22.5.2019 | Svátek má EmilDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


POLITIKA: Inzerát z Lidového domuŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 126, poslední: 3.7.2009 22:58, přehled diskusí

souhlas:
Autor: Nový Datum: 3.7.2009 22:55

není co dodat R^

Ale, ale ...:
Autor: Divící se Datum: 3.7.2009 18:59

Z článku pisálka Krejčíhho: "Proto mi snaha získat zpět ztracené sympatie pomocí popravených a vězněných sociálních demokratů připadá ohavná. " ....... OMYL - ohavné je, že Krejčí nazývá vyslovení pravdy ohavností. Zřejmě tento ODS-ácký poskok zuří, že se ODS nemůže vykázat žádnými poopravenými členy !

Re: Ale, ale ...:
Autor: Nový Datum: 3.7.2009 22:58

Bohužel po těch popravách,  ČSSD  mnoho slušných politiků, kteří  by se  nějak  významně  lišili od  komunistů,  nezbylo !

To se zase Tvrdík vyznamenal !:
Autor: cipísek Datum: 2.7.2009 20:31

Vám s autorem:
Autor:Datum: 2.7.2009 18:04

Vždy se ozve ten kterej je živej a udělal jen to svý hovno před svým kurníkem

Re: Vám s autorem:
Autor: Petr metr Datum: 2.7.2009 20:02

No ti mrtví,co je poházeli okolo silnice komouši při budování toho debilního socialismu již nic říci nemohou. A komouši co nalezli k socanům? Těm vůbec pohrobci Klémy nevadí,Paroubek se již těší jak s nimi bude vládnout. Jenže to má malou chybičku, klesá mu to klesá ani Borůvková ani Brožová mu to nepostavila a Bobošíková se pokusila ale také se jí to nepovedlo. A najednou ten největší hulvát který pomocí 30,00 Kč nakoupil voliče Paroubkovi začíná socanům vadit. Nečtou zřejmě naše komentáře, my jsme to tady tvrdili ještě v době, kdy si z něho dělal srandu Zeman. Tak mám dojem, že průzkumy veřejného mínění Tvrdík falšuje a přivádá Jiříka v omyl.;-)

Re: Vám s autorem:
Autor: petr metro Datum: 2.7.2009 21:09

a co říkáš tomu Tlustýmu a tomu Klausovi co dělal v prominentním komunistickým prognostáku s Dlouhým a předsedovi SSM Bendlovi-nějak se nám ti antikomunisti odbarvujou-chce to nenechat se unést debilníma kecama

Re: Vám s autorem:
Autor: hm Datum: 2.7.2009 21:14

Občas mě rozesměje literární dílko vytrvalého pana emeritního Jiřího Krejčího.Ani dnes

nezklamal  - "Protože pocházím ze sociálnědemokratické rodiny,nemohu nechat inzerát

bez povšimnutí".Pane Krejčí,nyní když jste nám prozradil odkud že pocházíte,tak nám ještě

prozraďte odkud se ve Vás bere ten úžasný vlezismus.

Seznam nejpomatenějších bolševiků s mdlým rozumem:
Autor: kyselina sírová Datum: 2.7.2009 17:14

Soudruh Pohrobek, Soudruh Dráth-Psychopat, Soudruh BSobotka, Soudruh Tvrďas, Soudruh Neostalin-Zavorálek, Soudruh Škodrmach

Re: Seznam nejpomatenějších bolševiků s mdlým rozumem:
Autor: Hrad Datum: 2.7.2009 18:56

Už někdo ze zarytých bojovníků proti „totalitám“ stihl spočítat všechny ty statisíce lidských obětí, které musely zemřít v zájmu boje za „demokracii“ a „lidská práva“?

Re: Seznam nejpomatenějších bolševiků s mdlým rozumem:
Autor: R.J. Datum: 2.7.2009 21:13

Ano, spočítal, ale  to zase připiš na vrub ruzným šmejdům. Jinak, co ty uvozovky ? To myslíš vážně ?

CSSD se brani primitivnim pravicivym pisalkum:
Autor: turbo Datum: 2.7.2009 16:17

proto vcas upozornila na MODROU PROPAGANDISTICKOU KAMPAN--bolsevicky dustijnik byl napr jisty TOPOLANEK -ten pochazel z komunisticke rodiny

Re: CSSD se brani primitivnim pravicivym pisalkum:
Autor: jirka.s. Datum: 2.7.2009 16:19

Hezké! V liháči právě shánějí tiskového tajemníka! Nechceš to vzít??? Tvá úroveň by pasovala!!! ;-)

Paroubek vtahuje komunisty do vlády.:
Autor: H.K. Datum: 2.7.2009 16:57

Každý pochází z nějaké rodiny. Důležité je jak se chová a co dělá. Paroubek, Rath, Škromach dělají komunistickou politiku jakou jim diktuje pan Filip a jeho pomocníci. Vtahují komunisty do vlády. Topolánek se narodil v komunistické rodině a Paroubek buduje komunismus.

Re: Paroubek vtahuje komunisty do vlády.:
Autor: beta Datum: 2.7.2009 22:20

ja z pravicove politiky bleju--zajmy smejdu Dalika REbicka haji jen ODS

Ať ČSSDKSČM udělá cokoli, budou je volit!!!:
Autor: Bimbrdle Datum: 2.7.2009 15:48

To je moje (a nejen moje) zkušenost, pane autore. Jinak s Vámi úplně souhlasím. Lidská blbost je opravdu nekonečná. Ostatní strany u nás také za mnoho nestojí. Co zbývá? Volit pokud možno nejmenší zlo. Děsí mě to, že ČSSDKSČM si může dělat opravdu cokoli a stále dost lidí je bude volit.

Re: Ať ČSSDKSČM udělá cokoli, budou je volit!!!:
Autor: Ludva Datum: 2.7.2009 17:57

Děsivé byly vlády ODS - druhá Klausova a Topolánkova. Ekonomika v rozpadu a dokonce se musí porušit ústava, aby se zkrátilo volební období. Za 8 let vlády ČSSD to byla pohoda.

Re: Ať ČSSDKSČM udělá cokoli, budou je volit!!!:
Autor: Vidlák Datum: 2.7.2009 20:21

První Klausova vláda 1992 - 1996 měla státní rozpočet vyrovnaný. Druhá "předsarajevská" 1996 - 1998 měla schodek 20mld. korun. Kvůli tomu Klaus zaváděl levicí zesměšňované úsporné balíčky. Osm let té - podle Vás pohodové vlády ČSSD - vygenerovalo schodek 1000mld. Prostě pohoda. Obzvláště trestuhodné je, že se tak stalo v mimořádně příznivé době celosvětové konjunktury. Topolánek začal v období počínající recese, a dluh zdědil po socialistech.

Nebo víte o nějakém zásadním zákonu, který Topolánkova vláda přijala a který ze dne na den uvrhnul zemi do recese? Jenom mi proboha neříkejte, že za vše může 30,- Kč poplatek u lékaře.

Re: Ať ČSSDKSČM udělá cokoli, budou je volit!!!:
Autor: Ludva Datum: 3.7.2009 8:09

Hlavně že Klausovy dluhy po zpackané privatizaci byly schovány ve vytunelovaných bankách a podnicích a ČSSD je musela sanovat. Dluhy na vrub ČSSD zdaleka nečinily bilión. Nevíte o tom vůbec nic. A konečně, proč po těch letech utahování opasků trochu lůidem nepomoci ? Zasloužili si to. Raději se podívejte na zadlužení po ČSSD v procentech HDP - bylo na Evropu nízké a přijatelné. Žádný strašák.

Re: Ať ČSSDKSČM udělá cokoli, budou je volit!!!:
Autor: Gardnes Datum: 2.7.2009 20:23

To byla taková pohoda, že jsme měli za 4 léta vlády ČSSD 4E ministerské předsedy : Zeman,ŠpaDLA, gROSS, pAROUBEK. pANEČKU TO BYLA POHODIČKA A JEŠTĚ K TOMU ZA zEMANA ZÁKLADNÍ REKONSTRUKCE VLÁDY NAVÍC, A TO MOHLY DĚKOVAT kLAUSOVI, ŽE DRŽEL OPOSMLOUVU.

Re: Ať ČSSDKSČM udělá cokoli, budou je volit!!!:
Autor: Jerome Datum: 2.7.2009 21:00

Existence politické kultury Jiřího Paroubka a spol. je pro příliš mnohé z minulosti šťastnou satisfakcí.  Stávají se lidmi bez viny  za marasmus  půlstoleté vlády jedné strany. Budou volit oranžádu nikoli kvůli Paroubkovi, ale kvůli sobě...A Paroubek to samozřjmě ví. Zda bude víc těch, kteří mají minulosti plné zuby, než těch, kteří v ní vězí až po krk, to ukáží až vlastní dny voleb.

Tak ať se sloučí a bude jasno!:
Autor: Malý Aston Datum: 2.7.2009 15:17

Komunista bez diktatury proletariátu je normální socan. Napřed byl socan,pak přišel Léňa s diktaturou a vznikl komouš. A Filip říká a Grebeníček kýve hlavou, že diktatura proletariátu není jejich snem takže jsou vlastně také socani. Ale jak říká BoBo hodně náčelníků a málo indiánů. Ale mohou být řízeni  kolektivním  vedením a střídat se každý týden. V sudý týden Paroubek a pak zase Filip. To by možná šlo, co říkate přátelé bývalí soudruzi?;-P

Sloučení a nesloučení sociální demokraté:
Autor: David Datum: 2.7.2009 14:21

Nedávno jsem vezl a pak doprovázel svoji dost starou matku na setkání jejích spolužáků. Stařečkové a stařenky se tam mimo jiné dostali k tomu, kdo z nich byl sloučený sociální demokrat a kdo sloučení odmítnul. Dodnes si to ty lidi připomínají, dodnes to na sobě vidí. Ten sloučený se dostal k lepší mzdě a má dnes lepší důchod. Ale hrdost a čest, má před svými vrstevníky v prde1i tehdy i dnes.

Paroubkova a Ráthova sociální demokracie je dědicem těch sloučených sociálních demokratů, ne těch slušných. Mrtvé uráží a znevažuje v prvé řadě ten, kde s dědici jejich vrahů uzavírá koalice na krajích a chysté se to udělat celostátně.

Re: Sloučení a nesloučení sociální demokraté:
Autor: varan Datum: 2.7.2009 14:39

Davide, souhlas. Takovým "nesloučeným" soc.dem. byl i můj prastrýc, který poté, co mu předložili k podpisu komunistickou legitimaci, tuto přetrhl, hodil ji příslušnému funkcionáři pod nohy a pravil, že se ho nikdo na nic neptal a on s tím nesouhlasí. Tolik rodinná legenda - skutečnost byla taková, že to naší rodině bolševik nikdy neodpustil. A můj prapředek by musel z té dnešní soc.dem. rotovat v rakvi jako ventilátor. Autor článku se znechutil naprosto oprávněně.

Re: Sloučení a nesloučení sociální demokraté:
Autor: jirka.s. Datum: 2.7.2009 16:32

Nu, můj děda (ročník 1878), kterého honili policajti po městě ještě když demonstroval za osmihodinovou pracovní dobu, se toho "slučování" naštěstí nedožil ! Měl štěstí ! Nejspíš by taky skončil v kriminále, pokud ne ještě hůř!!!  Dneska by ovšem taky nejspíš kopal do víka, když by se mu doneslo, cože za svoloč se to vydává za sociální demokraty, pakáž, která by byla schopna prodat vlastní babičku, pinglové, bastardi, lupiči i vrazi !  Rozhořčení pana autora tudíž též velmi dobře chápu!!! Je to od těchhle individuí jenom bohapustá drzost dovolávat se  čestných a neprodejných sociálních demokratů! Poslední skutečný sociální demokrat v této straně byl pan Battěk!!!  ;-(

Re: Sloučení a nesloučení sociální demokraté:
Autor: Věra Datum: 2.7.2009 21:39

Můj děda byl jen o rok starší (1877), taky se naštěstí slučování nedožil. Musel by v hrobě rotovat až do skonání věků.:-( Dědeček mého zeťáka, který nedávno zemřel (85 let), byl starý sociální demokrat a chudák netušil, jak to teď vypadá a tak naposledy volil ČSSD. Marně se mu to všichni snažili vymluvit ...

Sprostota první třídy:
Autor: Karel K Datum: 2.7.2009 14:17

Zmiňuje se snad inzerát také o tom, že socdem se připojila ke komunistům po únor 1948, takže vlastně jim  v těch zločinech pomáhala? Pravda, zavinil to ten zrádce Fierlinger, ale co udlělali proti tomu členové? Je to sprosté už proto, že socani za pomoci komunistů nedávno svrhli vládu a možná připravují spojení s komunistickou stranou -  která se hrdě hlásí ke své vražedné tradici - už tento podzim.

Re: Sprostota první třídy:
Autor: Hrad Datum: 2.7.2009 18:59

Už někdo ze zarytých bojovníků proti „totalitám“ stihl spočítat všechny ty statisíce lidských obětí, které musely zemřít v zájmu boje za „demokracii“ a „lidská práva“

pekny clanek, preji slusnym clenum cssd lepsi vedeni:
Autor: mak Datum: 2.7.2009 13:40

ale musite si stranu vycistit sami. Nikdo jiny to za vas neudela.

Komunistum bylo jedno, koho vězní a koho popravují.:
Autor: Marat Datum: 2.7.2009 12:58

Komunisté věznili a popravovali nejen straníky ale i nestraníky. Těch ze socdem bylo proti jiným málo. Jenže ti socdem sloužíli čertu a tak si je čert vzal.