16.10.2018 | Svátek má HavelDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


MÉDIA: Kmotr z Kavčích hor?Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 15, poslední: 24.4.2014 2:04, přehled diskusí

Re: Jak souvisí Janeček se svými rodiči:
Autor: J. Vyhnalík Datum: 24.4.2014 2:04

Debata se nevede o vyhánění, ale o tom, zda tato informace patří do dokumentu o Janečkovi juniorovi. Vzhledem k tomu, že ve firmě, která dělá z Karla Janečka miliardáře má stejně jako jeho otec podíl 1/3, tak IMHO ano.

Pokud jde o rodiče, tak za ty nemůžeme, ale zároveň se nevyhneme tomu, aby nás ovlivňovali. A je fér to brát v úvahu.

Re: Jak souvisí Janeček se svými rodiči:
Autor: M. Bilkova Datum: 23.4.2014 22:44

Pane Vyhnalíku,kdybychom byli důsledné a vyhnali každého, kdo si zadal s komunisty a StB,tak tady nebude ve vládě kromě KS nikdo! Mimochodem,za své rodiče i děti člověk nemůže.

Re: Když on pan Brezina,:
Autor: M. Bilkova Datum: 23.4.2014 22:40

Pane Kodete,zákaz něčeho platí pro všechny-i pro prezidenta.Kdesi jsem slyšela,že jsme si všichni rovni.Vy jste to neslyšel?tady šlo o princip,že? Když Dvořák poruší zákaz jenom kvuli tomu,aby se plazil před prezidentem,kde to jsme? Dávno je mi jasné,co soudruh Dvořák je zač. Hned jak vyštval Drtinovou a celou směšnou TV radu s ní.

A já jsem se tak hloupě divil !:
Autor: L. David Datum: 23.4.2014 20:43

Už dlouho jsem si říkal, proč mi naše milá "veřejnoprávní" ČT tolik připomíná bulvární televizi Novu.

A teď se dozvídám že Péťa Dvořák byl ředitelem Novy 7 let.

Takže už se přestávám divit !

Re: Jak souvisí Janeček se svými rodiči:
Autor: J. Vyhnalík Datum: 23.4.2014 20:30

A na to jste přišel jak?

Naopak, zatímco Janeček senior s StB mohl spolupracovat z nějaké profesionální hrdosti, jako specialista na komunikaci a šifrování, Babiš podepsal spolupráci s StB s jasným cílem prosadit se v PZO a vydělat si peníze o jakých se většině občanů Československa ani nezdálo.

Mimochodem Babiš s Janečkem fakticky spolupracoval tím, jak spolufinancoval různé NGO, které se podílely na destrukci standardního demokratického systému v ČR.

Re: Jak souvisí Janeček se svými rodiči:
Autor: P. Papež Datum: 23.4.2014 20:14

Hlavně že vám nevadí estébák na postu ministra financí .

Národu je to snad:
Autor: L. Šádek Datum: 23.4.2014 18:22

úplně jasné: Zemanovo klopýtnutí již víme proč a Dvořákovo vládnutí v ČT lze jedině přirovnat ke kozlovi, kterého udělali zahradníkem.

Když on pan Brezina,:
Autor: M. Kodet Datum: 23.4.2014 17:00

po své milostné aféře se Zemanem, není schopen na tuhle lásku zapomenout a připomíná ji v každém článku. Už je s tím trapnej.

Cituji: ""Aféra popelníček" naznačila, že nezávislost ČT na zákulisních tlacích je pod Dvořákovým vedením ohrožena. Toto podezření loni v září dále potvrdil dopis redaktorů zpravodajství, podle něhož na Kavčích horách vládne politická cenzura. Vedení prý "dlouhodobě a systematicky" zasahuje do vysílání, což vede k "porušování objektivity a vyváženosti""

Takže proto, že Dvořák nechal prezidentovi přinést popelníček, je ohrožena nezávislost ČT? Asi neměli Zemana kvůli jeho kouření na Kavčí hory (podle Breziny) vůbec pouštět! Stejně tak to, že vedení ČT nedovolilo Drtinové a spol. prakticky v každé zpravodajské relaci o prezidentovi odvysílat ten slavný záběr od korunovačních klenotů, má být důkazem porušování vyváženosti ČT? Vždyť Drtinová by ten klip nejraději vysílala i na Štědrý den večer!

Svého času se Franz Josef Strauss (po své volebně neúspěšné kandidatuře na kancléře) objevil na záběru z živého volebního zpravodajství (měl poskytnout své stanovisko k výsledkům voleb) zpumprdlíkovanej pod obraz. Seděl, hloupě se usmíval, rudý v obličeji, a na otázky redaktora odpovídal jenom: "Jo? Myslíte? Tak asi jo..." Nikoho z německých novinářů ale nenapadlo, aby ten záběr ze slabé chvilky FJS točil kolem dokola.

Ono by to chtělo trochu více vkusu, slušnosti a přehledu, tedy věcí, které čeští novináři zcela postrádají. Zvláště ti, jejichž hlavním posláním je referovat o G-bodech.

Re: A chudák miliardář, to je mi ho líto:
Autor: M. Vondráček Datum: 23.4.2014 8:57

Kecy opravdu nemají cenu. To mě taky napadlo, když jsem si přečetl Váš článek.

Re: Jak souvisí Janeček se svými rodiči:
Autor: V. Vlach Datum: 23.4.2014 8:48

Je to tak a ještě více - vše je důsledek nevyrovnání se s komunisty, zde dokonce z estébáky!.....to se stejně bude muset jednoho dne řešit. Jinak se nic nezmění.

Hlavně, že "spratkovi" reklamu dělat mohli :
Autor: M. Starý Datum: 23.4.2014 8:41

Pavel Novotný si pochvaloval na Lidovkách reklamu, kterou jemu a jeho bulvárnímu servru udělala ČT odvysíláním "Dělníků bulváru", vč. opakovaných upoutávek a "besedy" vše v prime time a patrně vše i zadarmo. Není to náhodou za hranou?

Re: A chudák miliardář, to je mi ho líto:
Autor: I. Brezina Datum: 23.4.2014 8:07

Stejně jako se mi v Zemanově hlavě odvděčil ČEZ, hahaha, souvislosti jistě znáte. A jistě nám sem i nasypete fakt o tom kolik dostal Vondráček od landsmanšafu a kdy. Prosím fakta, kecy nemaj cenu, jak říká filmový klasik.

Jak souvisí Janeček se svými rodiči:
Autor: J. Vyhnalík Datum: 23.4.2014 2:08

Mimo naproste zřejmých souvislostí genetických, jde i o to, že zatímco jeho otec působil jako špion v Berlíně, jeho syn v tam studoval. To ovšem není všechno. Janeček senior je společníkem společnosti Janečka juniora. Jinými slovy všude, kde se Janeček junior angažuje "svými" penězi, angažuje se i Janeček senior. Až se nabízí myšlenka, zda Janeček senior není upozaďován úmyslně, aby se o jeho minulosti ve službách StB nemluvilo a nepsalo.

Cenzura v ČT? Nic nového po zrušení cenzury. :
Autor: P. Dvořák Datum: 23.4.2014 1:47

Marně najdete v archivu např. dokument (spíš reportáž) nazvaný Termiti. Pojednává o usilovné stavební činnosti pod budovami parlamentu. Již před cca deseti lety byla jeho premiéra jen velmi těžko prosazena, repríza se již nekonala a něco mi říká, že nikdy konat nebude.

Možná záznam "shořel". Asi jako před pětadvaceti lety archivy StB.

A chudák miliardář, to je mi ho líto:
Autor: V. Skalová Datum: 23.4.2014 1:37

Jinak článek je pěkný blábol a manipulace. Janeček se samozřejmě ve volbách angažuje a to to  pro LES, stranu kámošů zelených milionářů Bursíka a Horáčka. Taky Vondráček je známý svými manipulativními "dokumenty" a to vždy pro někoho , kdo má dost peněz, například jako zde, či pro sudetské Němce. A "popelníček", to je opravdu důkaz Dvořákovy podjatosti nonplusultra. Autor psával slušně na ekologická témata, tomu opravdu rozuměl, zde je totálně mimo, nebo "zainteresován". Takový chudák miliardář se asi bude umět odvděčit...