolla ani nečekal. Nu co, češtinou vládne mizernou a obsahem také šlape vodu, ale hlavně, že může oddaně sloužit vrchnímu veliteli, Milošovi Nálevkovi .., že?