23.4.2018 | Svátek má VojtěchDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


UDÁLOSTI: Případ Čapí hnízdo - dokonalá proměnaŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 81, poslední: 20.4.2017 14:25, přehled diskusí

Doležal sám je "Antibabiš", není třeba nikoho hledat. :
Autor: V. Klepetko Datum: 19.4.2017 22:42

Fanatický teoretik... (naproti tomu je Babiš pragmatik)

Bez viny... Bez chyby... Génius, morálně nadřazený všem...

A na rozdíl od Babiše je schopen oslovit jen hrstku exotů.

A je velmi, velmi neúspěšný... Zaslouží si možná náš soucit a respekt! Podpis si ale nezaslouží:-)))))))))

Re: Doležal sám je "Antibabiš", není třeba nikoho hledat. :
Autor: L. Písařík Datum: 20.4.2017 14:25

Souhlas, Doležal chrlí mnohá obvinění, ale důkazy mu unikají, všechno je jen mlácení prázdnou hubou.

Osud Babiše bude ještě zajímavý.:
Autor: M. Frank Datum: 19.4.2017 12:46

Jako každý mafián a zločinec má v podstatě dvě možnosti (protože není v čele velmoci). Buď skončí ve vězení, nebo s kulkou v hlavě. Je jen otázka, za jak dlouho.

Re: Osud Babiše bude ještě zajímavý.:
Autor: E. Erat Datum: 19.4.2017 15:01

Tak to má Trump kliku, možná proto se chtěl stát presidentem velmoci. Jinak je Babiš asi tak stejný mafián a zločinec jako Trump. Prostě schopný člověk, možná všehoschopný, ale ty 2,5 miliardy dolarů co má Babiš (Trump 3,5) nevyděláte jako řidič kamiónu, a ani když budete vést "Modrý život" a lovit "Bobříky".

Re: Osud Babiše bude ještě zajímavý.:
Autor: A. Nový 840 Datum: 19.4.2017 15:42

Vy jste ulovil co, že sem pletete prezidenta USA? Bobřík to určitě nebyl. :-)

Re: Osud Babiše bude ještě zajímavý.:
Autor: E. Erat Datum: 19.4.2017 16:45

Říká Vám něco slovo paralela. O Trumpovi také mnozí tvrdí, že je zločinec a mafián. Většinou to tvrdí ti chudí a neúspěšní. A hlavně jsem reagoval na poznámku pana Franka, že má Babiš smůlu protože nestojí v čele mocnosti. A jinak máte pravdu, Bobříka jsem neulovil, ale na hliníkové lavičce v parku jsem chytnul Vlka. No, aspoň něco.

Re: Osud Babiše bude ještě zajímavý.:
Autor: A. Javůrek Datum: 19.4.2017 21:00

blábolíš. O Trumpovi to říkala tak možná muslimka Clintonová a levičácké plátky. Bez důkazů, jen ve stylu JPP.

Kdežto o agentovi Burešovi a jeho lumpárnách je důkazů dost. Jenže policie, st.zástupci ..., čekají jak dopadnou volby.

Takže ta tvá rádoby paralela je jen čeření vody.

Re: Osud Babiše bude ještě zajímavý.:
Autor: E. Erat Datum: 19.4.2017 21:21

Pokud máte důkazy, podejte trestní oznámení. Jinak je to na úrovni plácání ukrajinských uklízeček u kýblu se špinavou vodou..A tykejte si své staré, tedy pokud nějakou takovou nešťasnici vůbec máte.

Re: Osud Babiše bude ještě zajímavý.:
Autor: A. Nový 840 Datum: 19.4.2017 21:21

Přesně!

Re: Osud Babiše bude ještě zajímavý.:
Autor: E. Erat Datum: 19.4.2017 21:52

Heleďte já Babiše nevolil, a ani volit nebudu, také jsem napsal, že je všehoschopný. Z druhé strany tady nebudu vykřikovat v jeho stylu (všici kradů), že je mafián a zločinec, když nic z toho není prokázané. Nebudu se tedy snižovat na jeho pavlačovou úroveň. Svůj názor na komunisty, a estábáky jsem uvedl v článku o soudružce Semelové.

Koho zajímá, že se pan Babbiš jako podnikatel choval:
Autor: K. Vyšata Datum: 19.4.2017 12:16

stejně jako každý druhý v té době. Podnikal a samozřejmě k tomu využil všechny možnosti v rámci zákonů té doby. Pro voliče je důležité jedno, jak se chová jako politik na význačném místě. To rozhoduje, ne žertovné rozbory nějakého bojovníka za staré časy mafiánské demokracie. Musím konstatovat, že už jen vztek postižených ukazuje, jak se chová Babiš jako ministr. Jedno je jisté, podzimní volby budou o jednom, chceme to co bylo před Babišem, nebo to co nám Babiš další léta poskytne.

Re: Koho zajímá, že se pan Babbiš jako podnikatel choval:
Autor: M. Prokop Datum: 19.4.2017 12:39

Je to trochu chucpe, když Bureš je najednou bojovníkem proti všem zlodějům s vyjímkou sebe.

Re: Koho zajímá, že se pan Babbiš jako podnikatel choval:
Autor: K. Vyšata Datum: 19.4.2017 13:01

Koho zajímá minulost Babiše jako podnikatele, teď voliči hodnotí jeho působení jako ministra a nějaké chucpe je jim ......, tedy někde. Ale musím přiznat, že bojuje úspěšně.

Re: Koho zajímá, že se pan Babbiš jako podnikatel choval:
Autor: M. Moravcová Datum: 19.4.2017 13:19

mě z to zajímá a se mnou dalších 75 % občanů.

Re: Koho zajímá, že se pan Babbiš jako podnikatel choval:
Autor: A. Nový 840 Datum: 19.4.2017 14:42

Koblihožrouti jako jste vy a mezi které patří i dost "novinářů", nechtějí slyšet a ani vidět Babišovu neschopnost. To co je uváděno jako Babišovy úspěchy je jen propaganda. Např. Přebytek státního rozpočtu. Z malé části pomohl přebytku státnímu rozpočtu zvýšený výběr daní při růstu ekonomiky, na čemž Babiš neměl zásluhu ani náhodou. Ona ta ekonomika roste v celé Evropě, na které jsme svým vývozem závislí.

Dále přebytek státního rozpočtu vznikl hlavně díky penězům z EU a neschopnosti proinvestovat finance ve stavebnictví (ministerstvo dopravy). V médiích stále čteme a slyšíme už téměř čtyři roky z ministerstva dopravy, že už už začnou stavět a ono stále nic, což se projevilo ve stavebnictví. Takový propad ve stavebnictví nebyl ani za krize v letech 2009 až 2013. Propad pokračuje i letos. Za letošní první čtvrtletí je propad ve stavebnictví 7%.

Re: Koho zajímá, že se pan Babbiš jako podnikatel choval:
Autor: V. Kain Datum: 19.4.2017 17:12

Jde o to, co si vy myslíte pod pojmem úspěšně.Za této koalice přibylo nebývalé množství byrokratů.Podvod s Čapím hnízdem a uzmutí 50 mega které byly určeny pro malé a střední podnikání se rozhodně úspěšností nazvat nedá.Socialistům splnil všechna přání.Drží ochranou ruku nad žižkovskou Klinikou.Sice se snaží vypadat jako dobrák,ale je to bezpáteřní chlap který půjde na ruku EU a Bruselu.Ten proti migrantům nepůjde ani náhodou a zdůvodní to ekonomickou situací.Myslím,že že takový Stropnický,Telička,Jourová jsou toho jasným důkazem.

Re: Koho zajímá, že se pan Babbiš jako podnikatel choval:
Autor: K. Vyšata Datum: 19.4.2017 19:14

Čapí hnízdo je mimo politickou dráhu Babiše, v podstatě se zachoval jako každý jiný podnikatel a využil zákonou normu. Nemám žádný bezvýhradný obdiv k Babišovi, jeho jednání v případě Kliniky a teď zvaní Sorose považuji za hrubé chyby. Ale "pytel blech", tedy jak vidím já ANO, je úspěšné, takový mix od sluníčkářů po tvrdé kapitalisty je kupodivu životaschopný projekt. Tady se ukazuje, jak dokáže chutnat moc, jak dokáže stmelovat lidi naprosto odlišného názorového spektra. Snad ještě jedno období vydrží Babiš v politice......

Re: Koho zajímá, že se pan Babbiš jako podnikatel choval:
Autor: M. Prokop Datum: 19.4.2017 20:43

To asi, bohužel, vydrží. Je vidět, že voliči střízliví pomalu (a pak je ožere nějaký další zloděj).

Re: Koho zajímá, že se pan Babbiš jako podnikatel choval:
Autor: A. Nový 840 Datum: 19.4.2017 21:20

ANO je úspěšné... Jede z úspěchů ANO je neschopnost vypsání výběrového řízení na mýtné. Měli na to téměř čtyři roky. Spíš to vypadá na úmysl!

Re: Koho zajímá, že se pan Babbiš jako podnikatel choval:
Autor: K. Vyšata Datum: 19.4.2017 22:15

Díky ANO, že neudělalo výběrové řízení a nepřipustilo například výhru toho slovenského špiclovacího systému co sleduje všechny auta na všech silnicích 24 hodin denně. Navíc stejně by byl dražší .....

Re: Koho zajímá, že se pan Babbiš jako podnikatel choval:
Autor: A. Nový 840 Datum: 19.4.2017 23:33

:-))))

Re: Koho zajímá, že se pan Babbiš jako podnikatel choval:
Autor: A. Javůrek Datum: 19.4.2017 21:01

mě to zajímá. A nejen jeho minulost, ale i přítomnost. A je to pěkně hnusná stoka. Pokud to nezajímá tebe, tak je to důkaz tvé chybějící morálky. To můžeš přece volit i Kalouska, komouše ... , vždyť co je ti po minulosti, že!?

Re: Koho zajímá, že se pan Babbiš jako podnikatel choval:
Autor: K. Vyšata Datum: 19.4.2017 22:08

Otázkou je, proč Vás to tak bere a spoustu lidí ne. Asi mají jiný názor a je jich jak se zdá podle průzkumů dost. Nechcete se zamyslet, zda ta havarie morálky není spíš u Vás? Je dost nezdvořilé od člověka zastydlého v minulosti, hodnotit na základě nějakých neprokázaných věci politika dnešní doby. Babiš, i přes všechny chyby které má, je nejlepší z toho co máme. Až budou lepší a odpovědnější k voličům, třeba i Babiše nebudou lidé volit. Ale kde jsou ti lepší????

Re: Koho zajímá, že se pan Babbiš jako podnikatel choval:
Autor: I. Mertl Datum: 19.4.2017 22:37

Jste naivní, pane Vyšato, když považujete A. Babiše za mesiáše. Je to typický ppolitický predátor, jehož cílem už nejsou peníze -"tých 50 miliónov dám na charitu", ale moc. A.B. využívá slabost rozhádaných socialistů a naivitu voličů, oblbnutých koblihou a volebními hesly, a jde cílevědomě za mocí absolutní, o které se v Česku nezdálo ani bolševikům. Protože ta moc bude individuální, Babiš nebude potřebovat žádný ústřední výbor, žádnou stranu, postačí s informacemi o každé firmě, každém občanovi a každé vydané koruně. Jen se podívejte, pane Vyšato, na každý jednotlivý krok toho muže včetně pokusů o revizi ústavy. Zkuste jednoduchou extrapolaci - ano, Babišovo Česko za deset let bude podobné třeba dnešnímu Azerbajdžánu, pokud ho Vy a Vám podobní budou letos a za čtyři roky volit. Víc šancí nám nedá!

Re: Koho zajímá, že se pan Babbiš jako podnikatel choval:
Autor: K. Vyšata Datum: 19.4.2017 23:00

Nejsem naivní, ani nepovažuju Babiše za mesiáše. Prostě není k mání lepší, až bude, třeba volby prohraje. Mimochodem, každý politik jde v první řadě po moci, takže Babiš není zase tak velká vyjímka. Už jste od nějakého politika slyšel, že nepůjde po moci? Moc je ve sněmovně, moc a s ní i velký prachy, ekonomický vliv a lepidlo na úplatky. Tedy na lobing, ať jsme slušní, že?

Vy jste z Babiše tak vyvalení, že mu přisuzujete až nadpozemskou moc. Nemá jí a nebude, je stejně závislý na voličích jako každý jiný politik. Porazit ho může jen lepší, tedy pro voliče přijatelnější chamtivec po moci. Otázka je, zda je chamtivost po na příklad náhradách z kterých našetří na byt, nebo po závislosti být každý den v televizi, nebo jako Babiš dát do pořádku ekonomiku a lidem slušný život.

Navrhněte někoho, kdo je takový nebo lepší než Babiš a má můj hlas....ale rychle, volby jsou za pár.

Re: Koho zajímá, že se pan Babbiš jako podnikatel choval:
Autor: E. Erat Datum: 19.4.2017 15:02

No, on je Kalousek dnes taky velkým bojovníkem proti komunistům, ale v bývalém režimu s nimi hýkal jako člen strany Lidové v NF.

Re: Koho zajímá, že se pan Babbiš jako podnikatel choval:
Autor: M. Prokop Datum: 19.4.2017 15:12

Kalousek je zajisté také pěkný výlupek, nevolil bych ho ani náhodou, ovšem momentálně je Bureš aktuálnější. Má větší možnosti škodit, škodí.

Re: Koho zajímá, že se pan Babbiš jako podnikatel choval:
Autor: E. Erat Datum: 19.4.2017 16:36

Jo, první etapu-y škození má již Kalousek za sebou. Ale, stále doufá, že bude ještě další kolo. No, jeho ani Babiše také volit nebudu.

Re: Koho zajímá, že se pan Babbiš jako podnikatel choval:
Autor: A. Javůrek Datum: 19.4.2017 21:02

není článek o Burešovi ? A jó, ty reaguješ ve stylu Bureše, jenž také na všechny nepříjemné dotazy reaguje Kalouskem

Re: Koho zajímá, že se pan Babbiš jako podnikatel choval:
Autor: M. Frank Datum: 19.4.2017 12:43

Pan Babiš nám nabídne přesně to, co nabízí lidem zaměstnaným v jeho firmách. Držet hubu a krok, dostávat nejnižší platy v celé Evropě, makat do úmoru, nechat si kálet na hlavu a ztratit veškerou sebeúctu. Děkuji, ale o to nestojím.