11.12.2018 | Svátek má DanaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


ŠKOLSTVÍ: USA a islamizace světaŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 37, poslední: 13.6.2014 8:38, přehled diskusí

Neptejte se.....:
Autor: S. Rehulka Datum: 13.6.2014 8:38

....na čí straně stojí USA v "islamizaci světa", na téže straně, co my. Tedy proti ! Zato se ptejte, na čí straně v tomto problemu stojí Barack Hussein Obama a jeho administrativa !

už v tom začínám mít bordel:
Autor: B. Rameš Datum: 12.6.2014 13:31

za ta léta, co to poslouchám pořád dokola. Kdo je, sakra, ten nepřítel lidstva, kterého je nutno zničit?? Velký USatan? Bolševik? Musulmani? Velký Žid? Oceanie? Eurasie? Lidi s červenou čepičkou a bílým proužkem?

Zabijte je všechny, Bůh, Alláh, Buddha, Višna, Darwin, ... (doplňte si sami) si je pak přeberou!

Velký Bratr s Vámi

P.S. Mě vynechte, já to nebyl!

To je tak !:
Autor: K. Jež Datum: 11.6.2014 21:47

USA nejsou národní stát. Je to národnostní slepenec a staletí jim to tak funguje. Proto jsou nejvyspělejší demokracií na světě. A nějaká národnost, nebo náboženství je nevzrušuje, protože mají ústavu a právní řád platný pro všechny občany a když jim sběrač slepic, nebo železa sebere slepici, nebo železo, tak ho zastřelí, protože ví, že krást se nesmí. My jsme stát založený na národnosti a blbosti a sebedestrukci, stejně tak Evropa je tvořena národními státy. Tyto národy a náboženství a kultury se prostě míchat nechtějí ! Nezabrání tomu žádný grant !!!  Bude li někdo nutit kohokoliv milovat třeba Turky  a Turky milovat Čechy a Čechy milovat kohokoliv a stavět mešity, minarety, kostely, pagody a kde co v jedné řadě, tak budou akorát války. CCCP měl plány na třetí světovou, kdy bojiště by byla střední Evropa. A ono se to jaksi ve světle Ukrajiny, pseudomultikulturalismu, pseudohumanismu pomalu blíží.

Pan Los je demagog:
Autor: j. Regner Datum: 11.6.2014 17:33

Trestní oznámení je třeba podat na p. Lose pro rozdmychávání xenofobie a nenávisti .Jeho článek je postaven na zcela lživém výkladu již v prvním odstavci.Americký grant má sloužit ke zlepšení infomovanosti školáků o islámu a ne k propagaci islámu-tedy k tomu po čem sám paradoxně volá ve svém vý    Pročetl jsem pozorně napadané materiály-jsou podloženy našimi předními arabisty a doplněny názory muslimů žijících u nás s kterými můžete nebo nemusíte souhlasit.Ale základem jsou infrmace o islám na vědecké bázi.Když chci o něčem diskutovat tak o tom musím něco nastudovat.

Re: Pan Los je demagog:
Autor: J. Dvořák 188 Datum: 11.6.2014 23:15

Vaše takzvaná INFRMACE ?Běžte se vyinfrmovat vy trdlo !

Export demokacie:
Autor: I. Teren Datum: 11.6.2014 17:00

Barack Ahkbar!

otazka:
Autor: J. Babicka Datum: 11.6.2014 16:42

Grant je oceněn částkou 3 449,37 $ (= 65 300 Kč

Prosim vas a to je skutecne tak zavratna castka, ze s toho spousta lidi pada uzasem na zadek? Vzdyt staci ric NE, nechte si tu penize a je to vyrizeno, ceske skolstvi tim neprestane existovat. Neni nutne psat nekonecne dlouhy hystericky clanek.

Souhlas s článkem,:
Autor: J. Kanioková Datum: 11.6.2014 16:30

a stejně s Juraxem - "ten zmiňovaný projekt se dá po právu nazvat zprofanovaným názvem ideologická diverze".

Sebevražda naší civilizace není dobrým projektem. Je třeba brzdit aktivity propagátorů Politické Korektnosti. Dřív, než bude pozdě.

Pravdoláskaři:
Autor: V. Kain Datum: 11.6.2014 15:18

Jedním z nejnebezpečnějších je Schwarzenberg.Tomu by mešity nevadili.Měla by se zahájit kampaň o skutečném barbarském Islámu,jako je např.uřezávání hlav za živa,ukamenování k smrti (něco otřesného),bičování na veřejnosti,kde takto postižený má rozsekané záda jako sekanou a další vymoženosti.Vždyť ta h.o.v.a.d.a žijí ve středověku.

Re: Pravdoláskaři:
Autor: E. Sevrát Datum: 11.6.2014 16:09

Ale,to jste vy židé žili taky, a ortodoxní či ultraortodoxní v něm žijí i dnes. Vše je vývoj a ten nemusí být časově sousledný na celé planetě.Mešity a hlavně i s minarety jsou většinou velmi architektonicky zdařilé stavby.Byl bych rád,kdyby taková stavba v Praze vznikla.Byla by obohacením pražské architektury.Koneckonců nejhezčí synagoga v Praze je v Jeruzalémské ulici.Je to tím, že je v maurském stylu.Jinak to není žádná sláva,většina synagog vypadá v Praze jako stodoly.Je opravdu škoda,že opravdu architektonicky velice podařená a velká synagoga v ul.Jana Masaryka padla vniveč při náletu spojeneckých vojsk.Mohla být perlou Prahy.

Re: Pravdoláskaři:
Autor: J. Babicka Datum: 11.6.2014 17:00

Nemci obnovili cela mesta s trosek, polaci postavili znovu historickou Varsavu. jen cechum stale nekdo nedovolil ani zvobu obnovit alespon znicenou cast staromestke radnice. Kdo za to vlastne muze ? CIA, zide, EU ?

Re: Pravdoláskaři:
Autor: J. Babicka Datum: 11.6.2014 16:33

A to jste zatajil , ze Knize pri tajnych ritualech pije krev zavrazdenych krestanskych pannen.

Ten magor los napsal (Všechno je jinak"):
Autor: P. Pokorný Datum: 11.6.2014 14:56

Hudba zakázána, povolen je pouze poslech recitací Koránu.

Zajímavé, já slyšel hudbu všude, sluhátka mají v uších jako naši mladí a že se jim líbí jiné hudba? Japonci také poslouchají jinou hudbu a nestřílíme je. Ten Los je lhář a fanatik jako oholené palice v černých košilích.

Re: Ten magor los napsal (Všechno je jinak"):
Autor: P. Papež Datum: 11.6.2014 15:43

Zajímalo by mne, kde magor los (používám jeho oslovení) byl, viděl lidi se slu/c/hátky na uších. Některé islámské státy, především které žijí z turistického ruchu, navenek a vůči turistům jsou tolerantní. Ovšem, kam se turista nedostane, je těžký islám, který autor popisuje. Jestli se magor los flákal jen po plážích, pak se jeho omezenému pohledu nedivím.

Re: Ten magor los napsal (Všechno je jinak"):
Autor: P. Papež Datum: 11.6.2014 15:44

Ten Pokorný mne tak rozhodil, že jsem jej zaměnil s autorem. Autorovi se omlouvám.

Čert aby vzal toho kafra v bílém domě !:
Autor: J. Dvořák 188 Datum: 11.6.2014 12:41

Zatracený muslimáci jsou na pochodu !Banda vlků hodně krvelačných v rouše beránčím !

Re: Čert aby vzal toho kafra v bílém domě !:
Autor: P. Pokorný Datum: 11.6.2014 14:50

Zatím vidím na pochodu Američany, co rozbíjejí celý svět. A část zfanatizovaných hlupců to stále nevidí. Komu ubližovali lidé z Iráku? Pak tam vlétl Bush, pozabíkel statisíce civilistů a dnes se jdou pozůstalí mstít. Jo to špatně?

Re: Čert aby vzal toho kafra v bílém domě !:
Autor: J. Dvořák 188 Datum: 11.6.2014 23:18

Máte oči z Kašparovy krávy, na jedno oko je slepá a na druhý nevidí !

SOUHLAS !!!:
Autor: J. Sucharda Datum: 11.6.2014 12:36

BRAVO,BRAVO,BRAVO !!! Kéž by většina společnosti otevřela oči !

§ 260 t.z.:
Autor: P. Podešva Datum: 11.6.2014 10:47

Podpora a propagace hnutí směřujících k potlačení práv a svobod člověka

§ 260(1) Kdo podporuje nebo propaguje hnutí, které prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod člověka nebo hlásá

národnostní, rasovou, náboženskou či třídní zášť nebo zášť vůči jiné skupině osob, bude potrestán odnětím svobody na jeden rok až pět let.

(2) Odnětím svobody na tři léta až osm let bude pachatel potrestán, a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 tiskem, filmem, rozhlasem, televizí nebo jiným podobně účinným způsobem, b) spáchá-li takový čin jako člen organizované skupiny, nebo c) spáchá-li takový čin za stavu ohrožení státu nebo za válečného stavu.

§ 261 Kdo veřejně projevuje sympatie k hnutí uvedenému v § 260, bude potrestán odnětím svobody na šest měsíců až tři léta.

Re: § 260 t.z.:
Autor: J. Babicka Datum: 11.6.2014 16:35

Musite ovsem jasne rici, ze se to nevztahuje na komunistickou stranu a marxistickou ideologii. Jinak vam to u vetsiny naroda neprojde.

podobně nesmyslně jako vy, se chovali komunisti:
Autor: J. Jílek Datum: 11.6.2014 9:04

Je to jasné:
Autor: Z. Švrček Datum: 11.6.2014 9:03

Mnoho otázek kolem jediného projektu, ale jasná odpověď : za prachy.

O co USA jde?:
Autor: J. Kavalír Datum: 11.6.2014 9:02

Myslet si, že USA jde o zavádění nějaké demokracie ve světě může jen velice naivní člověk. Zatím se vždy snažili pouze prosazovat své vlastní zájmy a podporovali každého, kdo se jim hodil, bez ohledu na to, o jakého padoucha se jednalo

Nyní si někteří naivní jedinci myslí, že za podporou muslimů je Obama - je to sice možné, ale USA podporovaly muslimy  i v minulosti a jejich nejbližším spojencem v muslimském světě je Saudská Arábie - nejodpornější muslimská teokracie (wahabismus).

V Afghanistánu a v Čečensku  podporovali muslimské fanatiky proti Rusům (to lze ještě pochopit - brali Rusy jako nepřátele). V bývalé Jugoslávii podporovali bosenské muslimy proti katolickým chorvatům i pravoslavným Srbům, stejně jako v Kosovu, kde k moci dopomohli místním mafiánům, kteří vyvražďovali nejen Srby, sle i své umírněné soukmenovce. Srbové prostě nechtěli zpívat jak USA pískaly - stejně jako v případě Stalina.

Posléze se USA podařilo zlikvidovat neteokratický Irák a zakrátko jej ponechat na pospas místním znepřáteleným šíitům a sunitům - dnes je zde v podstatě občansko - náboženská válka (stejně jako v Lybii) a Al Kajda (která zde za Saddáma nebyla) ovládá část území a expanduje do Sýrie - opět za podpory USA.

Re: O co USA jde?:
Autor: J. Babicka Datum: 11.6.2014 16:56

No v Irak budoval socialismus s arabskou tvari a strana arabskeho socialismu BAAS jatejne jako v Syrii, byla vernym spojencem Tabora Miru. Dokonce dve generace irackych dustojniku byly vyviceny na ceskych vojenskych skolach. Shia a sunni v Iraku se vrazdi jiz 1000 let, takze to nezaclo tim, ze by tyto frakce islamu zalozila CIA. Irak je umely stat namalovany tuzkou na mape bristskymi kolonialistami a tim se tam octli 3 skupiny obyvatel, ktere se navzajem nenavidi a nechteji spolu zit v jednom state.Nevim zda vy, ale lide jako vy zurive protestovali, kdyz Izrael znicila vyskumna strediska v Iraku a Syrii, kde zkouslei vyrobit nuklearni zbrane a kdyz americane znicili zakladnu alKaidy v Syrii, kterou jim poskytl Assad. Kdyz chcete bojovat s muslimy, ale zaroven jsou to vasi spojenci, proti Velkemu Satanu Americe, tak nevim jak to zvladnete. Jinak i kdyz mi to neverite, tak kazda vlada na svete ma povinnost chranit zajmy sveho statu.

Co na to naše mládež?:
Autor: I. Babková Datum: 11.6.2014 7:55

Ptal se jich někdo, jestli je ten projekt vůbec zajímá? Naději bych viděla v jejich ignorování všeho, co nabízejí autority. Pro většinu z nich je kantor stejně jen poskakující kašpárek před tabulí (bohužel, v tomto případě však bohudík).

Pane autore:
Autor: Z. Baldova Datum: 11.6.2014 7:22

Dobry a zajimavy clanek Ja osobne bych byla vyzyvat k utoku a ne k obrane Islam u nas v CR nema misto a ne aby se rozsiroval.Zakazat jako ve Svycarsku vystavbu mesit a hlavne rozsirovani nejake vyuky  Islamu  ve skolach  Vynatky z koranu jasne dokazuji ze Islam neni nabozenstvim, ale prikazuje  k vyvrazdeni celich narodu, kteri se islamu nepodridi

Re: Pane autore:
Autor: S. Landa Datum: 11.6.2014 13:00

Které to výňatky z Koránu Vás přesvědčily o tom, že Islám přikazuje "k vyvraždění celich narodu"?

Re: Pane autore:
Autor: J. Dvořák 188 Datum: 11.6.2014 23:20

Ten kdo umí číst tak to dobře ví že korán je dílo šílencovo !

Re: Pane autore:
Autor: S. Landa Datum: 12.6.2014 6:43

Aha, takže jste jej, stejně jako paní Baldová, nečetl...