15.10.2018 | Svátek má TerezaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


SPOLEČNOST: K zakázanému předvolebnímu spotuŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 52, poslední: 8.5.2014 22:22, přehled diskusí

Re: dejme tomu, ze pan bartos ...:
Autor: J. Zeman 421 Datum: 8.5.2014 22:22

Přesně tak.

Re: Tak jak je to s tou:
Autor: J. Zeman 421 Datum: 8.5.2014 22:22

Svoboda slova buď je nebo není. Pokud ji účelově omezuji (z jakýchkoliv důvodů), pak není. Jakým právem ČT "kádruje" volební spoty?

Re: Osobně kašlu na nějakého Bartoše.:
Autor: P. Sulc Datum: 8.5.2014 20:53

Takze take pekny magor. Nabozenstvi , to je neco jako dlouhodoba rakovina. Nevadi, nevadi, ale najednou se vymkne a je zle.

Re: Osobně kašlu na nějakého Bartoše.:
Autor: P. Sulc Datum: 8.5.2014 20:47

Zajimave, ale obavam se, zda-li tohle vetsina zidu vi, nema-li za to, ze to je spise tak, jak jsem to naznacil. Konec koncu, i to krestanstvi vzniklo v podstatye proto, aby tech vyvolencu bylo vice, krest, a je hotovo, bez krestu nestrcite do nebe ani nohu. // Je tu ovsem zadrhel, zivot, podle cirkve, zacina pocetim a tak i v predcasne porozenem plodu ci vypuzeneho oplodneneho vajicka je bohem zastrcena duse. Jenze nepokrtena, jak ta uboha duse k tomu prijde, ze bude nekde vecne trajdat a do nebe se nedostane//

Re: Osobně kašlu na nějakého Bartoše.:
Autor: M. Koutný Datum: 8.5.2014 19:32

No a? vyjadřuje názor kolika % Izraelců?????

Re: dejme tomu, ze pan bartos ...:
Autor: J. Babicka Datum: 8.5.2014 18:26

Tady je ovsem otazka, zda demokracie a svoboda slova je smlouva o sebevrazde, nebo ne. Nekdy se musi hajit proti tem co ji chteji znicit, a vyuzivaji k tomu vsech moznosti, ktere jim svobodny system naskytne. Neni vetsich obhajcu svobody a vyzadovani neustaleho rozsirovani na vsechno mozne, nez prave mezi privrzenci totalitnich ideologii. To je vecne ta otazka, zda je pravo svobodneho projevu vykriknout v precpanem kine "hori" i kdyz je pak uslapano v panice desitky lidi. V dobe boje proti mafii v USA pred valkou, nebylo vetsiho pobhajce svobody a pristupu k informacim i vyzadovani korektniho a otevzeneho vedeni soudniho procesu nez Mafie. Cheli vedet vse, jak byli provinilci vypatrani, aby se to jiz neopakovalo, kdo je vypatral, informoval a kdo u soudu svedci, aby je mohli zlikvidovat, nebo pohrozit likvidaci rodin, svedku a policie, Jmena soudcu a poroty. proste vse, aby pod heslem svobody a bemokracie znemoznili cokoliv proti nim podniknout.  Zajimavy pripad je s druhe svetove valky, kdy americka rozvedka rozlustila japonsky tajny kod a tak mohla zjistit budouci utoky a plany nepritele a zachranit spoustu zivotu vojaku a dokonce i zlikvidovat samotneho adm Yamamoto. No a americky novinar se to dozvedel a protoze je svoboda slova a informaci, uverejnil to v novinach. Japonci samozrejme kod zmenili. Neprimo tim zavinil smrt vojaku, jenze se mu nic nestalo u soudu dokazal, ze svoboda sliova je zarucena ustavou. No a tak abych zakoncil. Vzdy kdyz ctu ty obhajce absolutni svobody, tak si nejsem jisty, co tim sleduji.

dejme tomu, ze pan bartos ...:
Autor: P. Adler Datum: 8.5.2014 17:47

... je gauner ... rikam: dejme tomu ... jenze: koncesni poplatky plati? asi ano ... dane plati? asi ano ... cili: je spolumajitelem ceske televize? asi ano ... a ted vazneji: jakkoliv nesnasim antisemity, ktere nesnasim stejne, jako zidy a cernochy (citat z jednoho starsiho ceskeho filmu), nesnasim censuru ... a muzete mi tisickrat rikat, ze rozsirovat nenavist je nespravne ... zenska nemuze byt castecne tehotna ... svoboda je nedelitelna ...

Re: Tak jak je to s tou:
Autor: P. Kmoníček Datum: 8.5.2014 16:58

Ano majore,braňte ji!

Re: Osobně kašlu na nějakého Bartoše.:
Autor: J. Sova Datum: 8.5.2014 16:24

http://cs.wikipedia.org/wiki/Ovadja_Josef

Taky způsob:
Autor: V. Mlich Datum: 8.5.2014 14:15

Oni jen prostě spolehli na to, že zafunguje cenzura a ten jejich klip se stane nejsledovanějším. Ještě i při vysílání cenzurované verze budou lidi se zatajeným dechem přisátí na obrazovku a budou hledat, co je jiné proti originálu. Ti, co jsou u koryt, zabrali televizi, kdo na to má, koupí si médiá, tak těm malým holt nezbývá, než vsadit na cestu provokace. A podle počtu zhlédnutí klipu se jim to povedlo.

Re: Tak jak je to s tou:
Autor: E. Sevrát Datum: 8.5.2014 14:11

Bohužel máte pravdu.

Re: Tak jak je to s tou:
Autor: H. Lukešová Datum: 8.5.2014 13:47

Ne všichni, ale velká část fanoušků jsou hovada a kazí dobrou pověst fotbalu... Slušný člověk vůbec nemůže jít na fotbal, aby ho nějaký chuligán nezmlátil.

Re: Tak jak je to s tou:
Autor: J. Slanina Datum: 8.5.2014 11:59

Tvá starost, soudruhu majore Grigoriji Zahradníčku, vedoucí starší důstojníku 968, z velitelství vojenské policie Tábor je opravdu úsměvná.

Re: Tak jak je to s tou:
Autor: E. Sevrát Datum: 8.5.2014 11:58

Ovšem to by museli nechat vyklidit každý zápas Slávie,nebo většinu. Podle pana Pelty se to dá tolerovat stejně jako pokřik SMRT SPARŤE .

Re: Náckové, bolševici a islamisté jsou jedna verbež.:
Autor: S. Netzer Datum: 8.5.2014 11:57

Asi jste příspěvku p. Tejkla špatně porozuměl.

Re: V žádném:
Autor: V. Vlach Datum: 8.5.2014 11:54

Je to jak kolovrátek holého neštěstí - EU je přece nereformovatelná!

Re: Evropská unie je supoerzlem. O tom nemám žádných pochyb.:
Autor: V. Vlach Datum: 8.5.2014 11:52

táhni! Kapej svůj jed jinde, ropucho!

Re: Náckové, bolševici a islamisté jsou jedna verbež.:
Autor: J. Slanina Datum: 8.5.2014 11:51

No nějak se v tom blázinci musel dostat k PC.

Re: Tak jak je to s tou:
Autor: H. Lukešová Datum: 8.5.2014 11:43

Jak by potvrdil pan Sulc, či jiní lidé žijící v USA, absolutní svobodu slova mají lidé v USA.

Jenže v Evropě (tedy u nás v ČR) máme zákon o hanobení rasy, národa a přesvědčení a zákon platí pro všechny. Jenže ne úplně. Kdo by někdy neslyšel výkřiky "JUDE SLAVIE, JUDE SLAVIE!" , že? A nic se neděje...zákony na ochranu menšin platí jen pro některé menšiny...

Re: Vedení Evropské unie je supoerzlem. :
Autor: H. Lukešová Datum: 8.5.2014 11:37

A pak se můžeme divit tomu, že EU zastává protiizraelské postoje. Ale můžeme si za to sami, že je volíme!

Každý má takovou vládu, jakou si zaslouží!

Tak jak je to s tou:
Autor: J. Zeman 421 Datum: 8.5.2014 11:32

svobodou slova?

Vedení Evropské unie je supoerzlem. :
Autor: K. Křivan Datum: 8.5.2014 11:23

Maoista Barroso, agentka KGB Ashtonová, komunistický absovent moskevské elitní diplomatické školy Füle,...a spousta dalších socanů,....     TO je superzlo !

Re: Osobně kašlu na nějakého Bartoše.:
Autor: H. Lukešová Datum: 8.5.2014 11:13

Ono s tím vyvolením je to také složitější. Nepochybuji o tom,že si některý chasida myslí o tom,že je lepší než ostatní lidé.

Ale biblické vyvolení znamená vyvolení k povinnostem, vyvolení sloužit Bohu, což zrovna není jednoduché.Někteří Židé lkali, "my jsme se Boha neprosili, aby si nás vyvolil".

Re: Odvysílat?:
Autor: H. Lukešová Datum: 8.5.2014 11:10

A také antisemitismus rozšiřují nevládní "lidskoprávní" organizace, ISH (Mezinárodní hnutí solidarity), Amnesty International a další...

Re: Dobrý argument, diskutére:
Autor: H. Lukešová Datum: 8.5.2014 11:08

Národní demokraté nám to pravda po vítězství pěkně spočítají, jen co je pravda. Stejně jak nám to spočítali lidoví demokraté únoru 1948.

Re: Náckové, bolševici a islamisté jsou jedna verbež.:
Autor: H. Lukešová Datum: 8.5.2014 11:06

Já jsem klip pana Bartoše na těch jeho povedených stránkách Freeglobe viděla.

Byl tam jeden obrázek (Islam will dominate the world), ale pak aréna protižidovské nenávisti, menora, izraelská vlajka, portrét Theodora Herzla a pod ním David Ben Gurion, který četl Deklaraci nezávislosti Státu Izrael. Řekla jsem si, že když chci něco o tomto klipu vědět, tak se na něj mrknu. Hrůza, děs a utrpení.

Re: Náckové, bolševici a islamisté jsou jedna verbež.:
Autor: S. Netzer Datum: 8.5.2014 11:03

He?

Re: Evropská unie je supoerzlem. O tom nemám žádných pochyb.:
Autor: S. Netzer Datum: 8.5.2014 11:02

Buranovi z Vrbna pod Pradědem se EU musí jevit jako zlo.

Re: Náckové, bolševici a islamisté jsou jedna verbež.:
Autor: H. Lukešová Datum: 8.5.2014 11:00

Extrémisté zprava i zleva se nakonec shodnou úplně ve všem. Vždyť Kojzar má podobné názory jako zmiňovaný Bartoš. Haló noviny a Freeglobe, rovněž podobné servery.

Tady ještě článek od paní Tydlitátové, které si vážím...

http://tydlitatova.blog.idnes.cz/c/408647/Vyskyt-antisemitskych-projevu-ukazuje-krizi-spolecnosti.htmlhttp://tydlitatova.blog.idnes.cz/c/408647/Vyskyt-antisemitskych-projevu-ukazuje-krizi-spolecnosti.html

Re: Náckové, bolševici a islamisté jsou jedna verbež.:
Autor: S. Netzer Datum: 8.5.2014 11:00

Nebýt Adama B. B., tak se veřejnost o tomto ďábelsky rafinovanému plánu nic nedozví. 

To je ten program Euromed (který má podle Kopretiny za cíl natahat 80 M muslimů do EU) asi taky součástí tohoto sionostického spiknutí.