15.6.2019 | Svátek má VítDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


SVĚT: Je možné mezinárodní uznání existence palestinského státu?Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 34, poslední: 26.8. 2011 7:35, přehled diskusí

Re: v zemi, zaslíbené Jahvem mým (fiktivním) předkům,:
Autor: B. Volarik Datum: 26.8.2011 7:35

Fiktivním??? Anebo spíše historickým....???

Re: Tady zase lůza řádí:
Autor: J. Sečánský Datum: 26.8.2011 7:12

S kterým bohem?

Re: Tady zase lůza řádí:
Autor: L. Orlita Datum: 25.8.2011 23:41

možné je všechno. Nicméně židé jsou tady tisíce let, a to jim svým trapný antisemitismem nevezmete. Ti přežijí ještě milióny takových jako jste vy. Ono se totiž s Bohem nedá bojovat, to vám ale nikdy nedojde.

Re: Kdyby byl fakticky uznán stát Palestina:
Autor: L. Orlita Datum: 25.8.2011 23:38

přesně tak. A ve válce států je spousta míst legitimním cílem. Takže by jim to tam Izrael mohl pořádně přeorat.

Tady zase lůza řádí:
Autor: J. Sečánský Datum: 25.8.2011 22:27

Milovníkům etnických čistek zůstalo poslední útočiště na těchto přihlouplých stránkách. Izrael je produkt sociálního inženýrství a podle toho i dopadne. Jako křižácké státy v minulosti.

asi tak, pro Izrael:
Autor: P. Neubauer Datum: 25.8.2011 19:35

by bylo nejlepší : s nikým se moc nebavit, uskutečnit jeden nukleární výbuch v Negevské poušti a nechat vše na straně mírumilovných arabů.....................

Re: To bude tím, že jsem byl předsedou stávkového výboru proti takovým, jako je Svoboda. Proto diskuze s jehi názory není možná. Nevěřím mu ani pozdravení... Dzp.:
Autor: P. Neubauer Datum: 25.8.2011 19:32

no a co, pro pravdu se každý zlobí.............. PzD

Re: EU je tvrdým a nekompromisním zastáncem palestinských Arabů,:
Autor: V. Heidlerová Datum: 25.8.2011 19:31

No, co se týká rozmnožování, tak asi leniví nejsou. A neodradí je ani burky a jakési chaláty, co ty baby mají na sobě, normální chlap, než by se k tomu propracoval, tak by ho přešla chuť.

Re: To bude tím, že jsem byl předsedou stávkového výboru proti takovým, jako je Svoboda. Proto diskuze s jehi názory není možná. Nevěřím mu ani pozdravení... Dzp.:
Autor: M. Varadinková Datum: 25.8.2011 15:43

To, že Vy mu nevěříte, ale neznamená, že nemá pravdu. Protože on pravdu má.

možné je všechno:
Autor: K. Krbálek Datum: 25.8.2011 14:29

samozřejmě, že je možné, aby OSN uznala existenci palestinského státu, i když ten chce zničit jiného člena OSN, má ve vládě teroristy a nemá uznané hranice. V OSN je možné všechno, i např. členství Libye v Radě pro lidská práva. Je to samozřejmě špatně, ale OSN je už hodně dlouho spolek nemyslících pitomců, kteří půjdou první ke zdi až nastane revoluce...Pokud nějaká klika prosadí uznání palestinského státu, navrhuju z OSN vystoupit.

Kdyby byl fakticky uznán stát Palestina:
Autor: J. Vintr Datum: 25.8.2011 14:16

znamenalo by to mimo jiné, že rakety, které z jeho území létají na Izrael už by nebyly počinem (soukromých) teroristů, ale aktem agrese jednoho státu proti druhému. Čili zcela legitimním důvodem tam vlítnout a pořádně to vybombit ...

To bude tím, že jsem byl předsedou stávkového výboru proti takovým, jako je Svoboda. Proto diskuze s jehi názory není možná. Nevěřím mu ani pozdravení... Dzp.:
Autor: K. Janyška Datum: 25.8.2011 13:11

Re: Na víc, než na osočování se nezmůžete?:
Autor: K. Janyška Datum: 25.8.2011 13:09

Nemohu uvěřit tomu, co komunisté říkají, zvláště tak významní, a tak nemám k čemu diskutovat... Dzp.

Re: Možná to vůbec není tak jednoduché, jak si myslíme:
Autor: V. Skalová Datum: 25.8.2011 12:47

Jděte hned ze sluníčka!

Co z toho plyne:
Autor: J. Klepal Datum: 25.8.2011 12:38

Jestliže koncepce dvou států je, i z důvodů výše prezentovaných, řadou zemí v současné době neakceptovatelná, pak se nutno smířit s existencí unitárního státu s jednotnou jurisdikcí na celém diskutovaném území, na níž budou uplatněny principy Charty OSN a lidská práva nedělitelně a se stejnou platností pro všechny jeho obyvatele.

Re: Možná to vůbec není tak jednoduché, jak si myslíme:
Autor: B. Pauk Datum: 25.8.2011 12:34

Gojové nás podpoří všechny. K tomu jim musíme trochu napomoci - zastavit politickou, vojenskou i kulturní integraci Evropy, rozložit NATO, zapojit Rusko. To si vezme se svými soudruhy na starost náš člověk Pružinskij, křesťanský husitský našinec, který navíc obličejem žida ani trochu nepřipomíná (bohužel o to víc jeho syn). Také pár jiných politiků a novinářů nám pomůže žabomyšími hádkami o politické korektnosti, toleranci a nacionalizmu. Němci už k tomu významně (byť i možná nezáměrně) přispěli holocaustem našich předků a jejich vypuzením z Evropy. Tím vytvořili životní prostor a podmínky pro imigraci muslimů, a to i na místa Němců, „hrdinsky“ padlých v jejich boji proti židobolševizmu. Dobře jim tak !  Muslimové si tam mezitím s předstihem postaví mešity a minarety, třeba i ve Vatikánu (aspoň je nebudou muset stavět v Jeruzalémě). Až slavnostně (spolu) založíme Palestinský stát, bude už jenom potřeba zřídit konzuláty, obchodníci už tam dávno jsou. My pak papeži přátelsky poradíme, jak mají křesťané (mimochodem u nás vzniklí a založení), co nejlépe s muslimy vycházet. Za to se přestaneme tolik kamarádit s protestanty, kalvinisty a husity, aby na nás katolíci vzpomínali v dobrém. No, a kdyby snad chtěli němečtí neonacisté v budoucnosti antisemitský holocaust reprízovat (tentokrát proti našim semitským bratrancům) - tak aspoň arabové na vlastní kůži poznají, co to doopravdy je – a Němci budou vzpomínat: „zlatí židi, proč jsme se jich tehdy zbavovali“.

 Šalom, salam aleikum, pochválen pán Ježíš Kristus.

Možná to vůbec není tak jednoduché, jak si myslíme:
Autor: B. Pauk Datum: 25.8.2011 12:33

Tak jsem si říkal, co bych dělal já na místě židovského patriota v Izraeli, abych vůbec přežil já i můj národ v zemi, zaslíbené Jahvem mým (fiktivním) předkům, obklopené mnohem početnějšími semitskými příbuznými národy arabskými, které nás nemají rády od těch dob, co praotec Abrahám vypudil svého nemanželského syna Ismaele, od něhož arabové odvozují svůj historický původ. Příbuzní jsou tradičně chudobnější a o to populačně zdatnější, navíc se netají přáním na likvidaci všech židů. Totální válka (jaderná) by byla sebevražedná - tak zbývá jediné možné řešení - obrátit zájem i zášť milých příbuzných jiným směrem, třeba do bohaté Evropy, plné „nevěřících psů“, ostatně už tam jednou muslimové byli, (Maurové ve Španělsku, Turci v jihovýchodní Evropě), takže tam trefí. Naší baštou jsou Spojené státy, tak tou jejich zas může být Evropa.

Německá kontrarozvědka zničila spis nacistického kata Židů:
Autor: J. Kanioková Datum: 25.8.2011 12:18

Německá zpravodajská služba (BND) přiznala, že v 90. letech zničila spis jednoho z nejhledanějších nacistických válečných zločinců Aloise Brunnera, přezdívaného kvůli posedlosti pronásledovat Židy „krvavý pes“.

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/242745-nemecka-kontrarozvedka-znicila-spis-nacistickeho-kata-zidu.html

Na víc, než na osočování se nezmůžete?:
Autor: J. Kanioková Datum: 25.8.2011 12:15

Kajane, vy snad neumíte nic jiného, než jiným nadávat.  K věci samé v článku nediskutujete, jen urážíte.

Re: Kajane, každý se může mýlit, dnes již Svoboda komouš není...:
Autor: K. Janyška Datum: 25.8.2011 11:05

Jednou komunista, navždy komunista... Dzp.

Re: Kajane, každý se může mýlit, dnes již Svoboda komouš není...:
Autor: H. Lukešová Datum: 25.8.2011 10:58

Re: To je jednoduché, palArabům se nikdy nedá věřit...Lžou...Podvádí...:
Autor: H. Lukešová Datum: 25.8.2011 10:57

Mezinárodní uznání existence palestinského státu?:
Autor: S. Ševeček Datum: 25.8.2011 9:17

Proč ne? - je to stejné jako Kosovo.

Stačí pár bilderbergů a Schwanzenberg  A JE TO.

Re: Vy, Svoboda, zalezte a už nikdy s svojí hanebnou bolševickou minulostí vevylízejte... Dzp.:
Autor: M. Krátký Datum: 25.8.2011 8:55

takovejch je v této zemi a určitě na důležitějších místech - viz předsedu Ústavního soudu atd. atd. atd. Dokonce i na pohřbu pana Ctirada Mašína v USA si přihřejvaj svojí polívčičku - mizerové mizerný

Články pana Svobody jsou pro mě:
Autor: P. Chládek Datum: 25.8.2011 8:24

vždy velkým překvapením. Poté co přestal kdysi šéfovat bolševikům, jako by se mu v hlavě rozbřesklo. Nejen že jeho příspěvky bývají zajímavé, ale dá se s nimi i souhlasit....

Re: EU je tvrdým a nekompromisním zastáncem palestinských Arabů,:
Autor: V. Kain Datum: 25.8.2011 8:22

Baronka Ashton se může vměšovat do záležitostí cizích států s vědomím,že se ji nemůže nic stát.Kdyby nebyla obklopena v.o.l.a.m.a. tak by ji dávno za ty její vejšplechty už někdo musel říci ať si dá pozor na hubu.Říkám to stále,že zatím největší škodná pro evropský lid je Evropská komise.Pokud by ty palestinské vyžírky nepodporovali jejich nepřátelé nevěřící tak by tam zdechli,protože jsou líní jako prasata.

Svoboda, Svoboda, uz vim.:
Autor: T. Valek Datum: 25.8.2011 7:23

To je ten Svoboda co šéfoval u komunistů? Ten přepadenej?

Vy, Svoboda, zalezte a už nikdy s svojí hanebnou bolševickou minulostí vevylízejte... Dzp.:
Autor: K. Janyška Datum: 25.8.2011 7:02

Re: EU je tvrdým a nekompromisním zastáncem palestinských Arabů,:
Autor: B. Volarik Datum: 25.8.2011 6:49

Říká se tomu "foreign aid"..zahraniční pomoc. I kdyby palestinští Arabové nějakou potřebovali, stejně to končívalo v bezedných kapsách laureáta Nobelovy Ceny Míru Arafata..tedy, co zbylo po nákupu výzbroje, střeliva a materiálu na raketky. Teď ta pomoc končí v rukách Hamasu a Hizballahu. Zajímavé je, že ti Arabové mají takový zvyk pořád střílet do vzduchu....takové plýtvání střelivem by v normálních armádách bylo trestáno! Kde na to pořád berou, takových nábojů, jenom na střílení do vzduchu!

trefne:
Autor: V. Kopta Datum: 25.8.2011 2:59

nemohu nez souhlasit... ale zitra se tu strhne diskusni dzihad...