18.1.2019 | Svátek má VladislavDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


SVĚT: Pozitivní zjištění - je konec iluzíŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 74, poslední: 12.10.2014 12:16, přehled diskusí

Dobře píše Frýbort !:
Autor: Z. Rychlý Datum: 9.10.2014 22:50

Jen se podívejte , co potrefených husí tu v diskusi zakejhalo :-))

Re: ....:
Autor: J. Václavíková Datum: 9.10.2014 22:47

Navíc mají tady dost často rojení.

Podle sebe, soudím tebe..:
Autor: J. Kanioková Datum: 9.10.2014 22:46

Re: Bylo by dobře, moc dobře, :
Autor: P. Sulc Datum: 9.10.2014 22:12

Jeste jste zapomela rici, jak na to. Kdo kandiduje a NENI multikulti a politicky korektni?  Kdo jsou ti lide a proc je nikdo nevoli?  Protoze k volbam takto NIKDO z politiku nejde!  Media by je znemoznila. A museli by hodne rozdavat parky a pivo. Takze svadet to na volby je detinska naivita. Nejdrive potrebujete spravna media, pak budou i kandidati.

Re: Rasismus v přímém přenosu:
Autor: L. Křivan Datum: 9.10.2014 22:09

A kdo říká že je fuj ? Jen multikultiblbci ! Mně rasismus nevadí.

Re: Na Krymu se staví ...:
Autor: L. Křivan Datum: 9.10.2014 22:07

Každý  protivník chce, aby jeho protivník měl slabou obranu. Problém je v tom, že s Rusy máme společného nepřítele. Nejhnusnější svinstvo v IS jsou Čečenci.  Takže bychom měli odsunout stranou vše co nás dělí, a začít likvidovat společného nepřítele. Od Norska po Somálsko, od Londýna po Filipíny.

Neodůvodněný optimismus:
Autor: B. Rybák Datum: 9.10.2014 21:30

Vzhledem k tomu, že multikulturnost je v naprostém rozporu s dějinami lidstva, které jsou procesem ustavičného zápolení geograficky oddělených (kultur), které se sice navzájem ovlivňují, ale jsou v podstatě trvale nemísitelné (v nejlepším případě mohou dočasně žít v jednom státu odděleně).

To je jasně vidět i na dění v současném světě, m.j. i na žalostném selhání realizací EU-multikulturnosti vedoucí ke vzniku neasimilovaných ghet plných násilí a nenávisti k většinové kultuře. Existující nadvláda politicko-korektní inkvizice je proto neomluvitelnou porážkou západního rozumu, která je o to trapnější, že multikulturnost je pouze mocenským nástrojem pro zničení (křesťanských) morálních hodnot, které jsou neslučitelné s neo-levicovým sociálním a "zeleným" parazitismem (ateističtí neo-levičáci přece vůbec žádné sympatie k žádnému náboženství nemají, chtějí všechna zničit). Skutečnost, že multi-kulti jsou ochotni opatrně diskutovat o tom, že by se měl nějak ztížit návrat teroristických vrahů do "mateřských" západních států mi jako velké vítězství nepřipadá.

A už vůbec mi jako úspěch nepřipadá vítězství západu nad Putinovým Ruskem, spočívající v tom, že Putin se nepustí do války (a dokonce ani do současným "západem" tak oblíbeného "humanitárního bombardování"), kterou nikdy nezamýšlel, protože jenom hlupák by urychlil střetnutí se slábnoucím a rozkládajícím se soupeřem a udusil se horkým ukrajinským "bramborem" místo něho. O Ukrajinu Putin nemusí bojovat. Ta se s Ruskem později sama spojí podobně jako v době legendárního Bohdana Chmelnického!

Putin ale zamýšlel společně se západem bojovat proti muslimskému terorismu a nebezpečné rozpínavosti Číny. To je jedna z mála věcí, kterou mu současní "vůdcové" západu překazí.

Re: Na Krymu se staví ...:
Autor: V. Kolman Datum: 9.10.2014 21:19

Souhlasím s vámi pane Křivane.

       Silně s tím kontrastuje skutečnost, že Rusové řvali jak hyeny, když se jednalo o vybudování amerického radiolokátoru - současti to protiraketového štítu - v českých Brdech.

Re: ....:
Autor: S. Netzer Datum: 9.10.2014 21:06

Co může internet s polovzdělanými, xenofobními osobami udělat, je velmi zřetelně vidět na vaší osobě.

....:
Autor: J. Kanioková Datum: 9.10.2014 20:15

Výprask České televizi. Takto drsně dopadl nový průzkum - http://jdem.cz/bqtju9

Internet sesadil z vedoucí pozice ČT, která se navíc propadla až na třetí místo za Český rozhlas.

Británie ztratila Indii, Pákistán, Malajsii, Singapur,:
Autor: P. Vaňura Datum: 9.10.2014 19:50

Hong Kong, Aden, Jihoafrickou unii, Jamaiku a dokonce i dnešní Irskou republiku... Dá se to ještě rozšířit i na dnešní Spojené státy, alespoň jejich severovýchodní část.

A jaksi nepozoruji, že by se z toho Britové pomátli.

To Francouzi ztratili Tunis, Alžír, a značnou část Afriky. Na rozdíl od Britů se pořád snaží alespoň část svého někdejšího impária nějak slepit a naivně se domnívají, že by v tomto slepenci mohli ještě hrát dominantní úlohu. Pak tu máme ještě Španělsko a Portugalsko, ale také Turecko s někdejší Osmanskou říší...

Oni by i Rusové mohli mít dost velký vliv přinejmenším ve východní Evropě, tomu ale brání jejich od Stalina počínající politika "Všechno nebo nic," totiž požadavek na totální nadvládu nad zeměmi v jejich "zájmové sféře." Tím polekali i svého spojence, běloruského presidenta Lukašena a i Nazarbajeva v Kazachstánu. Ono tvrdit, že žádný Kazachstán vlastně vůbec neexistuje a je to jen část Ruska je poněkud silný tabák...

Re: Jak může:
Autor: J. Ondera Datum: 9.10.2014 19:33

Ona nic jiného neumí - příspěvek na dvě tři slova, z nichž jedno je nadávkou či urážkou.

Re: na jedno pan autor zapomněl:
Autor: B. Rybák Datum: 9.10.2014 18:31

To si evropští politici některých velkých národů uvědomili. Háček je ale v tom, že si vůbec neumí představit, že by o tom měl rozhodovat i nějaký jiný národ, než ten jejich, takže by se nejdřív "poprali" a pak možná upekli nějaký kočko-psí dort, který by byl (z něhož by bylo všem) na-nic.

Rasismus v přímém přenosu:
Autor: V. Braun Datum: 9.10.2014 17:43

No vida, a pak že rasismus je fuj. Na psu to evidentně neplatí.

Re: Američané to dokáží?:
Autor: J. Vintr Datum: 9.10.2014 17:09

Můžete uvést jediný racionální důvod, proč by USA měly ohrožovat Rusko?

Američané to dokáží?:
Autor: B. Hamal Datum: 9.10.2014 16:55

Možná že islámisté a bohatýr Putin nejsou tím největším nebezpečím pro svět, aspoň dle pohledu z USA:

Agresivní postoj washingtonských válečných štváčů rozbil dohodu mezi Reaganem a Gorbačevem, kterou ukončili studenou válku a hrozbu nukleárního armagedonu. Neoconi tuto hrozbu obnovili. Součástí dohody bylo, že se NATO nebude rozšiřovat na východ. Clinton přivedl do NATO Polsko, Maďarsko a ČR. V roce 2004 se NATO tozšířilo o Estonsko, Litvu, Lotyšsko, Slovinsko, Slovensko, Bulharsko a Rumunsko, v r. 2009 Albánie a Chorvatsko. US prezidenti tak poučili Moskvu, že slovo US vlády je bezcenné. Dnes je Rusko obklíčeno vojenskými základnami USA a NATO, a má přibýt Ukrajina, Gruzie, Černá Hora, Makedonie, Bosna a Hercegovina, možná Azerbajdžán.

Generální tajemník NATO Stoltenberg na pokyn Washington rychle antagonizoval Moskvu prohlášením, že mocná armáda NATO plní globální policejní roli a může být rozmístěna kdekoliv podle přání Washingtonu. Toto prohlášení je zcela v protikladu s účelem a chartou NATO. Odpovědí z Ruska bylo, že NATO představuje pro Rusko hrozbu, což vyvolá odpovídající protiopatření, tj. dostatek nukleární kapacity k mnohonásobnému zničení USA a Evropy. Nejsou to jen ruské strategické nukleární síly, které Washington oživil a aktivoval, ale také čínské. Loni Čína zveřejnila popis jak mohou čínské nukleární síly zničit USA. Rusko a Čína by rády byly součástí světové ekonomiky a zlepšili ekonomickou situaci svých občanů, ale neoconská sbírka arogantních psychopatů vyhlásila, že Washington nedovolí žádné zemi, natož Rusku či Číně, aby byly schopné praktikovat zahraniční politiku  na cílech Washingtonu. Nukleární válka je tak znovu na obzoru.

Většina Američanů slepě Washingtonu válku proti světu umožňuje. Pokud lidstvo nezničí ebola a globální oteplování, nevědomí Američané a válka Washingtonu za světovou hegemonii to určitě dokáží.

Více viz: http://www.paulcraigroberts.org/2014/10/06/washington-destroying-world-paul-craig-roberts/

Re: Pan spisovatel se dobře čte:
Autor: J. Vintr Datum: 9.10.2014 16:20

Do novin i na internet se dá napsat jakákoliv kravina a taky je tam těch kravin nepřeberně. Pokud se v tom má člověk trochu orientovat, musí použít vlastní rozum (pokud ho tedy má). Existuje poměrně spolehlivé kritérium - zeptat se, co z toho kdo má.

Re: Pan spisovatel se dobře čte:
Autor: J. Kanioková Datum: 9.10.2014 15:58

ARD Monitor: NATO jako válečný štváč na Ukrajině (22/08/14) https://www.youtube.com/watch?v=qpw5qIZ7QeM

Re: Jak může:
Autor: J. Boleslav Datum: 9.10.2014 15:03

Má ale jednu velkou přednost, nemá ráda rusáky. :-)

Re: Na Krymu se staví ...:
Autor: J. Boleslav Datum: 9.10.2014 15:02

Která země to prosím Vás byla?

Re: Na Krymu se staví ...:
Autor: J. Boleslav Datum: 9.10.2014 15:00

Největší zásluhu na nepostavení radaru v Brdech má nepochybně jistý osvícený státník Jyrka P.

Re: na jedno pan autor zapomněl:
Autor: J. Boleslav Datum: 9.10.2014 14:58

Jen to ne, proboha.

Jo, jo.... RVHP II.:
Autor: J. Kanioková Datum: 9.10.2014 14:57

Ano, souhlas..:
Autor: J. Kanioková Datum: 9.10.2014 14:56

Pozorovatelé OBSE na Donbasu se chystají vytyčit demarkační linii mezi povstalci a ukrajinskou armádou, což vypadá na nenápadný počátek dělení Ukrajiny. Moc by mě zajímaly ukrajinské náklady na tuto zbytečnou nesmyslnou válku.

A "náklady" za ztrátu věrohodnosti západní "demokracie", která "boj" o sféry vlivu mezi USA/EU a Rusko maskuje fanděním Kyjevu... to ještě teprve poznáme jak se vymstí překrucování skutečností.. Orwell - "Lež je vždy o krok před pravdou."

Město Kyjev je na mizině: Ukrajinská vláda musí zachránit Klitschko - http://jdem.cz/bqtdd8

Přes korupce: EU čerpá 11 mld. eur z peněz daňových poplatníků pro Ukrajinu - http://jdem.cz/bqtde8

Ukrajiná prý páchá dobrovolnou sebevraždu. Nejde jen o válku, ale také o něco ještě důležitějšího - http://jdem.cz/bqtb76

Re: na jedno pan autor zapomněl:
Autor: P. Vítek Datum: 9.10.2014 14:51

a nebo ten socialismus cely rozpustit a kazdy za SVE.

Re: tak, poustet jmuslimy do Evropy, :
Autor: P. Vítek Datum: 9.10.2014 14:49

Kdyby v eu neexistoval socialni destnik,museli by se i muslimove na trhu uzivit SAMI.Neviditelnou ruku na ne!Vsak vi neomylne vsichni autsajdri a kseftari s lidskou chudobou(a strasnym utlakem vsechmoznych mensin)proti cemu bojovat...zatnutou pesti proti ruce trhu...

Cele to podporovane teploustvi a multikulti je jen zivobyti pro hovada a jejich hloupe pomahace.

Presvedcte volice,ze je potreba zrusit socialismus a razem je po problemech

na jedno pan autor zapomněl:
Autor: M. Košťál Datum: 9.10.2014 14:48

vzhledem ke všem rizikům a nebezpečím zde popsaným by prospělo evropským politikům aby si uvědomili, že EU nezbytně potřebuje mechanismy umožňující utváření jednotné zahraniční politiky a celoevropské obranné doktríny. a samozřejmě taky jedinou, celistvou a silnou evropskou armádu s jedním velením a jednotným plánováním.

Re: Nevidím to tak pesimisticky.:
Autor: P. Vítek Datum: 9.10.2014 14:34

Porad jeste muzeme "zrusit statni pokladnu" a majetek statu privatizovat a nebude o co bojovat.

Ani bili,ani zluti,ani rudi,ani snedi ani babisi.....

Re: Jak může:
Autor: H. Lukešová Datum: 9.10.2014 14:01

Naopak to je dobrý a potřebný článek. Čím více takových článků, tím lépe, je nutné, aby se Evropané probudili.

Re: Nevidím to tak pesimisticky.:
Autor: L. Křivan Datum: 9.10.2014 13:55

Pořád ještě se můžeme bránit, pořád ještě můžeme od nich vyčistit naše země.