26.5.2019 | Svátek má FilipDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


USA: Mohutné překvapení třeba před námiŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 11, poslední: 30.11. 2010 22:42, přehled diskusí

Re: Ale má !:
Autor: L. Hrncir Datum: 30.11.2010 22:42

pri vsi ucte ke Kiplingovi, tuze se mylil. ja si to myslel taky do doby nez jsme nejak ziskal par pratel tmave pleti, v tech je dzungle asi tak jako ve me..:-)

Ale má !:
Autor: K. Křivan Datum: 30.11.2010 21:49

Černoch není jen barva kůže. Černoch je i jiné myšlení. 

Jak říkal autor Knihy džungle, Rudyard Kipling : "....Můžeš dostat negra z džungle, ale ne džungli z negra...."  Kolik džungle v Obamovi je, to ví jen Bůh. Ale něco v něm je.

druhy nelegalni president USA v poradi?:
Autor: L. Hrncir Datum: 30.11.2010 18:04

pripustme, ze se tedy Obama nenarodil na uzemi USA, ale v Indonesii, jak myslim nekteri tvrdi, takze nebyl zvolen prezidentem podle zakona. To uz je pak druhym nezakone zvolenym presidentem. George W. Bush, jak mnozi tvrdi, nevyhral volbou, ale vynosem nejvyssiho soudu, no jiste si tu komedii vsichni dobre pamatujeme. Asi neco silen smrdi v tech jejich volbach.

A co se tyce barvy jeho kuze, je to uplne jedno, jestli je napul, nebo cerny nebo fialovy. To nema nic s nicim co delat.

Když Barack Hussein kandidoval,:
Autor: J. Řezníček Datum: 30.11.2010 14:33

tak v demokratické straně straně se to neprověřovalo ???  Tak to je špatné....

Člověk je determinován z části genetikou,:
Autor: K. Křivan Datum: 30.11.2010 13:15

z části výchovou.  Genetiku má Obama z poloviny bílou. Výchovu má kompletně bílou.

Tak co tedy je ? Jak velká část Obamy je "černá" ?

Re: Americké volby:
Autor: J. Kovaříček Datum: 30.11.2010 13:07

Síla americké demokracie spočívá v tom, že se tam prezidentem může stát kdokoliv. Bohužel, často se tam tomu tak stává. A kdo může tvrdit, že Obama je černoch? Jeho maminka je přece běloška, takže je napůl ten i ten. Pro bělochy jeví se být černochem a černoši si takémyslí, že je to černoch. Pst. Nic jim neříkejte, kdyby přišli na to, že je to vlastně z jejich hlediska běloch už by pro něj nevolili a svět by tak přišel o jednoho menšího mesiáše.

Jak jen davy skandovaly s Obamou "Yes, we can!" (Ano. my můžeme.) aniž by bylo ujasněno co že to vlastně můžeme. Naštěstí já v Americe nežiji, takže mi Obama vskutku může... raději to ani nedopovím.

Tomu se říká politická korektnost.:
Autor: K. Křivan Datum: 30.11.2010 12:34

Předposrané sebeponižování  zdegenerovaných bělochů. Ještě že ta degenerace postihla jen část.

Re: No jo, Emerika:
Autor: V. Kusý Datum: 30.11.2010 9:26

Kotoroj, skažitě požlujsta!

Re: No jo, Emerika:
Autor: J. Tolman Datum: 30.11.2010 9:08

Chcete tím říct, že se v Česku něco podobného nemůže stát? Že životopis českého prezidenta nemůže být plný otazníků? Že volby českého prezidenta nemohou být plné podivností? Že není možné, aby se prezidentem v Česku stal agent cizí mocnosti?

Americké volby:
Autor: J. Schwarz Datum: 30.11.2010 8:42

se podobají televiznímu formátu Britains Got  Talent. Tam je taky důležitý příběh a ne absolutní výkon. "Celej svět" se pobláznil do Obamy, protože byl černoch a ne jak byl geniální. Považte, černoch presidentem Spojených Států! To přece dojímá k slzám! Zajímavé,  že málokdo nařkl "Afroameričany" z rasismu, když ve své většině volili podle barvy kůže. Pokud by běloch prohlásil, že bude volit Mc Caina protože je bílej - to by bylo keců. Ale když černí klidně prohlašovali, že budou volit Obamu kvůli barvě kůže, žádnému "liberálovi" rasismus na mysl nepřišel. Američanům bych doporučil změnit ústavu, aby mohla kandidivat na presidenta i opice. To by byl příběh! Svět, zvlášť ten pokrokový, by jistě šílel nadšením!

No jo, Emerika:
Autor: J. Urban Datum: 30.11.2010 8:14

= země neomezených možností.