25.5.2018 | Svátek má ViolaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


MÉDIA: Vrtěti čtenářemŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 8, poslední: 25.5.2012 21:35, přehled diskusí

Ano, věřit se dá ještě tak:
Autor: J. Kos Datum: 25.5.2012 21:35

předpovědi počasí a to ještě někdy nevyjde !  Takže jak to bylo a kam se rodina odstěhuje ?

Pokud je společnost silně zaplynovaná,:
Autor: J. Peřina Datum: 25.5.2012 9:46

tak hlavně kvůli takovým politologům,jako je sám Jelínek,nebo Pehe,Dvořáková a spol.Ti svými ústy vytvářejí tolik škodlivého plynu,jako milionové stádo slonů.

Jelínku, co víte vy, je mi fuk. Já bych rád slyšel fundované:
Autor: F. Doušek Datum: 25.5.2012 8:55

vysvětlení od lékaře, jak se mohl kluk s natrženými játry a zlikvidovanou ledvinou dostat ze 7. patra domu do průjezdu bůhvíjak vzdálené restaurace a pak si zavolat maminku na pomoc. A jak je možné, že při prvních záběrech z nemocnice měl rozmlácený obličej a monokly na obou opuchlých očích.

Něco tu hodně smrdí. Skoro bych tipoval, že až hrozba vysídlením zpět na Ukrajinu.

:)))))))) Klučina svedl vinu na Romy:
Autor: V. Ondys Datum: 25.5.2012 8:06

Asi se mu taky nelíbí, že Romové jsou bez rozdílů v barvě pleti všichni levičáci, kteří s pokrokově přetavenou třídní nenávistí křičí: "Češi, styďte se!", když cikáni něco špatného provedou.

to píše ten pravej:
Autor: V. Hošek Datum: 25.5.2012 6:11

Pan Jelínek neustále vrtí čtenářem a pak napíše tohleto.

Jeden prolhany kluk nemeni nic:
Autor: P. Sulc Datum: 25.5.2012 2:51

na tom, ze zlocinost cikanu je enorme vysoka, taktez i zneuzivani dave, a inteligence naopak dosti nizka. Kluk lhal, ale to nemeni nic na tom, jak se cikani chovaji. A lhal doopravdy? Co kdyz lze zrovns ted, podplacen, aby se situace uklidnila. Vsak se policii neda verit, viz zachazeni s provinilimy kmotry.

Bl bost, pane Jelínku.:
Autor: K. Křivan Datum: 25.5.2012 1:28

Právě když se bude zatajovat etnicita pachatelů, pak čtenáři budou přisuzovat cikánům všechny zločiny.  Plným právem zkušenosti. Takže váš požadavek je pane Jelínku hloupě kontraproduktivní.

Navíc si musíme uvědomit, že cikáni jsou v této zemi pouze nezvaní hosté, ke kterým nemáme vůbec žádné povinnosti.  Že těch slušných je mezi nimi jako šafránu. A že etnikum se posuzuje podle většiny a ne podle menší části. A už vůbec ne podle tak malé části jako jsou ti slušní cikáni.

Re: Bl bost, pane Jelínku.:
Autor: J. Adler Datum: 25.5.2012 19:55

"Navíc si musíme uvědomit, že cikáni jsou v této zemi pouze nezvaní hosté.. " tak tomu moc nerozumim - kolik let ci stoleti to tak priblizne trva, nez je clovek v Cechach povazovan za domorodce a ne za "nezvaneho hosta?" A prosim Vas, opatrne s temi cisly - Keltove by mohli mit take nejake ty pripominky, ktere by se Vam trebe nezamlouvaly.