24.7.2019 | Svátek má KristýnaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


POLITIKA: Kdo je vizionář? ParoubekŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 4, poslední: 22.3.2010 23:56, přehled diskusí

Smlouva s občany,:
Autor: J. Láníček, Ing. Datum: 22.3.2010 14:51

z dílny volebního štábu ODS a jejího fírera Íčka Langera speciálně. Říká vám to něco paní, když se tak spravedlivě rozohňujete. Týká se to poslední předvolební kampaně, po které ODS tak kolosálně zvítězila v rovném a čestném boji, kdybyste si náhodou nemohla vzpomenout ! Pak nám tady stejně zapáleně vyjmenujte všechny ty body, které z toho ODS občanům splnila. A napište to i v případě nulového výsledku - pro pořádek !!!

Paroubek nikdy nesplnil, co před volbami sliboval!:
Autor: M. Košařová Datum: 22.3.2010 13:44

Takže, kdo věří jeho slibům? Jsou to pořád jen ti samí, kteří ho už volili. Nové příznivce si touto kampaní nezíská. Ale bude bodovat tím, že své voliče neztratí.

Paroubek spoléhá na platnost rčení: slibem neurazíš. A vždycky je dost těch, kteří se nechají napálit pěkným slibem. Například, že se dluhy nemusejí vracet, že funguje princip finančního letadla apod.

Re: Paroubek nikdy nesplnil, co před volbami sliboval!:
Autor: V. Bok Datum: 22.3.2010 23:56

A kdypak to měl plnit?

Kdo je vizionář? Paroubek:
Autor: T. Kočí Datum: 22.3.2010 9:26

Ano,nesporně.Vizionář od slova vidět.Vidí se ve Strakovce,lítá po světě s Důrou,Sobotka dbá na zdroje,Škromach pronáší proslovy.Jsem také vizionář a vidím ,že to je v.....

Ale nebuďme pesimisty.Musíme si prožít tu vládu demagogů,v této době není jiná volba.Jen nerezignovat.To by byl konec Čech.