23.1.2019 | Svátek má ZdeněkDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


POLITIKA: Budou volby...Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 25, poslední: 3.10.2014 21:50, přehled diskusí

Re: :)))))))) Chválím:
Autor: V. Ondys Datum: 3.10.2014 21:50

Patřilo to pod příspěvek pana Čecha.

:)))))))) Chválím:
Autor: V. Ondys Datum: 3.10.2014 21:49

Slušný člověk nikdy nevolí menší zlo!

Politická korupce.:
Autor: P. Čech Datum: 3.10.2014 21:27

Oni ti "šmejdi" se chovají naprosto stejně jako politické strany. Konkrétně dnes v Liberci ČSSD. Dávají zadarmo pivo a docela hodně lidí (obvykle s IQ 80 a méně) je ochotno je za to volit. Ostatní politické strany jsou na to obdobně. Hlavně že všechny   h  u  b  o  u    bojují proti korupci zatímco se oné korupce zároveň samy dopouštějí.Veškeré předvolební kampaně totiž nejsou ničím jiným, než politickou korupcí mířenou na nemyslící ovčany, kteří jsou ochotni za pivo či párek zdarma volit toho, kdo jim toto poskytuje. Došel jsem k názoru, že skuteční občané se tohoto směšného, nesvobodného a trapného divadélka, zvaného v ČR volby osobně nezúčastním. Pokud bych se jej totiž zúčastnil, byl bych spoluzodpovědným za celý tento nedemokratický a diktátorský, menšinový systém, který v ČR zavedli a uzákonili komunisté a "bývalí" komunisté, reozlezlí po téměř všech politických stranách, zejména těch parlamentních.

Nevím, co s tím a je mi z toho zle.:
Autor: T. Závodský Datum: 3.10.2014 19:35

I když se snažím volit podle svého nejlepšího úsudku a svědomí, stejně nakonec vyhrajou tyto podivné nenažrané kreatury. Pomyšlení, že jsem nucen je živit nemalými dávkami ze své práce, mě ničí a demotivuje. Ztrácím chuť cokoliv dělat a netuším, jak skončím...

Tisícovku:
Autor: J. Kyselková Datum: 3.10.2014 17:20

každému každý měsíc. To zní dobře ! Jsou snad nějaké námitky ?

Re: Je to težké.:
Autor: J. Kuka Datum: 3.10.2014 16:42

No na druhou stranu je jasne , ze ti co slibuji prachy je musi logicky nekde ziskat . :D A tiskout si je nebudou .

Treba v ostrave ..:
Autor: J. Kuka Datum: 3.10.2014 16:41

Treba v ostrave lev21 investoval par stovek tisic do ruznych gulas\pivo zdarma akci asi v 15 hospodach a zaroven vyhlasil "soutez" pro registrovane o ceny(tablety , mobily ) podle vysledku ve volbach . Neuveritelna komedie . ( Celkove naklady jen v ostrave podle meho v radech jednotek milionu ) Asi dobry podnikatelsky zamer . Dedic pujde sedet , je potreba novej kapo .

Jsou to smejici se prerozdelujici bestie:
Autor: V. Vaclavik Datum: 3.10.2014 16:22

zubici se z volebnich plakatu socialistu nasi nedavne, nehluboke komunisticke minulosti, a z huby jim kape krev danove vysavanych obeti.

:))))))))) Malý rozdíl mezi Šmejdy by se snadno našel:
Autor: V. Ondys Datum: 3.10.2014 13:21

V případě těch prvních to je vždy zákazník, který chamtivě využil možnost :)))) úžasné slevy, a prostřednictvím ceny zaplatí pohoštění i dárky jiným jako dobrovolný účastník prodejní akce. V případě :)))))))) nejlidumilnějších je to ale vždy daňový poplatník ze soukromého sektoru, aniž by se akce zúčastnil a cpal se darovanými třeba zrovna dnes módními :)))))) koblížky, mnohem smutnější je ale fakt, že nejtučnější účet obdrží především naši potomci, poněvadž společensky nejpříkladnějším už zdaleka nestačí ani jeho odírání v zájmu nejzářivější přítomnosti všech :)))))))))))))))) vyvolených.

Re: od pana Matějky:
Autor: J. Mannheim Datum: 3.10.2014 13:05

na které kuří oko jsem Vám dnes šlápl? Okamura? Mach? to chce úpřimnou motlitbičku ke zlatému telátku a všechno bude fajn

Jo, kdyby to šlo:
Autor: Atas9 Datum: 3.10.2014 13:01

a každý takový slibovač by musel složit na bankovní veřejný účet kauci třeba ve výši půlky jeho budoucího platu ve zvolené funkci před volbami. A dostali by je zpět až na konci volebního období podle výsledků plnění svých slibů. Ale to nejde, ne pro složitost, ale asi by nebyl kdo volit, že?

Re: od pana Matějky:
Autor: J. Mannheim Datum: 3.10.2014 13:00

umíte přečíst i druhý, třetí, čtvrtý nebo pátý řádek diskusního příspěvku??? rozumíte podmínkovým větám, podle Vaší pitomoučké odpovědi asi ne..

Re: Nikdo Vám nedá tolik, kolik Vám socani slíbí...:
Autor: V. Kain Datum: 3.10.2014 12:40

Dost početná skupina voličů po létech sledování tel.seriálů a čtení Blesků nejsou schopni volit nikoho jiného než tyto Karly Novotné.

Nikdo Vám nedá tolik, kolik Vám socani slíbí...:
Autor: P. Selinger Datum: 3.10.2014 11:07

Obvyklá oranžová slibotechna....

Re: od pana Matějky:
Autor: P. Švejnoch Datum: 3.10.2014 10:34

Mám obavu, zda jste to pro pana Mannheima nenapsal příliš komplikovaně... Aby se Vám v tom neztratil.... :-)

Jiní nejsou. V čích jedněch budou vždy někteří šmejdy.:
Autor: K. Janyška Datum: 3.10.2014 10:13

Já z toho hlavu nemám. Dokonce začínám věřit tomu, že losováním zastupitelů by se dosáhlo lepšího výsledku... Dzp.

Škoda, že jste nepřidal foto z Prahy-Chodova,:
Autor: J. Chaloupka Datum: 3.10.2014 9:16

kde na nás hledí dva obršmejdi Passer a Anděl. Když budu mít nehodu, bude mi to uznáno jako polehčující okolnost, že se mi z těch hladových očí udělalo špatně?

Možným důvodem toho, že jsou bilboardy plné:
Autor: V. Kusý Datum: 3.10.2014 8:56

šmejdů je to, že jich je plný národ.No a ti nejšmejdovatější jsou holt nejpilnější a nejvíc vidět.

dnešní svět je celý postaven na idiotech:
Autor: M. Košťál Datum: 3.10.2014 8:52

politika, média, showbusiness, reklama, všechno se orientuje na pitomce, protože jsou nejpočetnější a přitom snadno ovlivnitelnou cílovou skupinou. výrobci dneska kašlou na kvalitu nebo n péči o zákazníka. místo toho vrážejí prachy do marketingu. vyjde to levněji a pitomci nakupujou jak zběsilí každej šunt, pokud je pěkně zabalenej a řádně vychválenej v teleshoppingu. a než si troubové stačí uvědomit, že nakopupili šunty, už je tu další reklama na inovaci šuntů, kterou prostě musí každej mít, protože jinak jako by nebyl. s politikou to funguje v podstatě stejně.

Lživá kampaň ČSSD!:
Autor: P. Gabriel st. Datum: 3.10.2014 8:46

Již opět, ČSSD sází na to, že její potenciální voliči nejsou příliš znalí a líbivými hesly propaguje věci KTERÉ NA KOMUNÁLNÍ ANI NA SENÁTNÍ ÚROVNI NELZE ŘEŠIT!!! A k tomu ty staré provařené ksichty! Třeba Onderka v Brně nabízí "vizi pro Brno"! Proč ji nerealizoval těch 8 let v minulých volebních obdobích?! Člověk, který je denně konfrontován se špinavým a zanedbaným a všude rozkopaným Brnem, který se po přečtení drzého billboardu probíjí Parkujícími auty, stavební technikou a náklaďáky zabarikádovanou jedinou přístupovou cestou do centra - Bratislavskou by ho s chutí kopnul někam! A na ul. M. Horákové se opět téměř nepracuje již kolik měsíců...! Nevolte ČSSD! Nevolte Onderku! Nevolte ODS, která v osobě náměstka Kotziana nese Onderkovi vlečku! Nenechte se obelhávat, 20 let lží stačilo!

Re: od pana Matějky:
Autor: I. Schlägel Datum: 3.10.2014 8:46

Ano, v nesvobodném podnikání se šmejdi nevyskytují. Vy v tom máte pěkný guláš.

od pana Matějky:
Autor: J. Mannheim Datum: 3.10.2014 7:33

bych spíš čekal obhajobu šmejdů jakožto obhajobu svobodného podnikání, nicméně, nemožné se stalo skutkem, a já musím s většinou jeho dnešního článku víceméně souhlasit, samozřejmě rozšířeno i na strany pánů Okamury a Macha (která sice u nás na vesnici není, ale věřím, že demagogickými plakáty bude rovněž disponovat)

Podomní prodej je nejdražší.:
Autor: A. Bocek Datum: 3.10.2014 7:09

Možná snad televizní reklamy Horsta Fuchse nabízejí větší šmejdy . Pamatujeme antilízing Zepteru , pyramidový Amway paní Grossové , nažehlené energoobchodníky Bohemia energy, Jehovisty... . Vždy zvažte , koho si pustíte přes práh svého domu : Neb nejsme tak bohatí, abychom kupovalu lacné věci . Nebo jak říkáváli stařenka : Na lacné maso muchy serů !

Je to težké.:
Autor: F. Lesniak Datum: 3.10.2014 1:03

Jedni šmejdi slibují peníze, druzí šmejdi slibovali, že nezvýší daně. Člověk si nevybere.

A to ještě nevíte, :
Autor: P. Dvořák Datum: 3.10.2014 0:29

že stejně tak jako mají šmejdi ve smlouvách droboulilinkým písmem různé "špeky", tak na bilboardech slibujících za to či ono 1.000,- Kč, je droboulilinkým písmem napsáno "Každý měsíc!" :-))