20.5.2019 | Svátek má ZbyšekDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


AUSTRÁLIE: Znovu zablokovaný parlament?Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 6, poslední: 5.7.2016 23:16, přehled diskusí

Už se to zdá být skoro jisté...:
Autor: V. Koreis Datum: 5.7.2016 23:16

... že tu budeme mít zablokovaný parlament. To jsme měli před několika lety, předtím kdysi ve 40-tých letech.

Pokud k tomu dojde, může se docela dobře stát, že budou nové volby. Mohl by je vyhlásit buď Turnbull, nebo i australský guvernér, pokud tento uváží, že situace je neřešitelná. Takže, dokud se nespočítají další hlasy, mohou být veškeré spekulace o tom kdo bude ve sněmovně či v senátu celkem plané.

Pane Zingo,:
Autor: S. Rehulka Datum: 5.7.2016 10:52

je vidět, že víte prd o problemech Austrálie, jinak byste to tak lehce neodmávl ! Sem, za vlády Socanů (Labor) se sem illegálně dostalo více než 26 tisíc muslimů ze Středního Východu (přez také muslimskou) Indonesii, další z jižní Asie a také terroristé Tamil Tigers, kteří na Sri Lance prohráli občanskou válku. Tito všichni se sem dostali vstřícností Labor, kteří je počítají za potencionelní voliče. Tomu váhavě zabranovala Liberal vláda, která byla poraněna vnitrostranickým podrazem a změnou Prime Ministera. V současnosti byly obě tyto vedoucí strany oslabeny (stále není jasné, jak volby dopadly) a ta vítězná bude MUSET utvořit vládu s pomocí malé strany. Ano, je to jako se zpívá v "Babičce Méry,volbam zabitou, vzal k sobě Manitou" ! Takže si nemyslete, že jste Vy, Evropané jediní s problemy. Máme tady musulmany a místo Rusů za zády, máme rudé Čínany !

Vaše starosti:
Autor: P. Zinga Datum: 5.7.2016 10:32

bych chtěl-zde uvnitř Evropy- mít.

Pěkně popsaná dnešní povolební situace :
Autor: A. Reček Datum: 5.7.2016 8:14

Osobně, aspoň po nějaké době, vím teď něco bližšího o Austrálii.

Ano, žiji ve stejné.....:
Autor: S. Rehulka Datum: 5.7.2016 7:23

....Austrálii, jako pan Voyen Korejs, i když tisíc kilometrů vzdáleni. O to více vzdáleni názorově, i když jeho popis našich voleb byl vcelku přesný, až na několik důležitých maličkostí !

O Pauline Hanson pan orejs píše - cituji :

"....notoricky známá představitelka krajní pravice Pauline Hanson - o níž jsem zde před dvaceti lety často psával, ji se svými rudými vlasy opět zpestří, tak jak to vždycky činila." - konec citátu.

Proč si nevidíme z očí do očí s panem Korejsem ? Protože místo toho, aby napsal, Pauline Hanson a její strana "One Nation", před dvaceti lety dostala podporu MILION hlasů a tehdy vládnoucí Koalice (Liberal a National arty) se spojila ze strachu s Opozicí (Labor), falešně vykonstruovala, že Ms.Hanson podváděla v počtu hlasů a přivedla ji do vězení. To, že se zjistilo, že P.H. nepodváděla sice mělo za důsledek její osvobození, finanční náhradu, ale ten "švunk" One Nation, už byl pryč a nebezpečí třetí politické strany, podporované lidmi, bylo zažehnáno ! Totiž tehdy, před 20 roky, už Pauline varovala před "Čínským nebezpečím", odlivem našeho průmyslu a přibýváním Čínanů z Rudé Číny, ted, po letech jenom k tomu přidala nebezpečí Islamu i muslimizace Austrálie - a jak je vidět, Pauline Hanson získala v těchto volbách nejméně dvě křesla v Senátu ! Tak je to doopravdy !

Velice zajimavej článek:
Autor: J. Hejmala Datum: 5.7.2016 6:24

Dobře napsáno