23.4.2019 | Svátek má VojtěchDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


EVROPA: Armáda byrokratů likviduje UniiŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 39, poslední: 28.3. 2017 3:06, přehled diskusí

Re: :
Autor: J. Schwarz Datum: 27.3.2017 9:11

Tak to by EU neměla "bojovat" proti globálnímu oteplení ale právě naopak - v zájmu obnovy pěstování vína v Británii návrat "klimatického optima" urychlit. Jinak jsou ty dva druhy "boje o lepší zítřek" - boj proti GO a zároveň dotace vinařství v Británii - ve vzájemném rozporu.

Bohužel jsme si takovou:
Autor: J. Schwarz Datum: 27.3.2017 9:07

"malou českou Unii" zavedli i doma, když vláda koalice socanů, lidovců a ANO nabírá další a další úředníky a zvyšuje jim platy, a oni plni nadšení pilně vymýšlejí další a další buzerace, regulace a pokuty. Byrokratizuje se EU i členské státy nejspíš proto, aby získali zaměstnání jinak neupotřebitelní absolventi humanitních směrů universit. Bude-li trend pokračovat, zanedlouho bude povinností v každé nové budově mít polstrované stěny jako v blázinci, aby se opravdu nikomu nic nestalo i kdyby vystaroval hlavou proti zdi. Jó, to byly časy kdy neexistovala povinnost mít dětské sedačky, takže převézt z chaty domů svoje a kamarádovy děti bylo bez problémů. Dnes je nemůžete ani hodit na nádraží a pokud máte děti 4 a víc, abyste si pořídil mikrobus.

Re: nízkoenergetické domy od pana Korce:
Autor: V. Kain Datum: 27.3.2017 8:56

Šejno vy moulo,vy asi nevíte,že nejlepším větráním je dokořán otevřené okno,než nějaké stupidní klimatické jednotky.

nízkoenergetické domy od pana Korce:
Autor: M. Šejna Datum: 27.3.2017 7:48

nízkoenergetické domy jsou samozřejmě dražší, než domy s nedostatečnou tepelnou izolací.Jsou také výrazně energeticy úspornější. Pan Korec ale tvrdí, že úspornější nejsou. Nejspíš popisuje realitu domů, které staví jeho firma. To ale není o úspornosti dobře izolovaných staveb, to je o nekvalitní práci firmy, ve které je pan Korec generálním ředitelem.

Mé přání?:
Autor: D. Stirský Datum: 27.3.2017 7:20

Spojené státy Evropské s malou vládou a s malým parlamentem, tj. společná obrana, zahraniční politika a měna. Stejně, jako za Rakouska-Uherska. Zbytek si každý stát bude řešit sám. Žádné dotace, žádná nařízení či směrnice. Samozřejmě, pokud se na unijní úrovni něco vymyslí a ostatní země se budou chtít přidat, proč ne. Ale musí to být dobrovolné, výhodné a nediskriminační.

:
Autor: B. Carina Datum: 27.3.2017 6:25

Pane Korči, podceňujete inteligenci EU byrokratů. Víno se kdysi v Anglii skutečně pěstovalo a bylo dokonce kvalitnější než leckde ve Francii. V době takzvaného středověkého klimatického optima. (Před 1000 až 800 lety.)

Ano, stačí trochu, aby z toho EU vyrobila žhavé, v základu neprůstřelné téma... :-)

Řešení pro Evropské země není ve vystupování z EU a :
Autor: J. Fridrich Datum: 27.3.2017 6:07

Řešení pro Evropské země není ve vystupování z EU a její destrukce, ale v její obnově s jinými lidmi v čele a na jiných základech... - třeba i návratem k rozumnému stavu před cca 20-30 léty.. Je to smutné, ale jednoduché - větší nebezpečí než agresívní Islám pochodující a zabírající náš světadíl-Evropu jsou naše Západní, zdegenerované elity ( elity to ale jsou jen dle jejich názoru...), které vedou země Evropy k rozvratu a do záhuby..

Evropané je musí odstranit a nahradit státníky typu Churchilla, Adenauera, Thatscherové, Reagana - jedině tak může dojít k zastavení tohoto zhoubného vývoje a k obnově hodnot naší Západní civilizace....

"Brusel ale musí co nejrychleji pochopit.."...:
Autor: J. Kanioková Datum: 27.3.2017 0:41

Ha ha ha ha ha

Není nic takového, jako hodná a správná EU,:
Autor: J. Pospíšil 402 Datum: 27.3.2017 0:24

která by byla trápena armádou byrokratů, kteří ji likvidují.

Ne, ta armáda byrokratů je EU. Mimo tuto armádu byrokratů žádná jiná EU neexistuje.