23.5.2019 | Svátek má VladimírDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


PRÁVO: „Koniáš“ zasahuje v Islámské nadaciŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 40, poslední: 2.5. 2014 21:48, přehled diskusí

Muslimové neuznávají naše priority,:
Autor: I. Lyčka Datum: 30.4.2014 8:40

které jsou mnoha lidem rovněž svaté, tak proč bychom měli uznávat my ty jejich. Evropa byla po staletí křesťanská, islámu se dokázala ubránit. Až teď, díky té naší demokracii se začíná dařit islámu to, co Turci, Osmané a já nevím kdo ještě, nedokázali zbraněmi. My jsme tady doma, oni sem přišli dobrovolně, takže oni se musí přizpůsobit, jestli tu chtějí žít i nadále. Takže spláchnout korán do záchodu, zapomenout na šariu, vypustit z hlavy nějaké myšlenky o džihádu a o nadřazenosti islámu a občas zajít do hospody, dát si pivko nebo ferneta a zajíst to vepřovým s knedlíkem a zelím. A pokud nechtějí, nikdo je nedrží, odjet mohou okamžitě.

blábol:
Autor: T. Kubín Datum: 30.4.2014 5:36

Myslám, že horší blábol se na virtuýlních strínkách Psiska ještě neobjevil.

dulezita je policie:
Autor: J. Cervenka Datum: 30.4.2014 3:59

a jeji zasah byl jiste zalozen na podezreni, ze se chysta propagace principu islamu, t.j. nasili proti infidels, ponizeni zen, a odmitnuti demokracie. Nejde tedy o nesnasenlivost nebo potlacovani "jinych nazoru" - ale o inteligentni obranu.

Podepíši do slova a do písmene:
Autor: P. Pokorný Datum: 30.4.2014 1:29

Na veřejnosti musí ctít naše zákony a naší společnost včetně řeči, ale jejich vnitřní víru jim brát nesmíme, natož je za ni urážet. Nebo se tak chovat ke všem národnostem a náboženstvím.

Docela pokročilé paranoidní stádium, :
Autor: P. Dvořák Datum: 30.4.2014 1:17

projevující se konspiračními teoriemi a představou, že svět je řízen temnými silami v pozadí. Brzy přijde intenzivní pocit ovládání mozku z vnějšku, když zevnitř to už evidentně nejde. To už je jen krůček k tomu, abychom se od něho samého dověděli, že Stuchlík vládne zvláštními silami a plní důležitý úkol.

Ns Islámu není nebezpečný terorismus:
Autor: J. Vintr Datum: 30.4.2014 1:08

ale to že muslimové se nikdy neintegrují do naší společnosti. A až jich bude moc (což je jen otázka spíše kratšího než delšího času), tak přinutí nás abychom se my přizpůsobili jim.

Re: Pátá kolona islámu spustila nářek. :
Autor: P. Han Datum: 30.4.2014 0:55

Tak mám takový pocit, opravte mě, prosím, jestli se mýlím, že jste nepochopil ani článek, ani příspěvek pana Dvořáka. Ale jak čtu vaše jiné výplody, je to asi u vás normální.

Re: Pátá kolona islámu spustila nářek. :
Autor: M. Stuchlik Datum: 30.4.2014 0:46

Dokonce si dovolím tvrdit, že muslimský terorismus, stejně jako "nacismus" (viz údajný ukrajinský nacismus), po celém světě pomáhají šířit ti, kteří s jeho pomocí chtějí vyvolat chaos a pak "nastolit pořádek". A bIbci (viz Dvořák) jim to žerou.

Pátá kolona islámu spustila nářek. :
Autor: P. Dvořák Datum: 30.4.2014 0:33

Oni ti muslimové prý jsou přece něco jako disidenti za totality. Jenom si chtějí vydávat svůj samizdat a naše hajzlovská policie (viz M. Stuchlik) jim v tom brání.

Ale protože u nás ctíme právo každého imigranta, jehož přínos je nevyčíslitelný, tedy žádný, určitě jsme měli počkat, až se ti šiítové a sunnité začnou na tržištích a v nádražních halách rozbombovávat mezi sebou. Což by bylo hned poté, co my, kdysi původní obyvatelé Evropy, už budeme dávno rozbombovaní.

k čemu to bylo dobré a co tím kdo sledoval? :
Autor: M. Stuchlik Datum: 30.4.2014 0:17

Cílem je vyvolávat chaos, tak jak v Gruzii, na Ukrajině. Pak už jsme snadnou kořistí okupantů. Je vidět komu naše nedebolševizovaná policie slouží. Máme komunisty v senátu a parlamentu a máme se bát pár nácků a muslimů. DO HAJ ZLU S TAKOVOU POLICIÍ.