23.1.2019 | Svátek má ZdeněkDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


GLOSA: Terčem jsme myŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 15, poslední: 17.1.2016 17:57, přehled diskusí

Re: těch 72 pannen čeká už od doby, kdy si je Mohamed :
Autor: L. Křivan Datum: 17.1.2016 17:57

vymyslel. To je už asi tak 14 století. Dovedete si představit jak vypadají ? Arabky stárnou moc rychle. A co teprv jejich hymen, panenská blána, ta musí mít kvalitu kůže na podrážky. Představte si chudáka muslimáka, jak svým camprlíčkem se snaží a snaží .... a kolem ječí 71 starých bab ať sebou hodí, že chtěj taky,... arabky umí ječet.

A to nejhorší na konec. Ty potvory přes noc zase zarostou a mučedníček musí druhý den znovu do fušky. Aláh strašně trestá svoje mučedníky !

Re: dodatek:
Autor: L. Křivan Datum: 17.1.2016 17:41

Pět cikánů překonalo světový rekord v běhu na 100 metrů.

Re: Ano, mají to v příkazech z Koránu.:
Autor: J. Muller Datum: 17.1.2016 17:40

Nevím, jak je to v koránu. Zabíjejí se s chutí i mezi sebou. Ještě jim nedošlo, že nevinní (i věřící) dřívě zemřelí nejdou do pekla. Tam by pak přišli všichni. Ale přijdou k Allahovi dříve a zařídí u něj, aby k nim ty vrahy nepouštěl.

Re: Asi budu za xenofoba:
Autor: L. Křivan Datum: 17.1.2016 17:38

Mně se něco podobného stalo v pražských Nuslích. ČZ 75 udělala ohromný dojem.

Re: Asi budu za xenofoba:
Autor: F. Matousek Datum: 17.1.2016 8:40

pohybujete se v zajímavé spolecnosti, zijete v Chánove, nebo v nejakém divném koutu republiky ? Já jeste nikdy na nikoho mírit nepotreboval. Ani bych nemel cím.

Predstava, ze pistoli muze mít kdejaky magor, ( tím nemyslí zrovna vás ), me rozhodne neuklidnuje.

Re: Ano, mají to v příkazech z Koránu.:
Autor: J. David Datum: 17.1.2016 6:36

Jeckyll & Hyde. Musulmany jsem v 70.létech poznal na kolejích. Proradní bastardi. Nevěřícím se musí lhát, jejich vstřícnost je jejich slabostí. Tak jsme jim dali "nakládačku". Musulmani zjihli, oni rozumí jem knutě a velbloudímu karabáči. Jejich údiv pak vyzněl v pokloně hlavy se slovy "efendi a bismillah". Nejprve museli dostat "nakládačku", a pak se jakž-takž integrovali. Jenom když kouřili a chlastali kořalu, vždy stáhli rolety, aby je Allah neviděl. Když je ale chytil rapl o ramadánu, tak jsme jim také "vydělali teletinu" s tím, že jsou v ČSSR, a ne někde v Chartúmu za Mahdího. Musulman musí vždy dostat preventivní nářez (je na násilí zvyklý ve své víře), aby věděl, kdo je "Effendi". Dnes by to nebylo integačně multikulti dle EU a pablba Dienstbiera. Je mi 66, takže jsem asi starý zpozdilec a technokrat Ing. MBA (Mladej,Blbej, Ambiciósní/Arogantní), nebo humanitní PhD, toť kouzelní žvanilové. Ale dát jim řešit páku, nebo kolo na hřídeli (kladku), to by byl hukot, nedej Bože stavovou rovnici plynů.

Pane Janyško, těch 72 pannen je pro ně lákadlo, jiný kraj, jiný mrav. Ale, z deflorování 72 panen by mne jímala hrůza, jak bych to zvládl ve svém věku. Proto se asi snaží ve svém mládí mučednickou smrtí se k těm 72. pannám dostat, dokud mají erekci.

Asi budu za xenofoba:
Autor: J. David Datum: 17.1.2016 6:00

Víte, preventivně chodím legálne ozbrojen (zbraňe krátké nejenom držím, ale i nosím). Lépe je zbraň nosit, a nepotřebovat jí užít, než jí nenosit (mít ji doma v trezoru), a najednou ji venku potřebovat a nemít jí. Ochrana života, zdraví a majetku, tak to deklaruje klausule skupiny E-ZP. Pojišťováci hlásají, uzavřete ŽP, já říkám, udělejte si ZP a kupte si bambitku a patrony. Co je účinější před násilníkem, vytasit pojistnou smlouvu a mávat jí, nebo mávat naládovanou bambitku? Za 25 let se mi to stalo 2x, tedy vytasení bambitky. Vždy to skončilo slovy "ej kur(v)ňa" ze strany požadovatelů mé prkennice, se slovy "daj prachy a cíga, gadžo". Moment, dám, šáhnu pod klopu pro prachy a vytáhnu s rachocením natažení fršlusu (náboje nosím pod fršlusem, při tažení automaticky nabíjím, jak při "parcouru") svůj nerezový Goverment 1911A1 Willson. Krásně se to bljeskne, a najednou je zvíře proti díře. Můj názor a zkušenost, nikomu to nevnucuji, pouze glosuji.

Re: To nepochopíš...:
Autor: J. Kanioková Datum: 16.1.2016 19:28

„Němci neznají správnou míru: buď se vám vrhají k nohám – nebo po krku.“ Winston Churchill

Útoky IS. Shrnutí:
Autor: J. Kanioková Datum: 16.1.2016 19:27

https://pbs.twimg.com/media/CYyMEpSU0AADGGo.png

To nepochopíš...:
Autor: J. Frček Datum: 16.1.2016 17:26

Merkelová odsuzuje terorismus, ale přitom zve do Evropy hordy lidí a to i z oblastí zamořených teroristy z IS, Al-káidy atd. a to bez jakékoli kontroly... Pro mne nepochopitelné jednání...

Padlý anděl:
Autor: V. Němec Datum: 16.1.2016 11:39

u Jošuji nepochodil. Tak to po 600 letech zkusil na Mohamedovi a uspěl: "Když se mě budeš klanět, dám ti celý svět." A slib plní.

Souhlas, pane Petráčku, ...:
Autor: P. Klouda Datum: 16.1.2016 10:53

... souhlas.

Ano, mají to v příkazech z Koránu.:
Autor: K. Janyška Datum: 16.1.2016 10:50

Mají to v hlavách. Nelíbí se jim na Zemi. Chtějí do nebe. A dokonce si myslí, že jim tam bude o to lépe, oč více pošlou lidí do pekla tady. Podle nich... Dzp.

Islám :
Autor: P. Jášek Datum: 16.1.2016 10:02

míří na každého kdo si nemyslí, že pedofil je Boží prorok. A když se nedostane mezi nevěřící, tak se aspoň mlátí mezi sebou zda sunna nebo šia...

Ano, islám je nepřátelský středověk ke všemu civilizovanému:
Autor: J. Fridrich Datum: 16.1.2016 7:37

Ano, islám je nepřátelský středověk ke všemu civilizovanému, tedy lišícímu se od jejich zvrácenému způsobu uspořádání jejich společnosti...........