11.12.2018 | Svátek má DanaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


SPOLEČNOST: Proč ne komiks, ale ať říká i BŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 18, poslední: 29.1.2016 19:14, přehled diskusí

Souhlas.:
Autor: J. Jurax Datum: 29.1.2016 19:14

A mimoto - když budu chtít, podle mustru zmíněného komiksu stvořím syžet srdceberoucích příběhů třeba z bombardovaných německých měst sklonku druhé světové války, z útěku německých civilistů z východního Pruska před válcem Rudé armády, syžet ubohých sirot trpících pod vykořisťováním statkáře (siroty ženského pohlaví sexuálně zneužívany), jimž pomůže až vítězný únor nebo srdcervoucí příběh nějakého Ahmeda, jenž z válkou rozvrácené země prchá do evropského ráje, jehož se chce stát platnou, pracující, zákony ctící a daně platící součástí. Alternativně taky Ahmeda, jenž z válkou rozvrácené země veden horoucí vírou na příkaz nějakého bradatého mully s kalšnikovem odchází do bezbožného evropského ráje, aby ze všech svých sil přispěl k rozšíření a vítězství víry pravé moslemínské v Evropě, kde nevěřící se budou kořiti pravověrným, neboť tak je přikázáno v koránu a tak je to tudíž jedině správné. Chce to jen politickou objednávku.

A zaručuju, že nebudu lhát - jen si vyberu toliko vhodná fakta, nevhodná potlačím a trochu to přičešu podle požadovaného účinu, neboť takové příběhy se v reálu vskutku staly.

No a výsledek se předhodí nějaké komis, co si to podle zadání nějakých elit a/nebo politiků momentálně u koryt jsoucích objednala, ta to oštempluje a už se to bude moct rvát pod tlakem do tvárným myslí našich dětiček, aby i ony myslely správně jak si ty elity představují. A kdo chce myslet jinak, je nehumánní fašoun, xenofob a rasista nebo islamofil a sluníčkář a vůbec špatný Evropan.

Pane Petráčku, ...:
Autor: P. Klouda Datum: 28.1.2016 11:06

... jako obvykle děkuji.

Re: Pane Petráčku, ...:
Autor: K. Janyška Datum: 28.1.2016 21:43

A co mně ? Dzp.

Re: Pane Petráčku, ...:
Autor: P. Klouda Datum: 28.1.2016 21:46

8)) ....... Když u Vás já bych nevěděl, jak svůj dík co nejuctivěji zformulovat, tkž. o něm raději mlčím 8)

Záci se mají v první řadě, v první řadě a zejména, seznámit :
Autor: K. Janyška Datum: 28.1.2016 9:46

s teorií spontánního řádu, zejména pak, a neodkladně, s teorií spontánního řádu lidské interace a lidského světa. To je totiž podstata všeho ve vesmíru, lidský svět, tedy i lidskou situaci, nevyjímaje. Pak také budou cedět, že EU je zločinem socialistů, schengen nevyjímaje... Dzp.

Re: Záci se mají v první řadě, v první řadě a zejména, seznámit :
Autor: K. Janyška Datum: 28.1.2016 9:47

Žáci..

Neziskovky představují pro CZ...:
Autor: K. Luboš Datum: 28.1.2016 9:12

...větší hrozbu než celá CIA a KGB dohromady.

Re: Neziskovky představují pro CZ...:
Autor: P. Vaňura Datum: 28.1.2016 9:17

Máte pravdu! A platí to nejen pro ČR!

Re: Neziskovky představují pro CZ...:
Autor: J. Kavalír Datum: 28.1.2016 12:43

Zvlášť ty, financované ze zahraničí. V Rusku už na to přišli.

:-)))

Petráček:
Autor: B. Hamáček Datum: 28.1.2016 8:49

Petráček se nám snaží nenápadně vsugerovat , že za všechno můžou Američané a NATO , zmínkou o kolaterárních škodách. Naprosto bolševický přístup. A s Petráčkem to není poprvé !

Re: Petráček:
Autor: M. Prokop Datum: 28.1.2016 9:09

Náhodou, Petráček je dost rozumný komentátor. Kolaterární škody zmiňuje pitomý komiks, Petráček reaguje.

Re: Petráček:
Autor: P. Papež Datum: 28.1.2016 9:40

Zkuste si přečíst článek ještě jednou. Snad pak pochopíte a nebudete psát hlouposti.

Re: Petráček:
Autor: R. Gramblička Datum: 28.1.2016 12:47

to chcete po Hamáčkovi příliš....

Ale vždyt' je to o míře pomoci...... a také komu:
Autor: J. Fridrich Datum: 28.1.2016 8:01

Ale vždyt' je to o míře pomoci...... a také komu pomáhám. Tedy rozumnému počtu - stovky, tisíce opravdu potřebných - ano. No a komu ? Nezlobte se, ale jasně nepřátelským hordám pomáhá jen sebevrah a totální hlupák bez elementárních znalostí historie evropské zkušenosti s islámem...........

Zapomněl jste na politiky a salónní levičáky, postižené :
Autor: P. Vaňura Datum: 28.1.2016 9:20

Syndromem skupinového myšlení. V jeho rámci dělá člověk zhovadilosti, o kterých jako jedinec ví, že je to naprosto šílený nesmysl!

Neziskovka META měla:
Autor: F. Lesniak Datum: 28.1.2016 7:32

za rok 2014 provozní náklady 12 mil Kč, z toho 8 mil bylo na mzdy. Při počtu zaměstnanců 20 je to cca 33 tisíc měsíčně. Je to zhruba pražský průměr, ale za to, co tato organizace vyprodukuje je to docela dost. Není problém si dohledat, jakou kdy vlastně vykonali činnost. Od ministerstva školství dostala tato organizace v roce 2015 podporu 2,4 mil Kč na podporu integrace cizinců. Ale teď se to samé ministerstvo od posledního multi komiksu této neziskovky distancuje. Takže buď nám toto ministerstvo lže nebo nemá absolutně žádný přehled o tom, kam jdou jeho peníze. V každém případě jsou neziskovky zřizovány hlavně kvůli zaměstnanosti a to ostatní je jenom křoví.

Neziskovky jsou zřizovány pro zbytečné intelektuály,:
Autor: P. Vaňura Datum: 28.1.2016 9:17

kteří svou činností jeno šKODÍ a navíc za státní peníze. Je nejvyšší čas je ZRUŠIT. Ponechal bych jen ty, které se zabývají péčí o fyzicky či mentálně postižené, sportem mládeže a Klokánky. Klokánky v podstatě konkurují státem placeným Dětským domovům, ale dělají to lépe a levněji.

:
Autor: R. Tichý Datum: 28.1.2016 11:29

Cisla zajimava a nechutna. Ono byt v neziskovce dosti vynasi. A za nic. Bez zodpovednosti, bez meritelnych vysledku, zato se sirokou podporou dalsich takpvych vyzirku, kteri maji absurdne snadny prisrzp do verejnych medii.