20.7.2019 | Svátek má IljaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


PSI: O princezně HounožroutceŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 83, poslední: 24.4. 2017 22:45, přehled diskusí

Re: Petro, dnes ses vytáhla - to jedno z nejhezčích:
Autor: E. Šusová Datum: 24.4.2017 22:45

Maričko - za palečky díky předem, zadem i bokem, budeme je velmi potřebovati. A to na všech frontách. Teď jsem se vrátila z druhý várky venčení a Tali se po dlouhý době zas chovala jak střeček :-(. Chtěla bych znát ten spouštěč. No každopádně už je síla, jak ji z toho vytáhnout, abychom se zase nesmýkaly. Kdybych ji nechala, tak zas venčím ruský kolo, takhle se za chvilinku srovnala a byla schopná vnímat.

Tak Trixie by teda měla dostat metála za pevnou vůli, šikovná je. Asi vědkyně nějaká, rozbory pachový dělá, disertačky o tom píše.... :-). Nikdy mě nepřestane udivovat, jak to někteří psi - jako Sadie, stihnou zbufetit i na tom vodítku. To jsou fakt "umělci". :-)

Re: Petro, dnes ses vytáhla - to jedno z nejhezčích:
Autor: E. Šusová Datum: 24.4.2017 22:41

Děkuju za pochvalu. I když to není vlastně moje zásluha. Museli byste ji vidět - pak by vás napadlo to stejný, takže zásluhy má ona, já jen napsala, co jsem viděla :D. Zrovna dneska jsme si nad komentářema říkali, že fakt je tohle ještě ta lepší varianta (pokud teda si pes nepořídí něco jako Bonny od Zdeny, která už je od té doby na trvalý dietě - díky jednomu hounu :-(

Re: Zakletý prdy!:
Autor: E. Šusová Datum: 24.4.2017 22:38

Až na to jednou dojde, bylo by mi ctí kdyby mi u Kance to pivo natočili. Jsem ráda, že jsem Tě rozesmála,moc.Teda já ne, to "vona" !To vona Tě rozesmála. Já nic, já muzikant. Každopádně teda ty zakletý prdy nejsou úplně od věci, Tali by se totiž mohla klidně jmenovat princezna Prdlafka. Neboť fakt jakýkoliv pnutí mysli vyvolává jistou zvukovou kulisu. Ať už ve smyslu "Tali kruci sedni!" a s usednutím přijde i ús.... no úspěch to není :D a nebo ve smyslu "Výýborně Tali,, výýborná seš, ty to tak krásně umíš!" a ona potvrdí muzikou, že to opravdu umí :D.

Ad ty úspěchy v oblasti koprologie - ještě žádný nejsou, to bylo jen proto, že jsme byli v těsném dosahu. To ona si nás ještě mockrát podá, než se tohle poddá :D. A nebo budem taky muset počkat na ty starý kolínka.

Re: Petro, dnes ses vytáhla - to jedno z nejhezčích:
Autor: D. Ruščáková Datum: 24.4.2017 21:21

Bedo, psi "žijí" nosem, tedy na každý stejně, ale rozhodně mnohem víc než jiní tvorové. U nás je extrémně čichavá Ari (naštěstí není princeznou Hounožerkou:))

Zakletý prdy!:
Autor: Z. Vave Datum: 24.4.2017 20:03

Petro, Ty mě budeš mít na svědomí, jsem tady hýkala jako vosel. :o)

Skvělé psaní, myslím, že kdybys mohla zaskočit do hospody u Kance, WWW by Ti nechal natočit pivo s obzvlášť povedenou pěnou.

Gratuluju k úspěchu, taky jsem doma mívala princeznu Hovněnku, ale jelikož nejsem žádná chytrá Koláče, tak se žádné úspěchy nekonaly. ... Leda že bych si jako úspěch připsala, že Ance na stará kolena zřejmě přestala houna chutnat.

Re: Petro, dnes ses vytáhla - to jedno z nejhezčích:
Autor: M. Beda Datum: 24.4.2017 19:40

"stojí jak socha, jen cuká špičkou nosu a hluboce nasává klidně několik minut" - musí jí to působit nějakou extra slast, možná až erotickou (snad to není příliš odvážná myšlenka, chicht), jinak si to neumím vysvětlit...

no, je vidět, že vnímání "vůně" je silně individuální

Re: Petro, dnes ses vytáhla - to jedno z nejhezčích:
Autor: M. Crossette Datum: 24.4.2017 19:29

Petro, tak tady si dovolím sekundovat Dede! Psát o krásné slečně Talířové pohádkovým stylem budeš doufám opakovat, jako ostatní už samotný název mě rozchechtal.

No ač "už dávno nejsem dítě", tak palečky strakaté krasavici držím fest a přeji aby zaklínadlo „Fhůůůůj ty prase hnusný!" muselo být opakováno jen ve velmi vyjímečném případě.

Bílé Sadie se v tomto směru věřit nedá, ale protože naštěstí chodí stale na vodítku, manžel je schopen včas ji strhnout zpět, ale vyjímky take existují. Naštěstí lidské hromádky jsme tu ještě nikdy neviděli, tyhle jsou "jen" od psů nebo divoké zvěře. Trixie k naší velké radosti o tyhle pochoutky nejeví zájem - přesněji jeví - ale pouze od našich koček. Naštěstí ty nejraději hrabou na záhoně, který je ohraničení pletivem aby tam Trixie nemohla, takže se k tého jejich pochoutce dostane jen vyjímečně. Na procházkách sice hromádky nebaští, ale o to s větší vervou vyhledává a pak dlouze nasává. Ucití tu vůni (čersvtou i starší)z pěkné dálky a prostě k ní musí doběhnout, nebo nás k ní silou dotáhnout. Pak stojí jak socha, jen cuká špičkou nosu a hluboce nasává klidně několik minut. NIKDY ale ani neochutná! A já si vždy dumám, jestli při tom vdechování má nějakou představu, kdo tu hromádku udělal - velké h..= velký pes atd. Myslím, že pozná když jde o hromádku nějakého divokého zvířete, ta pak vůni téměř pije, jak ji fascinuje.

Petro, dnes ses vytáhla - to jedno z nejhezčích:
Autor: D. Ruščáková Datum: 24.4.2017 19:11

tvých tvůrčích psaní, jaké jsem od tebe četla a že jsem toho četla!:)) Jako Beda, smála jsem se už od zaražených prdů :P Četla jsem to už ráno na mobilu, ale babičkuju na plný úvazek (neplánovaně, takže malej se mnou musí vymetat mé schůzky:)) a nemám kdy se dostat pořádně k počitadlu:))

Pokud jde o hounožroutství, tak největší čuně naší smečky je Berry! Jinak slušně vychovaná dáma je prostě koprofág. Aspoň, že se v tom neválí...:))

Re: OTéčko:
Autor: Z. Lika Datum: 24.4.2017 16:07

Všem Jiřím pěkný svátek přeji. A jelikož jsme krásný den strávili v zoo, viděli jsme hadů spousty.

Re: No pane!:
Autor: Z. Lika Datum: 24.4.2017 16:06

Tu jedinou konkrétní fotku jsem Petře zakázala poslat. Ani napadnout ji to nesmělo!

Re: Tak:
Autor: Z. Jenny Datum: 24.4.2017 15:39

Jednu, tu pěkně nafouklou jsem napíchla na klocíček a odnesla zakopat na pole. Panebože, to byla puchna, ódér,hilzna,myslela jsem ,že se pob....! Dnes už se vyrojili rybáři, takže jsme byli kousek dál.

Re: OTéčko:
Autor: E. Šusová Datum: 24.4.2017 14:45

ajo ajo, fšécko nej ku svátku. U nás hadi a štíři byli někteří venku již v době toho tepla - tedy doposud 2x ještěrka z který měl Rumíček Vánoce, neb jí pásl na asfaltu. Joudík no :D

OTéčko:
Autor: Z. Yga Datum: 24.4.2017 14:02

Na svatého Jiří vylézají hadi, štíři.

Tak dnes asi moc nevylézají (i když u nás slunečno, tak nějaký ten otužilec by mohl aspoň vykouknout), přesto přeji všem Jiříkům krásný sváteční den - a to jak k protinožcům, tak třebas kousek za Brno (Alex jistě vyřídí) ...

Re: Checheche!:
Autor: Z. Inka Datum: 24.4.2017 13:31

A to schovávaná je u nás jediná hra, kterou Majda hraje a hraje strašně ráda. Jenomže ona po mě porád aspoň kouskem oka šmejdrá, mám to složitý

Re: No pane!:
Autor: E. Šusová Datum: 24.4.2017 12:44

ano, to třeba já s Talířovou se asi budu učit i po smrti :D

Re: No pane!:
Autor: Z. Janaba Datum: 24.4.2017 12:30

Díky, jeden se holt učí celý život!

Re: Tohle:
Autor: Z. Xerxová Datum: 24.4.2017 12:12

u nás v lesoparku (také zóna volného pobíhání psů) je každé odpoledne spousta dětiček z družiny a ze školky. Dítka si to užívají - opravdu je to báječný přírodní prostor... jen těch dětských "odpadů" je momoc

Re: No, :
Autor: E. Šusová Datum: 24.4.2017 11:53

No ono jestli je nějaký takový ten kapesní sprej, jako bývaly.... hodlám si ho pořídit. Jen si vzpomenout to koupit.

Re: hezký voňavý den všem...:
Autor: E. Šusová Datum: 24.4.2017 11:52

neee, kdepaak, vůbec, vůbec :D

Re: Checheche!:
Autor: E. Šusová Datum: 24.4.2017 11:45

Jojo, šécko je jednou poprvní :D . Já se ztrácela vždycky a několikrát natvrdo nechala psa vykysati. Ehm jako tehdá kysala svého času Blanimůra za brankou, když si vyběhla za tím zajícem............. a já si až dodatečně po svém úprku z pole, kdy jsem byla nadšená, jak se mi to konečně povedlo, uvědomila současně se zabouchnutím branky - že ta potvora vlastně co? Hárá :D:D . Bože co já se už naběhala kilometrůch!! U štěňat a některých psů funguje to, že ji člověk zmizí opticky- tedy udělá dřepkins a pes netuší, že člověk není tak daleko, jak je malinký :D , to jen takový malý trik.

Re: No, :
Autor: Z. Yga Datum: 24.4.2017 11:43

Nejde o to, co má či nemá člověk doma, ale o to, to má v kapse při procházce! A ruku na srdce, s flaškou listerinu málo kdo běžně chodí ven ...

Re: Checheche!:
Autor: E. Šusová Datum: 24.4.2017 11:42

To ona si nás nakonec našla, to ne že ne, ale ...... přeci jen to chvíli trvalo a taky není zvyklá, že by se jí někdo ztrácel, vždycky se spíš ztrácela ona a vracela se na místo, kde na ni někdo asi čekal. Teď už je ve fázi, že zjišťuje, že vlastně sama tu bejt nechce /tak jak jí to předtím bylo fučík/ a pak si neví blbka chvilku rady, myslí si, že si pro ni někdo přijde. A.......... jejda nikdo nejde, nejde, všichni na ni kašlou a teď ty koně, sakra.... to je blbý, blbýýý, tak štěkám, ešivá pro mě nepřijdou - a voni furt nejdou...... :D:D:D ftipný to bylo.

Re: hezký voňavý den všem...:
Autor: M. Beda Datum: 24.4.2017 11:40

milá Petro, evokuje ti snad čokoláda nějaké asociace???????

Re: to je ale krásná pohádka:
Autor: Z. Yga Datum: 24.4.2017 11:39

Jsi útlocitná! Nosíme toho s sebou tolik, že na rukavice nezbývá místo (:o))

Re: No pane!:
Autor: Z. Yga Datum: 24.4.2017 11:37

Taky bývá užíváno ve spojení s trávou - matrošem se nazývá marjánka, mařena, či-li marihuana

Re: to je ale krásná pohádka:
Autor: M. Beda Datum: 24.4.2017 11:35

tak moje teda ne, naštěstí :-))))))

jinak nevím, kdybych venčila psa a on si napatlal po zubech a pyscích hovno, tak se asi zebliju na místě

a na vytření trávou (že to určo nestačí teď pomíjím), to nosíte krom pytlíků s sebou i rukavice?? nebo jsem nějaká moc útlocitná? ale já bych to fakt asi nedala

Re: No, :
Autor: E. Šusová Datum: 24.4.2017 11:35

Mám, ale ne ve speji, enem kloktavej.

Re: Checheche!:
Autor: Ž. Petrs01 Datum: 24.4.2017 11:32

Tak je to zmatkař a prd stopař, což mě u ohaříka dost překvapuje. Není nad to se z úkrytu dívat, jak se pes v klidu rozmyslí, nasadí nos a jede - a až tě najde, tak se s pohrdavým výrazem zas otočí a jde si po svým. Vycukat se mi povedlo jen choďáka, stopař nebyl nic moc a navíc jej v té závislácké hrůze ani nenapadlo nos použít. Byl to jeho poslední pokus o útěk za zvěří, od té doby 100%.

Re: Checheche!:
Autor: Z. Yga Datum: 24.4.2017 11:32

Jo - tohleto schovávání jsem NIKDÁ nepraktikovala. Toya od malinka špatně viděla a pokud jsem se ztratila (nedopatřením), na nos zapomněla, otočila se jak na obrtlíku a mizela směr domov nebo auto! A Brooke se ani nevšimla, že tam "jako" nejsme, takže schovávání bylo zcela zbytečné (spíš se zaradovala, že ji konečně nikdo nebude buzerovat).

Za to s Ernestem to sem tam dělám (když je v dohledu rozložitý strom či nepropustné křoví) - zavolám, nevnímá, mizím! Anebo běěěěžím běěěžíííím - postupně ztrácím dech, plíce, srdce a vědomí (ne vždy ve stejném pořadí), ale psisko se přidá a jme se stíhat postřelenou antilopu (no - spíš buvola). Fakt mne nikdy ani nenapadlo, že toto budu na postarší kolena dělat! (:o)))))

Re: No, :
Autor: Š. Matyášová Datum: 24.4.2017 11:29

ty nemáš doma Listerine??? :-D