25.6.2018 | Svátek má IvanDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


Chybný ministrŘazeno podle času vzestupně, seřadit podle času sestupně
počet příspěvků: 307, poslední: 21.3.2017 23:08, přehled diskusí

Jen jsem zvědavý:
Autor: I. Dekyský Datum: 21.3.2017 0:45

kdy, nebo spíš jestli vůbec někdy Vám konečně Astone docvakne do jak pochybného spolku jsme vlezli a že jediným řešením je z něj urychleně vypadnout. Asi nikdy, že?

Nebuďte zvědavý.:
Autor: P. Dvořák Datum: 21.3.2017 1:27

Co je na tom spolku pochybného? To zní, jako kdyby nebyl zvrácený už se samotného základu a vlastně už se samotného principu.

Je to vlastně taková moderní, sice už ne Komunistická, ale o to blbější Evropská internacionála. Ta bývalá, Komunistická, teoreticky řešila a v praxi se pokoušela o spolupráci mezi národy. Ta naše, blbá Evropská, se snaží vytvořit jeden africko-asijsko-evropský národ.

Re: Nebuďte zvědavý.:
Autor: P. Hlosta Datum: 21.3.2017 7:22

Existence Evropské Socialistické Internacionály, která pod sebe zahrnuje všechny socialistické strany EU, je skutečností, ne že ne! ČSSD je také jejím členem a naslouchá jejím pokynům jak vést svůj stát. Ne náš stát, protože se cítí být vlastníky toho státu Česko.

Ta bývalá komunistická Internacionála se nepovedla. Socialistická diriguje z pozadí a státy skáčou přesně jak se píská!

No, já,:
Autor: A. Richter Datum: 21.3.2017 0:50

ač předseda volební komise (losováním) při referendu o vstupu do EU hlasoval, ve svém okrsku, proti.

Frau Netzer mi to dá sežrat.

.... *8-D

Hlasoval jsem proti vstupu do EU:
Autor: J. Krásenský Datum: 21.3.2017 4:49

už tehdy se jevila jako totalitární úřad neomarxistů a dosavadní vývoj to jen, žel, potvrzuje. U Zaorálka jsem skeptický, pravděpodobné vysvětlení zní, Zaorálek nahání ČSSD voliče odjinud než Sobotka, ale se Sobotkovým souhlasem (a celého ČSSD politbyra). Z toho samého důvodu odčiňují bohumínské usnesení. ČSSD jde o přežití ve vládě.

Re: Hlasoval jsem proti vstupu do EU:
Autor: P. Rajman Datum: 21.3.2017 5:53

Pán bude asi stalinista, když mu neomarxisti a EU,kterou vydává za jejich hnízdo, lezou krkem.

Re: Hlasoval jsem proti vstupu do EU:
Autor: J. Krásenský Datum: 21.3.2017 12:49

Pán není stalinista ani marxista ani jiný socialista.

Ale podle Vaší potrefené reakce soudím, že jsem zacílením na neomarxisty trefil Vás. Snad to moc nebolí.

Astone, kdyby u nás existovala/fungovala přímá:
Autor: V. Kotas Datum: 21.3.2017 5:39

demokracie ( jak navrhuje T. Okamura ), tak Sobotku, Zaorálka ( a zajisté i mnoho dalších ), odvolali jejich voliči a to už dávno. A co se týká Němců ? Tak ti potřebují jediné, rýt držkou v zemi a jak za imigranty, tak za ekonomickou nadvládu v EU. Jinak k rozumu nepřijdou.

Re: Astone, kdyby u nás existovala/fungovala přímá:
Autor: P. Rajman Datum: 21.3.2017 5:48

Okamura to jistě všechno přímo za vás zařídí.

Evropa jako jedna velká Ostrava:
Autor: P. Rajman Datum: 21.3.2017 5:42

Nemám nic proti původu pana ministra a už vůbec nic proti městě z kterého pochází snad až na barbarské chovánì tamních fandů, kteří jsou patrně tak zakomplexovaní (tedy dlouhodobě živeni falešným sebevědomím), že pomalu po každém zápasu jejich "baníčku" rozsekají na co přijdou. Co je ale nedemokratického na kritice zarudlých řečech jinak celkem věcného pana Zaorálka jsem nejen nepochopil, ale ani nám Aston v zásadě nesdělil. Zato nám důrazně připoměl, že je krajně nedemokratické vydávat Stalina za Hitlera. Do kdy? Až zavede své vlastní šibenice? ..."Zpívali si rudej teror Stalinovi derviši"...

Re: Evropa jako jedna velká Ostrava:
Autor: F. Lesniak Datum: 21.3.2017 6:53

Za prvé: správně se píše " proti městu....A za druhé: ti, kteří dělají všude jen bordel nejsou fandové, ale docela obyčejní primitivní grázli.

Re: Evropa jako jedna velká Ostrava:
Autor: P. Harabaska Datum: 21.3.2017 12:58

Za prvé: správně se píše čárka za slovem ..bordel, ..A za druhé: ti, kteří dělají všude jen bordel, nejsou fandové, ale docela obyčejní primitivní grázlové, které by měli zavřít do pracovního tábora, aby při těžké manuální práci vychladli. Jinou než těžkou manuální práci dělat nemohou, protože by ji se svojí nízkou mozkovou kapacitou nezvládli.

Ten mazec, který by se strhl:
Autor: P. Rajman Datum: 21.3.2017 6:01

v Česku mezi bolševiky a nácky, kdyby Česko vystoupilo z unie si lze dnes jen těžko představit. Jejich současné spojenectví a hurávlastenectví by jim nevydrželo ani do voleb popřípadě referenda.

Re: Ten mazec, který by se strhl:
Autor: R. Sorge Datum: 21.3.2017 6:16

Bláboly rudozeleného bolševika.

Dnešní svět bude muset - a to velmi rychle - dospět :
Autor: J. Fridrich Datum: 21.3.2017 6:39

Dnešní svět bude muset - a to velmi rychle - dospět k zcela zásadní skutečnosti a nekorektně-tedy pravdivě konstatovat, že civilizační úrovně a vyspělost jednotlivých etnik, zemí, států, lokalit - tedy lidí žijících v dnešní době na naší planetě je RŮZNÁ a mnohdy velmi odlišná. Stupnice hodnot, rozvoj společnosti, její kultura, hygiena, tolerantnost, vztah k ženám, k dětem, schopnost akceptovat jiné pohledy na vývoj světa-to vše je velmi ODLIŠNÉ v různých částech světa. Konkrétně země tak zvaného Západu, tedy křest'anské, Euro-Atlantické civilizace jsou nepochybně vyspělejší a to nejen ve vědě, technice, technologiích-ale právě v uspořádání své společnosti, hlavně v její humánní podobě, demokracii, práv a svobod svých občanů. V jiných částech světa jsou zcela jiné hodnoty a je zajímavé, že když přijdou k nám, tak místo spokojenosti a vděku za nový domov přináší až nepochopitelnou NENÁVIST. Raději tedy tyto světy nesměšovat-a když už, tak jim pomoci u nich doma, ale pozor na jejich přemnožení....

Amerika a Anglie již na tom pracuje - lidé v Evropě pomalu, ale jistě z toho multi-kulti šílenství procitají...

Kam s Němci??? Kam se Šulcem???:
Autor: M. Berka Datum: 21.3.2017 7:05

Jsou nepoučitelní a skončí stejně jako po první a druhé světové válce. Teď se sice trochu nadopovali islámským spermatem, ale to jim moc nepomůže.

Tak jak nemám islám rád, tak musím konstatovat, že hodnocení Německa Erdíkem je přesné a sedí jak hrnec na zadek...

Re: Kam s Němci??? Kam se Šulcem???:
Autor: P. Hlosta Datum: 21.3.2017 7:14

No, já jsem zvědavý co bude Erdogan mlet na to, že Rusko chce podpořit Kurdy a na jejich už suverénním území pak postavit vojenskou základnu, čímž by je zároveň i ochraňoval před Tureckem. To území by mělo vzniknout mezi Sýrií a Tureckem. Zároveň jsem zvědav, co NATO na to. ;-))

Re: Kam s Němci??? Kam se Šulcem???:
Autor: M. Berka Datum: 21.3.2017 7:20

Toho bych se až tak nebál, on se Puťka s Erdíkem nějak domluví = jsou jenom DVA. Domluva je mnohem jednodušší, než když je jich 27 a každý mele něco jiného...

Re: Kam s Němci??? Kam se Šulcem???:
Autor: P. Hlosta Datum: 21.3.2017 7:30

Až Turečtí Kurdové se přihlásí o své právo přidat své území z Turecka k území Kurdů ze Sýrie, pak myslíte že bude stále s Putinem v dobrém? To se nezdá. Spíš bude hodně "zábavné", až Erdogan bude NATO potřebovat proti Rusku při tvoření nové Kurdské republiky.

Re: Kam s Němci??? Kam se Šulcem???:
Autor: R. Gramblička Datum: 21.3.2017 8:39

Tak to nevím, jak by mu NATO pomohlo, když NATO jsou především USA a ty jsou nyní hlavním spojencem Kurdů. Erdoš je momentálně v nezávidění hodné situaci, ale já mu to přeju, z velké části si za to může sám

:
Autor: R. Houška Datum: 21.3.2017 7:32

No, být Kurd z YPG a na turecko-syrském pomezí ověřil bych si, co je Puťka zač. Dobroty je v něm, jak v pr..li medu, jak říká kámoška Čába...

Re: :
Autor: P. Hlosta Datum: 21.3.2017 7:37

Vony státy vznikají z vůle mocných. A že Putin mocný je, o tom nelze pochybovat. Kdyby mocný nebyl, už dávno by s ním jiná mocnost zatočila podle svého mustru. O dobrotě u mocných mluvit nelze. Kdyby byli skutečně dobrotiví, nikdy by u moci nebyli, joudo!

Až se to v Internacionále vyjasní ;-)):
Autor: P. Hlosta Datum: 21.3.2017 7:09

Nevím jaké pokyny vydala Evropská Socialistická Internacionála a jestli je plní Zaorálek svými kecy. Možná v politbyru už není jednota a štěpí se na frakce opatrnostního charakteru. Ještě musí soudruzi z Německa a Francie ujasnit směřování vývoje a pak už zase Zaorálek bude jistě v jedné lajně s přecedou socanů.

Jinak mně ovšem kecy Zaorálka vůbec neberou. ;-))

Re: Až se to v Internacionále vyjasní ;-)):
Autor: R. Sorge Datum: 21.3.2017 7:18

Podle mne není špatné, že řekl, to co řekl.

Re: Až se to v Internacionále vyjasní ;-)):
Autor: P. Hlosta Datum: 21.3.2017 7:25

Když servilní lhář jednou za čas řekne i pravdu, to já nepovažuji za významný přerod takového. A také si myslím, že se neprozřetelně uřekl bez konzultace s přecedou. Cítil změnu větru a čůral podle něj. Teď aby sušil nohavicu, když vítr se zatočil. ;-))

Ad Zaorálkův výkřik !!!:
Autor: J. Vobr Datum: 21.3.2017 7:28

Sice nezakřičel "král je nahý" , ale i to "král má špatného krejčího" není rozhodně špatné !!!

Tu-ááá.

Re: Ad Zaorálkův výkřik !!!:
Autor: P. Hlosta Datum: 21.3.2017 7:34

Zachtělo se patrně Zaorálkovi konečně říct, co jinak občané dávno tvrdí. Takový malý záchvateček. Přeceda to spěchal hned léčit, aby se probůh Zaorálek nepovažoval za novotvůrce EU. ;-))

:
Autor: R. Tichý Datum: 21.3.2017 7:23

Ja myslim, ze Schulz je nadeji pro EU. Aspon cely ten marast dostane poradny impulz. Sice ke dnu, sice to bude bolet, ale aspon se ta bazina trochu vypusti.

Re: :
Autor: P. Hlosta Datum: 21.3.2017 7:27

No vy máte náturu čoveče! Nebo nevíte co si v důsledku přejete.

Správně a poté se Německo odrazí ode dna. :
Autor: D. Polanský Datum: 21.3.2017 8:07

Jako po 2. světové válce.