18.1.2019 | Svátek má VladislavDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


ŠUMAVA: Velký mejdan skončilŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 17, poslední: 7.3.2013 21:20, přehled diskusí

Topolánek si neměl dát Bursíka za ministra:
Autor: D. Polanský Datum: 6.3.2013 14:54

Ale neviděl bych to tak špatně, za Topolánka státní dluh rekordně narostl, takže Šumava to je malina. Konec konců podle liberální teorie, když se někdo obohatí, je to prý ku prospěchu i ostatních občanů, viz Adam Smith. 

Nemluvě o tom, že dnes je vývoz dřeva do ciziny o mnoho větší než před rokem 1989. A to prý komunisti drancovali lesy. Žabaři!!! 

A do třetice, když už píše o drancování a rozkrádačkách odéesák, tak si říkám, pozor, pozor, copak za novou lumpárnu  to hoši z ODS na nás chystají.   

Re: Topolánek si neměl dát Bursíka za ministra:
Autor: B. Rybák Datum: 7.3.2013 21:20

Šumava není malina, je to velmi přesvědčivá ukázka toho, kam bychom dospěli pod EU-hujersko - "zelenou" (knížecí) vládou.

Zvýšený prodej dřeva bude pochopitelně po strašlivém "zeleném tsunami" samozřejmě ještě nějakou dobu doznívat.

Pan Topolánek opravdu neměl brát do vlády darebáckého Bursíka. Zmanipulovaní voliči mu ale nedodali do parlamentu lepší materiál. Při představě, že by se k vládě dostali pouze EU-hujeři, že bychom tedy už měli Euro, padali do dluhové pasti, platili dluhy za bohatší země a Šumavu nechali zničit celou, panu Topolánkovi blahořečím (procházíme příliš důležitými křižovatkami na to, abychom nechali rozhodovat pouze vlastizrádné darebáky).

Vaše závěrečná věta je asi tak "vtipná", jako kdybych já řekl, že si musíme dát pozor na všechny Polanské (pozor, pozor na ně!!!)

Doporučení:
Autor: J. Hanzal Datum: 6.3.2013 9:16

Pane autore, s důvěrou se o vysvětlení obraťte na jakéhosi Topolánka, on Vám to jistě poví. V té době předseda vlády, a jestli se dobře pamatuji, tak za ODS. Nebo se mýlím?

Re: Doporučení:
Autor: P. Lenc Datum: 6.3.2013 9:20

Takže on ten Topolánek byl vlastně převlečený Bursík?Když chcete mermomoci kydat hnůj, tak si aspoň pořiďte pořádné vidle.

Re: Doporučení:
Autor: J. Hanzal Datum: 6.3.2013 12:52

Vidle nepotřebuji, páč jaký šef takoví podřízení. A jelikož šef byl vidlák, tak samzřejmě i ostatní z jeho týmu byli stejní či mu velmi podobní.

Topolánek byl předsedou vlády, která se nechala držet Bursíkem:
Autor: V. Novák Datum: 6.3.2013 13:59

a Zelenými. Za to poskytoval všelijaké ekologistické úlitby - jako Bursík ministrem, zbytečné ministerstvo pro Džamilu, nebo blokování přípravy dostavby Temelína. Teprve s pádem Topolánko-Bursíkovy vlády se otevřela cesta k rozumnější politice.

To jsou fakta, která neokecáte. Ani zeleně, ani odsácky.

No fuj.:
Autor: K. Frauknecht Datum: 6.3.2013 8:47

Šumavě je upřímně jedno, kdo je za kterou partaj.

Že stupidní stanoviska tzv. zelených a jejich loby nadělají obrovské škody už víme. Teď by bylo fajn při rozhodování a zvažování používat tu kouli co máme na krku (a to i na NP!).

pane senátore za ODS:
Autor: M. Šejna Datum: 6.3.2013 8:25

je hezké, jak nám tady rozkrýváte zločiny zelených fanatiků. Zapomněl jste ale připomenout, kdo tyhle zelenáče dostal k moci a kdo s nimi koaličně vládl. Pokud si nevzpomínáte, zeptejte se Vašeho bývaleho předsedy ODS - Mirka Topolánka.

Re: pane senátore za ODS:
Autor: I. Schlägel Datum: 6.3.2013 9:42

Je to jedno, kdyby to bylo nutné, ráda by s nimi vládla i socdem, kdyby jí to pomohlo po volbách k vládě, to je Vám snad jasné. Na koho byste potom nadával? Mimochodem, pan Topolánek chtěl po Zelených, aby se chovali jako břídilové a zeměškůdci? Bursík se mohl chovat racionálně, to by ovšem musel opustit ideologii svého semknutého zeleného stádečka a svůj byznys založený na prosazování alternativních pohonů, energií apod. Radši na troskách Šumavy budoval vlastní politickou kariéru hlava nehlava, hektar lesa sem, hektar lesa tam, hlavně že jme vidět, my, spasitelé světa.

"Stojí , stojí - kdyby seděl, stejně by nepustil!".:
Autor: V. Novák Datum: 6.3.2013 14:03

To je asi tak celý smysl vašeho povídání. ODS se Zelenými vládla. ČSSD ne.

Co jsou zelení zač, musel vědět i Topolánek předem. Topký pitoma zase být nemohl. A Bursík se nemohl chovat racionálně, protože do Parlamentu a do vlády ho vynesli Zelení a jejich voliči - a těm se musel tenhle konvertita przentovat jako Tmavozelený, aby si nevzpomněli, že se Zeleným stal zcela nedávno - víceméně současně s uchvácením předsednického křesla.

Takže ze Zelených nikdo vinu nesmyje - ale z ODS a Topolánka taky ne.

Krejčí, Hruška, Bursík před soud,:
Autor: L. Křivan Datum: 6.3.2013 8:03

a na Šumavě postavit tři šibenice.  Jenže to stát neudělá. Bohužel.

Pan senátor ve službách kmotrů ODS:
Autor: P. Maleček Datum: 6.3.2013 5:23

Autor, senátor za ODS jistě jen náhodou zapomněl napsat známou pravdu, že ti zelení aktivisté nejen na Šumavě, ale i třeba ti blokující dostavbu dálnice D8 přes České středohoří, jsou jen najatými figurkami vlivnývh společností. Těm svými pro naivní veřejnost ekoaktivitami zvyšují zisky ze zakázek na státním. A mnozí majitelé těchto společností patří mezi ty, které Topolánek tak básnicky nazval kmotry ODS.

Takže prioritní úlohou Stráského nebyla záchrana Šumavy, ale záchrana politiků ODS, kterým jejich kmotři ve své nenažranosti sami podráželi nohy. Bohudík při tom zachránil i zbytky lesů na hřebenech Šumavy. Že by tohle pan senátor za ODS nevěděl?

Re: Pan senátor ve službách kmotrů ODS:
Autor: V. Hajková Datum: 6.3.2013 7:46

Svatá  prostoto -  to  je  ale  bolševický  žvejk!   Takže  se  zachránil  za  Stráského  les  na  ŠUMAVĚ  -  ale  bylo  to  pro  záchranu  politiku  ODS  - KTERÝM  JEJICH  KMOTŘI-  podráželi  nohy !   Větší  STUPIDITU-  jsem  už  dlouho  nečetla! 

Re: Pan senátor ve službách kmotrů ODS:
Autor: I. Schlägel Datum: 6.3.2013 8:12

Pane Malečku, většího v o l a a užitečného i d i o t a než jste Vy aby na stránkách Psa pohledal. Doufám, že nemáte nějakou dobře placenou veřejnou funkci, ze které můžete cokoliv ovlivňovat. Lidé jako Vy jsou "solí" této země.

Re: Pan senátor ve službách kmotrů ODS:
Autor: J. Kulheim Datum: 6.3.2013 8:34

Pane Schlägle, vůl je užitečný. Neurážejte voly.

Re: Pan senátor ve službách kmotrů ODS:
Autor: I. Schlägel Datum: 6.3.2013 9:36

Nu, výstižnější označení se vysloveně nabízí, ale netroufl jsem si. Asi stará škola :-)

Re: Pan senátor ve službách kmotrů ODS:
Autor: T. Czernin 251 Datum: 6.3.2013 9:29

Malečku, člověče nešťastná, a kde jste nechal rozhodující roli Vesmírných lidí...???