23.7.2019 | Svátek má LiborDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


MÉDIA: Česká televize včera, dnes a zítraŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 9, poslední: 17.4.2017 21:47, přehled diskusí

ČT je v mnohém užitečná, ale šíří Propagandu.:
Autor: V. Čermák 376 Datum: 17.4.2017 17:51

Je ovládána partou propagandistů, kteří se schovávají za spoustu schopných lidí pro ČT pracujících. Zrušit ČT by bylo škoda, ale vykopat tu vládnoucí skupinu se zdá nemožné.

7 miliard Kč ročně utracených bez jakékoliv kontroly:
Autor: B. Holubec Datum: 17.4.2017 13:41

A co za to? Místo vyvážených zpráv a publicistiky jednostrannou propagandu na úrovni tupých politruků bývalého režimu, předkládanou redaktory - komsomolci.

Zmanipulovaný a finančně zainteresovaný autor:
Autor: P. Klíma Datum: 17.4.2017 13:17

obdivuje úpadkovou, manipulativní a prolhanou instituci, vedoucí méně bystré diváky k obdivu k Bruselu a k dovozu Islámu.

ČT Art je sice v pořádku, ale pokud je skutečně dobrá, uživila by se i jako placený kanál.

Pryč s televizními poplatky !

ČT je cizí. Nepatří nám, divákům! :
Autor: V. Klepetko Datum: 17.4.2017 11:45

Pane Svobodo, k věci se mohu vyjádřit jen jako prostý divák ČT a koncesionář. Mám velmi intenzivní pocit, že pod vedením pana Dvořáka není ČT naším společným "informačním dalekohledem" do světa, ale mocenským nástrojem různých finančně zainteresovaných lobbistických skupin a propagandistickým nástrojem levicově-liberálních marginálů, jejichž názory ostře nekorespondují s hlasem občanské společnosti.

A mám dojem, že v zájmu zachování mocenského monopolu současných marginálních exotů nám Rada ČT naservírovala jako protikandidáty pana Dvořáka osobnosti ještě exotičtější a marginálnější, dokonce šéfy jakýchsi obskurních politických stran, typu Radoslava Štedroňe, jehož šílený článek je na dnešním Psu. Má snad být pan Dvořák jednotným králem mezi slepci?

Jako divák a koncesionář považuji současný stav za naprosto neudržitelný. Doufám, ze se po podzimních parlamentních volbách dostane ČT pod důslednou kontrolu veřejnosti, zastoupené nikoliv zástupci jakýchsi autokraticky vybraných a zainteresovaných neziskovek, a zastoupené demokraticky zvolenými poslanci Parlamentu!

Doufám, že ihned po volbách budou současná zmanipulovaná volba ředitele ČT ihned zrušena novelou příslušného zákona, a o řediteli ČT rozhodne buď Rada v novém složení, nebo koncesionáři v přímé volbě. Současnou ČT vnímám jako "cizí", jako by byla v držení jakéhosi "Turka" nebo jiné okupační mocnosti. A Turka proti zájmům své vlády, prezidenta a parlamentu financovat nechci!

Re: ČT je cizí. Nepatří nám, divákům! :
Autor: V. Klepetko Datum: 17.4.2017 11:47

"jednookým králem mezi slepci"

Skvělý text, podepisuji !:
Autor: P. Klíma Datum: 17.4.2017 13:22

Re: ČT je cizí. Nepatří nám, divákům! :
Autor: J. Farda Datum: 17.4.2017 21:47

Dotaz - Nova, Prima, Barrandov etc. s převahou srágorovitých bulvárních pořadů snad divákům patří? Tedy ne že je ČT příklad dokonalosti, to určitě ne ...

To, co jsem kritizova:
Autor: M. Malovec Datum: 17.4.2017 11:40

v diskusním fóru na ČT, potažmo řediteli jsou objektivní skutečnosti.

Klientelismus, špatné hospodaření, manipulativní zpravodajství, neznalost češtiny, opakování - matka moudrosti, některé přejaté pořady pro děti na ČT/D, před kterými je děti třeba chránit. To lze doložit.

ČT má mnoho impulzů ke změně, bohužel:
Autor: J. Chaloupka Datum: 17.4.2017 9:06

naprosto zbytečně. Nehodlá na svém "trendu" nic změnit. Nechci, aby to skončilo jako na Barrandově, kdy byl fundus a ostatní pěkně "rozebrán". I ČT má obrovský archiv a fundus. Ale pokud opravdu podstatně nezmění své působení (např. tu školu mladých rádobyredaktorů, které pouští na obrazovku, ačkoliv neumí ani mluvit souvisle), tak to dopadne jako na Barrandově. Ostatně i ten "oslavovaný" Mathé byl jednooký král mezi slepými. Zajímavé je, jak si umístili své děti: např. mladý Mathé je "zpravodajem" v Bratislavě, mezi tzv. redaktory patří i mladá Tachecí (dnes provdaná, takže jméno se změnilo), mladý Duhan a mnozí další, co mají jména poněkud obvyklejší. Ostatně celá ČT je plná klanů.