27.5.2019 | Svátek má ValdemarDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


FRANCIE: Muslimské bouřeŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 124, poslední: 25.7. 2013 9:03, přehled diskusí

Židé na palestinských územích:
Autor: P. Urban Datum: 25.7.2013 9:03

nejsou jediní, jejichž víra je porušením lidských práv.

Totéž platí pro tisíce muslimů, kteří jsou proti své vůli ročně deportováni z Evropy do svých zemí. Oficiálně proto, že nemají občanství hostitelské země a že tato země je není povinna přijmout. My však víme své.

Re: Myslím, že zapalování aut při demonstracích je součástí francouzské národní tradice.:
Autor: J. Jurax Datum: 25.7.2013 0:31

Je to tradice již od bitvy u Poitiers (732), kdy byli muslimové smrtelně uraženi z dnešního pohledu zcela nepřípustným a lidská práva popírajícím konáním Karla Martela. Na protest proti tak flagrantnímu pokálení cti pravé viry a Alláha zapálili spravedlivě rozhořčení muslimové první auto - prý poblíže Tours.

Byly to barbarské doby - žádný výbor proti islamofobii se pokořených muslimů nezastal, ba zmíněný Martel byl tehdy nikoliv odouzem médii i politiky a obžalován z urážky náboženského cítění muslimů, nýbrž veleben a na znamení nehynoucíhoí vděku po něm byl pojmenován koňak.

Re: Dokud se nezačne s vývozem muslimské svoloče,:
Autor: J. Jurax Datum: 25.7.2013 0:14

Ne všichni, voni chytrej a dějin neznalej ...

Re: Dokud se nezačne s vývozem muslimské svoloče,:
Autor: J. Jurax Datum: 25.7.2013 0:12

Madam, na to nemusí být psycholog, stačí je číst co píšete ...

Re: Dokud se nezačne s vývozem muslimské svoloče,:
Autor: J. Jurax Datum: 25.7.2013 0:10

Madam, považuji si za čest nenacházet se s Vámi ve společné množině.

Re: Řešením není těm agresívním primitivům ustupovat:
Autor: J. Jurax Datum: 25.7.2013 0:08

Myslíte? Ne každý je tak předpos ... opatrný jako Vy, to za prvé. A za druhé - na ránu dlužno odpovědět ranou.

Re: Řešením není těm agresívním primitivům ustupovat:
Autor: J. Jurax Datum: 25.7.2013 0:06

Souhlas!

Ovšem ještě lépší je nepřipustit ve svých zemích vznik početných islánských komunit.

Re: Divné je,:
Autor: J. Jurax Datum: 25.7.2013 0:05

Ano, a považte, zločinní kolonizátoři si dokonce dovolili zakazovat tak významný kulturní fenomén, jakým je obřízka žen!

A technickou - území se dobývá :-)

A když vytahujete ty Francouze - ono ani ti moslemínští Alžířané nebyli beránci - tak ti z Alžíru nakonec odešli domů, protože je tam tuzemci nechtěli. Pročže tedy moslemíni netáhnou z Francie domů, kde by mohli nerušeně holdovat své víře a kultuře včetně zahalování obličejů?

Re:Pro Jakuba S odkaz na nádhernou píseň.:
Autor: H. Lukešová Datum: 24.7.2013 23:15

http://www.youtube.com/watch?v=BGW62zTwfiw

Re:Tabuizované téma je rudohnědý sládeček...:
Autor: H. Lukešová Datum: 24.7.2013 22:23

Psst, tabuizované téma, něco jako cigoši či:
Autor: J. Sládeček Datum: 24.7.2013 21:39

zidáááci.

Re: Divné je,:
Autor: M. Koutný Datum: 24.7.2013 20:11

Ne, VUML jsem nestudoval. Ale jako každý absolvent VŠ z dob socíku jsem musel absolvovat výuku marxismu - leninismu. A tak když někdo začne vytahovat to, jak zlí kolonialisté (pochopitelně fuj křesťané) ubližovali hodným černouškům, případně historky o otylých pedofilních prelátech, co oberou babičku o poslední bramboru, vím, kde byl (nedo)vzdělán.

Křesťanství - fakticky odnož judaismu - není návodem ke krutostem. To, že se v jeho jméně děli strašlivé činy, je vinou fanatického výkladu a řádění psychopatických osobností. Žižka ani Boblig nebyli dobří křesťané, i když si to o sobě mysleli, ale sprostí drancíři a vrazi.

Naproti tomu mé (přiznávám že chabé) znalosti o islámu mne prozatím vedou k domněnce, že ten svým ovečkám nenávist a intoleranci přímo nařizuje. Ale mohu se mýlit - na rozdíl od vás jsem to ochoten přiznat.

Re: Divné je,:
Autor: H. Lukešová Datum: 24.7.2013 19:48

Ano, je to krutá daň kolonialismu. Kolonizátoři nutili své tradice místním lidem, no a teď lidé ze zemí třetího světa vnucují své tradice nám Evropanům a Severoameričanům. Evropané by se měli přizpůsobit asijským a africkým zemím a muslimové a ostatní lidé ze zemí třetího světa by se měli přizpůsobit našim evropským tradicím. To jsou však jenom řeči snílků, to se však nestane.

Re: Kopretino,:
Autor: H. Lukešová Datum: 24.7.2013 19:41

Ne, tito lidé vlastizrádci nejsou. Ti Stát Izrael, svoji zemi nešpiní, snaží se o smír s muslimy, to je správné, ale plivat po Izraeli, jaký je to "aparteid, rasistický stát, nacistický stát, koloniální útvar", jak to dělají Gideon Levy, Amira Haasová, Noam Chomsky, Richard Falk, Norman Finkelstein, Harold Pinter, to považuji za ohavnost...Stránky, na které odkazujete, se mi líbí.

No a dovolím si odkázat na nádhernou píseň.

http://musictonic.com/music/Joshua+Aaron#v=BGW62zTwfiw

Re: Divné je,:
Autor: P. Mach Datum: 24.7.2013 19:38

Prd vysvětluje. Muslimové nemají křesťanům co vyčítat. Uctívači pedofila prostě zkoušejí co si můžou v Evropě dovolit.

Re: Divné je,:
Autor: P. Mach Datum: 24.7.2013 19:35

Nevypadá to, že by muslimové spláceli nějakou daň z minulosti, přičemž si otomanské impérium si co do rozlohy okupovaných území a co do brutality vůči podmaněnému obyvatelstvu nezadalo s jakoukoli jinou evropskou koloniální mocností. Muslimové se, na rozdíl od křesťanských koloniálních zemí, rozhodně  nemůžou chlubit tím, že by do kolonií přinesli alespoň náznak civilizace či nějakých technických vymožeností. Neplatí to o Turcích a tím méně o Arabech ze severní Afriky, kteří ještě v 19. století přepadávali středomořské pobřeží jižní Evropy a unášeli křesťany do otroctví (Přítrž tomu učinilo dobytí Alžíru Francouzi.), nemluvě o tom, že  černochy považují Arabové div ne za zvířata a otroctví bylo v některých zemích severní Afriky ještě docela nedávno legální.

Re: Divné je,:
Autor: E. Sevrát Datum: 24.7.2013 19:10

Proboho ,co to je křesťanská a židovská ideologie ? Vy mluvíte jako nějáký komunistický politik v TV.Evropská "civilizace" je křesťansko-římská,s Židama máme sice společný Starý Zákon a toť vše.Pokud ovšem neberete tu společnou "ideologii" v tom,že jsme se je jako křesťané snažili těch 2000 let vyhubit s větším či menším "úspěchem" v různých dobách.Ale,stejně jako kolega,který citoval VUML i vy jste zřejmě abslovoval podobné studimu a tak máte zcela jasno z první ruky o Marxleninské filosofii. Mimochodem po roce 89 tady taky prudce vzrostla zločinost,to je daň za svobodu.V Protektorátu ČaM byla taky minimální zločinost.

Kopretino,:
Autor: S. Netzer Datum: 24.7.2013 19:06

https://twitter.com/IsraelintheGCC

Jsou to vlastizrádci?

Re: Dokud se nezačne s vývozem muslimské svoloče,:
Autor: K. Filek Datum: 24.7.2013 19:06

Netzere vy jste pa b l b.S takovými je zbytečné polemizovat.

Re: Divné je,:
Autor: E. Sevrát Datum: 24.7.2013 18:57

Oni se katoličtí kněží i dnes snaží chránit místní obyvatelstvo,akorát nejsem přesvědčen,že prznění dětí a pedofilie je ta pravá cesta.

Re: Divné je,:
Autor: S. Netzer Datum: 24.7.2013 18:56

Mně se tu líbí, primitive.

Re: Divné je,:
Autor: E. Sevrát Datum: 24.7.2013 18:54

Jsem rád,že odborník jako vy,který VUML po večer snaživě studoval se k tomu vyjádřil.Já jsem nikde nepsal,že jsou hodní domorodci a špatní Evropané.:Ano ,otroky dodávali jak běloši ( např pradědeček Busch) tak arabové i černoši.A jistě není se za co stydět a ani proč se donekonečna omlouvat,proč se tedy Německo donekonečna omlouvá za holocaust a dodnes se za to stydí a platí obětem i jejich potomkům? A taky jsem napsal,že to dnešní násilí neomlouvá,ale pouze částečně vysvětluje.

Re: Divné je,:
Autor: Š. Citterberg Datum: 24.7.2013 18:52

Pak tedy odejděte, když se vám tu nelíbí.

Re: Divné je,:
Autor: A. Reček Datum: 24.7.2013 18:28

Máte pravdu. Navíc nutno podotknout, že třeba při kolonizaci Ameriky, se na popsaných brutalitách nepodíleli kněži!! Byli to vojenští velitelé, úředníci různých stupňů, lecjací podnikavci atd.  V místech kde se řeholníci či kněži snažili chránit místní obyvatelstvo, byli i oni likvidování.  Jenže velmi mnoho tzv. pokrokářů v 19. století toto nedalo si nijak vysvětlit a i fakty doložit. Prostě neměli o poznání skutečnosti zájem. Nastupující marxismus i liberalismus měl na křesťanství zcela nepřátelský pohled.  Ovšem kdo nechce, nedá si nic vysvětlit.

Buducnost:
Autor: I. Teren Datum: 24.7.2013 18:22

Tazko ju odhadnut. Avsak odbornici predpokladaju, ze po 25 rokoch muslimska populacia bude v zapadnej Europe tvorit vatsinu. Zvolia si svoju vladu a s tym aj vlastnicvo nuklearneho arsenalu Francuska a Velkej Britanie.

Re: Divné je,:
Autor: M. Koutný Datum: 24.7.2013 18:19

Příslušníci afrických, asijských či amerických národů se mezi sebou vraždili, znásilňovali a zotročovali dávno před příchodem Evropanů. Otroky pro Ameriku dodávali černošští a hlavně arabští lovci lidí. Mnozí obyvatelé říše Inků vítali Pizzara jako osvoboditele od brutálního teroru. Dělit lidstvo na zlé Evropany a hodné domorodce je opravdu jak vystřižené z učebnice pro VUML.

Historie všech národů a světadílů je plná děsivého násilí. Není proč být na to hrdý, ale není ani proč se za to stydět a donekonečna omlouvat - zvláště když k pokání jsou donekonečna nuceni jen někteří. A hlavně: není to nejmenší omluvou pro násilí dnešní.

Re: Divné je,:
Autor: F. Navrátil Datum: 24.7.2013 17:40

  Pane Sevrát, pokud je mně známo, tak nejvíce vražd, znásilnění a devastace se v bývalých koloniích odehrálo a ještě odehrává po vyhnání kolonizátorů . To jakým způsobem si počíná pan Mugabe snad mluví za vše. Evropská civilizace vyrostla právě z židovské a křesťanské ideologie. Vaše názory však představují spíše t.zv. Marxleninskou filozofii. Její následky po VŘSR moc dobrého nepřinesly a počty mrtvých se počítají v milionech. Zrušení apartheidu v Jihoafrické republice nahradilo bílý rasismus černým se současným snížením životní úrovně a zvýšením zločinosti.

Re: Prý "další událost", kterou česká média ignorují.":
Autor: E. Sevrát Datum: 24.7.2013 17:33

Vysoké teploty vám zjevně nedělají dobře.Máte divoké sny o islámské demonstraci síly v ČR,která vypaluje vaší opečovávanou starou Škodovku.A ještě k tomu vám nějáký muslim zmlátil do krve vaše nebohé děťátko.Musíte se probudit,vzít si aspirin a zítra bude lépe.

Re: Dokud se nezačne s vývozem muslimské svoloče,:
Autor: E. Sevrát Datum: 24.7.2013 17:25

OK,tak založte hnutí za vystoupení ČR z EU.Já jsem hlasoval proti vstupu a tak budu první kdo Vám to podepíše.Jinak nemáte šanci tomu zabránit,naši politici ať připosraní nebo nepřiprosraní na to opravdu nemají žádný větší vliv.Podpisem Lisabonské smlouvy jsme se vzdali národní suverenity,dnes jsou zákony EU nadřazeny zákonům ČR.A když na to Václav Klaus upozorňoval,tak se stal pouze terčem posměchu a nenávisti.

Re: Divné je,:
Autor: S. Netzer Datum: 24.7.2013 17:22

Asi tak. NP je v tomto bludu vydatně podporuje.