20.6.2018 | Svátek má KvětaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


POLITIKA: Slávek – táta pracujícího lidu?Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 22, poslední: 19.3.2017 10:26, přehled diskusí

Sobotka je jak vrtule,:
Autor: K. Vyšata Datum: 19.3.2017 10:26

jednou paktuje s Kalouskem novou Národní frontu, pak se lísá k pravdoláskařským zuřivcům, miluje, alespoň slovně Piráty, chce obrat boháče které vidí i ve střední třídě, proti příkazům EU, ale poslouchá na slovo. To vše jen pro takovou maličkost, mít moc.

Vrcholem morálnosti je jeho vládnutí s tím "nejhorším" zloduchem naší politiky. tak kdo mu uvěří a tím i celé ČSSD?

Kde nic není, ani Sobotka nebere:
Autor: F. Navr8til Datum: 19.3.2017 9:52

Do pádu sociální demokracie a úředníka Sobotky není třeba montovat Čínu a Zemana. Problémem je, že sociální demokracie, která byla založena jako strana na ochranu zájmů dělníků a pracujících, se zpronevěřila svému původnímu ideálu. Dnes je stranou, která chrání zájmy nepracujících pobíračů sociálních dávek a parazitů z neziskovek. Slávkův úkrok ke společenstvu pravdy a lásky způsobil, že tradiční voliče ztrácí, mladí volí zelené a piráty a profesionální pobírači sociálních dávek chodí do heren, ale nechodí k volbách.

Levice chudá, dělnická:
Autor: J. Jurax Datum: 18.3.2017 23:38

a radikální - ta je tak nanejvýš u DSSS ... :-)

Re: Nemělo by nikdy zapadnout,:
Autor: J. Urban Datum: 18.3.2017 22:50

Ano, tak to je. Protože ale socdem sází na voliče s IQ šumící trávy (kterým nevadí ani byty OKD, ani rat, ani gross, ani doležel, ani houska a ani mnoho a mnoho dalších zlodějů a podvodníků), je stále v parlamentu.

Nemělo by nikdy zapadnout,:
Autor: S. Stoklásek Datum: 18.3.2017 21:53

že strana, která má plná ústa ochrany obyčejných lidí, prvatizovala v Ostravě několik desítek tisíc bytů nikoliv k obyčejným lidem, kteří v nich bydleli, ale do rukou velkokapitálu a to za směšnou cenu. Po krátkém čase došlo k prodeji s násobkem ceny.

Taky blábolí, jak přidá nejnižším příjmovým skupinám. Kdyby se nepaktovala s mobilními operátory a zatlačila na kartelové dohody, ta pětistovka rozdílu mezi Polskem a ČR za neomezené volání by chudým pomohla podstatně efektivněji. Panu primáři v nemocnici rozdíl pětistovky za tarif žíly asi netrhá, ale ten co vydělává 10000 to sakra pocítí.

Sociální demokracie je prolhaná korupčně mafiánská strana, která mluví o sociální spravedlnosti, ale je ochotna se kdykoliv spojit a pracovat pro zisky těch opravdu bohatých a superbohatých.

Re: :
Autor: J. Herejk Datum: 18.3.2017 21:45

A mladej Klaus.

Re: :
Autor: M. Prokop Datum: 18.3.2017 18:01

Vadí socanům. :-P

Re: Tak kéž by to byla pravda. Ovšem ten chsindel:
Autor: M. Prokop Datum: 18.3.2017 18:00

Pan Kalousek vám zřejmě vadí natolik, že nevidíte mnohem škodlivější, třeba Bureše.

Tak kéž by to byla pravda. Ovšem ten chsindel:
Autor: J. Urban Datum: 18.3.2017 16:33

socbotků se klidně spojí s chsindelem kradousků, jen aby si zase mohli líznout a odstavili bureše, to se pak i komančové budou do party hodit (jak ostatně kradousek už za paroubka dokázal předvést - a zas to přežil, lidovec!). Kradousek je stejný magnát jak bureš, jenže bureš se k tomu aspoň přiznává. Kradousek pase státní firmy a vojsko na svém majetku, jenže se o tom nemluví.

Re: :
Autor: J. Kratochvíl Datum: 18.3.2017 16:32

Starej Klaus !!!

Bohoušku, Bohoušku, k těm mnoha chybám - tedy :
Autor: J. Fridrich Datum: 18.3.2017 12:23

Bohoušku, Bohoušku, k těm mnoha chybám - tedy např. " rozbředlosti a nevýraznosti bez rozhodnosti a zásadovosti při jednáních v Bruselu, Moskvě, Číně ale i v jiných zemích přidáváš další a další chyby.. To neustálé podpásové napadání vašeho koaličního partnera je zcela nefér a nechutné. Před třemi roky vám nevadilo že má předseda ANO pan Babiš AGRAOFERT a Mafru ? Nevadilo, že - vadí vám to nyní před blížícími se volbami a proto ho napadáte. A korunu tomu nasazuješ dolejzáním za komunisty - asi jste zapomněli, že vás, socdemáky už jednou, před cca 70 roky " zařízli ". Oni se také nezřekli své zrůdné a nenávistné ideologie - to také nevadí ? Hlavně se udržet u moci, třeba s čertem. Ono je to zcela stejné, jak kdyby se nyní v Německu nějaká politická strana chtěla spojit ke spolupráci s NSDAP.. No vlastně to by nešlo, oni tu Hitlerovu partaj okamžitě po II. svět. válce zrušili - na rozdíl od nás, kde si i v parlamentu komunističtí pohrobci denně " ulevují " ty své neuvěřitelné špinavosti. V té naší České zaprděné a závistivé kotlině je to stále pro dost lidí velmi jednoduché - bohatí lidé jsou zlí, chudí lidé jsou hodní. Druhé pravidlo zní - na Západě jsou lidé zlí, na Východě jsou lidé hodní... A je to - jak říká Pat a Mat..

Souhlas, pochopitelně,:
Autor: J. Zaoralek Datum: 18.3.2017 11:36

je to skutečně k smíchu, když svůj plán Bouhoušek prezentoval, nezmohl jsem se na víc než užaslé zírání a hned pak následoval výbuch smíchu. Nepamatuji si, kdy naposled jsem byl svědkem takové učebnicové ukázky populismu. Myslím toho skutečného. Roman Joch to nazval přesně - "to je ale náhodička." Vždycky mne to znovu chytne, když to Bohoušek popisuje. Určitě už to všichni četli: http://www.extra.cz/nejsdilenejsi-komentar-ceskeho-facebooku-ucime-sobotku-pocitat

Jen mám trochu obavu, že někteří lidé mají krátkou paměť.

To je pěkné,ale volby vyhraje:
Autor: P. Vaníček Datum: 18.3.2017 10:47

stejně největší syčák,který tu kdy byl,čobol Pindík a jako druhému to nasypou do uren Ozubené Pleši.

ČSSD jest komunistická strana. Už.:
Autor: Š. Hašek Datum: 18.3.2017 10:30

Už jste někdy viděli něco kloudného od komunistů? Krom přerozdělování? A růstu správního aparátu? A uplácení "ukřivděných"? A tištění peněz? A výroby chovného lidu z občanů?

Jenom jest zajímavé, že tlustý odborář, vydržovaný nezaměstnaný, aktivista lidskoprávní, .......ti všichni (teď mluvím o široké skupině, obecně s nízkým příjmem), co jim je dorovnán důchod od druhého plátce, ti všichni, co potom jsou ve frontě u lékaře vpředu, ačkoliv zaplatili pětinu, ............ ti všichni ječí nejvíc.Socialistický volič by neměl dnešní dobu vůbec kritizovat! Co by ještě chtěl?? Ještě víc dorovnat sobě a zvýšit daně sousedovi??

Vůbec, zajímavá jest právě ta kritika od echt levicových voličů té "jejich" socslibotechny! Nějak to rozdávání z cizího asi nebude fungovat, že? Zkráceno.

Re: :
Autor: P. Lenc Datum: 18.3.2017 9:55

Můžete uvést důvody co je "tristního" na mladém Klausovi?

Re: Dobře, až na to,:
Autor: P. Lenc Datum: 18.3.2017 9:53

Přesné pane Štroble.Nakonec, bolševismus, italský fašísmus a německý nacismus bylo pouze evoluční rozvinutí "demokratického" socialismu.A k tomuto typu "socialismu" nejen u nás směřujeme.

:
Autor: M. Gavlák Datum: 18.3.2017 9:52

Románku, to je ta bída - výběr mezi Slávkem, Burešem, bolševikem, mladým Klausem, Kalouskem, Čunkem... To je tristní...

Dobře, až na to,:
Autor: J. Štrobl Datum: 18.3.2017 9:32

že žádná nacionalistická pravice není a nikdy nebyla. Vždycky to byla nacionalistická levice. A to, kam nás vede Sobotka, a pan Joch to poněkud stydlivě neřekl, je docela obyčejný fašismus.

Dobře vystiženo.:
Autor: J. Pražák Datum: 18.3.2017 8:55

Není co dodat, absolutní souhlas.

Pan Joch má v jádru pravdu,:
Autor: K. Novák 396 Datum: 18.3.2017 7:44

i když to trochu přehání a hlavní motivaci Sobotky neuvádí. Vztahy s Čínou nejsou pro nás zatím nic zásadního a není třeba se jimi vzrušovat. Protlačuje je Zeman, protože je prosovětský (prověřený pracovník Prognostického ústavu), tj. nyní proruský a pročínský (Rusko není ekonomicky atraktivní). Neumí ale stejně nic jiného než nás Číně prodat. Vyprodávat Česko do zahraničí je ostatně jeho tradice již z dob jeho předsedování vládě. Migrační krizi považuji jen z malé části za migraci skutečně chudých z třetího světa, kteří chtějí migrovat k nám do Evropy, abychom se s nimi podělili o své bohatství. Považuji ji především za snahu "západních" miliardářů prostřednictvím imigrantů přetransportovat peníze z našich kapes do svých.

Hlavní motivací Sobotky je to, že nic nechápe, protože na to nemá. Lítá jako hadr na holi mezi různými nátlakovými skupinami, nechá si všechno líbit, útočí na ty, na které je útočit navedený a na které je to zbytečné a nesmyslné. Jiné nechává dělat si co chtějí, vládní agendu a národní hospodářství zanedbává. Koaliční partneři na něj kašlou. Vpodstatě nyní předsedu vlády nemáme. Všechny Sobotkovy proklamace jsou jen kecy. Kdyby vyhrál volby, nic z toho, co říká, by nebyl schopný uskutečnit.

Vypadá to tak:
Autor: A. Reček Datum: 18.3.2017 7:15

Řada voličů ČSSD teď sympatizuje s A.Babišem a také s T.Okamurou. Dříve u voleb se sympatie jejich voličů někdy přelily ke komunistům, ale ti už nejsou nyní pro nich perspektivní.

Slávek - to jako premiér Blato?:
Autor: S. Ševeček Datum: 18.3.2017 0:10

Táta neprcajícího lidu, zdeúředního, když tak.