1.5.2016 | Svátek práceDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


POVÍDKA: NakupováníŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 9, poslední: 11.5.2012 17:41, přehled diskusí

U nás je to naopak:
Autor: I. Babková Datum: 11.5.2012 17:17

Muž nákupy miluje, já při nich šílím. Hypermarkety nesnáším, neumím si vybrat jeden jogurt z dvaceti druhů a když už si na jeden konkrétní zvyknu, tak ho v tom hyperprostoru nikde nenajdu, protože mají všechny jiné, jen ten můj ne. A jen si tak chodit po obchodech a koukat, co kde mají, či případně se ptát na to, co nemají a co by mohli mít, to jsou pro mě muka pekelná.

Oko lovce:
Autor: J. David Datum: 11.5.2012 13:28

I v těch supermarketech se někdy pohybují baby setsakra "dobré ve zvěřině". Oko zbystří, dech se zrychlí a nastane podvědomý třes.  To by byla trofej. Jenomže realita je jiná. I pytlačit se musí začít od lesa, ne v supermarketu. Hajná před vozíkem, i když to tak nevypadá, bdí. Onehd mi dala do vozíku 800 gr. zmražené jelení kýty ve slevě za 300 Kč  (sleva 25 procent). Koukal jsem jako puk, řka, že máme v mrazáku vykoštěnou kýtu z čipleny. Bytná byla neoblomná, prý ať si propčtu. kolik mne ta kýta stála (mimo jágdrechtu, který jsme sežrali na místě). Auto, pobyt, patrona, cyklická kořala, poblitá erární kravata (vysmekla se mi v předklonu z pod košile při antiperistaltice). Baba měla pravdu. Každý špíl něco koštuje, i návštěva supermarketu,

Re: poblitá erární kravata:
Autor: B. Volarik Datum: 11.5.2012 17:41

Vazeny pane David, vidim, ze jste pravy gentlemoun a tudiz se citim povinen vam jakozto kolega gentlemoun poskytnout dulezitou radu pro gentlemouny. Jak pravy gentlemoun resi pripadne problemy s antiperistaltikou?

Zasadne nutno nosit v kapse (jedno ve ktere) slozene noviny. Pociti-li gentlemoun nahlou nevolnost pri vysedavani v putyce a konzumaci jednoho piva za druhym, odebere se gentlemoun ven a zahne do tiche postranni ulice, kde vyhleda nejblizsi kanal. Stoje na obrubniku nad kanalem, vyjme z kapsy noviny a peclive je rozprostre na sve vypulirovane boty (znak praveho gentlemounstvi-leskle botky!). Pak se predkloni, vrhne, noviny sejme z bot (pripadne pouzije na ocisteni nahodnych nehod) a coby slusny obcan je peclive ulozi do nejblizsi nadoby na odpadky. Pak se zarivym usmevem a nemene zarivou obuvi vstoupi zpet do putyky a pokracuje s novou vervou v cinnosti tak nahle prerusene ! 

Dekuji:
Autor: D. Seibt Datum: 11.5.2012 9:44

Na vase clanky se vzdycky tesim, tak nepolevujte a piste dal :-)

Pane Moc, znovu vás varuji::
Autor: B. Volarik Datum: 11.5.2012 6:45

Přestaňte psát o mně!Píšete to jakože o vás ale mne neošálíte! Jakto, že znáte takové podrobnosti z mého života, jako je můj postoj k nakupování? Povedlo se vám zamontovat do našeho townhouse nějaké sledovací zařízení? Že by vám přesné informace dodával nějak náš pejsek?

Tak se nebojte, nejsem schisofrenik (to tvrdí každý cvok, že není cvok), jenom mi vaše příběhy mluví z duše a neustále se v nich poznávám. Holt, znáte člověčinu, máte takový ten správný čuch.

Re: Pane Moc, znovu vás varuji::
Autor: S. Moc Datum: 11.5.2012 8:20

pane Volarik, já už vás sleduju dlouho, ale né přes psy nýbrž přes svůj vnitřní radar. Pro lidi jako vy je radost psát. Srdečně.

Moc fajn povídání, díky..:
Autor: J. Kanioková Datum: 11.5.2012 6:24

"alternative people". To jsou ti, co si staví domy z hlíny, objímají stromy"... že by něco jako náš Zeman? Jen si nejsem jistá s tou hlínou.. :)))

Re: Moc fajn povídání, díky..:
Autor: S. Moc Datum: 11.5.2012 8:22

Tak já nevím, Zemana neznám a tudíž nevím proč objímá stromy. Měl jsem kamaráda stejného jména a ten je objímal jenom když zvracel....

Tak to nevím, jestli náš Zeman tak nečiní ze stených důvodů :))):
Autor: J. Kanioková Datum: 11.5.2012 17:27

Ale jestli fakt nevíte, tak je to náš jeden bývalý premiér, který toužil objímat stromy a po vypadnutí z politiky se fakt odstěhoval sám na Vysočinu... A teď nejspíš bude kandidovat do prezidentské funkce. Sice levičák, ale brilantně glosuje a o novinářích prohlašuje, že jsou póvl a hnůj :)))