26.5.2019 | Svátek má FilipDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


POLITIKA: Paroubek a svoboda slovaŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 295, poslední: 19.3. 2009 21:36, přehled diskusí

Re: Vzhledem k tomu jací novináři referují o případu, nevěřím jim ani slovo.:
Autor: Revo. Datum: 19.3.2009 21:36

Já mám dobrý vtip: Roth je sionistická špína! :-D

Re: Vosáhlo,:
Autor: Revo. Datum: 19.3.2009 21:35

Sionistická špíno Rothe, chápu, že jsi mentálně postižený, ale tvrdit, že Keller, ač je dost levicový, je prý revolucionář jen kvůli jeho umírněně socialistické vizi zemědělských komun (což s proamerickým fanatikem Pol Potem souvisí maximálně ve tvé makovici), to už opravdu překračuje všechno.

I když - pro tebe je revolucionář zřejmě i Stiglitz s jeho návrhy znárodňování bank.

Re: Vzhledem k tomu jací novináři referují o případu, nevěřím jim ani slovo.:
Autor: Revo. Datum: 19.3.2009 21:30

Sionistická špíno Rothe, tak si občas přečti od Paroubka, jakým způsobem a za jakých podmínek mu Junge Front Heute tiskne články. Víš, nulo, tebou pochopitelně kritizované Haló Noviny jsou nejen jediným skutečně nezávislým tištěným plátkem, ale také novinami, které nezastírají, že jsou propojené s KSČM.

Re: Ódy novinářů jedním směrem:
Autor: Vašek Datum: 15.3.2009 12:52

Vážený pane,když už jste předestřel jistou množinu mouder, která zcela nepochybně čerpáte z  "objektivních " denníků jako je Blesk, AHA, a jím podobným periodikům,nota bene též vlastněnými vámi nenáviděnými Němci. Zamyslete se nad 25ti mil.Kč, které byly odpuštěny z daňového výměru excelentního darebáka-STBáka , nyní hoteliéra Dvořáka,který pak jako výraz vděčnosti vystrojil manž.Paroubkovým opulentní svatební hostinu v Mariánských lázních. Také jste zahořel spravedlivým hněvem a upozornil jste vašeho oblíbence Paroubka, že se zachoval jako poslední šupák? Tady můžete lamentovat nad nedůsledností novinářů, že toto téma velmi rychle opustili.  

Bingo:
Autor: Milan Datum: 15.3.2009 8:24

Výborně Jakube, a pořád ,a dokola o co jde Paroubkovi především.  Odhodit manželku jak onuci, (když už není atraktivní), pánové a kdo z Vás na to má (když národu vysvětloval svoje přijmy).  kdo nevolí ČSSD je hlupák, atd. atd., atd..  Tak kdo je větší hlupák? Ten kdo jej volí?  Asi ano, můj hlas určitě nemá.   Raději jinénou méně nebezpečnou politickou kreaturu, než tohoto populistu, a mocichtivce.

Re: Pan Paroubek má pravdu VŽDYCKY...:
Autor: Ada Datum: 15.3.2009 6:43

a my ostatní jsme hlupáci až darebáci, že jeho pravdoblafy odmítáme číst, nebo poslouchat... Rv(Y)

Re: svoboda:
Autor: fana Datum: 15.3.2009 0:16

Nejsem psychotronik,ale vyšlo mi, že  přítel nejvyšší Paroubek má spojení nejen s vyššími principy/jsou li v jeho případě nějaké/ ale má hlavně meziplanetární spojení jako jediný politik této planety.A v tom je jistě unkátní.Pro ty co nechápou-jde o jeho povolební spojení s Marťany.Ti by se divili co to mají za spojence.Tak ať žije psychotronie.

poznámka.:
Autor: fana Datum: 15.3.2009 0:10

Ale ale soudruhu Petře,ty se hluboce mýlíš.Ten mandát získala ODS ve vítězných,vidíš doře vítězných volbách.Pokud ještě umím počítat pak přítel Paroubek odvozuje svoje postavení díky hlasům KSČM.A to ,račte dovolit je pro podstatnou část obyvatel této země nepřijatelné.I když se teď objeví hlasy různých ochránců sociálního smíru či jiných demagogických pitomostí.Prožil jsem již ve svém životě dost,abych mohl nevěřit těmto spolkům.Kdo chce ať jim věří.Časem hořce zapláče.Sociální demagogie může vyhrát volby,nemůže však být dlouhodobým programem vlády.

Re: To by mně zajímalo, jestli psaní těchto odporných duševních zvratků,:
Autor: fana Datum: 15.3.2009 0:01

Nemohu říci jinak než:Jak prosté milý Watsone!Preference jdou dolů,realizace volebních slibů taky nic moc a tak odvedeme pozornost tímto směrem.Tomu se dá rozumět.Že je Paroubek všude možně,že kecá blbosti na všech frontách to je zřejmé.Nemám pocit,že by mu v tom někdo bránil.A že s ním neudělali rozhovor,patrně dospěli k názoru, že nám,čtenářům,nemá co říci.A to je jejich svaté právo.To je demokracie :Mohu, ale nemusím!Toto v Lidovém domě zatím nepochopili.No snad časem,i když pochybuju.

Re: svoboda:
Autor: fana Datum: 14.3.2009 23:51

Milý kolego,s tím ctěním demokracie a rovností příležitostí bych byl nesmírně opatrný.Všechny socialistické spolky chtějí li nahoru mají plná ústa demokracie či jiných vyprázdněných pojmů.Jen se dostanou k veslu již si na demokracii ani nevzpomenou.Myslíte si snad,že to co předvádí pan Drát je demokracie.Jak lze bezostyšně porušovat zákon,jak bez uzardění obelhávat lidi.Toto je demokracie podle socanských not.Doufejme, že po volbách budeme ladit v jiných tóninách.

Re: svoboda:
Autor: Fišta Datum: 14.3.2009 18:18

Kde jste přišel na to, že ODS je pravicová??? 8-o8-o

Re: Výborně, pane Vosáhlo !!!!:
Autor: Josef Datum: 14.3.2009 16:24

Rv Nějak zapomínáte ctít starou moudrost, že kdo se směje poslední ten se směje nejlépe.

Re: To by mně zajímalo, jestli psaní těchto odporných duševních zvratků,:
Autor: Josef Datum: 14.3.2009 16:17

 Rv Vaše slova jsou jen jako smetí a je ztrátou času na vás reagovat. Jen ta vaše přezdívka je výstižná a přesvědčivá.

Re: To by mně zajímalo, jestli psaní těchto odporných duševních zvratků,:
Autor: Josef Datum: 14.3.2009 16:09

Rv Přímo to křičí, ta vaše povrchní, vyčůraně dovedná výmluvnost a současně katastrovální nedostatek duchovnosti, intuice, moudrosti. Jste definicí darebáka.

Re: To by mně zajímalo, jestli psaní těchto odporných duševních zvratků,:
Autor: Josef Datum: 14.3.2009 16:02

R^

Re: Souhlas:
Autor: Josef Datum: 14.3.2009 15:59

Tím, nikdo není zvědavý, jste vy a vám podobní. Tak mluvte jen za sebe a za podobné. V každém národě je 20 až 30 % darebáků. Již jste se jasně vyprofilovali, ukázali a nyní přijde zákonitá reakce.

Re: Zajímavá skutečnost:
Autor: Josef Datum: 14.3.2009 15:52

Rv

Re: Zajímavá skutečnost:
Autor: Josef Datum: 14.3.2009 15:49

R^

Re: svoboda:
Autor: Josef Datum: 14.3.2009 15:46

R^ Psychotronicky mi vyšlo, že skutečně je přesvědčivá většina novinářů pravicová a že to je proto, že jim to výnáší. Cca 75 % znich jsou přímo tou mafií z ODS prémiováni. Na rozdíl od vás se mi Paroubek líbí, když se zastává vyšších principů a obyčejných, normálních lidí a také mi je sympatická jeho nová velmi kultivovaná manželka, což zaručuje do velké míry dobře fungující zpětnou vazbu. Pro srovnání, podívejte se na partnerku Topolánka aj. aj.

Re: pro ty, kdo nechápou:
Autor: Josef Datum: 14.3.2009 15:26

Rv To bude lavina, nebo tsunami, již se na to těším, ty volby....Zatím pěstujete pštrosí politiku a oblbujete se podplacenými anketami a novinářskými příspěvky. Ani nevíte, co všechno o sobě vypovídáty vy a vám podobní a ani nevíte jak vlastně nevědomky to vaše zlo přispívá dobru.

Pan Paroubek má pravdu:
Autor: Josef Datum: 14.3.2009 15:15

a pan Vosáhlo se mi jeví jako hlupák až darebák.

Re: pro ty, kdo nechápou:
Autor: Mephisto Datum: 14.3.2009 7:47

Právě proto je ovšem potřeba NEVOLIT ČSSD!!!!

Re: svoboda:
Autor: ceskej Honza Datum: 14.3.2009 4:53

jak jste prisel na to, ze nasi novinári jsou povetsine pravicoví ?????

Opak je pravdou.

Re: pro ty, kdo nechápou:
Autor: TOM Datum: 14.3.2009 0:14

Myslím, že Vám rozumím a přestanu s Vámi komunikovat. Říkáte, že kdo má peníze a vlastní média např. noviny, televizi apod. pak si může "vychovávat" voliče pro svoji spřátelenou stranu do sytosti. Pojmy jako "jazýček na vahách..." "policajt demokracie..." jsou k ničemu. Ještě poznámka: s výčtem "paroubkovských" novin jste musel mít problém. Je jich jako šafránu. Jen se bojím odvety ČSSD po vyhraných volbách. Tento stav pravděpodobně nenechají. Asi zavedou přes "kopírku" slovenský model "omezení svobody tisku".   

Re: svoboda:
Autor: TOM Datum: 14.3.2009 0:03

Za sociku jsem žil. Schválně jsem přestřelil svým přirovnáním. Myslím, že se nemusíme urážet. Má-li jakákoli strana preference kolem 40%, pak by měla být viděna a slyšena minimálně stejně jako každá strana s procenty nižšími. Naši novináři jsou z 95 % pravicového ražení a tady je kámen úrazu. Taky se mi nelíbí lídr ČSSD, ale ctěme demokracii a rovnost příležitostí. Nějak se nám to zvrtlo.

pro ty, kdo nechápou:
Autor: Mephisto Datum: 13.3.2009 23:54

co je to svoboda tisku: Každý deník je vydáván s nějakým podnikatelským záměrem, a je zaměřen na určitý okruh čtenářů. Pravicový deník má pravicového čtenáře, a tomu se z Paroubka zvedá žaludek. Proto nevidím nejmenší důvod, chtít po pravicovém deníku, aby se snažil o nějakou vyváženost, a své čtenáře Paroubkem trýznil. Pokud budou jeho čtenáři chtít číst Paroubkovy výplody, nepochybně půjdou a koupí si např. zde zmíněné Literárky, popř. rovnou masochisticky zabrousí na web SocDem.

Stejně tak Haló noviny se nepředhánějí v uveřejňování rozhovorů s Topolánkem. Deník Sport vůbec politiku neprožívá, když udělá rozhovor s Langerem, tak je to z důvodu jeho funkce ministra vnitra (to je ten, co má na starosti právě bezpečnost ;) ) a je to na téma bezpečnosti na FOTBALOVÝCH STADIONECH (zajisté si levicoví fandové všimnou lehké souvislosti fotbalových stadionů se sportem). Jen absolutní psychopat typu Paroubka může přijít s tím, že když deník Sport uveřejnil rozhovor s Langerem, tak by měl uveřejnit i s ním, s Paroubkem.

Poslední věc, nikdo nikomu nebrání, aby si založil "univerzální, absolutně vyvážený a nesmírně politicky korektní deník" a tam se soustředil na to, aby na každý názor získal reakce všech možných politiků, dále pak reakce na ty reakce, atd. až do úplného zblbnutí. Mohl by počítat, kolik příležitostí dal k exhibici levicovým politikům, kolik pravicovým, mohl by se snažit o poměr přesně 50% a pak si na tom založit reklamní kampaň...

Jiná věc je, kdo by takový deník kupoval. Pokud si ale někdo myslí, že je po tomto druhu tiskoviny poptávka - tak směle do toho, má bezva příležitost jak uděla službu veřejnosti a ještě na tom vydělat ;-D

Kdo by takový deník

Re: svoboda:
Autor: Mephisto Datum: 13.3.2009 23:38

Příteli, ty jsi ale taky úplně mimo! Žil jsi za socíku? To nevíš, že tehdy nic jiného než absolutně provládní a prostranický tisk nebyl?!?! Tehdy možná Rudé Právo uveřejnilo o Mitterandovi noticku, ale tou to taky skončilo! Dnes uveřejní Mladá Fronta noticku, Právo obsáhlý článek, Haló Noviny 3 stránkový rozbor a spešl přílohu k tomu, a v případě zájmu je možno si na "nepohodlné téma" založit web, na vlastní náklady vydat knížku, ...

Srovnáváte absolutně nesrovnatelné, chápete to?!

svoboda:
Autor: TOM Datum: 13.3.2009 23:27

Malé přirovnání. Za socialismu v osmdesátých letech byla pořádána v Praze snídaně "chartistů" s francouzským prezidentem, tedy tehdejší "naší" opozice s představitelem cizího státu. Rudé Právo informovalo o této schůzce velice stroze, ale přeci. Myslím, viz některé příspěvky "modrých" k současnému dění, že "to nikoho nezajímalo", protože šlo o nenáviděnou opozici, a z toho důvodu nebylo v informování veřejnosti pokračováno. Přeci, kdo by chtěl slyšet názory disidentů! Cítíte tu podobnost?>-Jsem nestraník, ale zkuste si projít na internetě www.idnes.cz, www.iHned.cz, www.lidovky, www.aktualne.cz za poslední týden a zkuste najít "rovnováhu". Je mi líto, ale rovnost nevidím. 

Re: To by mně zajímalo, jestli psaní těchto odporných duševních zvratků,:
Autor: Jiřík Datum: 13.3.2009 23:11

Díky,že bojujete s nehorší lůzou v dějinách tohoto státu. Sebranka,která si myslí,že se zkorumpovanými medii bude vyhrávat voly.Všeho do času 

Re: Zajímavá skutečnost:
Autor: Mephisto Datum: 13.3.2009 23:07

ještě malá faktická - Porybný ROZHODNĚ neobvinil z vydírání ČSSD jako celek, ale obvinil pár nespecifikovaných lidí z Paroubkova okolí, kteří navíc ani nutně nemusejí být z ČSSD. Nevím kde jste tohle tvrzení vzal.