22.6.2018 | Svátek má PavlaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


MIGRACE: Výlov úspěšně pokračujeŘazeno podle času vzestupně, seřadit podle času sestupně
počet příspěvků: 117, poslední: 22.4.2017 0:33, přehled diskusí

Evropani si nedokážou vládnout!:
Autor: I. Bagár Datum: 21.4.2017 0:20

Evropani jsou nepoučitelní – pořád si na svoje území pouštějí běžence, negry, Balkánce, zrádné Čechy atd. apod. A pak se diví, že jim imigranti jezdí v MHD načerno, případně jim podřezávají krky.

Přitom by Evropanům stačilo málo: Použít rady dobrého Čecha Holáska. Ano, místo vytahování tonoucích je naopak strkat pod hladinu, místo uprchlických táborů pro zrádné Čechy postavit na SVÝCH hranicích drátěné překážky s vysokým napětím + položit miny. A humánně odsunout menšiny, potom znárodňovat.

Zkrátka a dobře: Evropani musejí vyměnit své evropské „hodnoty“ za hodnoty opravdové – za naše západoasijské. Ano, s křesťanstvím a sluníčkářským humanismem daleko nedojdou. Zato s naším vědeckým ateismem ZCELA KLIDNĚ pustí na migranty Samostatně útočící psy, resp. jim strčí hlavy pod hladinu bidlem. A bude klid.

Světu slovanský mír!

Re: Evropani si nedokážou vládnout!:
Autor: J. Vintr Datum: 21.4.2017 0:52

Stálý příliv vetřelců do Evropy může mít jen dvě pokračování. Buď se Evropané trpně smíří s tím, že se Evropa promění v zemi, podobnou těm, odkud k nám ti vetřelci přicházejí a z nich se stanou bezprávní živočichové, vydaní napospas vetřelcům, nebo se aspoň v části lidí probudí vzdor a poteče krev. Hodně krve.

Re: Evropani si nedokážou vládnout!:
Autor: I. Bagár Datum: 21.4.2017 4:58

Přesně tak, drahý soudruhu a soukmenovče Vintře: Buď Evropani přijmou za své naše západoasijské hodnoty, a své země národně a třídně vyčistí, nebo ...

Nebo bude Evropa rozvrácena ještě dříve, než jsme předpokládali v našich nejoptimističtějších snech. A pak přijde naše chvíle, chvíle pro osvobození Evropy od kapitalismu a demokracie.

A my Češi a Rusové půjdeme, vnuk husitů vedle potomka slavných ruských bohatýrů, půjdeme přes spáleniště, přes krvavé řeky: Směr Paříž a Brusel!

Re: Evropani si nedokážou vládnout!:
Autor: J. Jelínek Datum: 21.4.2017 7:40

Vítězství zdar!

Re: Evropani si nedokážou vládnout!:
Autor: P. Zinga Datum: 21.4.2017 9:17

Pane Bagár, i na Vás platí, co jsem napsal Šimkovi. Jestlin se domníváte, že jste vtipný, tal je to pouze Vaše chiméra. Zná někdo vtipného vola?. Amen.

Re: Evropani si nedokážou vládnout!:
Autor: J. Fridrich Datum: 21.4.2017 6:42

Souhlas pane Vintr a nadpis autora článku mne dost pobavil, použití krásného slova " výlov " mne evokovalo Jihočeské rybáře chystající se na každoroční výlov jejich krásných rybníků.. Ale vážně - pokud se nezrychlí ten nyní již probíhající proces PROBOUZENÍ občanů v Evropských zemích, tak tento hrůzný experiment skončí rozvratem Evropy a její ovládnutí barbarskými, nepřátelskými muslimy. To, co věděli normální rozumní lidé již v počátku toho šílenství, když byli protiprávně, bez dokumentů a přesné evidence pozvány statisíce nepřátelských muslimů do Evropy šílenou svazačkou Merkel, bez souhlasu Němců a Evropanů - to nyní začínají objevovat ti, kteří to zavinili a ty okupanty do Evropy pozvali.. Oni si skutečně mysleli, že ta nevzdělaná a nepřátelská masa lidí z jiné civilizace - středověké - jde k nám do Evropy pracovat ?

Prostě tyto nesourodé civilizace NEMÍSIT...- a ozdobu těchto diskuzí s. Bagára nechme " bokem."

Re: Evropani si nedokážou vládnout!:
Autor: A. Sedláčková Datum: 21.4.2017 1:10

Buďto jste blb nebo hodně zlý člověk, asi od každého trochu.

Re: Evropani si nedokážou vládnout!:
Autor: E. Vašátko Datum: 21.4.2017 5:48

To jsou řeči tak na koledu. Nikdo nemusí strkat imigranty pod hladinu (i když...), ale možná by stačilo je důsledně vracet odkud přišli a to třeba násilím, bez souhlasu té země, která dopustí, aby se z jejího území ti imigranti na cestu vypravili. Třeba by to časem přešlo.

Re: Evropani si nedokážou vládnout!:
Autor: I. Bagár Datum: 21.4.2017 6:23

Přesně: Řeči jak o koledě – strkat pod hladinu jóo nebo možná néé, já vám nevím, ale o to víc žvaním. Že, občane Vašátko?

Ovšem co se vracení migrantů týče, jsem 100% pro. Především Euroamerika musí vracet zpět zrádné emigranty z Česka, až opět zvítězíme nad Euroamerikou a multikulti (zatím u nás doma). Rovněž zrádné emigranty se Sýrie je nutno vracet přímo syrským úřadům, s výslovným požadavkem, aby vrácené osoby už nikdy nepřekročily hranice Syrské arabské republiky.

Totéž se zrádci, uprchnuvšími z Lidové Koreje, Kuby apod. Pokud toto rozumné opatření přijmou všechny euroamerické země, tak zanedlouho opravdu nebudou žádní migranti. Jak říkával již Veliký Stalin: „Není člověk, není problém.“

Na shledanou v lepších časech!

Re: Evropani si nedokážou vládnout!:
Autor: V. Hejdak Datum: 21.4.2017 7:10

Nelze slučovat neslučitelné. Emigranti z Česka se z naprosté většiny po emigraci začlenili do tamní společnosti, neseděli na dávkách, nesnažili se tamní domorodce přesvědčit, že by si tam měli např. zavést komunismus nebo socialismus. Také většinou měli nějaké evropské návyky, slušné odborné znalosti a i když to nebyli samí doktoři a inženýři jako všichni ti Syřané, dnes byste je moc od nějakých Bavoráků nebo Amíků nepoznali. Mimochodem většinou emigrovali s nějakými doklady a třeba diplomem.

A s tím, že tady v Česku zatím nějací uprchlíci nejsou, zatím, to je jako s tím padajícím z mrakodrapu, je u dvacátého patra a říká si "furt je to ještě dobrý". Až jich tady bude takové množství jako ve Francii, Belgii, Německu, bude dost pozdě.

Hlavně nezvolit vládu, která tohle dopustí, začíná to poseroutkou naším panem premiérem, partajemi chválícími všechny ty neziskovky a vítače.

Re: Evropani si nedokážou vládnout!:
Autor: J. Lukavsky Datum: 21.4.2017 7:46

"Především Euroamerika musí vracet zpět zrádné emigranty z Česka," A proč by je vraceli? Češi, Němci, Irové, Židé .... v USA hledali šanci pro nový život, práci a svobodu. Nikdo z nich si nevymáhal ubytování, jídlo... zdarma, nikdo z nich neprosazoval jiné náboženství, jiné zákony atd. ale stali se Američany. Své kořeny mnohdy znají a uznávají, ale jsou to Američané. Mluví anglicky (pardon Americky) a stali se užitečnými občany nové země. Byli a jsou pro tu zemi přínosem. Jen blbec by je chtěl vyhánět z jejich země. Howgh. J.

Re: Evropani si nedokážou vládnout!:
Autor: J. Klepal Datum: 21.4.2017 8:24

Asi jste se zapomněl zmínit, že emigranti z Evropy do Ameriky se nepřizpůsobovali jazykově ani nábožensky místním lidem, ale právě naopak, a to od Kolumbovy doby, totéž v Austrálii od doby Jamese Cooka. Z doby dávnější jde například o Maďary, kteří rovněž emigrovali do střední Evropy a jazykově se nepřizpůsobili. Z novější doby po 2. sv. válce vzpomeňme na emigraci do Izraele, která rovněž nepřevzala místní jazyk a náboženství většinové populace.

Re: Evropani si nedokážou vládnout!:
Autor: J. Vintr Datum: 21.4.2017 8:58

Je přirozené, že vyspělejší civilizace převálcuje tu méně vyspělou. Probíhá to tak od počátku lidstva. Jen v dnešní době se to zvrtlo v pravý opak. Ještě před necelými sto lety by se v Evropě s takovými vetřelci nikdo nemzal. Ono by také žádné mohamedány ani mouřeníny ani nenapadlo se sem cpát.

Re: Evropani si nedokážou vládnout!:
Autor: O. Zuckerová Datum: 21.4.2017 14:16

Ano, ano, dobře klepete! Nikdo se nepřizpůsoboval a taky to šlo, žejo? Já dobře pamatuju jak Rafael Kubelík v Americe zapaloval auta, Bohuslav Martinů útočil na pařížské policajty zapálenými partiturami, které jim házel do aut a lepší nebyl ani Karel Ančerl se svými dirigentskými násilnostmi - a to ještě všichni dostali bydlení, stravu a nějakej ten luxusní svetr zdarma od místních daňových poplatníků! Zkrátka, musíme si uvědomit, že každý z nás dluží libovolnému nelegálnímu příchozímu aspoň půl milionu za všechny dobra, kterých se dostalo jeho nepřizpůsobivým krajanům v minulosti, tak ať sklapne!!

Re: Evropani si nedokážou vládnout!:
Autor: J. Lukavsky Datum: 21.4.2017 16:34

No Evropané přicházeli do země s kmenovým zřízením kde Indiáni neměli ani žádnou ideu společného státu do kterého by se imigranti postupně integrovali (Severní Amerika). V Peru a Mexiku takové státy byly, ale byly extrémně křehké, stačilo zajmout Inku a bylo vymalováno. Ale máte pravdu, že to bylo dobytí. Teď jde o to, zda v Evropě rezignovat a čekat na ránu z milosti či zda se bránit. Problém je, že shora se dělá jako že nic a heslo dne je "moudřejší ustoupí". Já si myslím, že se vrchnost probudí teprve až jim před ředitelstvím v Bruseli bouchne kamion Semtexu a bude jim foukat do kanceláří. Howgh. J.L.

Re: Evropani si nedokážou vládnout!:
Autor: E. Vašátko Datum: 21.4.2017 11:32

Kolik imigrantů máte doma, občane Bajgare. Co byste navrhoval vy.

Re: Evropani si nedokážou vládnout!:
Autor: P. Beránek Datum: 21.4.2017 13:50

Možná by stačilo, aby si je musela ponechat ta země, která je vylovila. Prostě je nepřijímat dál.

Ale vzhledem k naším sralbotkům ve vedení na to nemáme.

Reportaz:
Autor: J. Sinnreich Datum: 21.4.2017 4:00

Jak je mozne, ze neco takoveho neuvidite v oficialnich mediich?

Migrace z Afriky

http://pilloni.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=599841

"výlov imigrantů z potápějících se lodí":
Autor: J. Šimek 066 Datum: 21.4.2017 5:01

Pokud těm tonoucím chcete leda tak mávat na rozloučenou, pak nepatříte do naší eroatlantické civilizace, Holásku.

Re: "výlov imigrantů z potápějících se lodí":
Autor: I. Bagár Datum: 21.4.2017 5:33

Samozřejmě, že můj soudruh a soukmenovec Holásek nepatří do té vaší „slavné“ evropské civilizace, občane (?) Šimku. Patří, jako my všichni roduvěrní Češi a Rusové, do naší civilizace západoasijské.

Ano, my opravdoví Slovani jsme tvůrci a nositelé OPRAVDOVÝCH hodnot, hodnot, jež Euroamerika zatím nedokázala přijmout: rasové, národní a třídní čistoty.

Prostě: My roduvěrní Češi a Rusové víme, že JEDINĚ důsledná očista našich zemí povede k opravdu unikulturní společnosti. Víme, že jedině princip „Jeden národ, jedna Strana, jeden Vůdce“ vede k trvalému míru a rozkvětu společnosti – viz např. všestranný rozvoj naší vlasti po osvobození Rudou armádou, resp. po záchraně od kontrarevoluce a okupace NATO v r. 1968.

Ať věčně žije Veliký Putin, BJJP, naše jediná opravdová záštita proti EU a NATO!

Re: "výlov imigrantů z potápějících se lodí":
Autor: J. Jelínek Datum: 21.4.2017 7:36

Zrovna tuhle jsem si změřil frňák a zjistil, že jsem čistokrevný Slovan.Žádnej čmoud, nebo vrah z volstrýtu.To se mi ulevilo.

Re: "výlov imigrantů z potápějících se lodí":
Autor: S. Netzer Datum: 21.4.2017 9:22

Mám dotaz.

"BJJP" je něco jako PBUH?

Re: "výlov imigrantů z potápějících se lodí":
Autor: I. Bagár Datum: 21.4.2017 9:34

No prosím: Zrádná emigrantka, ale přitom chytrá. Nebezpečná

kombinace, VELMI nebezpečná.

Ano, BJJP znamená Budiž Jeho Jméno Pochváleno; jde o POVINNÝ

přídavek ke jménu Velikého Putina, BJJP. Čili ekvivalent „PBUH“.

Čest a Nazdar!

Re: "výlov imigrantů z potápějících se lodí":
Autor: S. Netzer Datum: 21.4.2017 9:38

Děkuji za informaci. Čest!

Re: "výlov imigrantů z potápějících se lodí":
Autor: J. Karlík 653 Datum: 21.4.2017 8:02

Pokud je v naší civilizaci zvykem urezavat si větev na které sedím, pak máte pravdu. Oni si prý ty čluny sami prořezávaji, abychom je museli zachránit. Jedna taková loď si to namířila kamsi k břehům dosud nerozvraceneho afrického státu, pobřežní hlídka je všechny postřílela, o tom ale nikde neslyšet.

Re: "výlov imigrantů z potápějících se lodí":
Autor: J. Šimek 066 Datum: 21.4.2017 16:05

Oni PRÝ to celé organizují vrazi z volstrýtu ...

Re: "výlov imigrantů z potápějících se lodí":
Autor: J. Schwarz Datum: 21.4.2017 8:48

A odkdy má naše euroatlantická civilizace vámi propagované "hodnoty"? Od roku 1975 či od kdy? Po celou historii Evropy nikoho ani nenapadlo jezdit lovit černochy do Libyjských vod a když už, tak za účelem převozu na americké plantáže.

Re: "výlov imigrantů z potápějících se lodí":
Autor: J. Šimek 066 Datum: 21.4.2017 16:00

Jaké hodnoty, kde jste co ode mě vyčetl? Nikde, nic takového nepíšu, jen si cintáte pentli a odpovědět na jednoduchý dotaz nedokážete.

Re: "výlov imigrantů z potápějících se lodí":
Autor: P. Zinga Datum: 21.4.2017 9:13

Pne Šimku, co vlastně chcete? Co jste pro to schopen obětovat? Anebo jste prostě hlupák či provokatér?

Říká se, že když se lumíci (hlodavci hlavně v Norsku)přemnoží nad rámec zdrojů, hromadně pochodují do moře. No a afričtí černoši to dělají taky, s tím rozdílem, že oni pochodují přes moře. Do Evropy. Za pomoci sebevrahů, jako jste pravděpodobně Vy. Až bude Evropa vyžraná, kam se vrhnou? Do Ameriky je daleko A Rusové postaví val. Půjdete s nimi tentokrát skutečně do moře? Bylo by na čase...

Re: "výlov imigrantů z potápějících se lodí":
Autor: J. Šimek 066 Datum: 21.4.2017 16:04

Co chci já je fuk, já se ptám Holáska, jestli navrhuje mávat tonoucím na rozloučenou.

že jste z jedoduchého dotazu vydedukoval, že jsem sebevrah je pozoruhodné, určitě by vás vzali do nějaké estrády nebo k cirkusu. Případně mazejte za ruský val :o)