18.10.2017 | Svátek má LukášDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


OSOBNOST: Helmut KohlŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 8, poslední: 19.6.2017 23:03, přehled diskusí

Helmutj byl členem Hitlerjugend:
Autor: P. Beránek Datum: 19.6.2017 22:06

Někde jsem četl, že Helmut, ročník 1930 narukoval v 15-ti letech do armády. Vzpomněl jsem si na obrázek, kde Hitler vyznamenává 15-ti leté kluky v iniformách Wehrmachtu. Byli to členové tzv. Hitlerjugend. Takže Helmuth byl také členem Hitlerjugend, ale autor se to bál takto napsat, tak to zabalil do věty, kterou jsem uvedl.výše.

Euro není žádný spolehlivý tmel!:
Autor: L. David Datum: 19.6.2017 19:58

Euro je řetězem na nohách spoutaných otroků!

Stopro souhlas,:
Autor: J. Kanioková Datum: 19.6.2017 22:59

čímž mě autorka jen znovu ujistila o jejím nechápání reality. Je zoufalé, jak právě největší eurofanatici postrádají zdravý rozum. A díky nim a jejich propagandě nemá Evropa šanci k "uzdravení"!

Zase se dočítám opatrné označení :
Autor: M. Krátký Datum: 19.6.2017 11:00

"Uprchlická krize" místo muslimští teroristé se valí do Evropy - jdětě k šípku s tou opatrností - madam !!!

Odmítám jednotnou politiku EU!:
Autor: P. Hlosta Datum: 19.6.2017 8:15

Vzpomínky na Kohla mohou být sebelepší a přesto se v Únii uplatňuje jednotná ideologie, čili jednotná politika. Uplatňuje se nedobrovolně pro občany států Únie, je to na nich páchané násilí. Nevím proč bych měl akceptovat rozhodování Evropské Socialistické Internacionály!

Jestli má být pro Evropany USA vzorem k tvorbě jednoho společného svazku států, pak především se musí respektovat různorodost politických názorů na územích všech států Únie. Na paměti by mělo být především to, že demokracie především a ne diktát Únijního úředníka. Demokracie pro občany především a ne direktivy z centra!

EU si může instalovat kolik chce parlamentů a byrokratických komisařů, ale tím nedosáhne jednotného politickoideologického nátlaku na občana, právě naopak dosáhne všeobecného odporu k takové formě Únie. Původní sen předkládaný občanům států byl o pomoci v decentralizaci moci nad nimi. To ovšem nemělo znamenat zrušení státní moci každého státu v Únii, či podřízení vlád jednotné vládě EU, která není delegovaná zdola. Vláda v EU je instalovaná zhora, logicky nejsilnějšími. Nejsilnějšími nad občany. Proto vznikli i "Nadobčané", což jsou nikým nevolení, financovaní skrytě a zamlženě, závislí na dotacích a darech, vynucující si svá rozhodnutí jako své právo!

Pro tento fakt je Evropa ohrožená v současnosti zničením její civilizace! Nikdo neměl oprávnění zrušit ochranu hranic států před pronikáním nelegálních imigrantů a právě naopak byla povinnost o to pevněji chránit své občany států Únie, čím větší byla prosazovaná integrace. Cesta k blahobytu je těžká a trvá generace. Rozdat blahobyt občanů Únie znamená vlastizrádnou činnost! A ve výsledku i ti příjemci blahobytu bezpracně, budou na tom stejně špatně a hůř, než původní občané států Únie. Zavládá všeobecný chaos. Ten je vyvolán naprosto špatným, vnuceným, ideologickým vedením EU!!! Krysy utíkají jako první, ale radši přežít, než se potopit s těmi grázly, co svou ideologií chtějí zotročit!

Re: Odmítám jednotnou politiku EU!:
Autor: M. Prokop Datum: 19.6.2017 8:37

"ale tím nedosáhne jednotného politickoideologického nátlaku na občana,"

Nátlaku dosáhne nebo už dosáhla, ale toho (EUnijního) občana nedosáhne. Pořád jsou Němci, Frantíci, Řekové, ... (a Angličani na odchodu), EUroobčanů minimum, vesměs odtržených od reality v bruselní bublině.

Jím dovlečená do vlády Angela mu na peklo stačí:
Autor: J. Mrázek Datum: 19.6.2017 8:15

A že se pod EU máme dobře? UKÁZKA: macekvbotach.cz a "dotace" - Vladimír Šmerda na facebooku:

Česká republika odvádí do EU přibližně 50 miliard Kč. Kdyby tyto prostředky byly rozděleny do obcí podle počtu obyvatel, tak by např. naše obec dostala z RUD ročně o 8 milionů korun více. Za deset let bychom měli neskutečných 80 milionů, za což bychom mohli postavit cokoliv, spolky by mohly výborně fungovat, mohli bychom podporovat podnikání. Příjem ( dotace z EU) jsou z velké části vynakládány na nesmyslné projekty, dále se z velké části rozkradou, tisíce úředníků kteří tyto dotace kontrolují, vyčerpají minimálně dvacet procent příjmů. Zbytek vytunelují tzv. " neziskové organizace". Dotace je sprosté slovo.

EU už také ....

:))))))))))))))))):
Autor: J. Kanioková Datum: 19.6.2017 23:03